Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, články dočtu...ale asi až nebude muž doma, teď bych z toho nic neměla..
Půjdu uvařut kafčo a půjdeme ven..

Aničko Filipi..nevím, jestli je v nemocnici internet, to by jsi si musela zjistit...u nás není, jen v nové budově mají..V Brně v Bohunicích wifi bylo..
MARU, užij si výlet a šťastnou cestu..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
k nedělnímu obědu.Smajlík
Maru, ty si užij výlet, budeš asi fandit. A možná, že manžel si vpomečne na něco z dětství a taky bude mít zážitky. Nevím, když děti fotí koťátka, dala jsi nějaké fotky do fotoalba? Určitě by měly úspěch.
Jdu na článek, než Pepík dorazí.
Obrázek uživatelky
profil
Dobrou chuť k nedělnímu obědu.Smajlík My máme nové brambory pečené maso, okurkový salát a vývar s domácími nudlemi. Odpoledne bude jablkový závin. Maruško přeji ti pěkný výlet.Smajlík Se spožděním přeji Marušce k narozeninám vše nejlepší. Hlavně zdraví to se nedá koupit a taky samozřejmě láska.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání. Maru tak si to užij na závodech. AničkoF snad ti ten noťas tam dovolí mít. Tady teda takové teplo není, jak to vypadalo. Dost fouká.- Mějte pohodové odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásnou neděli, dobré poledne a dobrou chuť k nedělnímu obědu...SmajlíkSmajlík
Dost jsem spěchala s vařením,po dlouhé době budu mít výlet...SmajlíkSmajlík
Lukáš má dnes závod v mužově rodišti, tak nás vezme s sebou, aby se tam muž jště jednou podíval...i když nevím,on z toho stejně zážitek mít nebude...
Děti si užívají koťátek...fotí a fotí...
Syni posekali všecky zahrady a odkryli bazén,vyčistili, aby se mohl napustit...
No, práce je pořád...SmajlíkSmajlík
Nezlobte se, děvčátka, je tu hodně psaní a tak nemám víc času,abych reagovala...
AničkoF.,palečky držet budu určitě....
Mějte všechny pěkné a pohodové odpoledne, počasí nám dneska přeje...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás se to jeví na pěknou neděli. Na městě je akce ke Dni dětí, tak se půjdeme podívat. Už jsme dali vnučce pohádkovou knížku o kočičce, kde má i svou fotku s bílou kočičkou a hlavními hrdiny je právě ona a Dominik, jeden z kamarádů z jeslí. Dnes jsou i takové možnosti, že si vyberete hrdiny do knížky. Zatím jí ji budou číst rodiče, později si jí přečte sama.
Aničko, také si myslím, že Jakub narazí a vzpamatuje se. Každý máme nějaký ten kříž s někým z rodiny, zasahovat nemůžeme, jen čekat, zda se rozhodnou správně. Přeji Ti, aby Jakub prozřel a nezapomínal při svých rozhodnutích na blízké , co jej mají rádi.
Dnes máme celerovou polévku a pečené vepřové kousky se zelím a bramborovým knedlíkem.
Tak si užijte neděli.
Obrázek uživatelky
profil
Děkují vám děvčata .Už jsme zpátky z vycházky.Jsem příjemně unavená.Otevřu skleničku zavařeného masa ,uvařím pár brambor a udělám si salát.Mám tady papriku rajčata i okurek, bude to mňamka.
Děvčata nevíte jestli si můžu vzít na infekční noťas?
Bez vás by mě tam bylo smutno. Na internetu jsem si našla ,že néjkratší doba je 9 dní. To snad vydržím bez návštěv.
Ještě néjsem na 100% rozhodnuta. Uvídím co rozhodne doktor. Na zítra odpoledne mám domuvenou kadeřnici,že mi to trochu zkráti.
Dobré chutnání. A prosím držte mi palečky.
Obrázek uživatelky
profil
Dneska udělám obalovaný sýr a brambory. Půjdu něco dělat na zahradě. Tam se práce vždycky najde.
Aničko, máš to s Jakubem trápení. Nech to běžet, jak to příjde. On si to stejně udělá, jak bude chtít. Hlavně, aby jsi se ty uzdravila.Smajlík
Mějte hezkou neděli.
Obrázek uživatelky
profil
Jaruška má zase článeček. Zatím jsem nečetla, až budu mít víc času.
Obrázek uživatelky
profil
Máme sluníčko, vypadá to nádherně. Byla jsem v Albertu pro pár věcí a také se podívat jaké mají kapsle do kávovaru. Ale ty jsem nakonec nekoupila. Je toho tam plno, nevěděla jsem jaké. A jsou i dost drahé. Zatím mám doma ty Crema,ty mi taky chutnají.Ale budu to střídat s normálním kafem, kapsle jsou dost drahé.
AničkoF.,pořád máš nějaké starosti. Taky myslím, že Jakub dostane rozum a snad ještě včas. Ty hlavně koukej, abys byla zdravá.
Teď jsem si uvědomila, že tu někdo psal, že měla dcera narozeniny a i vnučka a vnouček. Asi to psala Sluníčko? Tak dodatečně všechno nejlepšíSmajlíkSmajlík
Kristi, dojeď v pořádku a příjemný pobyt.
Všechny mějte hezkou neděli, bez bolesti a starostí. Mě zase čeká výroba kančího guláše s knedlemi.Smajlík


 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles