Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
omlouvám se,dlouho jsem zde nebyla,ač bych chtěla,stále mi to nevychází,na PC jsem málo,mám tam velké resty,nestíhám to,a sem tam to zde nefunguje jak má a tatin tu stále něco kutí a já nemám často,když chci já,přístup.Teď mně vyprovokovala Věrka,že už si ani nemůže najít moji fotku, tak ať může doplnit seznam.Já žiji po CMP zvláštně, nezatěžuji se denně tolika úkoly jako dříve,musím to přesně rozdělovat co kdy řešit a tak,stále chodím cvičit a na přednášky,2x týdně,jednou měsíčně bazén a 2x nordig walking vše se seniorkami.Samu by mně ani nehlo.Ale,mezitím stále nějaké lékařské vyšetření,co mám naporučeno,znovu chodím na ortopedii s druhým kolenem na injekce,ty už musím platit,vloni s pravým byly zadarmo,rameno bolí znovu,kyčle se ozývají,ostruha je teď ticho,hekla lava zabrala,řekla jsem to ortopedovi,mlčel...Jo také jsem zvládla nějaké ty schody na věže muzea či kostela,v poslední době jsme byly ve Vizovicích a Bouzov s Lošticemi,je to tam nové.Z věží dolů pozadu jako rak.A ještě...
Obrázek uživatelky
profil
Pěkný podvečer. Přijeli jsme z Kroměříže až teď. Taky jsem byla v nemocnici na vyšetření s maminkou. Trpí na zácpu a měla od doktora napsaný sirup, ale nijak ji to nepomáhá. Tři týdny už se hrozně potí, bolí jí břicho a za tu dobu zhubla 10 kilo. Byly jsme na sono, vyšetření krve a výsledky vcelku dobré. Tak jen dostala injekci od bolesti a nějaké kapky. 18. 6. je objednaná na koloskopii (dříve to prý nejde!!!) - vyšetření střev. Tak snad to bude dobré. Já zítra jedu zase na to plicní na vyšetření. Všude se hrozně dlouho čeká na vyšetření, ale jsem objednaná, tak snad to nebude na dlouho. Dnes bylo hezky, jako v létě. Musím ještě rychle to doma pofackovat a nachystat se na ráno. Taky se s vámi rozloučím a popřeji vám dobrou noc. Jedeme dost brzo.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsme byli celé odpoledne venku. Bylo hezky. Děvčátka mějte všechny pohodový večer, ještě musím za babčou skočit.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Z nemocnice jsem přijela až teď.Tam se divili,že mě lékař poslal už teď,když beru antibiotika. Objednali mě až na 25.6
Potom jsem šla s dcerou na oběd a počkala jsem u ní v práci. Dovezla mě domů. Jsem uvařená a utahaná.
Půjdu do sprchy. Už na noťas nepůjdu tak vám rovnou popřejí KRÁSNOU NOCSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děkuji za seznámek, neměla jsem dříve čas poděkovat. Zase tu je toho napsáno pomalu na celý román. Mluvíte tady o cévách a já zrovna dnes byla na takovém testu, který se dělal u nás ve fabrice a cévy mám v pořádku a vypadají prý mladší, než je můj skutečný věk. Ale vzhledem k obezitě mám méně sladit, jíst častěji a malé porce a denně mně doporučil 30minuovou rychlou chůzi po rovině
Obrázek uživatelky
profil
seniorů. Domů přijdu určitě dlouho, tak už sem nepůjdu. Přeji vám pěkný večer a dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ne oběh,ale oběd!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děkuji všem za milé komentáře u fotek z Dětského dne. Dnes to u nás chvíli hřmělo, ale vypadá to, že mraky letěly vypršet se někam jinam. U nás dnes na oběh polévka z červené čočky, vepřové plátky na houbách s rýží.
Dnes jsem dostala potěšující info. Půjčila jsem sousedčině dceři naše materiály/ k přijímačkám na Ostravskou univerzitu, stejný obor jako jsme měly i my/. Ona chodila na výšku, ale tam byla preferována ekonomie, matematika, tak toho nechala. Vypadá to, že bude přijata, je to zatím neoficiální- návrh na přijetí, bylo 285 žadatelů o přijetí a vybírali podle bodů v testu zatím 67 lidí a ona tam je! Náš dobrý skutek se tedy vyplatil, další už bude jen a jen na ní. Náš kouzelný sešit a další sesbírané informace pomohly už 3 děvčatům k přijetí na VŠ, ale jedna toho nechala, tak druhá je už Bc.Když my šly na přijímačky, bylo žadatelů asi 480 a vzali nás cca 120, také podle výsledků.Takže brnkačka to určitě není...Ale my se připravily, vyplatilo se. Hezký zbytek dne a marodům úlevu
Obrázek uživatelky
profil
ještě obědváte. Já vařila špagety s rajčatovou směsí a šunkou.
Jako Věrka,venku je mi nejlépe ráno a navečer, kdy tak nepraží slunce, u nás je k 30 st. a je dusno. Teď jsem k ničemu, a ještě po sytém obědě. Chvilku si zdřímnu, to mi pomůže.
Na zítřek mám domluvené na celý den hlídání malého vnoučka,
maminka jede k lékaři až do Brna. No snad to zvládnu, přece s ním moc věcí ještě dělat nelze a dlouho jsem ho nehlídala.
Jahody už začínají zrát více,je jich hodně, vloni pomrzly a letos zaschnou,a zalévat je také není možné pořád. Už jsem si v mrazáku udělala na ně místo.
A už se mi tu objevily mšice,stříkám je roztokem z lanolinu, už několik let to takhle praktikuji a pomáhá to, i na brambory proti mandelinkám a na okurky, proti plísni.
Obrázek uživatelky
profil
Jdu jen popřát dobrou chuť k obědu.
Počasí se nám nějak kazí.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles