Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | kuk | Datum vložení: 30.05.2015 21:13 hod. | |||
|
Marci vyštval tátu z bytu.Kluci zůstali s mámou a naším blbcem. Tá holka(dáli se tak pojmenovat) je jen o 2 roky starší než Kuba ![]() |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 30.05.2015 20:37 hod. | |||
|
Alenko, tak jsi trochu mlsala. Také mám ráda dortíky.![]() Maruško, ty jsi "babička" kořenářka. Také občas nějaké bylinky usuším. Blaničko, nám netopí, ale pod 21°C nám teplota neklesá. Stázko, doufám, že tě hlava brzo přestane. Mějte všechny pěkný večer a pohodovou noc bez bolesti a starostí. ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 30.05.2015 20:32 hod. | |||
|
Jen jsem nakoukla. Byli jsme na hřbitově, na dětském dnu a pak jsem chtěla jít pracovat na zahradu, ale sousedé byli ve včelách, tak nám to tam létalo, že jsme museli jít domů. Dělala jsem pizzy, moc se mi povedly, byla velká pochvala. Už jsem je dlouho nedělala, většinou je koupím.![]() Věruško, hlavně, že vše dobře dopadlo. Také to znám, člověk stále někam pospíchá a myslí dopředu, pak se plno věcí nepovede. Ale, když nejde o zdraví, tak je to dobré. Hlavně, že manžel už nemá teploty. Jindřiško, tebe je mi líto, tak dlouho tě nožka trápí. Máš hodného muže, tak je bolest trochu snesitelnější. Musíš doufat, že to jednou skončí, což bych ti moc přála!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aničko, článek si přečtu. ![]() Aničko-filipi, nějak tomu nerozumím, ale asi dvěma klukům odloudil mámu. Holka zlatá, jestli je to tak, potom ta máma nestojí vůbec za nic, když může opustit děti a dát se dohromady s mladým chlapcem. Vůbec se nedivím, že ti stále není dobře. Máš jednu jobovku za druhou. |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 30.05.2015 20:27 hod. | |||
|
Vše jsem proletěla.. Trochu lituji Aničku filipi, že má zase nervy.. Věruš, taky se to někdy tak vše nakupí..![]() JINO..snad kroupy moc škody neudělaly,tady byla jen krátká bouřka, tak jsem nemusela zalévat ![]() My jsme přijeli před chvílí od dcery...zdrželi jsme se dlouho, ale bylo to fajn..dort od sestry byl krásný a výborný i slané věcičky, co dcera upekla.. ![]() Přeji všem klidný večer a snad se i vyspinkáte ![]() |
||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 30.05.2015 19:50 hod. | |||
|
Dnes jsem se vám od rána neozvala .Měla jsem dcery na návštěvě.Přemlouvaly mě abych na to infekční šla.Tak jsme všichni posmrkávaly. Teď navečer mě dorazil Jakub.Přišel mě představit novou známost.Přebral kamarádov manželku a 2klukům 10-9 let odloudil tátu.Vyrazila jsem s něma dveře a jsem na prášky Věruš někdy je den blbec já ho mám zrovna dnes. Děvčata hezky se vyspěte.Já nevěřím,že dnes zavřu oko |
||||
| koudy | Přeji pěkný večer | Datum vložení: 30.05.2015 19:17 hod. | |||
|
U nás bylo velké sečení zahrad... Já byla odpoledne na hřbitově... Taky jsem s vnučkou byla na bylinkách -bez, maliní ostužiní,jahodník... Vysázela jsem nějaké kytičky ven do tuhlíků a taky mísu na hrob... Odpoledne se přes nás přehnala bouřka, tak máme zalito... Jinak tady mám veselo s vnoučaty... Mějte pohodu,klid a hezké sny... ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, děvčata. | Datum vložení: 30.05.2015 19:09 hod. | |||
|
U ás je zima a vítr. Už nám netopí,tak jsem nabalená a smrkám a kýchám. Jindři,to je tedy nadělení, takové kroupy. Kristi, šťastnou cestu, načerpejte v lázních energii a v pořádku se nám vraťte. Ptala ses, kam jsme jeli. Jen na hřbitovy - do Sušice a do Žihobec. To není tak daleko.Do Sušice asi 20 km, do Žihobec o kousek dál. Užijte si klidný večer a dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 30.05.2015 18:57 hod. | |||
|
Tak jsme doma, pršelo, ale pak tam zase svítilo sluníčko. Mají tam přece jen tepleji než u nás. Kristínko tak si pobyt užijte a šťastnou cestu. Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| Jina | přeji hezký podvečer | Datum vložení: 30.05.2015 18:12 hod. | |||
|
Tady u nás se ženili čerti. Bouřka a kroupy, jsem zvědavá co to udělalo na zahradě, myslím, že bude všechno pobité, protože ty kroupy byly jak pinponkové míčky. Tady mezi barákama máme společný dvůr a na něm stojí voda. Nehodí se ani přes něj přejít. Přeji Vám krásný podvečer. |
||||
| Bm68 | Milá Majko, | Datum vložení: 30.05.2015 12:34 hod. | |||
|
Přeju ti vše nejlepší k narozkám, hlavně hodně zdravíčka a hodně krásných chvil s rodinou.![]() ![]() Musím se omluvit, že jsem tu napsala, že máš narozky až 31.5. Mám to tak poznamenáno a myslím, že vím proč. No, musím si to opravit a příště už budu vědět. Jinak jsem vás ještě celé nepřečetla. Přijeli jsme teprve před chvílí. Když jsme vyjížděli, bylo hezky, teď leje. Nakouknu zas až kvečeru. |
||||