Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Přeji hezký den. | Datum vložení: 29.05.2015 09:09 hod. | |||
|
je sluníčkový a teploty 14 - 15 st., tak snad bude hezky. Alenka výletuje, Bady ke kadeřnici, tak bude krásná. Nemoci pošleme pryč, mne se noha snad konečně zahojí. Mám udělanou masovou roládu, přidám houby a dám péci, trochu nakoupím a pojedu kolem poledne k našim a pak na chalupu. K našim mohu dojet vždy, víkend na silnicích jde. |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 29.05.2015 08:09 hod. | |||
|
Tady je zamračeno, dnes si užijte výlety, Marcelka koncert a dobré pořízení u lékařu.Bady budeš kočka . Mě dnes přijede snacha , chci trochu ostříhat. AničkoF volej doktorovi.Děvčátka mějte všechny pěkný den.![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno, | Datum vložení: 29.05.2015 07:52 hod. | |||
|
děvčátka, nevím, ale myslím si, že naše Majka má narozeniny 31.5. což je v neděli. Počkám s přáníčkem až jak se to vyvine!![]() U nás je slunečno, ale docela chladno. Aničko, také se ti zdravotní problémy táhnou dlouho. Hlavně, aby už konečně zmizely!!!!!!!!! Jsem připravená na nákup. Dnes odpoledne půjdeme na koncert cimbálovky na zahradu do Zámečku. Musím něco přeprat, uvařit, utřít prach a vyluxovat. Všem přeji krásný den! ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 29.05.2015 07:46 hod. | |||
|
dneska u nás konečně sluníčko![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Blani o tom usínání nevím Ale dneska jsem celkem spala....Alenko krásný výletek ![]() ![]() Maru na převazu ať se daří ![]() Marodi ať se vám líp vede ![]() ![]() Dneska jdu k holiči ,jdu se vyfešákovát a zkulturnit ![]() ![]() Přeji všem krásný sluníčkový den ![]() ![]() |
||||
| badysek | Majko, | Datum vložení: 29.05.2015 07:28 hod. | |||
|
Zvonky zvoní, svět se směje a každý Ti dneska přeje, štěstí, zdraví, pohodu, vždycky dobrou náladu. Všechno nejlepší k narozeninám !!!!!!! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 29.05.2015 06:27 hod. | |||
|
Koukám.že tady šel někdo poslední do postele jen aby byla první s gratulaci![]() Přejí Majce vše nej nej-hodně zdravíčka i štěstíčka![]() Vám děvčata krásný pátek ![]() |
||||
| vocjan | Přáníčko pro Majku | Datum vložení: 29.05.2015 00:00 hod. | |||
|
Vidím oslavu velikou, jejíž sláva hvězd se dotýká. A kdo že je oslavencem? No přece ty! Tak šup ráno z postele a vrhnout se do víru slavení! Krásné narozeniny. Přeji hodně zdraví. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 28.05.2015 20:51 hod. | |||
|
hezký večer. Už jedním okem sleduji Svatby v Benátkách. A škoda, že jsem se včera nedívala na Výměnu manželek, když to bylo tak zajímavé. Kristi, jo, už mám nový zvonek, tak přijďte. S tím špatným spaním - nediv se. Ty jsi nedostala e-mail, proč ženy hůř usínají?? ![]() AničkoF.,doktorovi zavolej. Je to divné,když už ti bylo líp, zase teplota. Oni si s tou borelkou moc rady nevědí. Jarko a Věrko, moc přeju vašim manželům, aby bylo líp. Marcelka si užila výlet, počasí bylo akorát na něj. Alča se houpala na houpačce, to by se mi taky líbilo. Děvčata, už se loučím, krásně se VŠECHNY vyspěte. Zítra mě čeká zahrádka hned ráno, tak nevím, jestli stihnu napsat před tím. A moc děkuju za komentáře. ![]() ![]() |
||||
| filipi | Dobrou noc děvčata | Datum vložení: 28.05.2015 20:35 hod. | |||
|
Přečetla jsem si vás,ale fotky jsem neprohlídla.2dny mě bylo lépe dokonce jsem byla i na delší vycházce. Dnes zase zimnice ,zvyšena teplota,bolí mě všechny kouby i svaly. Budu muset zavolat lékaři,jestli mi nezmění prášky.Už jsem umytá a půjdu do postele. Vy se krásně bezbolestně vyspinkejte.Krásné sny vám přeji |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 28.05.2015 20:22 hod. | |||
|
Děvčátka, výlet se nám vydařil, bylo nádherné, slunečné počasí. Zámek v Ploskovicích je nádherný, právě tak i Litoměřice, kde jsem už dávno nebyla. Přijeli jsme v 18 hod. a hned mi přišla návštěva. Zítra snad si odpočinu. Maruško, já už jsem také byla na vyříznutí znaménka. Nějak mi to nebolelo. Přeji ti, aby všechno bylo OK. Jaruško a Věruško, manželům přeji, aby byli brzo fit. Regi, tobě přeji, aby už se ti konečně nožka zahojila. Janičce přeji krásnou dovolenou. Majko, také tě zdravím a přeji hodně zdravíčka. Zdravím vás všechny a často na vás myslím na Kristínku,Zdeničku,Jiřinku,Alenku, Aničky obě,Martičku, Blaničku,Boženku, Irenky obě,Helenku, Jindřišku-tu už tady dlouho nevidím, no prostě myslím na všechny. Jestli jsem na někoho zapomněla, tak prosím o prominutí. Přeji vám pěkný večer a dobrou noc! |
||||