Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 27.05.2015 19:23 hod. | |||
|
Věruško myslím,že se to nemělo máčet,ale přesně už taky nevím,koukni na PC možná něco najdeš..... Saunu jsem si dnes užila při té zimě ![]() ![]() Odpoledne přišla snacha na pokec a už zas je večer ![]() ![]() Zítra prý má byt dobře tak doperu co ještě potřebuji a potom budu žehlit jak magor a v sobotu budu plnit zavazadla ![]() ![]() Marodi přeji zlepšení ![]() ![]() Pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 27.05.2015 18:55 hod. | |||
|
Věrko já si myslím , že se to nesmí máčet, jen nepatrně houbou setřít. Tak hlavně aby manželovi přestaly teploty, ale vím , že sousedka říkala , že manžel měl opar a také velké teploty. Venku je zima jak blázen, už mě to štve Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 27.05.2015 18:08 hod. | |||
|
tak jsem si početla. Věrko, už si to moc nepamatuju, ale prototže jsem to měla přes zadek až dopředu a musela jsem jít i na gyndu s tím, takže myslím, že jsem se myla, asi vlažnou vodou, žádné dlouhé máčení a pak dobře vysušit. Já se nikde neptala, ale opar se zahojil, tak to asi nevadí. Spíš nevím, jak se bude opar snášet s tím gelem, co mažou před ultrazvukem. Je divné, že teploty pořád trvají, snad ne vysoké. Přeju dobré pořízení u doktora. Trávu u nás sečou pravidelně, zrovna dnes vrčeli celou věčnost. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 27.05.2015 13:33 hod. | |||
|
Jen jsem přišla nakouknout a zase mizím![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 27.05.2015 13:05 hod. | |||
|
![]() pěkné odpoledne. Já jsem se sem dostala až nyní.Včera odpoledne jsem byla na babinci a pak přišel syn v 16.30 Na zahradu poklízet zvířátka jsme jeli až odešel večer 20 hodin.Tak jsem už počítač nezapínala, Dnes ráno jsem ořezala špenát a mám 3 kg už v mražáku.Zbytek jsem ještě dělala na oběd s vajíčkem a brambory. Dnes má zase pro změnu příjít mladší vnučka v 13 hodin.Tak oslavujeme skoro celý týden. Jsme všechny moc pilné. Potřebujeme už teplo, je potřeba sušit seno.Tráva je moc vysoká. Věrko, mužovi a všem co ještě trochu marodíte, tak přeji brzké uzdravení. Mějte pěkný zbytek dne. ![]() ![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 27.05.2015 12:57 hod. | |||
|
dneska se musím pořád hýbat, mám tu chladno,při vaření jsem se trochu zahřála.Vařila jsem vepřové plátky na hříbkách a těstoviny. Ani na PC moc dlouho nevydržím,dnešní fota jsem si už prohlédla a přečetla,co je u vás nového. Půjdu žehlit, to se také zahřeji. Hned z rána jsem přesazovala sazeničky karafiátů a aksamitníků,dobře se ujmou, neboť je pořádně mokro. Několik rajčat mi uhynula, tak je v pátek zasadím znovu. Ještě zítra hlásí chladno a od pátku se snad už dočkáme oteplení.Pršet by už nemuselo, jedeme totiž na ten výlet. Pořádně se obléknu,ať to ve zdraví přežiji. |
||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 27.05.2015 11:43 hod. | |||
|
Přejí dobré chutnání.Já mám ještě plotnu studenou.Od rána jsem pobíhala mezi právnikem a finančákem. Oloupu pár brambor a k tomu filé a je to. ![]() |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 27.05.2015 11:32 hod. | |||
|
Dobře se napapkejte..já jdu ještě pokračovat ve vaření..![]() |
||||
| koudy | Pěkný den... | Datum vložení: 27.05.2015 11:06 hod. | |||
|
U nás je pod mrakem,neprší, ale je chladno...![]() Ráno jsem byla na zahradě,přesadila kedlubny, okopala skleník,slimoše jsem dneska nenašla... Zítra jedu na chirurgii,jsem objednaná na odstranění znamínka a to na dost blbém místě...držte mi, prosím,palečky... Děvčata, mějte klidný den, marodům atˇje je lépe a ať se vám vše daří... ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 27.05.2015 10:26 hod. | |||
|
Byla jsem jen proběhnout město...muž ještě z očního nepřišel..jdu pomlít rohlíky a masko, bude sekaná nebo karboše, ještě uvidím, jesli se mi bude chtít karbošky dělat, nebo strčím sekanou do trouby..dnes by prod měl jít..![]() Holky, tady je taky chladno, vítr..skoro jako podzim.. ![]() BLANI..tak jsi měla sice náročné odpoledne, ale u srdíčka jsi spokojená Ještě jednou, hlavně zdravíčko Ti přeji![]() |
||||