Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Věruško myslím,že se to nemělo máčet,ale přesně už taky nevím,koukni na PC možná něco najdeš.....
Saunu jsem si dnes užila při té ziměSmajlíkSmajlík
Odpoledne přišla snacha na pokec a už zas je večerSmajlíkSmajlík
Zítra prý má byt dobře tak doperu co ještě potřebuji a potom budu žehlit jak magor a v sobotu budu plnit zavazadla SmajlíkSmajlík
Marodi přeji zlepšení SmajlíkSmajlík
Pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věrko já si myslím , že se to nesmí máčet, jen nepatrně houbou setřít. Tak hlavně aby manželovi přestaly teploty, ale vím , že sousedka říkala , že manžel měl opar a také velké teploty. Venku je zima jak blázen, už mě to štveSmajlíkDěvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem si početla.
Věrko, už si to moc nepamatuju, ale prototže jsem to měla přes zadek až dopředu a musela jsem jít i na gyndu s tím, takže myslím, že jsem se myla, asi vlažnou vodou, žádné dlouhé máčení a pak dobře vysušit. Já se nikde neptala, ale opar se zahojil, tak to asi nevadí.
Spíš nevím, jak se bude opar snášet s tím gelem, co mažou před ultrazvukem. Je divné, že teploty pořád trvají, snad ne vysoké. Přeju dobré pořízení u doktora.
Trávu u nás sečou pravidelně, zrovna dnes vrčeli celou věčnost.
Obrázek uživatelky
profil
Jen jsem přišla nakouknout a zase mizímSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkné odpoledne.
Já jsem se sem dostala až nyní.Včera odpoledne jsem byla na babinci a pak přišel syn v 16.30 Na zahradu poklízet zvířátka jsme jeli až odešel večer 20 hodin.Tak jsem už počítač nezapínala,
Dnes ráno jsem ořezala špenát a mám 3 kg už v mražáku.Zbytek jsem ještě dělala na oběd s vajíčkem a brambory.
Dnes má zase pro změnu příjít mladší vnučka v 13 hodin.Tak oslavujeme skoro celý týden.
Jsme všechny moc pilné.
Potřebujeme už teplo, je potřeba sušit seno.Tráva je moc vysoká.

Věrko, mužovi a všem co ještě trochu marodíte, tak přeji brzké uzdravení.

Mějte pěkný zbytek dne.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dneska se musím pořád hýbat, mám tu chladno,při vaření jsem se trochu zahřála.Vařila jsem vepřové plátky na hříbkách a těstoviny.
Ani na PC moc dlouho nevydržím,dnešní fota jsem si už prohlédla a přečetla,co je u vás nového.
Půjdu žehlit, to se také zahřeji.
Hned z rána jsem přesazovala sazeničky karafiátů a aksamitníků,dobře se ujmou, neboť je pořádně mokro.
Několik rajčat mi uhynula, tak je v pátek zasadím znovu.
Ještě zítra hlásí chladno a od pátku se snad už dočkáme oteplení.Pršet by už nemuselo, jedeme totiž na ten výlet.
Pořádně se obléknu,ať to ve zdraví přežiji.
Obrázek uživatelky
profil
Přejí dobré chutnání.Já mám ještě plotnu studenou.Od rána jsem pobíhala mezi právnikem a finančákem.
Oloupu pár brambor a k tomu filé a je to.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobře se napapkejte..já jdu ještě pokračovat ve vaření..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je pod mrakem,neprší, ale je chladno...Smajlík

Ráno jsem byla na zahradě,přesadila kedlubny, okopala skleník,slimoše jsem dneska nenašla...
Zítra jedu na chirurgii,jsem objednaná na odstranění znamínka a to na dost blbém místě...držte mi, prosím,palečky...

Děvčata, mějte klidný den, marodům atˇje je lépe a ať se vám vše daří...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem jen proběhnout město...muž ještě z očního nepřišel..jdu pomlít rohlíky a masko, bude sekaná nebo karboše, ještě uvidím, jesli se mi bude chtít karbošky dělat, nebo strčím sekanou do trouby..dnes by prod měl jít..Smajlík
Holky, tady je taky chladno, vítr..skoro jako podzim..Smajlík

BLANI..tak jsi měla sice náročné odpoledne, ale u srdíčka jsi spokojenáSmajlíkJeště jednou, hlavně zdravíčko Ti přejiSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles