Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Přeji pěkný podvečer | Datum vložení: 01.06.2015 18:19 hod. | |||
|
Já jsem se za váma nedostala až teď...![]() ![]() Všecko tadÿ čtu, jaké jste šikulky šikovné, pilné a co všecko stíháte ![]() ![]() Krom vaření a vyprání Lukášových věcí jsem celý den na zahradě...tam je to nekonečná práce...ještě jsem ostříhala sobě a sousedce meduňku na sušení...to nejnutnější jsem zalila, protože můžu tahat jen jednu konev... u nás by bylo už zas potřeba napršet... Musím si umýt hlavu a vykoupat,pozor, jizvu ještě nenamáčet a brzo ráno jedu zas na chirurgii... Děvčátka mějte se pěkně, večer klid a pohodu a hezké sny... ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 01.06.2015 17:12 hod. | |||
|
Hezké odpoledne. Už je několik dní pěkné počasí. Manžel už posekané seno usušil a schoval do seníku. Za tu dobu jen jednou pršelo a to jsme kopky přikryli velkými plachtami. A seno nezmoklo. Je pěkné. Už mají dvě samice mladé králíčky. Marcelko i nám na zahradě se začínají ukazovat první dozrávající jahody, ale špačkům moc chutnají. Než dozrají i z druhé strany jsou pryč. Maru máš šikovného syna sportovce. A výlet vám vyšel. |
||||
| hela52 | Přeji | Datum vložení: 01.06.2015 16:43 hod. | |||
|
krásný 1. červnový den - my některé máme dneska svátek tak si ho musíme pořádně užít. Včera jsme se vrátili z dvoudenního kolového výletu - bylo to úžasné - stejně je ta naše česká krajina nádherná. Jednu cestu jsme jeli podle Tiché Orlice, potom podle Divoké, a včera jsme to valili zpět do Pardubic. Bylo příjemně a jelo se pěkně. Musíme si to zase zopakovat. Všude kolem kvetly kopretiny, kohoutky, chrastavce, zvonky - no pohádka. Kolem cesty fůra občerstvoven - žádná chyba... | ||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 01.06.2015 15:36 hod. | |||
|
tak jsme obstarali hrob i zahrádku, já po obědě vycídila sporák, ale plynaři zatím nedorazili. U nás je slunečno, ale takové dusno, špatně se dýchá. Taky mám žehlení, zatím se mi do něj nechce. Namočila jsem orchidejky. Maru, včera jsem zapomněla pochválit Lukáše, je ohromně vytrvalý a šikovný, máš z něj radost. Marcelko,i já považuji všít zip do bundy za nejhorší práci. ![]() AničkoF.,třeba tě ani do nemocnice nepošlou, možná nasadí nějaké jiné prášky. A kdepak máme Makušku? Na fotky mrknu. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 01.06.2015 13:41 hod. | |||
|
Tak jsem konečně dočetla články..ještě mrknu na fotečky![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 01.06.2015 13:24 hod. | |||
|
u nás slunečno, bouřky se zatím vyhýbají. Taky posečeno, zalito a teď už jen odpočíváme. | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 01.06.2015 13:14 hod. | |||
|
Pěkné odpoledne , zasadili jsme něco, tráva posečena a hlásím že je tady bouřka a leje![]() |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 01.06.2015 12:49 hod. | |||
|
u nás se počasí pořád drží, dnes půjdeme na hřiště a prolézačky. Vložila jsem do galerie něco fotek za včerejšího Dne dětí, která budete chtít, můžete se podívat. Dnes jsem vyrazila pro venkovský chleba, je to sice trochu od ruky, ale je to jediný chléb, který vydrží krásně měkký i několik dní.Ostatní nestojí za nic, hlavně s prima pekárnou jsem hodně zklamaná, asi ke kvásku dávají staré pečivo a pokud nesníte pečivo hned, tak je to nejdříve "guma" a pak "beton". Mějte pohodové slunečné pondělí. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 01.06.2015 12:34 hod. | |||
|
U nás je pěkný pařáček..pravé léto Děti mají na náměstí akce ke Dni dětí, asi bude mít někdo i úžeh, jestli s vedrem nepočítaly Byla jsem doprovodit muže a nakoupit a rychle domů do chládečku![]() |
||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 01.06.2015 10:04 hod. | |||
|
Ráno jsem vás nepozdravila. Do 2 hod jsem nespala a potom jsem zaspala.Měla jsem honču. U doktora jsem seděla od půl sedmé doteď. Znovu mě poslal na krev zítra se dovím co a jak. U nás je nádherně nechtělo by se mě ležet v uzavřených prostorech. Zrovna vám popřejí dobré chutnání. Jdu vyvenčit péjska a potom si musím něco připravit k jídlu. |
||||