Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
My máme 10 st. bez sluníčka, celá obloha zatažená.Je to na nic....Věruš, mě tam přidej také rok,ale ty zase tolik nemáš, nebo se mýlím? Narozeniny máš na podzim, možná, že ne, že už mám HOSIPU.....Manželovi přeji, aby se mu ulevilo,hlavně, že mu klesá pomalu teplota....Marodům přeji uzdravění a všem pěkný den...Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady je hrozně, vítr, zamračeno a jen 7st. Ještě že nám trochu topí. Blani, tak jste to oslavili trochu. Jiřko, dnes je už středaSmajlík Mějte všechny pěkný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,hned po ránu jsem se zasmála Blaničce,takhle stará jsi ještě nebyla?Jo holka, tak si pozvolna zvykej,ale neboj ono je to stejné jako třeba před týdnem.SmajlíkVěruš,mužovi držímSmajlík at to konečně odezní.U nás konečně neprší ale zataženo je potřebujeme sluníčko,aby to trochu proschlo,vody už máme ažaž.Přeji hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je zataženo a neprší. Trošku deštíku bych brala, musíme zalívat.
Mějte pohodovou středu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeju krásný den!Smajlík
Máme zataženo a pěknou zimu.
Ještě musím poděkovat za krásná přáníčka, básničky si všechny uschovám.
Oslava včera trvala dost dlouho, jak jsem furt musela běhat sem tam z jedné místnosti do druhé, tak dneska jsem celá ohnutá a nemůžu chodit. Ale to rozchodím. Pobavily jsme se dobře, jsem ráda. Ale kamarádka, co přišla poslední, si myslela, že ji nechceme pustit, z ničeho nic mi zase nejde zvonek.Tak zase budu shánět opraváře.
Měla bych ještě připomínku k pásovému oparu, ale raději už ne, už je toho dost.
Věrko, jak píšeš, že stahuješ ikonky, tak mi holt přidej ten rok na kulatiny.Co se dá dělat, takhle stará jsem jakživo nebyla.Smajlík
Děvčata, ať se vám daří vše, na co sáhnete. A marodi ať už vyzdraví.Smajlík

Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je dnes zase šedivo... Mám doma muže, půjde na oční...kontrola diabetika, asi půjdu s ním do města, ať se trošku projdu, kdyby pršelo, tak asi buduSmajlík
Snad už je všem zdravotně lépe.
Obrázek uživatelky
profil
u nás chvilinku se ukázalo sluníčko,asi proto aby jsme viděli,že existuje ....SmajlíkAle už zas je zataženo....
Jdu dneska do sauny,ještě naposled,pak až po prázdnináchSmajlík
Marodům ať se dobře daří a jsou brzy v pořádkuSmajlíkSmajlík
Mějte se všechny pěkně,bez starostí a bolestíSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
krásné středeční ráno.U nás je jen 8st a je pod mrakem.
Věru já se snažím jít spát kolem 22hod.Vždy se vzbudím před 3 ranní a někdy i dřív.
Děvčata mějte pohodový den bez bolestí i starostiSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ještě musím popřát oslavencům, hlavně hodně zdraví, Věrko, manželovi přeji, aby ho ten pásový opar už nechal na pokoji, ale moje přání asi hned tak vyslyšeno nebude, je to pěkný prevít (ten opar). Já jsem měla asi před 2 lety na rameni, doktorka nevěděla, zda to je opar - nebyly to puchýřky, ale jedna podlitina asi jako 10 Kč a nechtělo se to hojit a dodnes mám jizvu jako po neštovicích, ale pravých. A teď před 3 dny se mi udělal opar zase na pravé ruce, ale nad zápěstím, to jsem tušila, co se děje, protože na opar na rtu jsem dost trpívala jako holka. Udělal se mi červený kruh a uprostřed světlejší, mazala jsem tea tree olejem a řekla bch, že to trochu zbrzdil, naskočil puchýřek v průměru asi půl cm a pak jsem mazala Herpesinem a už mám stroupek a snad nebude hluboká jizva.
Obrázek uživatelky
profil
počasí je u nás také tak hnusné,prší a prší.Irenko posílám to k vám ale asi se mu to tady páčí.Zataženo je a šero,topíme o stošest.Jaruš,svatba se blíží,pečeš voní to a sem.Kritínka dělala hlídačku,užila si mrnousky.Marci naše kočička také čekala pochvalu,když přinesla myš,ted je už stará tak to nedělá.A ty jsi hotová hodinářka,máme také staré hodiny-kousek z domova nechceš nám je také poopravit?Nějak se moc předcházejí,moc pospíchají.Marodi uzdravujte se,příští týden hlásí krásné počasí,tak at jste fit.No já se loučím,klikat holkám ještě budu,mějte klidnou noc a hezké sny.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles