Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
já dneska prala,žehlila a ještě kontrolovala co je ještě třeba....Na oběd byly francouzké brambory.
Věruško je už muži trochu líp?Přeji aby byloSmajlíkSmajlíkDěkuji za pochvalu....JarušB taky přeji manželovi,aby se léčba dařilaSmajlíkSmajlíkSamozřejmě všem marodům totéžSmajlíkSmajlík
Majko zdravím taky a hodně pohodičky a radostíSmajlík
Jani se už chystá na sušení senaSmajlíkSmajlík,tak ať se dočkáme lepšího počasíSmajlíkJani ta nespavost mně v poslední době trápí dost často,příčinu netušímSmajlíkSmajlík
Maru výsledky budou určo dobréSmajlíkSmajlík
Blani už má asi funkční zvonek,tak můžeme na návštěvuSmajlíkSmajlík
Už vám přeji klidnou dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás ještě sice svítí sluníčko, ale hodiny se blíží k 20. hodiněSmajlík
Seděly jsme se sestrou na houpačce a lenošilySmajlíkJeště půjdu manželovi kousek naproti k nádraží, a pak budu koukat na telku..Chvilku na Novu, chvilku na PrimuSmajlík

Jaruško a Věrko, snad se vaši manželé przy vyléčí...
MARU-koudy..už to máš za sebouSmajlíkuž to bolet snad nebude
Děvčátka, dobrou noc přeji už sem nepříjdu
Obrázek uživatelky
profil
Tak večer tady svítí sluníčko a je pěkně.Věrko, Bertice držím pěsti manželům, aby se to už jen lepšilo. Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Maru Koudy, nedivím se že byl zákrok nepříjemný, jistě budeš dobrá. Věrko, snad bude tvému muži také lépe a lépe.
Odpoledne se udělalo lépe, sluníčko se snaží. Zahrady zkontroluji zítra, dnes jsem dělala úklid domácnosti.
Bertice držím pěsti, aby léčba u tvého muže byla dobrá a vše se obrátilo a správný konec. Ty si odpočiň při návštěvě léčitele.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...SmajlíkSmajlík
Blani, Alenko, Marunko, děkuji za podporu,nepříjemné to bylo, ale dalo se to vydržet...zítra ráno musím na chirdu na převaz...Smajlík
Děvčátka mějte pohodový večer, klidnou noc,ať vás nic netrápí...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás bylo furt pod mrakem, občas i sprchlo, ale vypadá to, že na večer vylézá sluníčko, tak snad ten víkend bude lepší. Zítra budeme mít vnučku i přes noc, tak si budeme spolu užívat.
Věruš, držím manželovi pěsti, ať už je to jen lepší. Kontrola toho mého nebyla nejlepší, ale pořád věříme, že bude líp. Bojuje už druhým rokem. A my s ním.
Já mám zítra léčitele, takže si trochu odpočinu, nějak mně začal zlobit asi jícen, tlak na hrudi, škytavka, asi budu muset nasadit nějakou dietu.
Příští týden v neděli letí naše holky na dovolenou do Bulharska. Letí to z Ostravy, tak to máme s odvozem blízko. Malé jsem koupila baťůžek s tučňákem z Tesca, ten nejmenší, brala si jej i do postele....
Mějte hezký večer a klidnou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Jen jsem dočítala..
Věruš, tak to já jedla ten masový a smetanovýSmajlík
MARU-Hali, tak jdu pokontrolovat brambory..Smajlík
Holky, u nás je krásný podvečer, jdu ještě ven...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné odpoledne, Hali taky toho dost zvládáš, tady se konečně i sluníčko ukázalo a trochu se oteplilo. Byla jsem u lékařky pro prášky na tlak, opět mám vyšší, tak mi dala silnějšíSmajlíkVěrko, tak teď se to bude jen lepšit manželovi. Mějte pěkné odpoledne všechny.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je pořád protivná zima,ale aspoň že už neprší.Manžel se zahřívá prací,zima mu prý není.Já jsem dnes vyžehlila včerejší prádlo,pověsila dnešní,zalila jsem ve foliovníku,zkontrolovala prevíty slimáky,musím nasypat granulky i kolem záhonu brambor...vypadají moc pěkně,ale ráno jsem zjistila,že jsou strašně okousané listy.Napřed jsem se vyděsila,hledala mandelinky-ale podle slizu na listech tam řádili slimáci.Děvčata,je moc prima,že si i po mé delší nepřítomnosti přečtu ve Vašich vzkazech,že jste na mě nezapomněly.Ahoj Blanko,Věrko,Alenko,Regi!!!Ahoj Marunko,Kristy,Jani a všechny další šikulky "seniorky".Máte trampoty s nemocí svou či manželů,máte starosti se sušením sena,s péčí o rodiče,o vnoučata..my si vnoučka teď užijeme od zítřka do neděle,je s ním veselo.Je to šikulka,dá se při něm dělat všechno,co je běžně zapotřebí,takže sobotní brigádě s jeho "pomocí" zvládnu vše připravit.Děvčata,přeji Vám všem,ať Vás víc potkávají radosti než starosti!!!
Obrázek uživatelky
profil
Dnes mám klidněji, na kožním jsem si popovídala s mužem své kolegyně z práce. Je již bohužel vdovec, ale o jejich vnoučatech se pobavíme, znám je a jsem vděčřná, že se o radosti s nimi se mnou takto podělí.Noha dostala mastičku driák, ale snad mi pomůže a nebude dlouho potřeba.
Věrko, muže máš již možná z výoetu doma a ty tepltoy se snižují, bude jistě také dobře.
Maru Hali, zase jsi si užívala vnoučka. Počasí pracem venku nepřeje. Konstatuji, že je stále chladno, na chalupě se rostlinky pomalu rovnají, lépe než na úpalu slunka, ale ostatní moc nevzchází. Snad se vše plepší.
K obědu jsem si dala brambory na loupačku a ještě si dojdu pro chleba a Nivu. Nějaký kus párku nebo něco do rolády. Tu upeču zítra a možná vezmu na chalupu. Dítě se mnu na chalupě nechce být, tak mi ta práce stále narůstá. Nedá se vše stihat. Uvidím co stihnmu.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles