Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Věruško, děkuji za červnový seznam.
Dnes jsem se teprve dozvěděla jak to bylo v Praze s tancováním. To byla mezinárodní soutěž. Starší vnuk Michal, oni byli v jejich věkové kategorii druzí a mladší vnuk Adrian byli třetí. Také ve věkové kategorii. Mám z nich velkou radost.
Teď si přečtu vaše příspěvky a půjdu spát. Jsem unavená, celé odpoledne jsme byli s manželem a Michalem na zahradě. I když já jsem nic nedělala, jen jsem všechno zalila.
Přeji Vám hezkou a bezbolestnou noc a krásné sny.
Dobrou noc.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
byla jsem od pátku na chalupě, dnes umyla mamině vlasy a snažila se ji trochu odstříhat otlak na noze, udělala s dcerou rajony a teď jdu na Modravu.
Obrázek uživatelky
profil
Věrko, děkuji za seznam. Ikonky děvčat mám v přátelích, ale je pravda, že úplně všechny ne. Však ony přijdou.
Sluníčko, ať tě zubař moc netrápí a hlavička se jistě povedla.
Maru, výlet jsi si užila. Škoda, že si manžel na nic nevzpomněl.
Zdeni, já zhase dneska měla volací den. S jednou strarou kámoškou jsme prokecaly hodinu. Ale hned je nám líp. Jistě jsi je ti taky fajn, když sis popovídala.
Kristi, jsi hodná, že hned píšeš.
Ježkovy voči, už je Modrava, tak pa a dobrou!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...děkuji, že jste mi popřály výlet...bylo to pěkné odreagování...Smajlík
Závoníků běželo moc,ani jsem se nezeptala kolik a Lukáš končil sedmý...zároveň na hřišti probíhal Den dětí,tak plno lidí,hrála tam kapela hity našeho mláí, bylo různé občerstvení...Smajlík
S manželem jsem hodinu procházela po vesnici,je to jen kousek od propasti Macocha, ale bylo mi to až líto, na nic se nepamatoval,ani rodný domek nepoznal...tak mám zaážitky jen já...Smajlík
Věruš, děkuji za nový seznam...
Kristi, užívej i lázně...
Alenko, nám jahody ještě nečervenají...
Marci, jen aby si kosáci nezvykli chodit na jshůky pravidelně...
JInak jste si všechny užily pěkného nědělního počasí...
přeji pohodový večer a hezky se vyspěte...
Ju na Modravu...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruško, moc děkuji za nový seznam. Jsi obětavá a hlavně šikovná!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Právě jsme dorazili ze zahrady. Nějak nemůžeme být hotovi.
Docela jsem unavená. Jen vás pozdravím a vrhnu se do vany.
Maruško, přeji manželovi, aby se podíval do svého rodiště a vzpomněl si na mladá léta!
Jaruško, takovou knihu jsme dali vnoučátkům před deseti lety. Moc se jim to líbilo. Tvůj článek se mi líbil!Smajlík

Irenko, určitě už máš hezkou hlavičku a můžeš jít směle k zubaři!SmajlíkAť tě moc nepotrápí!

Janičko, ujet na kole 35km bych nedokázala, pěšky 25km klidně.Smajlík

Kristínko, pěkně si lázní užívej!!!!

Alenko, včera jsme měli na zahradě dvě jahody téměř červené. Dnes jsem se těšila, že budeme mít s mužem každý jednu, ale kde nic tu nic. Kosáci nám nechali jen stopku!Smajlík
Také se rozloučím, odpočinu si ve vaně. Docela mě bolí nohy, pracovala jsem nepřetržitě 3 hodiny, pak manžel opekl špekáčky a po večeři jsme vyrazili domů.
Všem přeji pěkný večer a klidnou dobrou noc!Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdu se ještě rozloučit, byla jsem dlouho venku, vrátila se paní , co k ní chodím, z Prahy, tak jsme dlouho povídaly. Mějte pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
KRISTY..tak jste v pořádku přijeli..mooooc si lázně užijteSmajlík
My jsme byli taky na procházce a na zmrzlinceSmajlíkPak se divím, že jsem pomalu tlustší, než delšíSmajlík..
Půjdu pozalévat, ale utrhla jsem pár jahod pro vnučku, tak čekám, syn pojede ze směny, tak se tu pro ně zastaví.. jak odjede, tak vyrazím běhat s konví- no moc běhat neumím,ale lépe to zníSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přijeli jsme v pořádku,máme už za sebou lékaře ,procedury napsané,oběd a dlouhatánskou procházku,necítím nohy tak odpočívámeSmajlíkSmajlíkPřed večeři máme přijít pro rozpis procedur. Po večeří bude asi zase procházka a od zítřka nám začne kolotočSmajlíkSmajlíkSmajlík
Aničko máš to starostíSmajlík,ale nic s tím nenaděláš,Kuba si musí kokos natlouct sám.......Hlavně se teď dívej na sebe ať si zdrávaSmajlíkSmajlík
Maru doufám,že jsi si výletek užila Smajlík
Sluničkoka měla procházku,ale na tebe nemámSmajlík
Všem krásný podvečer a děkuji že jste na mně myslelySmajlík
Kdybych už nepřišla tak i dobrou nockuSmajlík
SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
nejdříve musím poděkovat za přání a za komentíčky u fotek.
Dopoledne jsme jeli k dceři, manžel tam něco dělal s elektrikou, zpátky jel domů sám a já těch 6.5 km ťapala pěšky. Potom mi z druhé strana přišel s Mumďou naproti. U nás na dnešek zase byly dva stupně, jak byla blbá zima, tak je i stejné jaro. Dopoledne u nás bylo ledovo.Každý den přemlouvám dorotku, aby vykvetla, je to marné.
Věruško, bydlím na břehu řeky, tak voda není problém, zatím kytinky zvládám. Jsem asi ješita, ale líbí se mi,když kolemjdoucí okukují a pochválí.Moc radostí už nějak nemám.
Aničko F. nedivím se ti, také bych je vyrazila. Ale víc už s tím bohužel neuděláš. Manžel byl také svobodný a bezdětný, když jsme se poznali. Já měla dvě děti, ale dávno jsme byli rozvedení a bydleli každý jinde.
Čekám na mladé, dcera mi dojede obarvit makovičku, jinak nemohu jít zítra k zubaři. Smajlík


 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles