Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Ahojky...pěkné úterý | Datum vložení: 02.06.2015 11:16 hod. | |||
|
Tak jsem dnes byla z převazu brzo doma...stehy mi ještě netahal, prý nějaké v pátek...![]() Marci,těch problémů se znamínkama je teď moc...tak moji syni jsou plní znamínek a musí je hlídat a už i vnuk má jedno venku a dvě mu hlídají... ![]() Využila jsem čas,že mám navařeno a rozsázala jsem muškáty,milion bels a petunky do truhlíků a závěsů... U nás by už mohlo sprchnout...Teď jen dodělám ledvinky a udělám salát... Jiřinko, taky pilně suším bylinky,dnes půjdu ještě na bez a jitrocel... ![]() Kristi, ať je ti líp a můžeš si už jen užívat... ![]() Zdeni ti slimoši, to je mor... ![]() Blani,Věrko,Marci i Marunko,ať vás nožky nezlobí...ostatním marodům,ať se uleví... ![]() Všechny mějte krásný pohodový den... ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hezké dopoledne | Datum vložení: 02.06.2015 11:16 hod. | |||
|
děvčátka,pomalu bude poledne zasekla jsem se na zahrádce u pletí,jak zaprší tak hned vše roste jako blázen,hlavně plevel.Plotna studená,žádné zbytky tak bude čočka s cibulkou a volslé oko,to bude fofrovka.Heli ty jedna sportovkyně,tohle ujet tak jsem mrtvá,raději chodím,to mi nic není.Obdivuji tě. Irenko,musíš častěji napouštět sudy pak bude pršet.Zubu je škoda,ale nakonec k čertu s ním,když by ti pokoj nedal.Blani,plynu se bojím,ještěže se tam u vás nic nestalo a přišla včas kontrola.Jo jdu vařit aby měl děda vůbec oběd,přijde hladovy jako vlk vám přeji dobrou chut a hezký sluníčkový den.![]() |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 02.06.2015 09:49 hod. | |||
|
Jdu jenom pozdravit. Dočtu vás večer. Mějte hezký den. |
||||
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 02.06.2015 08:56 hod. | |||
|
děvčata!![]() Máme už od rána velké teplo,ale nebyla rosa, tak kdoví...Byla jsem nakoupit, peru a hlavně jsem se zasekla u časopisu a pak u novin, je tam seriál škola paměti, tak jsem se trochu cvičila. ![]() Věrko, mě dneska bolí nohy hned od rána, žíly. A to chci odpoledne pěšky na zahrádku. Snad ty 2 km dolezu. Sluníčko, sice je každého zubu škoda,ale tenhle by ti asi pokoj nedal. Buď ráda, že je venku. Přeju ti, aby už tě nic nebolelo a hlavně netrápilo. Jiři, to koukám, co všechno sušíš. A tužebník ani neznám. Marcelka si užije pouť, na labutě ale nechoď. Kristinka si snad dnes odpočine a už zas nevím, co kdo. Tak všem přeju dobré pořízení ve všem konání. ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 02.06.2015 08:41 hod. | |||
|
![]() pěkný den. Věrce, musím poděkovat za seznámek.Dočetla jsem dva dny, ale reagovat nebudu.Nic už si nepamatuji. ![]() ![]() My také sušíme a tak na počítač moc nechodím. Teď už vařím kapustu a zase půjdeme.Jsme tam celý den. Opatrujte se.Všem marodům přeji brzké uzdravení. Pěkná den. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 02.06.2015 08:31 hod. | |||
|
Máme také sluníčko, ale odpoledne hlásí bouřky. Byla jsem na zahradě a zase samej slimák, no hrozný.Irenko tak snad se už bude dařit.Blani ještě že přišel na kontrolu . Děvčátka mějte pěkný den, nepřehánějte to s prací.![]() |
||||
| 2baculka | To jsem popleta. | Datum vložení: 02.06.2015 08:29 hod. | |||
|
Marelko děkuji za upozornění. Měla jsem toho dost na čtení a pak popletu jména. Večer přišla bouřka a v noci ještě také pršelo. Bude dobře zalito a slimáků se vyrojí. Jdu na rehabilitace a odnést noťas na opravu. Dcera h zasekla tak, že nejde odejít z programu, tedy podařilo se ji a neví jak. |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 02.06.2015 08:14 hod. | |||
|
U nás je také slunečno. Z okna vidím, jak na parkovišti staví létající labutě. Bude tady pouť. Snad se to letos "kolotočářům" povede. Většinou jim prší a nic nevydělají. Alenka se potěšila s rodinkou. Filoménka je krásná holčička. Blaničko, je dobře, že ti plyn opraví, také se ho bojím. Majko, je náročné zvládnout tolik oslav i když na rodinu se člověk vždycky těší.Hlavně se opatruj a s prací to nepřeháněj! Irenko, nechápu, jak jsi mohla dva roky vydržet s bolavým zubem, vždyť to musela být hrozná bolest. Teď už snad budeš mít pokoj a všechny starosti hoď za hlavu, zase bude dobře, uvidíš!!!!!!!!!!!!!!!!! Jiřinko, ty určitě nebydlíš v bytovce, protože si nedovedu představit, kde bych tolik bylinek sušila a kde je pak měla uložené. ![]() Kristínko, brzo si zvykneš a budeš si procedury užívat! Věruško, mně otékají nohy v kotníku když málo chodím. Ujdeme-li každý den několik kilometrů, jsem v pohodě. Vlaďko ahoj! Všem přeji krásný den a hlavně bez bolesti! |
||||
| vlavod | Jdu popřát krásné ráno, | Datum vložení: 02.06.2015 07:57 hod. | |||
|
u nás svítí sluníčko.Bude hezký den.Irenko zhnisaný zub je hrozná bolest, divím se, že tě to tak moc nebolelo.Věrko děkuji za nový seznam jsi jednička.Blani to je dobře , že plynař přišel na únik plynu.Já se ho moc bojím.Děvčátka přeji všem hezký a příjemný den. | ||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 02.06.2015 07:27 hod. | |||
|
zdravím vás milé seniorky,včera jsem to měla tak hektické,že jsem sem ani nenakoukla,byla jsem hrozně zmožená..... Šla jsem do pelíšku něco po 10![]() Ten první týden jsem vždy hrozně unavená ![]() ![]() Teprve si vás dočtu,dneska začínám až v 10 hod.Mějte se všechny krásně a hlavně zdrávě ![]() ![]() ![]() |
||||