Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 28.05.2015 13:09 hod. | |||
|
a pohoodu při kafíčku. Mám tu ty opraváře, dávají mi nový telefon a mají problém s tím, že mám vyzděnou předsíň. Asi to bude pálka, prý si to budu muset platit sama. Ach jo. Zatím jsem pověsila prádlo a umyla nádobí a teď jsem chvilku u noťasu. Věrko, taky jsem zvědavá, co manžel u doktora. A Maru a Regi a kdo všechno byl u Mudrů. Výlety ať vyjdou. Snad vám nebude pršet. U nás je chvílemi sluníčko, docela příjemně. Majko, ahoj. ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 28.05.2015 12:59 hod. | |||
|
Zdravím od KAFÍČKA![]() ![]() Proběhla jsem město, pak jsem vlezla k sestře, dostala jsem astry, tak je pak půjdu nasadit..Zatím je počasí pěkné, uvidím zítra ![]() Věruš, boršč jsem jedla v Petrohradě a chutnal mi.. ale vařit jsem ho nezkoušela možná zařadím do jídelníčku |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 28.05.2015 12:59 hod. | |||
|
![]() Ještě musím poděkovat za nakouknutí a odjíždíme. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 28.05.2015 12:33 hod. | |||
|
![]() pěkný den. Já byla ráno na zahradě.Procházka kolem polí a po hrázi zpět. Pak domů na snídani a zase zpět na zahradu.Rozhodila jsem si kopečky z minulého týdne, aby prosychaly.Muž sesekl přední část zahrady strunou a nachystal si nůž.Za chvilku pojedeme sekat zbytek na sušení. Na oběd byl zbytek zelňačky a uzená kuřecí stehna s bramborem a salát. Ještě máme pár hlávek na záhonu.Také tam mám kapustu ve skleníku a tak asi příští týden udělám.Muž už se na ni těší. U nás je pod mrakem, neprší a tak snad se děvčatům výlet vydaří. Alenko, tobě přeji ať se zítra výlet vydaří. Kristínko, ty už máš sbaleno?Proč v noci nespíš, začíná před cestovní horečka? Ještě Vám popřeji dobrou chuť ke kávičce.My si dáme až na zahradě. ![]() ![]() Večer nakouknu. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 28.05.2015 10:00 hod. | |||
|
MARu..Hali..užij si vnoučka a přeji lepší počasí, ať můžete pracovat![]() Vařím rajskou a uvařím těstoviny, zbyla sekaná.. Když zbude na zítra, budu ráda.. nemá svítit elektrika, tak bych možná, jestli nebude ošklivo, jela někam na malý výlet.. ![]() Teď jdu doprovodit manžela a zrovna něco dokoupím, pečivo a pár drobností.. ![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 28.05.2015 09:06 hod. | |||
|
přeju dobré ráno.![]() ![]() Jsem ve skluzu, v noci jsem nemohla spát, až k ránu a tak jsem zaspala. Teď musím mazat do města, na poštu a různě. Pak zas trapem domů, možná přijdou opraváři na ten zvonek. Dočtu pak. |
||||
| Hali | Krásný pohodový den Vám všem! | Datum vložení: 28.05.2015 08:45 hod. | |||
|
Aspoň nakouknu,moc se nedaří-neduhy otravují,co už..Doma jsou práce na chaloupce v plném proudu-ovšem pokud počasí dovoluje.Složitě se domlouvá zkloubit pomoc synů s počasím.Včera manželovi pomáhal nejmladší a nejstarší,já jsem se potěšila s malým čiperou.Také by rád pomáhal,tak jsme spolu aspoň připravili svačinku a pak jsme kontrolovali na zahradě co je kde nového-jak rostou ořechy,třešně,jahody,kde je nové mraveniště.Teď si asi umíme malého rozumbradu víc užít,než když jsme měli vnučky a bylo nám něco přes čtyřicet.S celou naší rodinkou se sejdeme příští víkend,tento víkend bude jen malá brigáda.Manžel v pohodě zvládá práce i organizování,já se jen tak "vezu" a snažím se dělat jim všem "zázemí".Děvčata,ať Vám i Vašim blízkým dobře dopadnou návštěvy u Mudrů,ať jste zdraví a v rodinné pohodě.Ať se Vám vydaří všechny práce,které Vás čekají!!! Jste všechny ohromné šikulky-pokud si stačím přečíst aspoň pár příspěvků,nestačím se divit,co všechno zvládáte!!!! | ||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 28.05.2015 08:15 hod. | |||
|
Tady také chladno a zamračeno. Mějte všechny pěkný den, u lékařů dobré pořízení a hlavně nemocní aby se brzo uzdravili.![]() |
||||
| vlavod | Krásný čtvrtek, | Datum vložení: 28.05.2015 07:33 hod. | |||
|
u nás chladno ani se mi nechce vylézt z postele.Teď jdu udělat zelňačku a pak ještě něco k tomu, jenom nevím co.Krásný den přeji všem.![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 28.05.2015 07:33 hod. | |||
|
dobré ránko přeji..dnes už možná pršet nebude,, REGI, snad ta řada na kožním nebude dlouhá a brzy budeš v ordinaci..to přeji i mužovi od Verky..Taky MARU koudy jde dnes na chirdu..snad už nikdo jiný k doktorům nemíří.. ![]() AničkoFilipi, jsi hodná, že jsi nebyla hlučná ![]() ![]() |
||||