Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 28.05.2015 20:02 hod. | |||
|
já dneska prala,žehlila a ještě kontrolovala co je ještě třeba....Na oběd byly francouzké brambory. Věruško je už muži trochu líp?Přeji aby bylo ![]() Děkuji za pochvalu....JarušB taky přeji manželovi,aby se léčba dařila![]() Samozřejmě všem marodům totéž![]() ![]() Majko zdravím taky a hodně pohodičky a radostí ![]() Jani se už chystá na sušení sena ![]() ,tak ať se dočkáme lepšího počasí Jani ta nespavost mně v poslední době trápí dost často,příčinu netuším![]() ![]() Maru výsledky budou určo dobré ![]() ![]() Blani už má asi funkční zvonek,tak můžeme na návštěvu ![]() ![]() Už vám přeji klidnou dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 28.05.2015 19:47 hod. | |||
|
u nás ještě sice svítí sluníčko, ale hodiny se blíží k 20. hodině![]() Seděly jsme se sestrou na houpačce a lenošily Ještě půjdu manželovi kousek naproti k nádraží, a pak budu koukat na telku..Chvilku na Novu, chvilku na Primu![]() Jaruško a Věrko, snad se vaši manželé przy vyléčí... MARU-koudy..už to máš za sebou už to bolet snad nebudeDěvčátka, dobrou noc přeji už sem nepříjdu |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 28.05.2015 19:25 hod. | |||
|
Tak večer tady svítí sluníčko a je pěkně.Věrko, Bertice držím pěsti manželům, aby se to už jen lepšilo. Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| 2baculka | Kuk | Datum vložení: 28.05.2015 19:23 hod. | |||
|
Maru Koudy, nedivím se že byl zákrok nepříjemný, jistě budeš dobrá. Věrko, snad bude tvému muži také lépe a lépe. Odpoledne se udělalo lépe, sluníčko se snaží. Zahrady zkontroluji zítra, dnes jsem dělala úklid domácnosti. Bertice držím pěsti, aby léčba u tvého muže byla dobrá a vše se obrátilo a správný konec. Ty si odpočiň při návštěvě léčitele. |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 28.05.2015 18:57 hod. | |||
|
děvčátka...![]() ![]() Blani, Alenko, Marunko, děkuji za podporu,nepříjemné to bylo, ale dalo se to vydržet...zítra ráno musím na chirdu na převaz... ![]() Děvčátka mějte pohodový večer, klidnou noc,ať vás nic netrápí... ![]() ![]() |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 28.05.2015 18:40 hod. | |||
|
u nás bylo furt pod mrakem, občas i sprchlo, ale vypadá to, že na večer vylézá sluníčko, tak snad ten víkend bude lepší. Zítra budeme mít vnučku i přes noc, tak si budeme spolu užívat. Věruš, držím manželovi pěsti, ať už je to jen lepší. Kontrola toho mého nebyla nejlepší, ale pořád věříme, že bude líp. Bojuje už druhým rokem. A my s ním. Já mám zítra léčitele, takže si trochu odpočinu, nějak mně začal zlobit asi jícen, tlak na hrudi, škytavka, asi budu muset nasadit nějakou dietu. Příští týden v neděli letí naše holky na dovolenou do Bulharska. Letí to z Ostravy, tak to máme s odvozem blízko. Malé jsem koupila baťůžek s tučňákem z Tesca, ten nejmenší, brala si jej i do postele.... Mějte hezký večer a klidnou noc. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 28.05.2015 17:57 hod. | |||
|
Jen jsem dočítala.. Věruš, tak to já jedla ten masový a smetanový ![]() MARU-Hali, tak jdu pokontrolovat brambory.. ![]() Holky, u nás je krásný podvečer, jdu ještě ven... ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 28.05.2015 16:01 hod. | |||
|
Pěkné odpoledne, Hali taky toho dost zvládáš, tady se konečně i sluníčko ukázalo a trochu se oteplilo. Byla jsem u lékařky pro prášky na tlak, opět mám vyšší, tak mi dala silnější Věrko, tak teď se to bude jen lepšit manželovi. Mějte pěkné odpoledne všechny.![]() |
||||
| Hali | Pohodové odpoledne Vám všem! | Datum vložení: 28.05.2015 15:28 hod. | |||
|
U nás je pořád protivná zima,ale aspoň že už neprší.Manžel se zahřívá prací,zima mu prý není.Já jsem dnes vyžehlila včerejší prádlo,pověsila dnešní,zalila jsem ve foliovníku,zkontrolovala prevíty slimáky,musím nasypat granulky i kolem záhonu brambor...vypadají moc pěkně,ale ráno jsem zjistila,že jsou strašně okousané listy.Napřed jsem se vyděsila,hledala mandelinky-ale podle slizu na listech tam řádili slimáci.Děvčata,je moc prima,že si i po mé delší nepřítomnosti přečtu ve Vašich vzkazech,že jste na mě nezapomněly.Ahoj Blanko,Věrko,Alenko,Regi!!!Ahoj Marunko,Kristy,Jani a všechny další šikulky "seniorky".Máte trampoty s nemocí svou či manželů,máte starosti se sušením sena,s péčí o rodiče,o vnoučata..my si vnoučka teď užijeme od zítřka do neděle,je s ním veselo.Je to šikulka,dá se při něm dělat všechno,co je běžně zapotřebí,takže sobotní brigádě s jeho "pomocí" zvládnu vše připravit.Děvčata,přeji Vám všem,ať Vás víc potkávají radosti než starosti!!! | ||||
| 2baculka | Nazdárek děvčata. | Datum vložení: 28.05.2015 13:22 hod. | |||
|
Dnes mám klidněji, na kožním jsem si popovídala s mužem své kolegyně z práce. Je již bohužel vdovec, ale o jejich vnoučatech se pobavíme, znám je a jsem vděčřná, že se o radosti s nimi se mnou takto podělí.Noha dostala mastičku driák, ale snad mi pomůže a nebude dlouho potřeba. Věrko, muže máš již možná z výoetu doma a ty tepltoy se snižují, bude jistě také dobře. Maru Hali, zase jsi si užívala vnoučka. Počasí pracem venku nepřeje. Konstatuji, že je stále chladno, na chalupě se rostlinky pomalu rovnají, lépe než na úpalu slunka, ale ostatní moc nevzchází. Snad se vše plepší. K obědu jsem si dala brambory na loupačku a ještě si dojdu pro chleba a Nivu. Nějaký kus párku nebo něco do rolády. Tu upeču zítra a možná vezmu na chalupu. Dítě se mnu na chalupě nechce být, tak mi ta práce stále narůstá. Nedá se vše stihat. Uvidím co stihnmu. |
||||