Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
a pohoodu při kafíčku. Mám tu ty opraváře, dávají mi nový telefon a mají problém s tím, že mám vyzděnou předsíň. Asi to bude pálka, prý si to budu muset platit sama. Ach jo.
Zatím jsem pověsila prádlo a umyla nádobí a teď jsem chvilku u noťasu.
Věrko, taky jsem zvědavá, co manžel u doktora.
A Maru a Regi a kdo všechno byl u Mudrů.
Výlety ať vyjdou. Snad vám nebude pršet. U nás je chvílemi sluníčko, docela příjemně.
Majko, ahoj.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zdravím od KAFÍČKASmajlíkSmajlík
Proběhla jsem město, pak jsem vlezla k sestře, dostala jsem astry, tak je pak půjdu nasadit..Zatím je počasí pěkné, uvidím zítraSmajlík
Věruš, boršč jsem jedla v Petrohradě a chutnal mi..Smajlíkale vařit jsem ho nezkoušelaSmajlíkmožná zařadím do jídelníčku
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Ještě musím poděkovat za nakouknutí a odjíždíme. SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný den.
Já byla ráno na zahradě.Procházka kolem polí a po hrázi zpět.
Pak domů na snídani a zase zpět na zahradu.Rozhodila jsem si kopečky z minulého týdne, aby prosychaly.Muž sesekl přední část zahrady strunou a nachystal si nůž.Za chvilku pojedeme sekat zbytek na sušení.
Na oběd byl zbytek zelňačky a uzená kuřecí stehna s bramborem a salát. Ještě máme pár hlávek na záhonu.Také tam mám kapustu ve skleníku a tak asi příští týden udělám.Muž už se na ni těší.
U nás je pod mrakem, neprší a tak snad se děvčatům výlet vydaří.

Alenko, tobě přeji ať se zítra výlet vydaří.

Kristínko, ty už máš sbaleno?Proč v noci nespíš, začíná před cestovní horečka?

Ještě Vám popřeji dobrou chuť ke kávičce.My si dáme až na zahradě.SmajlíkSmajlík
Večer nakouknu.


Obrázek uživatelky
profil
MARu..Hali..užij si vnoučka a přeji lepší počasí, ať můžete pracovatSmajlík

Vařím rajskou a uvařím těstoviny, zbyla sekaná.. Když zbude na zítra, budu ráda.. nemá svítit elektrika, tak bych možná, jestli nebude ošklivo, jela někam na malý výlet..Smajlík
Teď jdu doprovodit manžela a zrovna něco dokoupím, pečivo a pár drobností..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeju dobré ráno.SmajlíkSmajlík
Jsem ve skluzu, v noci jsem nemohla spát, až k ránu a tak jsem zaspala.
Teď musím mazat do města, na poštu a různě. Pak zas trapem domů, možná přijdou opraváři na ten zvonek.
Dočtu pak.
Obrázek uživatelky
profil
Aspoň nakouknu,moc se nedaří-neduhy otravují,co už..Doma jsou práce na chaloupce v plném proudu-ovšem pokud počasí dovoluje.Složitě se domlouvá zkloubit pomoc synů s počasím.Včera manželovi pomáhal nejmladší a nejstarší,já jsem se potěšila s malým čiperou.Také by rád pomáhal,tak jsme spolu aspoň připravili svačinku a pak jsme kontrolovali na zahradě co je kde nového-jak rostou ořechy,třešně,jahody,kde je nové mraveniště.Teď si asi umíme malého rozumbradu víc užít,než když jsme měli vnučky a bylo nám něco přes čtyřicet.S celou naší rodinkou se sejdeme příští víkend,tento víkend bude jen malá brigáda.Manžel v pohodě zvládá práce i organizování,já se jen tak "vezu" a snažím se dělat jim všem "zázemí".Děvčata,ať Vám i Vašim blízkým dobře dopadnou návštěvy u Mudrů,ať jste zdraví a v rodinné pohodě.Ať se Vám vydaří všechny práce,které Vás čekají!!! Jste všechny ohromné šikulky-pokud si stačím přečíst aspoň pár příspěvků,nestačím se divit,co všechno zvládáte!!!!
Obrázek uživatelky
profil
Tady také chladno a zamračeno. Mějte všechny pěkný den, u lékařů dobré pořízení a hlavně nemocní aby se brzo uzdravili.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás chladno ani se mi nechce vylézt z postele.Teď jdu udělat zelňačku a pak ještě něco k tomu, jenom nevím co.Krásný den přeji všem.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko přeji..dnes už možná pršet nebude,,
REGI, snad ta řada na kožním nebude dlouhá a brzy budeš v ordinaci..to přeji i mužovi od Verky..Taky MARU koudy jde dnes na chirdu..snad už nikdo jiný k doktorům nemíří..Smajlík
AničkoFilipi, jsi hodná, že jsi nebyla hlučnáSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles