Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 01.06.2015 09:40 hod. | |||
|
jdu vařit bramb. guláš..muž chce sebou do termosky do práce![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 01.06.2015 08:36 hod. | |||
|
My se s mužem střídáme u PC, PROTO CHODÍM TAK POZDĚ.![]() Venku je pod mrakem a chladno. Mám naplánováno spoustu práce, ale nevím, co zvládnu. Potřebuji vyžehlit to, co jsem včera vyprala, zašít manželovi rifle, sobě dát nový zip do bundy /NEJHORŠÍ PRÁCE/, uklidit balkón, stále je plný pylu, přinést ze sklepa muškáty a něco s nimi udělat, zatím jsem se k nim nedostala.Možná půjdou do popelnice. Jiné roky je opatruji od dubna ve skleníku, ale letos to nešlo. Některé jste prožily hezký víkend s vnoučátky na oslavách dětí, jiné jste pracovaly. Hlavně, aby nikoho netrápily bolesti ani starosti. Mějte hezký den. Dám se do toho a půl bude hotovo! ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 01.06.2015 07:46 hod. | |||
|
Tak jste si pěkně oslav s dětmi užívaly. Dnes je sluníčko, bude hezky. Musíme posekat trávu na zahradě.Věrko stále toho zvládáš dost.A děkuji za seznam. Mějte dnes všechny pohodový den a hlavně to s prací nepřehánějte, už nám není lásky 20let![]() |
||||
| ija1 | Krásné ráno | Datum vložení: 01.06.2015 07:00 hod. | |||
|
děvčata,pout se nám vydařila,nepršelo,děcka si to vše užila,ale zapomnělo se na maličké děti,nebyl tady takový maličký kolotoč se zvířátky nebo vláček,jak píšeš Jaru ty.Nějak to vše upadá.Jiřinko na okna se nedalo už ani koukat,jenomže až zaprší,bude to stejné dost sem zanáší.Kristínko,lázně si užijte,dnes vám nastanou procedury,ale příjemné.Věruško,díky za seznámek a co jsi vyváděla?Kdo tě tak rozhodil?To je holka asi tím,že chceš stihnout hodně věcí najednou,jo nejsme už mladice Mě se také podařilo spálit brambory,nezachránila jsem ani hrnec a smrad po celém baráku a to jsem si jen odskočila na zahrádku pro pažitku,přišla sousedka na kafíčko k tomu hlava děravá a už to bylo.MaruK užila sis výlet a škoda že muž si nic s toho nepamatuje,měl by krásný zážitek,Lukáš obhájil krásné místo s tolika lidí je to šikula.Dnes vařit nebudu,zbylo nám tady dost,ještě obalený řízky tak jen ty usmažit a budem pokračovat.Mějte hezký den. |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 01.06.2015 06:57 hod. | |||
|
Přeji hezké pondělíčko![]() |
||||
| Bm68 | Dě včata, | Datum vložení: 01.06.2015 06:41 hod. | |||
|
přeju krásné pondělí. Nevěřím,že ještě spinkáte, většinou jsem já posledníček. Teď po snídani jedeme opět na hrob, ale jen tady ve městě. Povezeme voskovky a salvie a nářadí. Budeme je je sázet místo macešek na hrob Pepíkových rodičů. Tam se osazuje celý hrob. Pak budeme na zahradě a odpoledne musím být doma,přijde kontrola na plyn. Věrko, stihneš toho moc, většinou vaříš něco jiného pro sebe a něco jiného pro muže, s Brokem chodíš a ještě vyrábíš kamarádkám přáníčka. Když nebudeš mít čas, tak holt přijdeš později nebo až druhý den, nedělej si z toho hlavu. Není to tu povinné. ![]() Regi, grilování je fajn, přeju, aby vám to vyšlo. A jsem ráda, že tě autíčko poslouchá, je to velká pomoc, když si můžeš sama dovézt,co potřebuješ a hlavně, kdy. AničkoF., Alča má pravdu, všude v nemocnici není připojení k internetu, poptej se. Děvčata,mějte krásný den, u nás to na něj vypadá. ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 31.05.2015 23:19 hod. | |||
|
Věrk, ty jsi měla ale moc práce a smůlu. Ale jsi šikovná a poradila jsi si dobře. Jogurt vydržel koláč se povedl a brambory byly nové. Aničko, Kubovi asi radit nelze, vím že tě to tzrápí. V sobotu také u nás poprchávalao. Bouřka prošla v pátek a v noci hodně pršelo, ale sobota spíše jen přeháňky. Odpoledne pak svítilo sluníčko, ale dnes bylo tepleji. Uvidím, co udělají mnou vypěstované květinky, mohly by se lépe uchytit. Stavila se u mne sestřenice a již jsme si naplánvaly, že když její zeť a syn přijedou, mohli by pomoci a zkusili bychom grilovat.To bych byla ráda, s hochy by se dalo, oni jsou šikovní a kdyby se ujali topení u grilu, tak není co řešit. Maličký a pejsan by měli pré na zahrádce a společnými silami, by se dala věc uzkutečnit. Je již jednodušší, že mne zatím poslouchá auto a vše si mohu dopravit na chalupu sama. Tedy jídlo a všechny pochutiny. To mne dělá radost, že nejsem tak závislá na dopravě a pomoci jiných. |
||||
| 2baculka | Filipi, | Datum vložení: 31.05.2015 22:13 hod. | |||
|
ty jsi chudák, nějakse nelepšíš, stále tě prnásleduje zimnice. Alenko také plánujeme v Kroměříží květovou zahradu nebo zámek, ale až někdy koncem června nebo začátek července. Hali měla narozeniny, tak přeji hodně zdravíčka a krásné chvíle s rodinkou. |
||||
| bertice | Děvčata, | Datum vložení: 31.05.2015 21:59 hod. | |||
|
moc děkuji za komentáře u mých článků a Věrce děkuji za nový seznámek.Dnes byl krásný den, byli jsme s vnučkou na Dni dětí, ta se hezky vyřádila. Prvním počinem bylo, že se v nových punčocháčcích a sukýnce "vymázla" do jediné jen zhruba zaschlé louže Ale nebrečela, protože tušila větší dobrodružství. U jednoho stánku si nechala namalovat na tvář motýlka a pak " křepčila" u pódia s muzikanty. Myslím si, že doma usnula jako špalek. Až budou fotky, dám něco do galerie. Velká škoda byla, že pro ty úplně nejmenší děti nebyly žádné kolotoče ani mašinka... Mějte pohodový zbytek večera a klidnou bezbolestnou noc. |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 31.05.2015 21:59 hod. | |||
|
jdu poděkovat Věrce za seznam. Nikdy na náš nezapomene. Pročetla jsem jen zatím kousek, že Sluníčko bolí zub. Maru byla na výletě. Hlavně, že jste se pěkně prošli a muž se třeba rozpomene později, až si budete vypravovat co jste vše viděli. Mě v pátek v noci pěkně zalilo - pršelo až mne to vzbudilo. Tak jsem včera dosadila co se dalo a konečně i muškáty dala. Mohla jsem honit po ránu i večer slimáky. Kde jsem měla hustější porost, tam se urodilo velkých, jinak jsou hlavně malí. Sypala jsem granulky. Jahody mi na chalupě začínají rúžovět u našich již sbírám. |
||||