Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 31.05.2015 08:55 hod. | |||
|
![]() pěknou neděli. Já mám také procházku za sebou, jako každý den. Včera jsem tu nebyla.Jeli jsme na kolech oslavovat šedesátiny. Domů jsme se vrátili v 21.30.Počítač jsem už nezapínala.Jelo se dobře.Na zpáteční cestě nám svítil na cestu měsíc. ![]() Byla to pěkná 35 km vyjížďka.Také tam byla přeháňka, ale pak vysvitlo ještě sluníčko. Dočetla jsem vše, ale reagovat už nebudu. Jdu si uvařit kávu a jdu vařit. Bude květák, brambory a salát. Přeji pěkný zbytek dne, asi se tu už zase neukážu. Sušíme seno a jsme v jednou kole, jak většina z vás. Starosti, prosím hoďte za hlavu.Život je krátký a tak si ho raději užívejte. ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 31.05.2015 08:34 hod. | |||
|
U nás už svítí sluníčko. Aničko, určitě si říkáš "kašlu na to, zdraví mám jen jedno!", ale znám to podle sebe. Když něco ošklivého vleze do hlavy, sedí to tam jako černá můra. Teď bych ti přála, abys alespoň vyhrála ve Sportce!!!!!!!!!! ![]() Majko, hodná, šikovná rodina dělá divy. Bez ní by fyzické boleti asi byly ještě větší. Užívej si vnoučka a hlavně odpočívej! ![]() ![]() Kristínko, dobře dojeďte!!!!!!!!!! a přeji příjemný pobyt! ![]() Věrko, Alenko, Zdeničko a všechny ostatní, přeji vám krásnou neděli! ![]() ![]() |
||||
| vlavod | Krásné nedělní ráno, | Datum vložení: 31.05.2015 08:29 hod. | |||
|
my jedeme do Plzně na výlet v loni jsem dostala od dcery poukázku na nákup u Baťy a už bude končit musím si něco koupit, přece ji nenechám propadnout.Dodatečně přeji Marušce všechno nejlepší, určitě si to moc s rodinou užila.Tak hezký den všem.![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 31.05.2015 08:13 hod. | |||
|
Také máme sluníčko, četla jsem , že červen má být pěkný, uvidíme. Věruško také mám mražák samý knedlík, ale budou se hodit. AničkoF udělalas dobře, pořád starosti, hlavně si to moc neber, zdraví máš jen jedno. Děvčátka užívejte si neděli v pohodě .![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 31.05.2015 08:08 hod. | |||
|
Přeji pěknou neděli.. Aničko Filipi, taky mám ještě 31-letého nezadaného synka, takže mne taková věc taky klidně může potkat..člověk nikdy neví, co se může udít.. on to většinou stejně nikdo a neovlivní, jak nastoupí chemie místo mozku..![]() Muž má volnou neděli..už mne volá na snídani.. |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 31.05.2015 08:06 hod. | |||
|
Chodím tady po špičkách abych vás nevzbudila![]() A teď nakouknu a Věrka už má obchůdek za sebou.Věru díky-povzbudí to ![]() Samozřejmě,že jsem špatně vstala.Tak teď jdu udělat péjku radost a vypravím se přes pole podat si sportku a rozchodit trauma. Jakub sice vypisoval sms jak ho to mrzí,že mě zkamal a jak mě má rád,ale já vím,že má rád jen sám sebe a ostatní dělá nešťasnými a to nejen mě ![]() |
||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 30.05.2015 22:41 hod. | |||
|
zběžně jsem vás přečetla ,nebudu reagovat až z lázni.Už jsem konečně sbalená,ale mám už toho plné kecky. Děkuji děvčátka za přánička k pěknému pobytu,už jdu do hajan ,dobrou nocku.Brzy se ozvu![]() ![]() |
||||
| Hali | ještě pár slov... | Datum vložení: 30.05.2015 22:06 hod. | |||
|
než se rodiče ozvou,že už dorazili .Tak a už nebudu rušit, dobrou noc!!! |
||||
| Hali | pokrač. | Datum vložení: 30.05.2015 22:00 hod. | |||
|
pogratulovat,navzájem se podpořit,potěšit,povzbudit…Určitě to navzájem pomáhá,že si postěžujete či naopak pochválíte sebe,svoje partnery,děti,vnoučata.Blanko,k datu narozenin-den sem,den tam .Kristýnko,ať se v lázních příjemně pokurýrujete.Jindřiško,ty problémy s nohou už Tě dlouho sužují,něco z toho,co absolvuješ už by konečně mohlo pomoct.Neviděla jsem tu teď v tyto dva dny čiperku Martu…Děvčata,každá z Vás za tu dobu,co tady snad patřím,mě něčím zaujala,na každou z Vás si často vzpomenu…Když mám nějaký problém,uvažuji jak to asi zvládáte Vy.Určitě by mně nestačila písmenka na to, abych každou z Vás zmínila-s některými z Vás o sobě víme trošku víc-že Maru,Alenko,Marcelko,Regi….Sešly jste se tu opravdu správná parta děvčat.Tak a už skončím,popřeji klidnou dobrou noc, a krásné vyspání do neděle.Vnouček už dnes večer „rozplánoval“ zítřejší program .Ve Val.Mez.je Valašský autosalon a odpoledne je v parku u zámku Kinských Dětský den.Tak máme bohatý program,snad to všechno zvládneme, |
||||
| Hali | Klidnou noc Vám všem! | Datum vložení: 30.05.2015 22:00 hod. | |||
|
Možná už máte noční klid,tak Vás jenom potichu pozdravím a jak jsem slíbila,sdělím dojmy z dneška.Ranní déšť nás vylekal,kluci přijeli a než vypili kávu a probrali postup prací,svítilo sluníčko.Takže práce jim šla od ruky,malý čipera měl zábavu,pořád bylo s kým si povídat,a semtam odchytil někoho na fotbal.Byl spokojený a my též.Ale kolem čtvrté hodiny se přihnala taková veliká bouřka,že jsme měli pilno sklízet všechno z venku.Takže pak jsme už byli vevnitř, bylo to moc prima,byl s náma i syn,který s náma je méň,než bych si přála.Udělalo se i tak kus práce.Když odjeli,tak manžel s vnoučkem šli zjistit stav kaluží kolem dědiny,malý měl gumáčky a kaluže si náležitě užíval.Teď už oba spí,a já se taky chystám do pelíšku,noha bolí krutě.I když tu byla snacha a spolu jsme se o ty naše prima chlapy staraly,přece jenom je to celý den na nohách…Děvčata,ještě jednou Vám všem děkuji za přáníčka-je to od Vás moc milé.Každá máte kopu svých starostí a stejně si uděláte čas na „seniorkách“ | ||||