Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
u ná slunečno. Na oběd byla rajčatová polévka, bram.salát a vepřový řízek. I dnes jdeme s vnučkou do parku na průlezky a písek. V pátek si chceme udělat jen spolu výlet do Šenova. Opět bez kočárku. Včera vnučka mrskla u dveří s "dudu", že prý je už velká holka. Za dvě minuty jsme všichni měli pohotovost, protože se někam odkutálel. Dudlík ještě občas má, na dovolené jej sice slíbila hodit rybičkám. Jen nevím, zda ten dar nebude chtít zase vrátit.... Tento měsíc jsem už konečně objednaná na neurologii s rukou/ levá brní/, tak jsem zvědavá, co mi doporučí.
Teď jsem začala číst knihu Musela jsem zemřít, dá se najít i na ulozto.cz. Zajímavý příběh ze života.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata od samého rána jsem doma nebyla,mám vypráno,posečenou zahrádku a 2 záhonky vypleté,jsem splavená,dám si sprchu a hvilku gaučovku.Přeji vám dobrou chut k obědu.U mudrů dobré pořízení,kdo marodíte tak povinně odpočívejte,kdo se sluníte,tak se nespalte,ať nemáte puchýře.Přeji krásný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata přejí vám dobré chutnání. Mě stále pobolívá žaludek tak jsem si uvařila pár nových brambor a sním je asi suhéSmajlík
Udělala jsem si odvar z bobkového listu(Má proplachovat klouby) a koupila jsem si pangamín. Prý kdo pije pivo nebo užívá békomplex nelezou na něj klíšťata. Uvidíme. Jdu pojíst co jsem si uvařilaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je krásně. Teplota je zatím příjemná. Teď pofrčím do obchodu a pak něco uvařím. Od včera máme kyselo a dál ještě nevím co.
Aničko, Boženko i ostatní, co jdete k mudrům, dobře pořiďte.
IrenkoS, přeji ti ať močák přestane co nejdříve zlobit.
Mějte hezký den a také někdy relaxujte. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Alenka výletuje a já klušu k zubaři. Vloni jsem skoro nešla pro jiné aktivity a starosti, tudíž na preventivku.
Obrázek uživatelky
profil
Věrko,jsi stále v jednom kole. Liduška má plno aktivit.
Sluníčko, ten zánět je špatný, snad ti jej z těla nějak dostanou.
Jimas, to sušení máte dost daleko. Byilnky jsou prima, víš o nich hodně, ale když si víš rady pomohou a je lepší je použít než některé léky, i za cenu, že léčba je zdlouhavá.
Rám se sítí máme na chalupě, muž na ni sušil dost houby.
Marcelko napsala jsi to dobře i jiné, že nám počítač bere hodně času. Zase se tu dozvíme dost nového a poradíme si.Máš pravdu, že mi auto pomahá se dostat k našim i na chalupu, mohu zkontrolovat, popřípadě zalít. Stejně mám pocit, že bych potřebovala jednou tolik času.
Obrázek uživatelky
profil
Od brzkého rána je teplo.
Mnoho z vás má nějaké zdravotní potíže.
Aničko, až dobereš ATB, možná ti bude dobře a nebudeš muset jít do nemocnice.Smajlík

Boženko, přeji ti dobré pořízení na plicním a mamince, aby bylo lépe.

Liduško, jsi velice akční. Nedivím se, že sem často nechodíš. PC je veliký žrout času. Já vždy nakouknu jen ráno a večer. Na fotky a emaily moc času nemám.

Blaničko, teď, když je pěkné počasí, raději sedím venku a čtu nebo pracuji na zahradě. PC využívám hlavně v zimě.

Irenko, zánět močáku jsem nikdy neměla, ale cévkování jsem zažila po porodu. Nebylo to moc příjemné. Držím pěsti, abys byla brzo v pořádku.

Regi, také toho máš na svých bedrech moc. Teď určitě oceňuješ autíčko. Smajlík

Jiřinka suší seno, Janička už dosušila.
Věrko, tobě přeji, abys všechno zvládla. Hlavně se neudři, muž tě potřebuje!Smajlík
Mějte pohodový den, ať vás nic nebolí a u Mudrů jen samé dobré výsledky.
Jdu pověsit prádlo a prát další.
Ahojky!Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkné ráno.
Já už mám procházku za sebou.Louky jsou už sesečeny a tak jsem měla fenky na volno.Besina uviděla zajíce a pustila se za ním.Nestačila jsem je uvázat.Čekala na nás kousek od zahrady.Vyčinila jsem ji, ale lovecký pud je v ní.Brita tak neutíká.
Jiřinko, přeji ať dobře usušíte seno.My je včera uklidili na patro.Měli jsme je sesečeno od čtvrtka.
Knihu od Váňu mám také a ještě spoustu dalších, ale sušit není kde.

Mějte pěkný den.Smajlík
Kdo jdete k lékařům dobré pořízení.
Obrázek uživatelky
profil
Krásné středeční ráno .U nás svítí sluníčko. Musím mít zatažené žaluzky.
Musím jít do Penny pro psí konzervu,ale se mě vůbec nechce.
Ale vyrazím dokud není velké horko.
Zatím se opatrujte a nezapomínejte na pitný řéžimSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Je sluníčko, zase to vypadá na pěkný den.Smajlík U lékařů dobré pořízení. Blani co Pepík, je mu dobře? Irenko také trápení, ale bude lépe. Měli už nasadit léky. Děvčátka mějte hlavně pěkný den a nabírejte sílu ze sluníčka. Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles