Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Holky..já potkala v Kroměříži spolupracovnici, tak jsme byli spolu i s jejím mužem koupit pro něho nějaké letní věci a na obědě a jela jsem s nimi domů..tak do Květné zahrady musím jet jindy.. asi v létě s mýma holčičkama si uděláme zase výletek..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jen zdravím..mám tu synka
Obrázek uživatelky
profil
nebyla jsem tu skoro celé 4dny, takže nevím co kdo požil, zažil, ale jedno vím i bez čtení a to že jste všichni něco dělali a zvelebovali své příbytky. Na výměnu manželek se nedívám ale i tak vím, co se událo. Bavili se o tom v práci na každé dílně. Stejně se divím, že s prominutím takové prase do toho šlo. no někdo je asi s hanbou jedna ruka. Mám dne nucenou dovolenou, je málo práce a zlepší se to až v červnu. Tady se začíná mračit, a zrovna dcera dosekala zahradu, takže pokud bude pršet to krásně stila.
Obrázek uživatelky
profil
vrátili jsme se ze zahrádky, bolí mě v kříži a zas to odnesly nohy, nemůžu ani chodit.
Zasadili jsme pár aster, co jsme dostali, pak jsem plela a zalévala a hlavně jsem dávala do dvou velkých mis voskovky, co Pepík vypiplal ze semínek. Ty povezeme zítra na hřbitov do Sušice a do Žihobec. A protože tam dávám na každý hrob ještě 2 menší mísy, zajeli jsme rovnou do zahradnictví a tam jsem si vybrala takové nižší karafiátky a lobelky a ještě nějakou skalničku jen zelenou.
Holky, taky mám zafixováno, že Majka má narozky 31.5..
Na Výměnu manelek jsem se nakonec dívala včera v noci, můžu si dát program asi o 30 hodin zpět. Dětiček mi bylo moc líto. Hlavně, že má čůza peníze na cigára a kafe, ale
mýdlo nemají, hračky taky ne a mrňousek spal na vlhké pročůrané matraci. To tedy bude Superstar.Smajlík
Děvčata, přeju, ať je vám všem dobře nebo aspoň líp. To se týká hlavně marodů.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání.Já jsem od rána byla u lékaře. Divil se,že je mě hůř. Chtěl mě poslat na infekční.Tam bych dostávala kapačky. Je to však déle než měsíc.Tak v pondělí mám za ním přijít,že se pokusí mě dostat na rehabilitaci. Byla tady dcera,tak by si na 14 dní péjska vzali.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás se hezky vyčasilo, možná půjdu s vnučkou na dětské hřiště se skluzavkami, prolézačkami a pískem.
Byla jsem u léčitele, dostala 3 jehličky na zažívání, nervy a imunitu. Prohřál mi zažívací trakt, snad bude líp, ale určitě budu muset upravit stravování. Mám jej hodně "rozlítané". Avšak velice těžce se člověk loučí s věcmi- pochutinami, které miluje.Ovšem stárneme a tělo si už s přebytky neporadí...

Která chcete, můžete mrknout na můj svatební příběh. Dnes máme koprovou polévku a vepřové na mrkvi s knedlíkem.
Mějte prima den, marodi odpočívejte.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...Smajlík
Tak jsem docestovala z toho převazu a zase v úterý...Smajlík
Svítí sluníčko, oteplilo se, tak je hnedka veseleji...SmajlíkSmajlík
Kritínka a Zdenička budou mít nové hlavičky...Smajlík
Ija už zas pracuje, jak jinak...Smajlík
Marcelko, užij si koncert...Smajlík
Regi, dobře docestuj a pěkný víkend ne chalupě...Smajlík
Marodům přeji, ať je líp a všem pohodový a klidný pátek...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji krásný den slníčkový,máme 17 stupnů.Marci výlet se vydařil,užila sis,počasí přálo.Věruš z výměny manželek ta špindíra se přihlásila do Superstár,bude soutěžit.Ty její děti lituji, její holčička jakou měla radost z mýdla.MaruK jdeš na převaz tak at tě to nebolí a dobře se to hojíSmajlík.Jaruško mužovi držím palce,aby nemoc ustál a tobě at léčitel pomůže.SmajlíkAničkoF co to s tebou je?Ty jsi tu procházku přetáhla,musíš víc odpočívat.No a ty Kristínko se jdeš zkrášlit,to budou koukat v lázních jaká tam přijede kočka a ještě v nových opalovačkách to aby si muž přibalil do kufru pořádnou pušku.Jo a já jdu něco dělat,chci se dát do oken,nebo aspoň do jednohoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné sluneční dopoledne. Konečně svítí sluníčko. včera jsme byli nám a mamince nakupovat. A taky jsem jí vzala prádlo na praní. Už se pěkně suší venku. Když jsme přijeli, tak manžel posekal trávu na zahradě na seno pro králíky. Tak snad už nebude pršet a bude se pěkně sušit.Smajlík Za hodinu nám přijedou poměřit schodiště a 2 podesty. Máme objednanou pokládku Vinylu na schodiště do patra. Máme na schodišti položenou gumu a i na chodbičkách. Už dávno se nám to nelíbí a chceme to zrenovovat. Chtěli by jsme to i do kuchyně, ale příští rok chtějí energetici vést elektřinu v zemi až k hodinám tudíž nejdříve do sklepa a pak asi vrtáním v podlaze v kuchyni a nějak ve zdi do hodin, které máme na vchodové verandě. Tak s tím musíme počkat. Přeji všem marodům ať je jim lépe a nic je netrápí. Ale z vlastní zkušenosti vím, že to není hned, jak si každý přeje.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Majko, přeji ti všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví a radosti s tvými nejbližšími.SmajlíkSmajlík

U nás byla ráno pořeháňka a teď je hezky sluníčkovo.
Všem, co marodí ať je co nejdříve líp.
Kristinko, budeš v lázních fešanda.
Věru a Jaru, přeji vašim manželům uzdravení.
Maru, dobře pořiď u mudra.
Regi, snad se ti teď noha bude lepšit, moc ti to přeji.
Marcelko, užíj si koncert.
Mějte hezký den.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles