Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
je sluníčkový a teploty 14 - 15 st., tak snad bude hezky.
Alenka výletuje, Bady ke kadeřnici, tak bude krásná. Nemoci pošleme pryč, mne se noha snad konečně zahojí.
Mám udělanou masovou roládu, přidám houby a dám péci, trochu nakoupím a pojedu kolem poledne k našim a pak na chalupu. K našim mohu dojet vždy, víkend na silnicích jde.
Obrázek uživatelky
profil
Tady je zamračeno, dnes si užijte výlety, Marcelka koncert a dobré pořízení u lékařu.Bady budeš kočka . Mě dnes přijede snacha , chci trochu ostříhat. AničkoF volej doktorovi.Děvčátka mějte všechny pěkný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka, nevím, ale myslím si, že naše Majka má narozeniny 31.5. což je v neděli.Smajlík Počkám s přáníčkem až jak se to vyvine!Smajlík

U nás je slunečno, ale docela chladno.
Aničko, také se ti zdravotní problémy táhnou dlouho. Hlavně, aby už konečně zmizely!!!!!!!!!

Jsem připravená na nákup. Dnes odpoledne půjdeme na koncert cimbálovky na zahradu do Zámečku. Musím něco přeprat, uvařit, utřít prach a vyluxovat.
Všem přeji krásný den!Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dneska u nás konečně sluníčkoSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Blani o tom usínání nevímSmajlík Ale dneska jsem celkem spala....
Alenko krásný výletekSmajlíkSmajlík
Maru na převazu ať se daříSmajlík
Marodi ať se vám líp vede SmajlíkSmajlík
Dneska jdu k holiči ,jdu se vyfešákovát a zkulturnitSmajlíkSmajlík
Přeji všem krásný sluníčkový denSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zvonky zvoní, svět se směje
a každý Ti dneska přeje,
štěstí, zdraví, pohodu,
vždycky dobrou náladu.
Všechno nejlepší k narozeninám !!!!!!!
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Koukám.že tady šel někdo poslední do posteleSmajlíkjen aby byla první s gratulaciSmajlík
Přejí Majce vše nej nej-hodně zdravíčkaSmajlíki štěstíčkaSmajlík
Vám děvčata krásný pátekSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vidím oslavu velikou,
jejíž sláva hvězd se dotýká.
A kdo že je oslavencem?
No přece ty!
Tak šup ráno z postele
a vrhnout se do víru slavení!
Krásné narozeniny.

Přeji hodně zdraví.SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
hezký večer.
Už jedním okem sleduji Svatby v Benátkách. A škoda, že jsem se včera nedívala na Výměnu manželek, když to bylo tak zajímavé.
Kristi, jo, už mám nový zvonek, tak přijďte. S tím špatným spaním - nediv se. Ty jsi nedostala e-mail, proč ženy hůř usínají??Smajlík
AničkoF.,doktorovi zavolej. Je to divné,když už ti bylo líp, zase teplota. Oni si s tou borelkou moc rady nevědí.
Jarko a Věrko, moc přeju vašim manželům, aby bylo líp.
Marcelka si užila výlet, počasí bylo akorát na něj.
Alča se houpala na houpačce, to by se mi taky líbilo.
Děvčata, už se loučím, krásně se VŠECHNY vyspěte. Zítra mě čeká zahrádka hned ráno, tak nevím, jestli stihnu napsat před tím. A moc děkuju za komentáře.
SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přečetla jsem si vás,ale fotky jsem neprohlídla.2dny mě bylo lépe dokonce jsem byla i na delší vycházce. Dnes zase zimnice ,zvyšena teplota,bolí mě všechny kouby i svaly.
Budu muset zavolat lékaři,jestli mi nezmění prášky.Už jsem umytá a půjdu do postele.
Vy se krásně bezbolestně vyspinkejte.Krásné sny vám přeji
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, výlet se nám vydařil, bylo nádherné, slunečné počasí. Zámek v Ploskovicích je nádherný, právě tak i Litoměřice, kde jsem už dávno nebyla. Přijeli jsme v 18 hod. a hned mi přišla návštěva. Zítra snad si odpočinu.
Maruško, já už jsem také byla na vyříznutí znaménka. Nějak mi to nebolelo. Přeji ti, aby všechno bylo OK.
Jaruško a Věruško, manželům přeji, aby byli brzo fit.
Regi, tobě přeji, aby už se ti konečně nožka zahojila.
Janičce přeji krásnou dovolenou.
Majko, také tě zdravím a přeji hodně zdravíčka.
Zdravím vás všechny a často na vás myslím na Kristínku,Zdeničku,Jiřinku,Alenku, Aničky obě,Martičku, Blaničku,Boženku, Irenky obě,Helenku, Jindřišku-tu už tady dlouho nevidím, no prostě myslím na všechny. Jestli jsem na někoho zapomněla, tak prosím o prominutí.
Přeji vám pěkný večer a dobrou noc!Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles