Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak tady nakukují a byl tady klid po pěšině.Tak jsem byla potichu abych vás nevzbudilaSmajlík
Teď se ozval ranní ptáček-badysek tak vám přejí krásný čtvrtekSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka v čera jsem brzy vytuhla a ráno straším od 5 hodin.Pračka pere a pekárna peče perník.Věuš,ty jsi udělala tolik práce a píšeš že jsi už nic jiného nedělala,vždyt makáš jako šroub.Marci a Stázi,přeji hezké počasí,snad vám pršet nebude,směrem k nám by žádná výhra nebyla, opět máme zataženo jen spustit už mě to štve.Regi ty s tou nohou také zkoušíš,jen jdi k doktorum at ti pomohou.Věruš co muž,je mu lépe?Aspon těch teplot kdyby se zbavil,hned by byla chut k jídlu.Držím paceSmajlíkHolky večer jsem koukala na výměnu manželek,chudáci děti.No jdu si udělat něco k snědku a vám přeji krásný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás zataženo,už nespím od 4 hod......
Chtěla jsem ještě prát,ale nevímSmajlík
Příjemné vstáváníSmajlík
Marcelko a Stázi mějte pěkný výletek ,hlavně ať vám vyjde počasíSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
jsem a přeji už jen dobrou noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věrko děvčata asi s oparem radí dobře, já sama si to již nepamatuji, jak jsem babičku ošetřovali.
Asi si dnes zalehnu, nějak na mne padá únava. Noha mě štípe, místo rehabek si zítra vysedím čekárnu na kožním, nějak jsem tu záležitst podcenila a nyní se mi ten flek dost rozlezl.
Mějte se dobře a přeji hezkou dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Ráno o 7 jsem jela k taťkovi, mamina již byla odjetá. Jelikož počasí nijaké, ale na pršení nevypadalo, pustila jsem se do oken v jedné místnosti. Než se dekoračky vapraly tak sice několik kapek na dvorku sprchlo, ale pak již nic. Našim nešla televize, tak byl otec smutný. Mamina při návratu pravila, že má vysílač odstávku, ale stejně bráška objednal opraváře, ona jim zlobila ČT1. Už mají vše srovnané. Pak jsem jela asi klem 16 na chalupu zkontrolovat rajčata, která jsem dávala v soboru do pytlů. Jedno co jsem urazla, mám nechané v hlíně píchnuté a čekám, zda se nechytí, díky chladnu je zatím naděje. Kytičky vypadaly dobře,ani slimáci je zatím nežrali. To chldno dává rostlinkám naději na uchytnutí,ale ostatní nic nedělá. Jen mi při návratu domů přišla SMS, že mi ruší zítra rehabku, když jsem chtěla přesunout já tak bych o ni přišla, takto sna bude náhrada, ale výlet na Moravu už zítra nestihnu. Ach jo.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata, jdu se rozloučit. Nezmokla jsem, ale je mi taky zima. Asi brzy zalehnu.
Děkuju za komentáře u fotek, mrzí mě,že jsem zkazila fotky dortů. Já dělala ovocný,podobný jako Kristi a další přinesla dcera přítele. Obě fotky byly mázlé, tak jsem je raději smazala. Vím, že sama komentáře k vaším fotkám zanedbávám, snad to aspoň částečně doženu. Krásně se vyspěte všechny.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, loučím se..byla jsem na zahradě, už sedím v pyžamu a brzy vlezu pod peřinu...
Věruš, snad mužovi teplota již klesne..

Dobrou noc přejiSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,já se jdu jen rozloučit,pádím do pelíšku,byla jsem se psem venku a chytla jsem slejvák,nedalo se nikam schovat,je mi zima tak dobru noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Teprve jsem se sem dostala. Celé dopoledne jsem strávila na sonu a onku. Zatím jsem v pořádku. Přijeli jsme v půl jedné, pak rychle uvařit, dělala jsem česnečku s opečeným chlebem, karbanátky se šťouchanými brambory a rajčatový salát.Odpoledne jsem byla na babinci a pak v knihovně. Cítím se unavená, vstávala jsem v půl páté, nějak jsem nemohla dospat. Zítra jedeme na zájezd jako Stázka, tak si půjdu brzo lehnout. Snad nám nebude pršet. Dnes bylo v Plzni docela hezky i trochu svítilo sluníčko, ale u nás byla zima.
Jaruško, budeš vdávat dceru? Nedivím se, že máš plno práce.
Irenko, vám se hodiny rychlí a nám se pozdí, ale s tím si nevím rady.Smajlík

Věruško, nejsem lékař, ale asi bych na sono zavolala, protože si myslím, že při teplotě by manžel nikam jezdit neměl. Je to ale můj osobní názor.SmajlíkJá jsem opar omývala jemně heřmánkem a na to pak dávala mast. Moc mu přeji, aby se všechno v dobré obrátilo.SmajlíkSmajlík
Všem přeji klidnou dobrou noc!

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles