Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Až teď jsem si dočetla, jak jste se po celý den měli.
Věru, děkuji za seznam. Myslím si, že zastaneš hodně práce.
Irenko, to je nadělení s hnisem pod zubem. To tě muselo pořádně zlobit.
Blani, ještě že neudělal plyn nějakou paseku. Teď už to bude v pohodě.
Děvčata, já jahody zakryju sítí. A nejen jahody, přikrývám i rybíz, borůvky, angrešt a i jednu malou třešinku. K nám vždycky přiletí i špačci.
Muž dneska posekal na sušení zahradu u mého rodného baráku. Sekal i u nás kus louky vedle domu. Navečer to zmoklo, no snad už nebude a my dosušíme. Bylinky taky sbírám. Už mám na půdě sušit Kopřivu, Meduňku, Kontryhel, Jitrocel, Libeček, Dobromysl, sedmikrásku, hluchavku, Mátu, Šalvěj. Ještě mi chybí Černý bez a Tužebník.
Jinak odpleveluji, zalévám a přesazuji.
Mějte dobrou, ničím nerušenou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
musím Vám napsat, že u nás dneska navečer po dvou měsících přišla bouřka a přívalák. To proto, že jsme si včera načerpali nádrž. Smajlík
Byla jsem objednaná u zubaře, že zpravíme ulomený zub, rozpadají se mi asi po ozařování. Ale to se nekonalo, je v něm čep, tak to prý necháme. Už jsem byla z křesla dole, když jsem mu řekla, že se mi u sedmičky nelíbí dáseň. Vúbec mu to říkám už asi dva roky. Kouknul tam a zjistil, že tam vytéká hnis. Tak hned rtg a byť byly kořeny zcela zdravé, tak pod nima kapsa 1.5 cm široká a 1 cm hluboká do kosti plná hnisu. Tak vzal kleště a vytáhnoul ho, prý jiná možnost nebyla. Byla jsem z toho v takovém šoku, že jsem se nezaptala, jestli by nešlo vyléčit resekcí.
Kristínko, už si užíváš procedůr i pohody?
Na dnešek jsem téměř nespala, teď jsem vypila čaj z meduňky a máty, snad bude lépe. Trápí mně starosti.
Tak i Vám všem přeji krásné sny.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata,ještě jednou Vám všem díky za přání.Víkend byl náročný,dnešek také-kontrola na očním a další pochůzky,měla jsem toho ažaž...Odpoledne přijela nejmladší rodinka,potěšili jsme se s nima,zítra přijedou manželovy sestry se svými manžely,ve středu máme babinec.A v sobotu je ta posunutá rodinná sešlost...A pak se tu snad za Váma zase dostanu častěji.Věrko,díky za nový seznam.Všem Vám přeji co nejméň starostí,bezproblémové kontroly u Mudrů,příjemné výletování!!! A klidnou bezbolestnou dobrou noc!!!
Obrázek uživatelky
profil
tak mi zkontroloval pán plyn a prý mi uniká, takže bude oprava. Vůbec jsem to nevěděla.
Děvčata, mějte se pěkně, na zítra se dobře vyspěte. A Alču nehledejte, pak se přihlásí sama,viď. Užij si výletek!
Obrázek uživatelky
profil
holky..přeji pěkný večer..Já tu dnes měla živo,dcera s Filinkou tu byla, synek 2x..Pekla jsem mrkvovou buchtu, žehlila, trošku zalévala..a Teď přijel muž z práce, že se zítra jede na výlet...tak mne zítra nehledejte.Smajlík
Už jsou Cesty domů..tak se loučím..Dobrou..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Všechno jsem ani náhodou nestačila. Mikina je ušitá důkladně, tak jsem všít zip nestačila. Musím na to mít klid a náladu. Jinak jsem toho stačila dost. Ještě jsem převlékla postele, přesadila muškáty, ale těm to bude trvat asi dlouho než pokvetou. Zatím si dám na balkon truhlíky s afrikány. Truhlíky jsem nechala na zahradě, protože se blížil déšť. Jen tak, tak jsme doběhli domů a to jsme před tím zalévali!Smajlík
Helenko, vy jste cestovatelé, ať vám to dlouho vydrží!!!

Boženko, dnes jsem utrhla 6 jahod téměř zelených a úplně ožralých. Vypadá to, že nám kosáci žádnou nenechají.Smajlík

Věrko,s mužem se domluvíme. Ráno jde první k počítači, já udělám snídani a po jídle se u PC vyměníme.Smajlík

Maruško, dnes volal syn, také mu vyřízli dvě znaménka. Má to po mně!Smajlík

Regi, Maruška si nejde lehnout do nemocnice, to hrozí Aničce-filipi! Přála bych jí, aby tam nemusela. Tobě moc přeji, že už se sžíváš s autíčkem a nemusíš se nikoho prosit, aby tě svezl.Smajlík

Přeji všem hezkou dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak se tady dnes dvakrát přehnala bouře a pořádný liják. Měla jsem tady vnuka celé odpoledne. Musím alespoň dočíst, abych byla v obraze. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věrko, s tím mým autem se snažím sžít, je to o praxi, tudíž mám pocit, že se mi jezdí lépe. Možná i tolik na silnici nepřekážím, někdy jde jet rychleji. Ale hlavními dělá stále problém. Tam je těch aut mnohem více a rychlost je také větší. Včera jsem zjitila, že se dá projet naše semafory skoro bez zastavení, když si přibrzdím, naskočí zelená a lépe se rozjíždí z pomalejší jízdy než když musím zastavit. To si pak v autě sama nahlas říkám, teď mi to dobře vyšlo. Se zipem u bundy to dělám také raději s nastehováním. Jde o jistotu.
Dnes jsem vyprala 3 pračky i u seniorů byla, tam jsem cestou chytla liják. Prádlo bylo naštěstí v lodžii. Doobjenala jsem ráno pernamentky na divadlo, jen na jiné místo, jelikož jsme seděly za vysokým pánem a ten nám překážel ve výhledu.
Maru Koudy, snad se najde nějaké řešení aby jsi byla uzdravená a nemusela do nemocnice.
Nějak zapomínám co jste která psala. Jdu umýt nádobí, dítě opět sedí u noťasu a snad se učí testy. Spíše hraje hry. Neva budou zprávy.
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem si Vás konečně všechny přečetlaSmajlíka,...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
stíháš toho dost a dost. Vidím to sama na sobě, jak vše jde jedné osobě pomalu a někdy i špatně. Vařit musíš pro vás oba a vím, že děláš každému něco jiného. U mne je jedno zda si uvařím nebo odbudu, vždy si dám teplé jídlo podle okolností, tak to pak mám jednoduché. Na dceru se již neohlížím, když bude chtět tak může uvařit pro obě cosi, pokud nemá zájem tak má smůlu, to se raději budu snažit nějak pomoci rodičům. Tam je to důležitější.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles