Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Jakaz | . | Datum vložení: 26.05.2015 21:38 hod. | |||
|
Nějak chybí čas, dnes jsem chtěla konečně zasadit rajčata, ale celý den prší, snad zítra bude líp. Tak jsem využila čas a upekla sýrové tyčinky, svatba se blíží a Katka chtěla něco upéct, aby bylo na skousnutí než se v sobotu pojede na obřad a na pátek na večer. Už mám upečené linecké a strojkové a dneska tyčinky. Říkala, že to stačí, ostatní bude v restauraci. | ||||
| 2baculka | Sleduji zprávy a čtu postuně, | Datum vložení: 26.05.2015 20:03 hod. | |||
|
cojste dnes dělala děvčata. Mumíškvi je lépe tak se Sluníčko uleví, jistě se dá dokupy. Píšete o slimácích, vím, že na zahradě jsou, ale v pátek jsem posekla a na záhoncích dost protrhala co se dalo, tak i dnes již jiřiny konečně lezou i tam co mi je vloni ti hnusáci baštili. Nakonec jsem nejela autem, cestou na rehabky trochu mrholilo a při zpáteční cestě již poprchávalo. Stavila jsem se jen na náměstí na baštu u Vietnamců a šla na autobus k našim, udělala nákup a došla si k lékaři pro prášky. Ta moje noha je stále nezhojená a tak mi doporučili jít ke kožní. Ve ČT po rehabkách se tam stavím, zítra musím k otci, mamina bude celé dopoledne pryč. Posezení s děvčaty z bývalé práce proběhlo dobře, probraly jsme naše trápení a dobré aktivity. Věrko, snad se již dnes teplota u tvého muže snížila, je to trápení. U nás také topí, je to milé, prší trošíčku celý den i chodníky jsou mokré. Jdu zkusit zda od rána uschlo prádlo a pvěsit druhé. |
||||
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 26.05.2015 19:34 hod. | |||
|
Dobrou noc děvčata.Mě dnes není néjlíp.Tak polehávám a půjdu brzo do postele. Vyspěte se do růžová. ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 26.05.2015 19:34 hod. | |||
|
u nás taky hnusně,celý den lije![]() Měla jsem tu vnučky na hlídaní ,starší si hrála s Robínkem a Anýsek byla s námi.To je pohodové dítko,pořád se směje,takové zlatíčko ![]() Taky se už loučím ,mějte pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 26.05.2015 19:23 hod. | |||
|
Tady je taky šeredně, prší, je chladno. Marci zítra dobré pořízení. Mějte pěkný večer , nemocným ať je brzo lépe a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 26.05.2015 19:14 hod. | |||
|
Holky, už se loučím.. pálí mne oči, tak už jen budu hlasovat a odpočívat u zpráv a Ordinace |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 26.05.2015 19:02 hod. | |||
|
Měli jsme pršavý šedivý den...![]() Taky jsem zatopila... ![]() Marcelko, to sis užila se zvířátky... ![]() Mějte klidný večer a hezky s vyspěte... ![]() |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 26.05.2015 18:50 hod. | |||
|
s námi. Sedli si před obchodem a čekali, až nakoupím. Večer kolem desáté hodiny jsem chodila Klaudinku vyvenčit. Oba kocourkové šli s námi.Všichni tři běželi přede mnou. Každou chvíli se zastavili, aby se přesvědčili, že jdu za nimi. Udělali jsme kolečko kolem domků a vrátili se společně domů. Ráno jsem mívala na rohožce před dveřmi myší ocásek a nohy nebo peří z ptáčka, někdy jen nějaké vnitřnosti. To mi vadilo, ale, co jsem mohla dělat. Všechno chytal Ivan. Když jsem byla na zahradě někdy mi přinesl i celou myš a čekal pochvalu.![]() Myšlenky mi běhají. Když jsem přišla odpoledne na zahradu, bylo tam plno šneků. Sesbírala jsem je do kbelíku. Napočítala jsem jich 112. Ty bych zabít nemohla, tak jsem je odnesla do lesa. Slimáků jsem objevila jen několik. Boženko, tobě přeji, aby ti bylo lépe. ![]() Jakmile se porozhlédnu po CHŽ, půjdu si připravit věci na zítra k lékaři, pak do vany, podívám se na Svatby v Benátkách a brzo zalehnu. Přeji vám všem dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 26.05.2015 18:39 hod. | |||
|
To špatné počasí ovlivnilo moji nechuť něco dělat. Tak dopoledne to ještě šlo, ale odpoledne už bylo po chuti. Vyčistila jsem želvu/ máme vodní/ , ptákům a bylo po práci.Pořád prší a je nevlídno, skoro tma. Mějte aspoň vy pěkný večer a klidnou dobrou noc....Vypnu PC a vezmu knížku...![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Kuk, | Datum vložení: 26.05.2015 18:36 hod. | |||
|
u nás dnes bylo dopoledne pršavo, ale odpoledne se vyjasnilo a svítilo i sluníčko. Byli jsme na zahradě. Vytrhala jsem trávu kolem záhonů kam nemůže velká sekačka. Sice máme strunovku, ale nemáme elektřinu. Velká sekačka je na benzín. Musím se pochlubit. Dopoledne jsem opravovala staré kuchyňské hodiny. Jsou z r. 1900. Než jsme jeli k mladým něco se stalo a nešel vytáhnout řetízek se závažím. Leželo mi to v hlavě. Hodiny jsem sundala, všechno prohlédla a zjistila, že v jednom kolečku je malý hřebíček. Odkud vypadl netuším. Vyndala jsem ho, dala všechno dohromady a hodiny jdou, jen se trochu pozdí, ale to už je nad moje síly! Hlavně, že tikají.Věruško, také jsem si dnes několikrát vzpomněla na tvého muže, přeji mu, aby teplota klesla. Irenko, copak bylo Mumíškovi? Aničko, škoda, že jsi nemohla pejska vyfotit. My jsme měli na starosti pejska Klaudinku, kocourka Augustýna a kocourka Ivana. Když jsem šla do obchodu brala jsem Klaudinku s sebou bez vodítka a kocourkové šli |
||||