Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 31.05.2015 13:00 hod. | |||
|
Děvčátka, články dočtu...ale asi až nebude muž doma, teď bych z toho nic neměla.. Půjdu uvařut kafčo a půjdeme ven.. Aničko Filipi..nevím, jestli je v nemocnici internet, to by jsi si musela zjistit...u nás není, jen v nové budově mají..V Brně v Bohunicích wifi bylo.. MARU, užij si výlet a šťastnou cestu.. ![]() |
||||
| Bm68 | Dobrou chuť | Datum vložení: 31.05.2015 12:25 hod. | |||
|
k nedělnímu obědu.![]() Maru, ty si užij výlet, budeš asi fandit. A možná, že manžel si vpomečne na něco z dětství a taky bude mít zážitky. Nevím, když děti fotí koťátka, dala jsi nějaké fotky do fotoalba? Určitě by měly úspěch. Jdu na článek, než Pepík dorazí. |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 31.05.2015 12:13 hod. | |||
|
Dobrou chuť k nedělnímu obědu. My máme nové brambory pečené maso, okurkový salát a vývar s domácími nudlemi. Odpoledne bude jablkový závin. Maruško přeji ti pěkný výlet. Se spožděním přeji Marušce k narozeninám vše nejlepší. Hlavně zdraví to se nedá koupit a taky samozřejmě láska.![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 31.05.2015 12:05 hod. | |||
|
Dobré chutnání. Maru tak si to užij na závodech. AničkoF snad ti ten noťas tam dovolí mít. Tady teda takové teplo není, jak to vypadalo. Dost fouká.- Mějte pohodové odpoledne.![]() |
||||
| koudy | Ahojky.... | Datum vložení: 31.05.2015 11:53 hod. | |||
|
Krásnou neděli, dobré poledne a dobrou chuť k nedělnímu obědu...![]() ![]() Dost jsem spěchala s vařením,po dlouhé době budu mít výlet... ![]() ![]() Lukáš má dnes závod v mužově rodišti, tak nás vezme s sebou, aby se tam muž jště jednou podíval...i když nevím,on z toho stejně zážitek mít nebude... Děti si užívají koťátek...fotí a fotí... Syni posekali všecky zahrady a odkryli bazén,vyčistili, aby se mohl napustit... No, práce je pořád... ![]() ![]() Nezlobte se, děvčátka, je tu hodně psaní a tak nemám víc času,abych reagovala... AničkoF.,palečky držet budu určitě.... Mějte všechny pěkné a pohodové odpoledne, počasí nám dneska přeje... ![]() ![]() |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata, | Datum vložení: 31.05.2015 10:48 hod. | |||
|
u nás se to jeví na pěknou neděli. Na městě je akce ke Dni dětí, tak se půjdeme podívat. Už jsme dali vnučce pohádkovou knížku o kočičce, kde má i svou fotku s bílou kočičkou a hlavními hrdiny je právě ona a Dominik, jeden z kamarádů z jeslí. Dnes jsou i takové možnosti, že si vyberete hrdiny do knížky. Zatím jí ji budou číst rodiče, později si jí přečte sama. Aničko, také si myslím, že Jakub narazí a vzpamatuje se. Každý máme nějaký ten kříž s někým z rodiny, zasahovat nemůžeme, jen čekat, zda se rozhodnou správně. Přeji Ti, aby Jakub prozřel a nezapomínal při svých rozhodnutích na blízké , co jej mají rádi. Dnes máme celerovou polévku a pečené vepřové kousky se zelím a bramborovým knedlíkem. Tak si užijte neděli. |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 31.05.2015 10:48 hod. | |||
|
Děkují vám děvčata .Už jsme zpátky z vycházky.Jsem příjemně unavená.Otevřu skleničku zavařeného masa ,uvařím pár brambor a udělám si salát.Mám tady papriku rajčata i okurek, bude to mňamka. Děvčata nevíte jestli si můžu vzít na infekční noťas? Bez vás by mě tam bylo smutno. Na internetu jsem si našla ,že néjkratší doba je 9 dní. To snad vydržím bez návštěv. Ještě néjsem na 100% rozhodnuta. Uvídím co rozhodne doktor. Na zítra odpoledne mám domuvenou kadeřnici,že mi to trochu zkráti. Dobré chutnání. A prosím držte mi palečky. |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 31.05.2015 10:06 hod. | |||
|
Dneska udělám obalovaný sýr a brambory. Půjdu něco dělat na zahradě. Tam se práce vždycky najde. Aničko, máš to s Jakubem trápení. Nech to běžet, jak to příjde. On si to stejně udělá, jak bude chtít. Hlavně, aby jsi se ty uzdravila. Mějte hezkou neděli. |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 31.05.2015 09:04 hod. | |||
|
Jaruška má zase článeček. Zatím jsem nečetla, až budu mít víc času. | ||||
| Bm68 | Ahoj, krásnou neděličku!! | Datum vložení: 31.05.2015 08:55 hod. | |||
|
Máme sluníčko, vypadá to nádherně. Byla jsem v Albertu pro pár věcí a také se podívat jaké mají kapsle do kávovaru. Ale ty jsem nakonec nekoupila. Je toho tam plno, nevěděla jsem jaké. A jsou i dost drahé. Zatím mám doma ty Crema,ty mi taky chutnají.Ale budu to střídat s normálním kafem, kapsle jsou dost drahé. AničkoF.,pořád máš nějaké starosti. Taky myslím, že Jakub dostane rozum a snad ještě včas. Ty hlavně koukej, abys byla zdravá. Teď jsem si uvědomila, že tu někdo psal, že měla dcera narozeniny a i vnučka a vnouček. Asi to psala Sluníčko? Tak dodatečně všechno nejlepší ![]() ![]() Kristi, dojeď v pořádku a příjemný pobyt. Všechny mějte hezkou neděli, bez bolesti a starostí. Mě zase čeká výroba kančího guláše s knedlemi. ![]() |
||||