Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Marci vyštval tátu z bytu.Kluci zůstali s mámou a naším blbcem.
Tá holka(dáli se tak pojmenovat) je jen o 2 roky starší než KubaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Alenko, tak jsi trochu mlsala. Také mám ráda dortíky.Smajlík
Maruško, ty jsi "babička" kořenářka. Také občas nějaké bylinky usuším.

Blaničko, nám netopí, ale pod 21°C nám teplota neklesá.

Stázko, doufám, že tě hlava brzo přestane.

Mějte všechny pěkný večer a pohodovou noc bez bolesti a starostí.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jen jsem nakoukla. Byli jsme na hřbitově, na dětském dnu a pak jsem chtěla jít pracovat na zahradu, ale sousedé byli ve včelách, tak nám to tam létalo, že jsme museli jít domů. Dělala jsem pizzy, moc se mi povedly, byla velká pochvala. Už jsem je dlouho nedělala, většinou je koupím.Smajlík
Věruško, hlavně, že vše dobře dopadlo. Také to znám, člověk stále někam pospíchá a myslí dopředu, pak se plno věcí nepovede. Ale, když nejde o zdraví, tak je to dobré.
Hlavně, že manžel už nemá teploty.

Jindřiško, tebe je mi líto, tak dlouho tě nožka trápí. Máš hodného muže, tak je bolest trochu snesitelnější. Musíš doufat, že to jednou skončí, což bych ti moc přála!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aničko, článek si přečtu.Smajlík

Aničko-filipi, nějak tomu nerozumím, ale asi dvěma klukům odloudil mámu. Holka zlatá, jestli je to tak, potom ta máma nestojí vůbec za nic, když může opustit děti a dát se dohromady s mladým chlapcem. Vůbec se nedivím, že ti stále není dobře. Máš jednu jobovku za druhou.
Obrázek uživatelky
profil
Vše jsem proletěla.. Trochu lituji Aničku filipi, že má zase nervy.. Věruš, taky se to někdy tak vše nakupí..Smajlík
JINO..snad kroupy moc škody neudělaly,tady byla jen krátká bouřka, tak jsem nemusela zalévatSmajlík
My jsme přijeli před chvílí od dcery...zdrželi jsme se dlouho, ale bylo to fajn..dort od sestry byl krásný a výborný i slané věcičky, co dcera upekla..Smajlík
Přeji všem klidný večer a snad se i vyspinkáteSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem se vám od rána neozvala .Měla jsem dcery na návštěvě.Přemlouvaly mě abych na to infekční šla.Tak jsme všichni posmrkávaly.
Teď navečer mě dorazil Jakub.Přišel mě představit novou známost.Přebral kamarádov manželku a 2klukům 10-9 let odloudil tátu.Vyrazila jsem s něma dveře a jsem na prášky
Věruš někdy je den blbec já ho mám zrovna dnes.
Děvčata hezky se vyspěte.Já nevěřím,že dnes zavřu oko
Obrázek uživatelky
profil
U nás bylo velké sečení zahrad...
Já byla odpoledne na hřbitově...
Taky jsem s vnučkou byla na bylinkách -bez, maliní ostužiní,jahodník...
Vysázela jsem nějaké kytičky ven do tuhlíků a taky mísu na hrob...
Odpoledne se přes nás přehnala bouřka, tak máme zalito...
Jinak tady mám veselo s vnoučaty...
Mějte pohodu,klid a hezké sny...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U ás je zima a vítr. Už nám netopí,tak jsem nabalená a smrkám a kýchám.
Jindři,to je tedy nadělení, takové kroupy.
Kristi, šťastnou cestu, načerpejte v lázních energii a v pořádku se nám vraťte. Ptala ses, kam jsme jeli. Jen na hřbitovy - do Sušice a do Žihobec. To není tak daleko.Do Sušice asi 20 km, do Žihobec o kousek dál.
Užijte si klidný večer a dobrou noc.Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme doma, pršelo, ale pak tam zase svítilo sluníčko. Mají tam přece jen tepleji než u nás. Kristínko tak si pobyt užijte a šťastnou cestu. Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady u nás se ženili čerti. Bouřka a kroupy, jsem zvědavá
co to udělalo na zahradě, myslím, že bude všechno pobité, protože ty kroupy byly jak pinponkové míčky. Tady mezi barákama máme společný dvůr a na něm stojí voda. Nehodí se ani přes něj přejít.
Přeji Vám krásný podvečer.
Obrázek uživatelky
profil
Přeju ti vše nejlepší k narozkám, hlavně hodně zdravíčka a hodně krásných chvil s rodinou.SmajlíkSmajlík

Musím se omluvit, že jsem tu napsala, že máš narozky až 31.5. Mám to tak poznamenáno a myslím, že vím proč. No, musím si to opravit a příště už budu vědět.
Jinak jsem vás ještě celé nepřečetla. Přijeli jsme teprve před chvílí. Když jsme vyjížděli, bylo hezky, teď leje.
Nakouknu zas až kvečeru.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles