Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | kuk | Datum vložení: 28.05.2015 07:15 hod. | |||
|
Tak tady nakukují a byl tady klid po pěšině.Tak jsem byla potichu abych vás nevzbudila![]() Teď se ozval ranní ptáček-badysek tak vám přejí krásný čtvrtek ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 28.05.2015 07:12 hod. | |||
|
děvčátka v čera jsem brzy vytuhla a ráno straším od 5 hodin.Pračka pere a pekárna peče perník.Věuš,ty jsi udělala tolik práce a píšeš že jsi už nic jiného nedělala,vždyt makáš jako šroub.Marci a Stázi,přeji hezké počasí,snad vám pršet nebude,směrem k nám by žádná výhra nebyla, opět máme zataženo jen spustit už mě to štve.Regi ty s tou nohou také zkoušíš,jen jdi k doktorum at ti pomohou.Věruš co muž,je mu lépe?Aspon těch teplot kdyby se zbavil,hned by byla chut k jídlu.Držím pace Holky večer jsem koukala na výměnu manželek,chudáci děti.No jdu si udělat něco k snědku a vám přeji krásný den.![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 28.05.2015 06:17 hod. | |||
|
u nás zataženo,už nespím od 4 hod...... Chtěla jsem ještě prát,ale nevím ![]() Příjemné vstávání ![]() Marcelko a Stázi mějte pěkný výletek ,hlavně ať vám vyjde počasí ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Nakoukla | Datum vložení: 27.05.2015 21:28 hod. | |||
|
![]() jsem a přeji už jen dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 27.05.2015 21:15 hod. | |||
|
Věrko děvčata asi s oparem radí dobře, já sama si to již nepamatuji, jak jsem babičku ošetřovali. Asi si dnes zalehnu, nějak na mne padá únava. Noha mě štípe, místo rehabek si zítra vysedím čekárnu na kožním, nějak jsem tu záležitst podcenila a nyní se mi ten flek dost rozlezl. Mějte se dobře a přeji hezkou dobrou noc. |
||||
| 2baculka | Zase jsem až večer. | Datum vložení: 27.05.2015 21:06 hod. | |||
|
Ráno o 7 jsem jela k taťkovi, mamina již byla odjetá. Jelikož počasí nijaké, ale na pršení nevypadalo, pustila jsem se do oken v jedné místnosti. Než se dekoračky vapraly tak sice několik kapek na dvorku sprchlo, ale pak již nic. Našim nešla televize, tak byl otec smutný. Mamina při návratu pravila, že má vysílač odstávku, ale stejně bráška objednal opraváře, ona jim zlobila ČT1. Už mají vše srovnané. Pak jsem jela asi klem 16 na chalupu zkontrolovat rajčata, která jsem dávala v soboru do pytlů. Jedno co jsem urazla, mám nechané v hlíně píchnuté a čekám, zda se nechytí, díky chladnu je zatím naděje. Kytičky vypadaly dobře,ani slimáci je zatím nežrali. To chldno dává rostlinkám naději na uchytnutí,ale ostatní nic nedělá. Jen mi při návratu domů přišla SMS, že mi ruší zítra rehabku, když jsem chtěla přesunout já tak bych o ni přišla, takto sna bude náhrada, ale výlet na Moravu už zítra nestihnu. Ach jo. | ||||
| Bm68 | . | Datum vložení: 27.05.2015 20:32 hod. | |||
|
Děvčata, jdu se rozloučit. Nezmokla jsem, ale je mi taky zima. Asi brzy zalehnu. Děkuju za komentáře u fotek, mrzí mě,že jsem zkazila fotky dortů. Já dělala ovocný,podobný jako Kristi a další přinesla dcera přítele. Obě fotky byly mázlé, tak jsem je raději smazala. Vím, že sama komentáře k vaším fotkám zanedbávám, snad to aspoň částečně doženu. Krásně se vyspěte všechny. ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 27.05.2015 19:57 hod. | |||
|
Děvčátka, loučím se..byla jsem na zahradě, už sedím v pyžamu a brzy vlezu pod peřinu... Věruš, snad mužovi teplota již klesne.. Dobrou noc přeji ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 27.05.2015 19:53 hod. | |||
|
děvčátka,já se jdu jen rozloučit,pádím do pelíšku,byla jsem se psem venku a chytla jsem slejvák,nedalo se nikam schovat,je mi zima tak dobru noc.![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 27.05.2015 19:44 hod. | |||
|
Teprve jsem se sem dostala. Celé dopoledne jsem strávila na sonu a onku. Zatím jsem v pořádku. Přijeli jsme v půl jedné, pak rychle uvařit, dělala jsem česnečku s opečeným chlebem, karbanátky se šťouchanými brambory a rajčatový salát.Odpoledne jsem byla na babinci a pak v knihovně. Cítím se unavená, vstávala jsem v půl páté, nějak jsem nemohla dospat. Zítra jedeme na zájezd jako Stázka, tak si půjdu brzo lehnout. Snad nám nebude pršet. Dnes bylo v Plzni docela hezky i trochu svítilo sluníčko, ale u nás byla zima. Jaruško, budeš vdávat dceru? Nedivím se, že máš plno práce. Irenko, vám se hodiny rychlí a nám se pozdí, ale s tím si nevím rady. ![]() Věruško, nejsem lékař, ale asi bych na sono zavolala, protože si myslím, že při teplotě by manžel nikam jezdit neměl. Je to ale můj osobní názor. Já jsem opar omývala jemně heřmánkem a na to pak dávala mast. Moc mu přeji, aby se všechno v dobré obrátilo.![]() ![]() Všem přeji klidnou dobrou noc! |
||||