Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Já jsem se za váma nedostala až teď...SmajlíkSmajlík
Všecko tadÿ čtu, jaké jste šikulky šikovné, pilné a co všecko stíháteSmajlíkSmajlík
Krom vaření a vyprání Lukášových věcí jsem celý den na zahradě...tam je to nekonečná práce...ještě jsem ostříhala sobě a sousedce meduňku na sušení...to nejnutnější jsem zalila, protože můžu tahat jen jednu konev...
u nás by bylo už zas potřeba napršet...
Musím si umýt hlavu a vykoupat,pozor, jizvu ještě nenamáčet a brzo ráno jedu zas na chirurgii...
Děvčátka mějte se pěkně, večer klid a pohodu a hezké sny...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Hezké odpoledne. Už je několik dní pěkné počasí. Manžel už posekané seno usušil a schoval do seníku. Za tu dobu jen jednou pršelo a to jsme kopky přikryli velkými plachtami. A seno nezmoklo. Je pěkné. Už mají dvě samice mladé králíčky. Marcelko i nám na zahradě se začínají ukazovat první dozrávající jahody, ale špačkům moc chutnají. Než dozrají i z druhé strany jsou pryč.Smajlík Maru máš šikovného syna sportovce.Smajlík A výlet vám vyšel.
Obrázek uživatelky
profil
krásný 1. červnový den - my některé máme dneska svátek tak si ho musíme pořádně užít. Včera jsme se vrátili z dvoudenního kolového výletu - bylo to úžasné - stejně je ta naše česká krajina nádherná. Jednu cestu jsme jeli podle Tiché Orlice, potom podle Divoké, a včera jsme to valili zpět do Pardubic. Bylo příjemně a jelo se pěkně. Musíme si to zase zopakovat. Všude kolem kvetly kopretiny, kohoutky, chrastavce, zvonky - no pohádka. Kolem cesty fůra občerstvoven - žádná chyba...
Obrázek uživatelky
profil
tak jsme obstarali hrob i zahrádku, já po obědě vycídila sporák, ale plynaři zatím nedorazili.
U nás je slunečno, ale takové dusno, špatně se dýchá. Taky mám žehlení, zatím se mi do něj nechce. Namočila jsem orchidejky.
Maru, včera jsem zapomněla pochválit Lukáše, je ohromně vytrvalý a šikovný, máš z něj radost.
Marcelko,i já považuji všít zip do bundy za nejhorší práci.Smajlík
AničkoF.,třeba tě ani do nemocnice nepošlou, možná nasadí nějaké jiné prášky.
A kdepak máme Makušku?
Na fotky mrknu.
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem konečně dočetla články..ještě mrknu na fotečkySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás slunečno, bouřky se zatím vyhýbají. Taky posečeno, zalito a teď už jen odpočíváme.
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné odpoledne , zasadili jsme něco, tráva posečena a hlásím že je tady bouřka a lejeSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás se počasí pořád drží, dnes půjdeme na hřiště a prolézačky. Vložila jsem do galerie něco fotek za včerejšího Dne dětí, která budete chtít, můžete se podívat.
Dnes jsem vyrazila pro venkovský chleba, je to sice trochu od ruky, ale je to jediný chléb, který vydrží krásně měkký i několik dní.Ostatní nestojí za nic, hlavně s prima pekárnou jsem hodně zklamaná, asi ke kvásku dávají staré pečivo a pokud nesníte pečivo hned, tak je to nejdříve "guma" a pak "beton".
Mějte pohodové slunečné pondělí.
Obrázek uživatelky
profil
U nás je pěkný pařáček..pravé létoSmajlíkDěti mají na náměstí akce ke Dni dětí, asi bude mít někdo i úžeh, jestli s vedrem nepočítalySmajlíkByla jsem doprovodit muže a nakoupit a rychle domů do chládečkuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ráno jsem vás nepozdravila. Do 2 hod jsem nespala a potom jsem zaspala.Měla jsem honču. U doktora jsem seděla od půl sedmé doteď. Znovu mě poslal na krev zítra se dovím co a jak.
U nás je nádherně nechtělo by se mě ležet v uzavřených prostorech.
Zrovna vám popřejí dobré chutnání. Jdu vyvenčit péjska a potom si musím něco připravit k jídlu.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles