Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 29.05.2015 17:32 hod. | |||
|
Holky..já potkala v Kroměříži spolupracovnici, tak jsme byli spolu i s jejím mužem koupit pro něho nějaké letní věci a na obědě a jela jsem s nimi domů..tak do Květné zahrady musím jet jindy.. asi v létě s mýma holčičkama si uděláme zase výletek..![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 29.05.2015 15:50 hod. | |||
|
jen zdravím..mám tu synka | ||||
| Anicka59 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 29.05.2015 14:31 hod. | |||
|
nebyla jsem tu skoro celé 4dny, takže nevím co kdo požil, zažil, ale jedno vím i bez čtení a to že jste všichni něco dělali a zvelebovali své příbytky. Na výměnu manželek se nedívám ale i tak vím, co se událo. Bavili se o tom v práci na každé dílně. Stejně se divím, že s prominutím takové prase do toho šlo. no někdo je asi s hanbou jedna ruka. Mám dne nucenou dovolenou, je málo práce a zlepší se to až v červnu. Tady se začíná mračit, a zrovna dcera dosekala zahradu, takže pokud bude pršet to krásně stila. | ||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 29.05.2015 14:13 hod. | |||
|
vrátili jsme se ze zahrádky, bolí mě v kříži a zas to odnesly nohy, nemůžu ani chodit. Zasadili jsme pár aster, co jsme dostali, pak jsem plela a zalévala a hlavně jsem dávala do dvou velkých mis voskovky, co Pepík vypiplal ze semínek. Ty povezeme zítra na hřbitov do Sušice a do Žihobec. A protože tam dávám na každý hrob ještě 2 menší mísy, zajeli jsme rovnou do zahradnictví a tam jsem si vybrala takové nižší karafiátky a lobelky a ještě nějakou skalničku jen zelenou. Holky, taky mám zafixováno, že Majka má narozky 31.5.. Na Výměnu manelek jsem se nakonec dívala včera v noci, můžu si dát program asi o 30 hodin zpět. Dětiček mi bylo moc líto. Hlavně, že má čůza peníze na cigára a kafe, ale mýdlo nemají, hračky taky ne a mrňousek spal na vlhké pročůrané matraci. To tedy bude Superstar. ![]() Děvčata, přeju, ať je vám všem dobře nebo aspoň líp. To se týká hlavně marodů. ![]() ![]() |
||||
| filipi | krásné poledne | Datum vložení: 29.05.2015 12:29 hod. | |||
|
Dobré chutnání.Já jsem od rána byla u lékaře. Divil se,že je mě hůř. Chtěl mě poslat na infekční.Tam bych dostávala kapačky. Je to však déle než měsíc.Tak v pondělí mám za ním přijít,že se pokusí mě dostat na rehabilitaci. Byla tady dcera,tak by si na 14 dní péjska vzali.![]() |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 29.05.2015 11:56 hod. | |||
|
u nás se hezky vyčasilo, možná půjdu s vnučkou na dětské hřiště se skluzavkami, prolézačkami a pískem. Byla jsem u léčitele, dostala 3 jehličky na zažívání, nervy a imunitu. Prohřál mi zažívací trakt, snad bude líp, ale určitě budu muset upravit stravování. Mám jej hodně "rozlítané". Avšak velice těžce se člověk loučí s věcmi- pochutinami, které miluje.Ovšem stárneme a tělo si už s přebytky neporadí... Která chcete, můžete mrknout na můj svatební příběh. Dnes máme koprovou polévku a vepřové na mrkvi s knedlíkem. Mějte prima den, marodi odpočívejte. |
||||
| koudy | Pěkné dopoledne, | Datum vložení: 29.05.2015 11:34 hod. | |||
|
děvčátka...![]() Tak jsem docestovala z toho převazu a zase v úterý... ![]() Svítí sluníčko, oteplilo se, tak je hnedka veseleji... ![]() ![]() Kritínka a Zdenička budou mít nové hlavičky... ![]() Ija už zas pracuje, jak jinak... ![]() Marcelko, užij si koncert... ![]() Regi, dobře docestuj a pěkný víkend ne chalupě... ![]() Marodům přeji, ať je líp a všem pohodový a klidný pátek... ![]() |
||||
| ija1 | Děvčata | Datum vložení: 29.05.2015 09:47 hod. | |||
|
přeji krásný den slníčkový,máme 17 stupnů.Marci výlet se vydařil,užila sis,počasí přálo.Věruš z výměny manželek ta špindíra se přihlásila do Superstár,bude soutěžit.Ty její děti lituji, její holčička jakou měla radost z mýdla.MaruK jdeš na převaz tak at tě to nebolí a dobře se to hojí .Jaruško mužovi držím palce,aby nemoc ustál a tobě at léčitel pomůže. AničkoF co to s tebou je?Ty jsi tu procházku přetáhla,musíš víc odpočívat.No a ty Kristínko se jdeš zkrášlit,to budou koukat v lázních jaká tam přijede kočka a ještě v nových opalovačkách to aby si muž přibalil do kufru pořádnou pušku.Jo a já jdu něco dělat,chci se dát do oken,nebo aspoň do jednoho![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 29.05.2015 09:40 hod. | |||
|
Pěkné sluneční dopoledne. Konečně svítí sluníčko. včera jsme byli nám a mamince nakupovat. A taky jsem jí vzala prádlo na praní. Už se pěkně suší venku. Když jsme přijeli, tak manžel posekal trávu na zahradě na seno pro králíky. Tak snad už nebude pršet a bude se pěkně sušit. Za hodinu nám přijedou poměřit schodiště a 2 podesty. Máme objednanou pokládku Vinylu na schodiště do patra. Máme na schodišti položenou gumu a i na chodbičkách. Už dávno se nám to nelíbí a chceme to zrenovovat. Chtěli by jsme to i do kuchyně, ale příští rok chtějí energetici vést elektřinu v zemi až k hodinám tudíž nejdříve do sklepa a pak asi vrtáním v podlaze v kuchyni a nějak ve zdi do hodin, které máme na vchodové verandě. Tak s tím musíme počkat. Přeji všem marodům ať je jim lépe a nic je netrápí. Ale z vlastní zkušenosti vím, že to není hned, jak si každý přeje.![]() |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 29.05.2015 09:21 hod. | |||
|
Majko, přeji ti všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví a radosti s tvými nejbližšími.![]() ![]() U nás byla ráno pořeháňka a teď je hezky sluníčkovo. Všem, co marodí ať je co nejdříve líp. Kristinko, budeš v lázních fešanda. Věru a Jaru, přeji vašim manželům uzdravení. Maru, dobře pořiď u mudra. Regi, snad se ti teď noha bude lepšit, moc ti to přeji. Marcelko, užíj si koncert. Mějte hezký den. |
||||