Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
u nás dneska bylo poprvé tepleji, ale za celý týden ani kapka deště.Celé dny stále topím. Je zima mně i Mumíškovi.
Odpoledne jsme slavili dcera má dneska 35 let, Kryštůfek měl včera 12 let a před týdnem Kateřinka měla tři roky. Seděli jsme v altánu, byla pohoda.
Tak pěkně odpočívejte a opatrujte se.
Obrázek uživatelky
profil
pozdní večer, tak nakonec tu nepršelo vůbec. Lentilky na odbyt jdou. Občas se prostě trh zahltí, ale je to otázka velmi kráté doby
Obrázek uživatelky
profil
u nás taky pršelo, ale je docela teplo.
Marci, tak sis užila cimbálovku, to by se mi taky líbilo.
A máš pravdu, že už nic nedělám. Sbalila jsem tašku na zítra,co budu sebou potřebovat, pokecala se sestrou a luštila.
AničkoF., to je divné, pořád teploty a zimnice. Držím palce, aby ti bylo líp.
Alčo, to byste jako šli v noci do kostela? Nebo jak to probíhá?
Děvčata, hezky se vyspěte!Smajlík Ať nikoho nic nebolí a nestraší ani ve snu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Maruško, v úterý už ti asi vyndají stehy a budeš mít klid.Smajlík

Zdeničko, vlasy dorostou. Určitě ti krátké vlasy sluší.Smajlík

Holky, Jaruška má moc pěkný článek.

Všem , i těm, které přijdou později, přeji pěkný večer a klidnou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás bylo celý den krásně. Po obědě jsme byli na procházce, pak jsme se zastavili na zahradě a začalo pršet. Pršelo asi 1/2 hodiny pak přestalo, svítilo sluníčko a když začal koncert cimbálovky bylo nádherně. Hráli hodinu byl to zážitek, po hodině trochu sprchlo a zase se vyčasilo. Počasí je jako v dubnu.
Alenko, cimbálovka se jmenuje ŠVIHÁK. Byli čtyři - housle, viola, basa a cimbál. Ptala jsem se odkud jsou a ten jeden říkal, že jsou každý odjinud. Jeden byl z Kroměříže, druhý z Uherského Hradiště a třetí z Rožnova. Čtvrtý nám to neřekl. Neznáš tuhle cimbálovku? Moc jsem si to užila, všechny písničky jsem si s nimi zazpívala.

Aničko, možná by ti kapačky pomohly!Smajlík

Blaničko, teď už určitě odpočíváš. Práce na zahradě člověka unaví, ale i potěší.Smajlík

Aničko59, je divné, že nemáte práci, cožpak dětičky přestaly mlsat lentilky?Smajlík

Kristínko, stýskat se ti bude, ale dny letí šílenou rychlostí, vždyť my už zase budeme týden doma od mladých. Končí květen a nedávno byly Vánoce.**
Obrázek uživatelky
profil
Nezlobte se,že nebudu reagovat,ale mám tepotu,zimnici.
Tak jsem zapla noťas abych vám popřála krásnou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Bady jsi zase kočka. Mě mladá ostříhala, sice trochu víc než jsem chtěla, ale doroste toSmajlíkMaru tak do úterka máš klid.Blani také jsem nadávala na tu slepici v té výměně. Tady odpoledne pořádně lilo a pak už bylo sluníčko. Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky..dnes už zase mizím.. jdu zalévat a lámu muže na Noc kostelůSmajlíkale nějak se nevyjadřuje..
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...SmajlíkSmajlík
Zravím, mějte pohodu ,klid a hezky se vyspěre...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U holiče jsem strávila 2,5hod ,ale jsem celkem spokojenáSmajlíkSmajlík
Ijo to jsi mně rozesmálaSmajlíkSmajlík
Odpoledne přijela dcerka se rozloučit,no bude se mi stýskat......Je to dlouho...
Alenka si užila kamarádkuSmajlíkSmajlíkVýletek si udělá příště i s vnučkamiSmajlíkSmajlík
Maru má po převazu,hlavně ať se dobře hojíSmajlík
AničkoF běž na ty kapáčky,už se to táhne dlouhoSmajlíkSmajlík
Regi taky se dej do kupy,už se dlouho s tím motáš....
Blani na Výměnu manželek se už nedívám,drásá mi to nervySmajlíkSmajlík
Bobi bude mít nové podlahySmajlík
Marodům ať je brzy lépe!!!!!!
Všem pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlíkBudu ještě žehlitSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles