Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Ráno bylo hezky a teď už je zamračeno a vítr. A to jedem pryč. Mějte všechny i tak pohodovou sobotu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Rok po roce léta běži, zastaviš je ale stěži. Nedělej si z toho nic, že je Ti zas o rok vic. Hodně štěsti, hodně zdravi, kdyz je co, tak ať se slavi. HodnĚ jidla, hodně peněz. Láska ať tě provázi, ve štěsti i v nesnázi. Krásne narozeniny.Smajlík
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
VŮBEC NEVÍM, KDE JSEM PŘŠLA K TOMU, ŽE SLAVÍŠ NAROZENINY 31.5. Mám to poznamenané.Smajlík
PŘEJI TI HODNĚ A HODNĚ ZDRAVÍČKA, ŠTĚSTÍČKA, RADOSTI Z RODINY, HLAVNĚ VNOUČÁTEK, ŽÁDNÉ STAROSTI, JEN SAMÉ RADOSTI. UŽIJ SI MALÉHO ŠIKULKY.♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Věrko, souhlasím se vším, co jsi napsala. Hlavně ten závěr, také nám už vnoučátka odrostla a něco malého je v nedohlednu!Smajlík

Probudila jsem se v 5 hod. Bylo krásně slunečno, teď je úplně zataženo. Večer byla malá bouřka, ale velký vítr s lijákem. Musím jít pro chleba. Odpoledne bude u nás dětský den. Dětičkám bych přála, aby nepršelo!

Kristínko, na nic nezapomeň při balení. Určitě si pobyt v lázních užijete!Smajlík

Irenko, vám se oslava vydařila. Dodatečně přeji všem oslavencům hodně zdraví a štěstí!♥♥♥

Alenka dnes určitě půjde někam na výlet.
Všem vám přeji pěkný den!Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata,jen nakouknu Vás pozdravit.Dnešek má být pracovní i příjemný tím,že přijedou někteří členové rodiny.Malým čiperou je den bohatý už sám o sobě.Děkuji Vám za přání k těm "slavným" kulatinám. Věrko,Ty jsi všechno dění tady shrnula, a vystihla ten "života běh"... Je to tak děvčata,že ten čas rychle letí a je třeba si opatrovat a užít ten dar rodiny,který je v dnešním složitém světě takovým záchranným bodem.O půl sedmé nás vzbudil déšť-syn by měl už vyjíždět ze Vsetína,druhý to má blízko-ale jak se nakonec domluví a jak dopadne brigáda,to je ve hvězdách...V noci svítil měsíc,ten ranní déšť je jako zlý sen.S malým šídlem máme spoustu plánů,ovšem venku-takže trochu plány pozměníme...Děvčata,teď tu chodím málo,ale večer se Vám ozvu,jak ten den u nás probíhal,co déšť a tak.A všem Vám přeji,ať se Vaše sobota vydaří co nejvíc podle Vašich představ-a k tomu hodně zdraví,co nejméň bolestí a trampot.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka u nás bylo krásně v čera celý den,dala jsem se do oken a všechny jsou čisté na chvilku bude pokoj.Odpoledne zase chodím do práce tak ten den letí.MaruškaK to vystihla, má mě pěkně prokouklouSmajlíkMajko přeji ti k tvým kulatinám vše krásné,rodinnou pohodu,hlavně zdravíčko užij si oslavuSmajlíkIrenko vy už máte oslavu za sebou, tak dodatečně všechno nejlepší tvé dceři,hlavně zdravíčko a radost s dětiček no a také Kryštůvkovi a Kateřince,také zdravíčko a krásné spokojené dětstvíSmajlíkZítra máme pout musím udělat koláče nějaký řez nebo rolády a nudle do polévky,přijdou všichni na oběd,budou řízky a salát, tak dnes musím hýbnout kostrou-žádné lenošení.Hlavně aby nepršelo,odbude se to venku,večer bude grilovačka.AničkoF na kapačky jdi,aspon se toho zbavíš drží tě to dlouho a o pejska bude postaráno.Tak hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás zatím se moc sluníčku nechce už zas od 5 hod.nespím....
Dneska se musím zabalit a zítra mezi 7 -8 hod. odjíždíme Smajlík
Sluníčkoka tvým blízkým přeji hodně zdravíčka a štěstíčka,máte to taky pěkně po kupěSmajlíkSmajlík
Blani šťastnou cestuSmajlík,sice nevím kde cestuješ,nějak mi to unikloSmajlík
Marci taky by se mi líbila cimbálovka,a máš pravdu strašně to letí.....za chvíli budeme domaSmajlíkSmajlík
Zdeni na léto lepší kratší,stejně to hned dorosteSmajlík
Děvčátka mějte se všechny krásně,já dnes bubu kmitatSmajlík
Marodům brzké uzdraveníSmajlík
SmajlíkSmajlík
Majko užij si to a malého čiperu taky,ani se nenazdáme kdy nám to odroste!!!!!!!
Obrázek uživatelky
profil
Krásnou sobotěnku ženičky.
U nás se mezi mraky snaží vykouknout sluníčko. V noci pršelo tak je venku krásný vzdoušekSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji pěknou sobotuSmajlík

MARU-HALI..Přeji Ti hlavně zdravíčko a štěstíčko ke dnešním kulatinkámSmajlík
Užij si víkend s vnoučkemSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
manžel a to malé šídlo spí spolu v ložnici.Děvčata,ať se Vám starosti vyhýbají,krásné sny,a všem marodům brzké uzdravení přejí Valaši.
Obrázek uživatelky
profil
Jsem tu určitě poslední…Dnes jsem docela utahaná,dopoledne ve městě,odpoledne s pomocníkem čiperou, na zahradě,upekla jsem něco na zítra ke kávě,naložila si maso na zítřejší oběd, přesadila dnes koupené kytičky- neodolala jsem ve městě.S manželem jsme večer byli oba docela utahaní, a to malé šídlo je k neutahání-usnul až po deváté hodně.Pusu nezavřel celé odpoledne,má veliký zážitek-poprvé viděl z blízka žížalu.S dědou sledoval přílety a odlety do budky,na zahradě mají sýkorky mladé.Bude u nás celý víkend,tak si to společně užijeme.Zítra přijedou dva synové a snacha-bude zase brigáda.
Na moje kulatiny se celá rodina sejdeme až za týden,tento víkend by to nebylo kompletní,a to bych byla nerada.Děvčata,děkuji Vám za přání,je to moc milé,mít gratulanty po celé republice.A co jsem stačila přečíst Vaše příspěvky-tak upřesním:sedmdesátku mám dnes.Blanko,my jsme asi jen málo od sebe-takže posílám přání pohody a hlavně zdraví.
Už se přemístím do pelíšku,spím dnes tady v podkroví,

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles