Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Lika444 | zdravím milé seniorky | Datum vložení: 02.06.2015 19:27 hod. | |||
|
omlouvám se,dlouho jsem zde nebyla,ač bych chtěla,stále mi to nevychází,na PC jsem málo,mám tam velké resty,nestíhám to,a sem tam to zde nefunguje jak má a tatin tu stále něco kutí a já nemám často,když chci já,přístup.Teď mně vyprovokovala Věrka,že už si ani nemůže najít moji fotku, tak ať může doplnit seznam.Já žiji po CMP zvláštně, nezatěžuji se denně tolika úkoly jako dříve,musím to přesně rozdělovat co kdy řešit a tak,stále chodím cvičit a na přednášky,2x týdně,jednou měsíčně bazén a 2x nordig walking vše se seniorkami.Samu by mně ani nehlo.Ale,mezitím stále nějaké lékařské vyšetření,co mám naporučeno,znovu chodím na ortopedii s druhým kolenem na injekce,ty už musím platit,vloni s pravým byly zadarmo,rameno bolí znovu,kyčle se ozývají,ostruha je teď ticho,hekla lava zabrala,řekla jsem to ortopedovi,mlčel...Jo také jsem zvládla nějaké ty schody na věže muzea či kostela,v poslední době jsme byly ve Vizovicích a Bouzov s Lošticemi,je to tam nové.Z věží dolů pozadu jako rak.A ještě... | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 02.06.2015 19:06 hod. | |||
|
Pěkný podvečer. Přijeli jsme z Kroměříže až teď. Taky jsem byla v nemocnici na vyšetření s maminkou. Trpí na zácpu a měla od doktora napsaný sirup, ale nijak ji to nepomáhá. Tři týdny už se hrozně potí, bolí jí břicho a za tu dobu zhubla 10 kilo. Byly jsme na sono, vyšetření krve a výsledky vcelku dobré. Tak jen dostala injekci od bolesti a nějaké kapky. 18. 6. je objednaná na koloskopii (dříve to prý nejde!!!) - vyšetření střev. Tak snad to bude dobré. Já zítra jedu zase na to plicní na vyšetření. Všude se hrozně dlouho čeká na vyšetření, ale jsem objednaná, tak snad to nebude na dlouho. Dnes bylo hezky, jako v létě. Musím ještě rychle to doma pofackovat a nachystat se na ráno. Taky se s vámi rozloučím a popřeji vám dobrou noc. Jedeme dost brzo. | ||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 02.06.2015 18:45 hod. | |||
|
Dnes jsme byli celé odpoledne venku. Bylo hezky. Děvčátka mějte všechny pohodový večer, ještě musím za babčou skočit.![]() |
||||
| filipi | ahoj děvčata | Datum vložení: 02.06.2015 18:17 hod. | |||
|
Z nemocnice jsem přijela až teď.Tam se divili,že mě lékař poslal už teď,když beru antibiotika. Objednali mě až na 25.6 Potom jsem šla s dcerou na oběd a počkala jsem u ní v práci. Dovezla mě domů. Jsem uvařená a utahaná. Půjdu do sprchy. Už na noťas nepůjdu tak vám rovnou popřejí KRÁSNOU NOC ![]() |
||||
| Anicka59 | Moc Věrce | Datum vložení: 02.06.2015 17:50 hod. | |||
|
děkuji za seznámek, neměla jsem dříve čas poděkovat. Zase tu je toho napsáno pomalu na celý román. Mluvíte tady o cévách a já zrovna dnes byla na takovém testu, který se dělal u nás ve fabrice a cévy mám v pořádku a vypadají prý mladší, než je můj skutečný věk. Ale vzhledem k obezitě mám méně sladit, jíst častěji a malé porce a denně mně doporučil 30minuovou rychlou chůzi po rovině | ||||
| Macizaj | Děvčátka, jdu na schůzi | Datum vložení: 02.06.2015 17:46 hod. | |||
|
seniorů. Domů přijdu určitě dlouho, tak už sem nepůjdu. Přeji vám pěkný večer a dobrou noc!![]() ![]() |
||||
| bertice | Jo, ještě dovětek | Datum vložení: 02.06.2015 13:36 hod. | |||
|
ne oběh,ale oběd!![]() |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 02.06.2015 13:35 hod. | |||
|
děkuji všem za milé komentáře u fotek z Dětského dne. Dnes to u nás chvíli hřmělo, ale vypadá to, že mraky letěly vypršet se někam jinam. U nás dnes na oběh polévka z červené čočky, vepřové plátky na houbách s rýží. Dnes jsem dostala potěšující info. Půjčila jsem sousedčině dceři naše materiály/ k přijímačkám na Ostravskou univerzitu, stejný obor jako jsme měly i my/. Ona chodila na výšku, ale tam byla preferována ekonomie, matematika, tak toho nechala. Vypadá to, že bude přijata, je to zatím neoficiální- návrh na přijetí, bylo 285 žadatelů o přijetí a vybírali podle bodů v testu zatím 67 lidí a ona tam je! Náš dobrý skutek se tedy vyplatil, další už bude jen a jen na ní. Náš kouzelný sešit a další sesbírané informace pomohly už 3 děvčatům k přijetí na VŠ, ale jedna toho nechala, tak druhá je už Bc.Když my šly na přijímačky, bylo žadatelů asi 480 a vzali nás cca 120, také podle výsledků.Takže brnkačka to určitě není...Ale my se připravily, vyplatilo se. Hezký zbytek dne a marodům úlevu |
||||
| annau | Dobré poledne a dobrou chuť,kdo | Datum vložení: 02.06.2015 12:55 hod. | |||
|
ještě obědváte. Já vařila špagety s rajčatovou směsí a šunkou. Jako Věrka,venku je mi nejlépe ráno a navečer, kdy tak nepraží slunce, u nás je k 30 st. a je dusno. Teď jsem k ničemu, a ještě po sytém obědě. Chvilku si zdřímnu, to mi pomůže. Na zítřek mám domluvené na celý den hlídání malého vnoučka, maminka jede k lékaři až do Brna. No snad to zvládnu, přece s ním moc věcí ještě dělat nelze a dlouho jsem ho nehlídala. Jahody už začínají zrát více,je jich hodně, vloni pomrzly a letos zaschnou,a zalévat je také není možné pořád. Už jsem si v mrazáku udělala na ně místo. A už se mi tu objevily mšice,stříkám je roztokem z lanolinu, už několik let to takhle praktikuji a pomáhá to, i na brambory proti mandelinkám a na okurky, proti plísni. |
||||
| Bm68 | . | Datum vložení: 02.06.2015 12:13 hod. | |||
|
Jdu jen popřát dobrou chuť k obědu. Počasí se nám nějak kazí. |
||||