Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Jina | hezký večer přeji | Datum vložení: 31.05.2015 21:33 hod. | |||
|
Věruško, děkuji za červnový seznam. Dnes jsem se teprve dozvěděla jak to bylo v Praze s tancováním. To byla mezinárodní soutěž. Starší vnuk Michal, oni byli v jejich věkové kategorii druzí a mladší vnuk Adrian byli třetí. Také ve věkové kategorii. Mám z nich velkou radost. Teď si přečtu vaše příspěvky a půjdu spát. Jsem unavená, celé odpoledne jsme byli s manželem a Michalem na zahradě. I když já jsem nic nedělala, jen jsem všechno zalila. Přeji Vám hezkou a bezbolestnou noc a krásné sny. Dobrou noc. ![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Jen nakukuji a zdravím, | Datum vložení: 31.05.2015 20:23 hod. | |||
|
byla jsem od pátku na chalupě, dnes umyla mamině vlasy a snažila se ji trochu odstříhat otlak na noze, udělala s dcerou rajony a teď jdu na Modravu. | ||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 31.05.2015 20:16 hod. | |||
|
Věrko, děkuji za seznam. Ikonky děvčat mám v přátelích, ale je pravda, že úplně všechny ne. Však ony přijdou. Sluníčko, ať tě zubař moc netrápí a hlavička se jistě povedla. Maru, výlet jsi si užila. Škoda, že si manžel na nic nevzpomněl. Zdeni, já zhase dneska měla volací den. S jednou strarou kámoškou jsme prokecaly hodinu. Ale hned je nám líp. Jistě jsi je ti taky fajn, když sis popovídala. Kristi, jsi hodná, že hned píšeš. Ježkovy voči, už je Modrava, tak pa a dobrou! ![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 31.05.2015 20:06 hod. | |||
|
děvčátka...děkuji, že jste mi popřály výlet...bylo to pěkné odreagování...![]() Závoníků běželo moc,ani jsem se nezeptala kolik a Lukáš končil sedmý...zároveň na hřišti probíhal Den dětí,tak plno lidí,hrála tam kapela hity našeho mláí, bylo různé občerstvení... ![]() S manželem jsem hodinu procházela po vesnici,je to jen kousek od propasti Macocha, ale bylo mi to až líto, na nic se nepamatoval,ani rodný domek nepoznal...tak mám zaážitky jen já... Věruš, děkuji za nový seznam... Kristi, užívej i lázně... Alenko, nám jahody ještě nečervenají... Marci, jen aby si kosáci nezvykli chodit na jshůky pravidelně... JInak jste si všechny užily pěkného nědělního počasí... přeji pohodový večer a hezky se vyspěte... Ju na Modravu... ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pro Věrušku! | Datum vložení: 31.05.2015 19:50 hod. | |||
|
Věruško, moc děkuji za nový seznam. Jsi obětavá a hlavně šikovná!![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 31.05.2015 19:48 hod. | |||
|
Právě jsme dorazili ze zahrady. Nějak nemůžeme být hotovi. Docela jsem unavená. Jen vás pozdravím a vrhnu se do vany. Maruško, přeji manželovi, aby se podíval do svého rodiště a vzpomněl si na mladá léta! Jaruško, takovou knihu jsme dali vnoučátkům před deseti lety. Moc se jim to líbilo. Tvůj článek se mi líbil! ![]() Irenko, určitě už máš hezkou hlavičku a můžeš jít směle k zubaři! Ať tě moc nepotrápí!Janičko, ujet na kole 35km bych nedokázala, pěšky 25km klidně. ![]() Kristínko, pěkně si lázní užívej!!!! Alenko, včera jsme měli na zahradě dvě jahody téměř červené. Dnes jsem se těšila, že budeme mít s mužem každý jednu, ale kde nic tu nic. Kosáci nám nechali jen stopku! ![]() Také se rozloučím, odpočinu si ve vaně. Docela mě bolí nohy, pracovala jsem nepřetržitě 3 hodiny, pak manžel opekl špekáčky a po večeři jsme vyrazili domů. Všem přeji pěkný večer a klidnou dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 31.05.2015 19:14 hod. | |||
|
Jdu se ještě rozloučit, byla jsem dlouho venku, vrátila se paní , co k ní chodím, z Prahy, tak jsme dlouho povídaly. Mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| fanypol | Pěkný večer přeji.. | Datum vložení: 31.05.2015 18:19 hod. | |||
|
KRISTY..tak jste v pořádku přijeli..mooooc si lázně užijte![]() My jsme byli taky na procházce a na zmrzlince Pak se divím, že jsem pomalu tlustší, než delší ..Půjdu pozalévat, ale utrhla jsem pár jahod pro vnučku, tak čekám, syn pojede ze směny, tak se tu pro ně zastaví.. jak odjede, tak vyrazím běhat s konví- no moc běhat neumím,ale lépe to zní ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásný pozdrav z lázni, | Datum vložení: 31.05.2015 17:17 hod. | |||
|
přijeli jsme v pořádku,máme už za sebou lékaře ,procedury napsané,oběd a dlouhatánskou procházku,necítím nohy tak odpočíváme![]() Před večeři máme přijít pro rozpis procedur. Po večeří bude asi zase procházka a od zítřka nám začne kolotoč![]() ![]() ![]() Aničko máš to starostí ,ale nic s tím nenaděláš,Kuba si musí kokos natlouct sám.......Hlavně se teď dívej na sebe ať si zdráva![]() ![]() Maru doufám,že jsi si výletek užila ![]() Sluničkoka měla procházku,ale na tebe nemám ![]() Všem krásný podvečer a děkuji že jste na mně myslely ![]() Kdybych už nepřišla tak i dobrou nocku ![]() ![]() ![]() |
||||
| slunickoka | Dobré odpoledne přeji, | Datum vložení: 31.05.2015 15:45 hod. | |||
|
nejdříve musím poděkovat za přání a za komentíčky u fotek. Dopoledne jsme jeli k dceři, manžel tam něco dělal s elektrikou, zpátky jel domů sám a já těch 6.5 km ťapala pěšky. Potom mi z druhé strana přišel s Mumďou naproti. U nás na dnešek zase byly dva stupně, jak byla blbá zima, tak je i stejné jaro. Dopoledne u nás bylo ledovo.Každý den přemlouvám dorotku, aby vykvetla, je to marné. Věruško, bydlím na břehu řeky, tak voda není problém, zatím kytinky zvládám. Jsem asi ješita, ale líbí se mi,když kolemjdoucí okukují a pochválí.Moc radostí už nějak nemám. Aničko F. nedivím se ti, také bych je vyrazila. Ale víc už s tím bohužel neuděláš. Manžel byl také svobodný a bezdětný, když jsme se poznali. Já měla dvě děti, ale dávno jsme byli rozvedení a bydleli každý jinde. Čekám na mladé, dcera mi dojede obarvit makovičku, jinak nemohu jít zítra k zubaři. ![]() |
||||