Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| slunickoka | Dobrý večer, | Datum vložení: 29.05.2015 21:17 hod. | |||
|
u nás dneska bylo poprvé tepleji, ale za celý týden ani kapka deště.Celé dny stále topím. Je zima mně i Mumíškovi. Odpoledne jsme slavili dcera má dneska 35 let, Kryštůfek měl včera 12 let a před týdnem Kateřinka měla tři roky. Seděli jsme v altánu, byla pohoda. Tak pěkně odpočívejte a opatrujte se. |
||||
| Anicka59 | Hezký | Datum vložení: 29.05.2015 21:15 hod. | |||
|
pozdní večer, tak nakonec tu nepršelo vůbec. Lentilky na odbyt jdou. Občas se prostě trh zahltí, ale je to otázka velmi kráté doby | ||||
| Bm68 | Hezký večer | Datum vložení: 29.05.2015 20:26 hod. | |||
|
u nás taky pršelo, ale je docela teplo. Marci, tak sis užila cimbálovku, to by se mi taky líbilo. A máš pravdu, že už nic nedělám. Sbalila jsem tašku na zítra,co budu sebou potřebovat, pokecala se sestrou a luštila. AničkoF., to je divné, pořád teploty a zimnice. Držím palce, aby ti bylo líp. Alčo, to byste jako šli v noci do kostela? Nebo jak to probíhá? Děvčata, hezky se vyspěte! Ať nikoho nic nebolí a nestraší ani ve snu.![]() |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 29.05.2015 20:00 hod. | |||
|
Maruško, v úterý už ti asi vyndají stehy a budeš mít klid.![]() Zdeničko, vlasy dorostou. Určitě ti krátké vlasy sluší. ![]() Holky, Jaruška má moc pěkný článek. Všem , i těm, které přijdou později, přeji pěkný večer a klidnou noc! ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Kuk, | Datum vložení: 29.05.2015 19:55 hod. | |||
|
u nás bylo celý den krásně. Po obědě jsme byli na procházce, pak jsme se zastavili na zahradě a začalo pršet. Pršelo asi 1/2 hodiny pak přestalo, svítilo sluníčko a když začal koncert cimbálovky bylo nádherně. Hráli hodinu byl to zážitek, po hodině trochu sprchlo a zase se vyčasilo. Počasí je jako v dubnu. Alenko, cimbálovka se jmenuje ŠVIHÁK. Byli čtyři - housle, viola, basa a cimbál. Ptala jsem se odkud jsou a ten jeden říkal, že jsou každý odjinud. Jeden byl z Kroměříže, druhý z Uherského Hradiště a třetí z Rožnova. Čtvrtý nám to neřekl. Neznáš tuhle cimbálovku? Moc jsem si to užila, všechny písničky jsem si s nimi zazpívala. Aničko, možná by ti kapačky pomohly! ![]() Blaničko, teď už určitě odpočíváš. Práce na zahradě člověka unaví, ale i potěší. ![]() Aničko59, je divné, že nemáte práci, cožpak dětičky přestaly mlsat lentilky? ![]() Kristínko, stýskat se ti bude, ale dny letí šílenou rychlostí, vždyť my už zase budeme týden doma od mladých. Končí květen a nedávno byly Vánoce.** |
||||
| filipi | Dobrou noc děvčata | Datum vložení: 29.05.2015 19:33 hod. | |||
|
Nezlobte se,že nebudu reagovat,ale mám tepotu,zimnici. Tak jsem zapla noťas abych vám popřála krásnou noc ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 29.05.2015 19:29 hod. | |||
|
Bady jsi zase kočka. Mě mladá ostříhala, sice trochu víc než jsem chtěla, ale doroste to Maru tak do úterka máš klid.Blani také jsem nadávala na tu slepici v té výměně. Tady odpoledne pořádně lilo a pak už bylo sluníčko. Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| fanypol | Pěkný večer přeji.. | Datum vložení: 29.05.2015 19:29 hod. | |||
|
Holky..dnes už zase mizím.. jdu zalévat a lámu muže na Noc kostelů ale nějak se nevyjadřuje.. |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 29.05.2015 19:26 hod. | |||
|
děvčátka...![]() ![]() Zravím, mějte pohodu ,klid a hezky se vyspěre... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Ahojky šikulky moje!!!!! | Datum vložení: 29.05.2015 18:30 hod. | |||
|
U holiče jsem strávila 2,5hod ,ale jsem celkem spokojená![]() ![]() Ijo to jsi mně rozesmála ![]() ![]() Odpoledne přijela dcerka se rozloučit,no bude se mi stýskat......Je to dlouho... Alenka si užila kamarádku ![]() Výletek si udělá příště i s vnučkami![]() ![]() Maru má po převazu,hlavně ať se dobře hojí ![]() AničkoF běž na ty kapáčky,už se to táhne dlouho ![]() ![]() Regi taky se dej do kupy,už se dlouho s tím motáš.... Blani na Výměnu manželek se už nedívám,drásá mi to nervy ![]() ![]() Bobi bude mít nové podlahy ![]() Marodům ať je brzy lépe!!!!!! Všem pěkný večer a dobrou noc ![]() Budu ještě žehlit![]() |
||||