Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| jimas | . | Datum vložení: 30.05.2015 11:57 hod. | |||
|
U nás je jako v dubnu, mezi mraky vykukuje sluníčko a je větrno. Oběd jsem vařila večer, aby měl muž co jíst dneska v práci. S dětma si to jenom ohřejem. Irenko, hezky jste oslavili narozeniny dcerky a vnoučat. Přeji jim hodně zdravíčka. Alenko, hezky si odpoledne užíj oslavu. Stázko, přeji ti ať hlava přestane bolet. Jindři, máš hodného manžela. Hlavně aby noha přestala bolet. ![]() Kristinko, přeji tobě i mužovi hezký pobyt v lázních a zítra šťastnou cestu. Irenko, ty jsi tedy hodně pracovitá, máš vyčisštěná všechna okna a ještě stíháš mnoho dalších aktivit. ![]() Mějte hezkou sobotu. |
||||
| Anicka59 | Hezkou sobotěnku | Datum vložení: 30.05.2015 11:47 hod. | |||
|
Marušce ke kulatinám přeji všechno nejlepší, hodně zdravíčka, trochu štěstíčka, soustu dobré nálady do každé pohody i nepohody, osobní spokojenost, peněz dost a jen samé dobré přátele kolem sebe. Tady se začíná zatahovat, tak si se to chystá na nějaký ten deštík. Vyšel mně tu s článek, tak kdo budete chtít koukněte na něj, je o 1.máji mého dětství a mládí. Mějte krásný den ! | ||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 30.05.2015 11:34 hod. | |||
|
Maruško, ať každý Tvůj další den úsměvem je prozářen. Ať provází Tě chuť a síla, a zdraví ať moc neskomírá. Ať radost ze svých vnoučků máš, a život dál plnými doušky užíváš. ![]() Hezky si užíj oslavu. ![]() |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 30.05.2015 11:15 hod. | |||
|
Pochutnejte si na obídcích a prožijte pěkné odpoledne | ||||
| koudy | Krásnou sobotu přeji... | Datum vložení: 30.05.2015 10:48 hod. | |||
|
Milá Marunko, k tvým kulatým narozeninám ti přeji hodně, hodně zdraví, taky kopec štěstí, moře lásky a jenom radost a pohodu v tvojí velké rodině... Hezky si ty kulatiny oslav!!!!!!! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 30.05.2015 10:10 hod. | |||
|
Byli jsme na nákup..Dnes na výlet nejedeme, jedeme k dceři, sestra upekla dort pro vnučku, tak je popovezeme autem, aby si mohli dát i štamprličku, muž o alkohol moc nestojí a hlavně, kdyby nebylo kde zaparkovat, tak zajede domů a příjde pěšky, on má na rozdíl od mého švagra,ještě nohy jakž takž zdravé.. Takže odpolední program máme..![]() Teď dopijeme kafíčko a něco uvaříme k obědu...mám rozvařenou fazolovou polévku a muž dnes koupil nějaké vepřové, nevím, co z toho budeme kouzlit ![]() Blanka už asi odjela, SARITKA se taky někam chystá..MARU-Hali, snad už pršet nebude a brigáda se vydaří.. ![]() Annau..zájezd se jistě vydařil..v Třeboni a Červené Lhotě je krásně, taky bych se tam ještě jednou ráda podívala ![]() Noc kostelů- byly otevřené kostely v celém kraji, bylo možné si je prohlédnout |
||||
| Jina | zdravím | Datum vložení: 30.05.2015 10:04 hod. | |||
|
Já se také přidávám a přeji Marušce k jejím kulatým narozeninám vše nejlepší a hlavně hodně zdravíčka.![]() Už pár dní jsem nic sem nenapsala, ale každý den si přečtu všechny Vaše příspěvky a kouknu se na pár fotek, hlavně květiny, jsou to nádherné fotky. Jezdím do Přerova na masáže, doktorka mi to prodloužila. Byla jsem i u léčitele, myslím, že mi dobře poradil, ale noha je stále silná a moc bolí. Nejhorší na tom je, že nemůžu pořádně chodit. Ještě že mám toho mého dědu, jenom mě obskakuje (někdy až moc). Nenechá mě nic dělat. Teď se s Vámi rozloučím, děda volá, že uvařil kafíčko, tak jdu za ním do kuchyně. |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata, | Datum vložení: 30.05.2015 09:39 hod. | |||
|
Marušce také přeji k pátečním kulatinám hodně zdravíčka a pohody s rodinou. Určitě budeš narozky slavit na "etapy", tak si je hezky užij. U nás ráno vykouklo sluníčko, tak to vypadá na příjemný víkend. Dcera jela do Karoliny nakupovat a od včerejška máme vnučku na hlídání. Ráno dost brzo vstává, je akční, stavěly jsme, skládaly pexeso, číslice, chytaly rybičky , teď šla spát a já si spočnu také. V noci jsem měla zimnici, možná od té akupunktury, ale teď se cítím líp/ trávení/. Tak užívejte posledních květnových dnů. |
||||
| annau | Maru - Hali, | Datum vložení: 30.05.2015 09:17 hod. | |||
|
taky já Ti přeji všechno jen to nejlepší k narozeninám,krásné zážitky s vnoučkem a příjemnou oslavu příští víkend. | ||||
| annau | Příjemnou sobotu děvčata, | Datum vložení: 30.05.2015 09:13 hod. | |||
|
tak jsem zpátky, 2 dny jsem tu nebyla. Ve čtvrtek na výletě po zámcích v Třeboni a Červené Lhotě,vrátili jsme se zpátky do minulosti.Abych pravdu řekla, nechtěla bych žít v té době. Jsem ráda tomu, jak žiji teď.Počasí nám vyšlo, bylo příjemně. V pátek už opět návrat do reality. Muž vše proplečkoval a já bych měla vše okopat.Drobný plevel rychle roste. Moc jsem toho neudělala, neboť mi začala příšerně bolet hlava, asi od krční páteře. Dnes ráno jsem se opět probudila s bolestí hlavy, v noci popršelo, jsem zachráněna, nemusím pokračovat v okopávání. A zalito je též. Jahody nám pomáhají sklízet ptáčci, je jich hodně naklovaných. Snad tam zbude něco i pro nás. |
||||