Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
U nás je jako v dubnu, mezi mraky vykukuje sluníčko a je větrno. Oběd jsem vařila večer, aby měl muž co jíst dneska v práci. S dětma si to jenom ohřejem.
Irenko, hezky jste oslavili narozeniny dcerky a vnoučat. Přeji jim hodně zdravíčka.
Alenko, hezky si odpoledne užíj oslavu.
Stázko, přeji ti ať hlava přestane bolet.
Jindři, máš hodného manžela. Hlavně aby noha přestala bolet.Smajlík
Kristinko, přeji tobě i mužovi hezký pobyt v lázních a zítra šťastnou cestu.
Irenko, ty jsi tedy hodně pracovitá, máš vyčisštěná všechna okna a ještě stíháš mnoho dalších aktivit. Smajlík
Mějte hezkou sobotu.
Obrázek uživatelky
profil
Marušce ke kulatinám přeji všechno nejlepší, hodně zdravíčka, trochu štěstíčka, soustu dobré nálady do každé pohody i nepohody, osobní spokojenost, peněz dost a jen samé dobré přátele kolem sebe. Tady se začíná zatahovat, tak si se to chystá na nějaký ten deštík. Vyšel mně tu s článek, tak kdo budete chtít koukněte na něj, je o 1.máji mého dětství a mládí. Mějte krásný den !
Obrázek uživatelky
profil
Maruško, ať každý Tvůj další den
úsměvem je prozářen.
Ať provází Tě chuť a síla,
a zdraví ať moc neskomírá.
Ať radost ze svých vnoučků máš,
a život dál plnými doušky užíváš.Smajlík
Hezky si užíj oslavu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pochutnejte si na obídcích a prožijte pěkné odpoledne
Obrázek uživatelky
profil

Milá Marunko,
k tvým kulatým narozeninám ti přeji hodně, hodně zdraví,
taky kopec štěstí, moře lásky a jenom radost a pohodu v tvojí velké rodině...
Hezky si ty kulatiny oslav!!!!!!!SmajlíkSmajlíkSmajlík

SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Byli jsme na nákup..Dnes na výlet nejedeme, jedeme k dceři, sestra upekla dort pro vnučku, tak je popovezeme autem, aby si mohli dát i štamprličku, muž o alkohol moc nestojí a hlavně, kdyby nebylo kde zaparkovat, tak zajede domů a příjde pěšky, on má na rozdíl od mého švagra,ještě nohy jakž takž zdravé..SmajlíkTakže odpolední program máme..Smajlík
Teď dopijeme kafíčko a něco uvaříme k obědu...mám rozvařenou fazolovou polévku a muž dnes koupil nějaké vepřové, nevím, co z toho budeme kouzlitSmajlík
Blanka už asi odjela,Smajlík SARITKA se taky někam chystá..
MARU-Hali, snad už pršet nebude a brigáda se vydaří..Smajlík
Annau..zájezd se jistě vydařil..v Třeboni a Červené Lhotě je krásně, taky bych se tam ještě jednou ráda podívalaSmajlík
Noc kostelů- byly otevřené kostely v celém kraji, bylo možné si je prohlédnout
Obrázek uživatelky
profil
Já se také přidávám a přeji Marušce k jejím kulatým narozeninám vše nejlepší a hlavně hodně zdravíčka.Smajlík
Už pár dní jsem nic sem nenapsala, ale každý den si přečtu všechny Vaše příspěvky a kouknu se na pár fotek, hlavně květiny, jsou to nádherné fotky.
Jezdím do Přerova na masáže, doktorka mi to prodloužila.
Byla jsem i u léčitele, myslím, že mi dobře poradil, ale noha je stále silná a moc bolí. Nejhorší na tom je, že nemůžu pořádně chodit. Ještě že mám toho mého dědu, jenom mě obskakuje (někdy až moc). Nenechá mě nic dělat.
Teď se s Vámi rozloučím, děda volá, že uvařil kafíčko, tak jdu za ním do kuchyně.
Obrázek uživatelky
profil
Marušce také přeji k pátečním kulatinám hodně zdravíčka a pohody s rodinou. Určitě budeš narozky slavit na "etapy", tak si je hezky užij.
U nás ráno vykouklo sluníčko, tak to vypadá na příjemný víkend. Dcera jela do Karoliny nakupovat a od včerejška máme vnučku na hlídání. Ráno dost brzo vstává, je akční, stavěly jsme, skládaly pexeso, číslice, chytaly rybičky , teď šla spát a já si spočnu také.
V noci jsem měla zimnici, možná od té akupunktury, ale teď se cítím líp/ trávení/.
Tak užívejte posledních květnových dnů.
Obrázek uživatelky
profil
taky já Ti přeji všechno jen to nejlepší k narozeninám,krásné zážitky s vnoučkem a příjemnou oslavu příští víkend.
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem zpátky, 2 dny jsem tu nebyla. Ve čtvrtek na výletě po zámcích v Třeboni a Červené Lhotě,vrátili jsme se zpátky do minulosti.Abych pravdu řekla, nechtěla bych žít v té době. Jsem ráda tomu, jak žiji teď.Počasí nám vyšlo, bylo příjemně.
V pátek už opět návrat do reality. Muž vše proplečkoval a já bych měla vše okopat.Drobný plevel rychle roste. Moc jsem toho neudělala, neboť mi začala příšerně bolet hlava, asi od krční páteře.
Dnes ráno jsem se opět probudila s bolestí hlavy, v noci popršelo, jsem zachráněna, nemusím pokračovat v okopávání.
A zalito je též.
Jahody nám pomáhají sklízet ptáčci, je jich hodně naklovaných. Snad tam zbude něco i pro nás.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles