Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Nějak chybí čas, dnes jsem chtěla konečně zasadit rajčata, ale celý den prší, snad zítra bude líp. Tak jsem využila čas a upekla sýrové tyčinky, svatba se blíží a Katka chtěla něco upéct, aby bylo na skousnutí než se v sobotu pojede na obřad a na pátek na večer. Už mám upečené linecké a strojkové a dneska tyčinky. Říkala, že to stačí, ostatní bude v restauraci.
Obrázek uživatelky
profil
cojste dnes dělala děvčata. Mumíškvi je lépe tak se Sluníčko uleví, jistě se dá dokupy. Píšete o slimácích, vím, že na zahradě jsou, ale v pátek jsem posekla a na záhoncích dost protrhala co se dalo, tak i dnes již jiřiny konečně lezou i tam co mi je vloni ti hnusáci baštili. Nakonec jsem nejela autem, cestou na rehabky trochu mrholilo a při zpáteční cestě již poprchávalo. Stavila jsem se jen na náměstí na baštu u Vietnamců a šla na autobus k našim, udělala nákup a došla si k lékaři pro prášky. Ta moje noha je stále nezhojená a tak mi doporučili jít ke kožní. Ve ČT po rehabkách se tam stavím, zítra musím k otci, mamina bude celé dopoledne pryč. Posezení s děvčaty z bývalé práce proběhlo dobře, probraly jsme naše trápení a dobré aktivity.
Věrko, snad se již dnes teplota u tvého muže snížila, je to trápení. U nás také topí, je to milé, prší trošíčku celý den i chodníky jsou mokré. Jdu zkusit zda od rána uschlo prádlo a pvěsit druhé.
Obrázek uživatelky
profil
Dobrou noc děvčata.Mě dnes není néjlíp.Tak polehávám a půjdu brzo do postele.
Vyspěte se do růžová.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás taky hnusně,celý den lijeSmajlík
Měla jsem tu vnučky na hlídaní ,starší si hrála s Robínkem a Anýsek byla s námi.To je pohodové dítko,pořád se směje,takové zlatíčkoSmajlík
Taky se už loučím ,mějte pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady je taky šeredně, prší, je chladno. Marci zítra dobré pořízení. Mějte pěkný večer , nemocným ať je brzo lépe a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky, už se loučím.. Smajlíkpálí mne oči, tak už jen budu hlasovat a odpočívat u zpráv a Ordinace
Obrázek uživatelky
profil
Měli jsme pršavý šedivý den...Smajlík
Taky jsem zatopila...Smajlík
Marcelko, to sis užila se zvířátky...Smajlík
Mějte klidný večer a hezky s vyspěte...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
s námi. Sedli si před obchodem a čekali, až nakoupím. Večer kolem desáté hodiny jsem chodila Klaudinku vyvenčit. Oba kocourkové šli s námi.Všichni tři běželi přede mnou. Každou chvíli se zastavili, aby se přesvědčili, že jdu za nimi. Udělali jsme kolečko kolem domků a vrátili se společně domů. Ráno jsem mívala na rohožce před dveřmi myší ocásek a nohy nebo peří z ptáčka, někdy jen nějaké vnitřnosti. To mi vadilo, ale, co jsem mohla dělat. Všechno chytal Ivan. Když jsem byla na zahradě někdy mi přinesl i celou myš a čekal pochvalu.Smajlík
Myšlenky mi běhají. Když jsem přišla odpoledne na zahradu, bylo tam plno šneků. Sesbírala jsem je do kbelíku. Napočítala jsem jich 112. Ty bych zabít nemohla, tak jsem je odnesla do lesa. Slimáků jsem objevila jen několik.
Boženko, tobě přeji, aby ti bylo lépe.Smajlík
Jakmile se porozhlédnu po CHŽ, půjdu si připravit věci na zítra k lékaři, pak do vany, podívám se na Svatby v Benátkách a brzo zalehnu.
Přeji vám všem dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
To špatné počasí ovlivnilo moji nechuť něco dělat. Tak dopoledne to ještě šlo, ale odpoledne už bylo po chuti. Vyčistila jsem želvu/ máme vodní/ , ptákům a bylo po práci.Pořád prší a je nevlídno, skoro tma. Mějte aspoň vy pěkný večer a klidnou dobrou noc....Vypnu PC a vezmu knížku...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás dnes bylo dopoledne pršavo, ale odpoledne se vyjasnilo a svítilo i sluníčko. Byli jsme na zahradě. Vytrhala jsem trávu kolem záhonů kam nemůže velká sekačka. Sice máme strunovku, ale nemáme elektřinu. Velká sekačka je na benzín.
Musím se pochlubit. Dopoledne jsem opravovala staré kuchyňské hodiny. Jsou z r. 1900. Než jsme jeli k mladým něco se stalo a nešel vytáhnout řetízek se závažím. Leželo mi to v hlavě. Hodiny jsem sundala, všechno prohlédlaSmajlík a zjistila, že v jednom kolečku je malý hřebíček. Odkud vypadl netuším. Vyndala jsem ho, dala všechno dohromady a hodiny jdou, jen se trochu pozdí, ale to už je nad moje síly!SmajlíkHlavně, že tikají.
Věruško, také jsem si dnes několikrát vzpomněla na tvého muže, přeji mu, aby teplota klesla.
Irenko, copak bylo Mumíškovi?
Aničko, škoda, že jsi nemohla pejska vyfotit.
My jsme měli na starosti pejska Klaudinku, kocourka Augustýna a kocourka Ivana. Když jsem šla do obchodu brala jsem Klaudinku s sebou bez vodítka a kocourkové šli

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles