Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 30.05.2015 08:48 hod. | |||
|
Ráno bylo hezky a teď už je zamračeno a vítr. A to jedem pryč. Mějte všechny i tak pohodovou sobotu.![]() |
||||
| Sarita | Hali- Maruško | Datum vložení: 30.05.2015 08:46 hod. | |||
|
Rok po roce léta běži, zastaviš je ale stěži. Nedělej si z toho nic, že je Ti zas o rok vic. Hodně štěsti, hodně zdravi, kdyz je co, tak ať se slavi. HodnĚ jidla, hodně peněz. Láska ať tě provázi, ve štěsti i v nesnázi. Krásne narozeniny.![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Milá Majko, | Datum vložení: 30.05.2015 08:40 hod. | |||
|
VŮBEC NEVÍM, KDE JSEM PŘŠLA K TOMU, ŽE SLAVÍŠ NAROZENINY 31.5. Mám to poznamenané.![]() PŘEJI TI HODNĚ A HODNĚ ZDRAVÍČKA, ŠTĚSTÍČKA, RADOSTI Z RODINY, HLAVNĚ VNOUČÁTEK, ŽÁDNÉ STAROSTI, JEN SAMÉ RADOSTI. UŽIJ SI MALÉHO ŠIKULKY.♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Věrko, souhlasím se vším, co jsi napsala. Hlavně ten závěr, také nám už vnoučátka odrostla a něco malého je v nedohlednu! ![]() Probudila jsem se v 5 hod. Bylo krásně slunečno, teď je úplně zataženo. Večer byla malá bouřka, ale velký vítr s lijákem. Musím jít pro chleba. Odpoledne bude u nás dětský den. Dětičkám bych přála, aby nepršelo! Kristínko, na nic nezapomeň při balení. Určitě si pobyt v lázních užijete! ![]() Irenko, vám se oslava vydařila. Dodatečně přeji všem oslavencům hodně zdraví a štěstí!♥♥♥ Alenka dnes určitě půjde někam na výlet. Všem vám přeji pěkný den! ![]() ![]() |
||||
| Hali | Krásný pohodový den Vám všem! | Datum vložení: 30.05.2015 07:12 hod. | |||
|
Děvčata,jen nakouknu Vás pozdravit.Dnešek má být pracovní i příjemný tím,že přijedou někteří členové rodiny.Malým čiperou je den bohatý už sám o sobě.Děkuji Vám za přání k těm "slavným" kulatinám. Věrko,Ty jsi všechno dění tady shrnula, a vystihla ten "života běh"... Je to tak děvčata,že ten čas rychle letí a je třeba si opatrovat a užít ten dar rodiny,který je v dnešním složitém světě takovým záchranným bodem.O půl sedmé nás vzbudil déšť-syn by měl už vyjíždět ze Vsetína,druhý to má blízko-ale jak se nakonec domluví a jak dopadne brigáda,to je ve hvězdách...V noci svítil měsíc,ten ranní déšť je jako zlý sen.S malým šídlem máme spoustu plánů,ovšem venku-takže trochu plány pozměníme...Děvčata,teď tu chodím málo,ale večer se Vám ozvu,jak ten den u nás probíhal,co déšť a tak.A všem Vám přeji,ať se Vaše sobota vydaří co nejvíc podle Vašich představ-a k tomu hodně zdraví,co nejméň bolestí a trampot. | ||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 30.05.2015 07:03 hod. | |||
|
děvčátka u nás bylo krásně v čera celý den,dala jsem se do oken a všechny jsou čisté na chvilku bude pokoj.Odpoledne zase chodím do práce tak ten den letí.MaruškaK to vystihla, má mě pěkně prokouklou Majko přeji ti k tvým kulatinám vše krásné,rodinnou pohodu,hlavně zdravíčko užij si oslavu Irenko vy už máte oslavu za sebou, tak dodatečně všechno nejlepší tvé dceři,hlavně zdravíčko a radost s dětiček no a také Kryštůvkovi a Kateřince,také zdravíčko a krásné spokojené dětství Zítra máme pout musím udělat koláče nějaký řez nebo rolády a nudle do polévky,přijdou všichni na oběd,budou řízky a salát, tak dnes musím hýbnout kostrou-žádné lenošení.Hlavně aby nepršelo,odbude se to venku,večer bude grilovačka.AničkoF na kapačky jdi,aspon se toho zbavíš drží tě to dlouho a o pejska bude postaráno.Tak hezký den.![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 30.05.2015 06:30 hod. | |||
|
u nás zatím se moc sluníčku nechce už zas od 5 hod.nespím.... Dneska se musím zabalit a zítra mezi 7 -8 hod. odjíždíme ![]() Sluníčkoka tvým blízkým přeji hodně zdravíčka a štěstíčka,máte to taky pěkně po kupě ![]() ![]() Blani šťastnou cestu ,sice nevím kde cestuješ,nějak mi to uniklo![]() Marci taky by se mi líbila cimbálovka,a máš pravdu strašně to letí.....za chvíli budeme doma ![]() ![]() Zdeni na léto lepší kratší,stejně to hned doroste ![]() Děvčátka mějte se všechny krásně,já dnes bubu kmitat ![]() Marodům brzké uzdravení ![]() ![]() ![]() Majko užij si to a malého čiperu taky,ani se nenazdáme kdy nám to odroste!!!!!!! |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 30.05.2015 06:16 hod. | |||
|
Krásnou sobotěnku ženičky. U nás se mezi mraky snaží vykouknout sluníčko. V noci pršelo tak je venku krásný vzdoušek ![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 30.05.2015 06:13 hod. | |||
|
Přeji pěknou sobotu![]() MARU-HALI..Přeji Ti hlavně zdravíčko a štěstíčko ke dnešním kulatinkám ![]() Užij si víkend s vnoučkem ![]() |
||||
| Hali | pokračování... | Datum vložení: 29.05.2015 22:40 hod. | |||
|
manžel a to malé šídlo spí spolu v ložnici.Děvčata,ať se Vám starosti vyhýbají,krásné sny,a všem marodům brzké uzdravení přejí Valaši. | ||||
| Hali | Všechno jen to dobré "seniorkám"! | Datum vložení: 29.05.2015 22:39 hod. | |||
|
Jsem tu určitě poslední…Dnes jsem docela utahaná,dopoledne ve městě,odpoledne s pomocníkem čiperou, na zahradě,upekla jsem něco na zítra ke kávě,naložila si maso na zítřejší oběd, přesadila dnes koupené kytičky- neodolala jsem ve městě.S manželem jsme večer byli oba docela utahaní, a to malé šídlo je k neutahání-usnul až po deváté hodně.Pusu nezavřel celé odpoledne,má veliký zážitek-poprvé viděl z blízka žížalu.S dědou sledoval přílety a odlety do budky,na zahradě mají sýkorky mladé.Bude u nás celý víkend,tak si to společně užijeme.Zítra přijedou dva synové a snacha-bude zase brigáda. Na moje kulatiny se celá rodina sejdeme až za týden,tento víkend by to nebylo kompletní,a to bych byla nerada.Děvčata,děkuji Vám za přání,je to moc milé,mít gratulanty po celé republice.A co jsem stačila přečíst Vaše příspěvky-tak upřesním:sedmdesátku mám dnes.Blanko,my jsme asi jen málo od sebe-takže posílám přání pohody a hlavně zdraví. Už se přemístím do pelíšku,spím dnes tady v podkroví, |
||||