Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěkný celý den | Datum vložení: 27.05.2015 09:15 hod. | |||
|
My máme 10 st. bez sluníčka, celá obloha zatažená.Je to na nic....Věruš, mě tam přidej také rok,ale ty zase tolik nemáš, nebo se mýlím? Narozeniny máš na podzim, možná, že ne, že už mám HOSIPU.....Manželovi přeji, aby se mu ulevilo,hlavně, že mu klesá pomalu teplota....Marodům přeji uzdravění a všem pěkný den... ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 27.05.2015 08:25 hod. | |||
|
Tady je hrozně, vítr, zamračeno a jen 7st. Ještě že nám trochu topí. Blani, tak jste to oslavili trochu. Jiřko, dnes je už středa Mějte všechny pěkný den.![]() |
||||
| ija1 | Hezké ráno | Datum vložení: 27.05.2015 08:25 hod. | |||
|
děvčata,hned po ránu jsem se zasmála Blaničce,takhle stará jsi ještě nebyla?Jo holka, tak si pozvolna zvykej,ale neboj ono je to stejné jako třeba před týdnem. Věruš,mužovi držím at to konečně odezní.U nás konečně neprší ale zataženo je potřebujeme sluníčko,aby to trochu proschlo,vody už máme ažaž.Přeji hezký den.![]() |
||||
| jimas | Přeji dobrý den. | Datum vložení: 27.05.2015 08:20 hod. | |||
|
U nás je zataženo a neprší. Trošku deštíku bych brala, musíme zalívat. Mějte pohodovou středu. ![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 27.05.2015 08:03 hod. | |||
|
přeju krásný den!![]() Máme zataženo a pěknou zimu. Ještě musím poděkovat za krásná přáníčka, básničky si všechny uschovám. Oslava včera trvala dost dlouho, jak jsem furt musela běhat sem tam z jedné místnosti do druhé, tak dneska jsem celá ohnutá a nemůžu chodit. Ale to rozchodím. Pobavily jsme se dobře, jsem ráda. Ale kamarádka, co přišla poslední, si myslela, že ji nechceme pustit, z ničeho nic mi zase nejde zvonek.Tak zase budu shánět opraváře. Měla bych ještě připomínku k pásovému oparu, ale raději už ne, už je toho dost. Věrko, jak píšeš, že stahuješ ikonky, tak mi holt přidej ten rok na kulatiny.Co se dá dělat, takhle stará jsem jakživo nebyla. ![]() Děvčata, ať se vám daří vše, na co sáhnete. A marodi ať už vyzdraví. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 27.05.2015 07:49 hod. | |||
|
U nás je dnes zase šedivo... Mám doma muže, půjde na oční...kontrola diabetika, asi půjdu s ním do města, ať se trošku projdu, kdyby pršelo, tak asi budu Snad už je všem zdravotně lépe. |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 27.05.2015 07:27 hod. | |||
|
u nás chvilinku se ukázalo sluníčko,asi proto aby jsme viděli,že existuje .... Ale už zas je zataženo....Jdu dneska do sauny,ještě naposled,pak až po prázdninách ![]() Marodům ať se dobře daří a jsou brzy v pořádku ![]() ![]() Mějte se všechny pěkně,bez starostí a bolestí ![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 27.05.2015 07:02 hod. | |||
|
krásné středeční ráno.U nás je jen 8st a je pod mrakem. Věru já se snažím jít spát kolem 22hod.Vždy se vzbudím před 3 ranní a někdy i dřív. Děvčata mějte pohodový den bez bolestí i starosti ![]() |
||||
| Jakaz | , | Datum vložení: 26.05.2015 23:44 hod. | |||
|
Ještě musím popřát oslavencům, hlavně hodně zdraví, Věrko, manželovi přeji, aby ho ten pásový opar už nechal na pokoji, ale moje přání asi hned tak vyslyšeno nebude, je to pěkný prevít (ten opar). Já jsem měla asi před 2 lety na rameni, doktorka nevěděla, zda to je opar - nebyly to puchýřky, ale jedna podlitina asi jako 10 Kč a nechtělo se to hojit a dodnes mám jizvu jako po neštovicích, ale pravých. A teď před 3 dny se mi udělal opar zase na pravé ruce, ale nad zápěstím, to jsem tušila, co se děje, protože na opar na rtu jsem dost trpívala jako holka. Udělal se mi červený kruh a uprostřed světlejší, mazala jsem tea tree olejem a řekla bch, že to trochu zbrzdil, naskočil puchýřek v průměru asi půl cm a pak jsem mazala Herpesinem a už mám stroupek a snad nebude hluboká jizva. | ||||
| ija1 | Kukykuk | Datum vložení: 26.05.2015 22:29 hod. | |||
|
počasí je u nás také tak hnusné,prší a prší.Irenko posílám to k vám ale asi se mu to tady páčí.Zataženo je a šero,topíme o stošest.Jaruš,svatba se blíží,pečeš voní to a sem.Kritínka dělala hlídačku,užila si mrnousky.Marci naše kočička také čekala pochvalu,když přinesla myš,ted je už stará tak to nedělá.A ty jsi hotová hodinářka,máme také staré hodiny-kousek z domova nechceš nám je také poopravit?Nějak se moc předcházejí,moc pospíchají.Marodi uzdravujte se,příští týden hlásí krásné počasí,tak at jste fit.No já se loučím,klikat holkám ještě budu,mějte klidnou noc a hezké sny.![]() |
||||