Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| bertice | Zdravím, děvčata, | Datum vložení: 03.06.2015 13:33 hod. | |||
|
u ná slunečno. Na oběd byla rajčatová polévka, bram.salát a vepřový řízek. I dnes jdeme s vnučkou do parku na průlezky a písek. V pátek si chceme udělat jen spolu výlet do Šenova. Opět bez kočárku. Včera vnučka mrskla u dveří s "dudu", že prý je už velká holka. Za dvě minuty jsme všichni měli pohotovost, protože se někam odkutálel. Dudlík ještě občas má, na dovolené jej sice slíbila hodit rybičkám. Jen nevím, zda ten dar nebude chtít zase vrátit.... Tento měsíc jsem už konečně objednaná na neurologii s rukou/ levá brní/, tak jsem zvědavá, co mi doporučí. Teď jsem začala číst knihu Musela jsem zemřít, dá se najít i na ulozto.cz. Zajímavý příběh ze života. |
||||
| ija1 | Krásný den | Datum vložení: 03.06.2015 12:02 hod. | |||
|
děvčata od samého rána jsem doma nebyla,mám vypráno,posečenou zahrádku a 2 záhonky vypleté,jsem splavená,dám si sprchu a hvilku gaučovku.Přeji vám dobrou chut k obědu.U mudrů dobré pořízení,kdo marodíte tak povinně odpočívejte,kdo se sluníte,tak se nespalte,ať nemáte puchýře.Přeji krásný den.![]() |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 03.06.2015 11:59 hod. | |||
|
Děvčata přejí vám dobré chutnání. Mě stále pobolívá žaludek tak jsem si uvařila pár nových brambor a sním je asi suhé![]() Udělala jsem si odvar z bobkového listu(Má proplachovat klouby) a koupila jsem si pangamín. Prý kdo pije pivo nebo užívá békomplex nelezou na něj klíšťata. Uvidíme. Jdu pojíst co jsem si uvařila ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 03.06.2015 09:56 hod. | |||
|
U nás je krásně. Teplota je zatím příjemná. Teď pofrčím do obchodu a pak něco uvařím. Od včera máme kyselo a dál ještě nevím co. Aničko, Boženko i ostatní, co jdete k mudrům, dobře pořiďte. IrenkoS, přeji ti ať močák přestane co nejdříve zlobit. Mějte hezký den a také někdy relaxujte. ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 03.06.2015 09:36 hod. | |||
|
Alenka výletuje a já klušu k zubaři. Vloni jsem skoro nešla pro jiné aktivity a starosti, tudíž na preventivku. | ||||
| 2baculka | Přeji pěkný den. | Datum vložení: 03.06.2015 09:35 hod. | |||
|
Věrko,jsi stále v jednom kole. Liduška má plno aktivit. Sluníčko, ten zánět je špatný, snad ti jej z těla nějak dostanou. Jimas, to sušení máte dost daleko. Byilnky jsou prima, víš o nich hodně, ale když si víš rady pomohou a je lepší je použít než některé léky, i za cenu, že léčba je zdlouhavá. Rám se sítí máme na chalupě, muž na ni sušil dost houby. Marcelko napsala jsi to dobře i jiné, že nám počítač bere hodně času. Zase se tu dozvíme dost nového a poradíme si.Máš pravdu, že mi auto pomahá se dostat k našim i na chalupu, mohu zkontrolovat, popřípadě zalít. Stejně mám pocit, že bych potřebovala jednou tolik času. |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 03.06.2015 08:28 hod. | |||
|
Od brzkého rána je teplo. Mnoho z vás má nějaké zdravotní potíže. Aničko, až dobereš ATB, možná ti bude dobře a nebudeš muset jít do nemocnice. ![]() Boženko, přeji ti dobré pořízení na plicním a mamince, aby bylo lépe. Liduško, jsi velice akční. Nedivím se, že sem často nechodíš. PC je veliký žrout času. Já vždy nakouknu jen ráno a večer. Na fotky a emaily moc času nemám. Blaničko, teď, když je pěkné počasí, raději sedím venku a čtu nebo pracuji na zahradě. PC využívám hlavně v zimě. Irenko, zánět močáku jsem nikdy neměla, ale cévkování jsem zažila po porodu. Nebylo to moc příjemné. Držím pěsti, abys byla brzo v pořádku. Regi, také toho máš na svých bedrech moc. Teď určitě oceňuješ autíčko. ![]() Jiřinka suší seno, Janička už dosušila. Věrko, tobě přeji, abys všechno zvládla. Hlavně se neudři, muž tě potřebuje! ![]() Mějte pohodový den, ať vás nic nebolí a u Mudrů jen samé dobré výsledky. Jdu pověsit prádlo a prát další. Ahojky! ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 03.06.2015 07:56 hod. | |||
|
![]() pěkné ráno. Já už mám procházku za sebou.Louky jsou už sesečeny a tak jsem měla fenky na volno.Besina uviděla zajíce a pustila se za ním.Nestačila jsem je uvázat.Čekala na nás kousek od zahrady.Vyčinila jsem ji, ale lovecký pud je v ní.Brita tak neutíká. Jiřinko, přeji ať dobře usušíte seno.My je včera uklidili na patro.Měli jsme je sesečeno od čtvrtka. Knihu od Váňu mám také a ještě spoustu dalších, ale sušit není kde. Mějte pěkný den. ![]() Kdo jdete k lékařům dobré pořízení. |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 03.06.2015 07:53 hod. | |||
|
Krásné středeční ráno .U nás svítí sluníčko. Musím mít zatažené žaluzky. Musím jít do Penny pro psí konzervu,ale se mě vůbec nechce. Ale vyrazím dokud není velké horko. Zatím se opatrujte a nezapomínejte na pitný řéžim ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 03.06.2015 07:51 hod. | |||
|
Je sluníčko, zase to vypadá na pěkný den. U lékařů dobré pořízení. Blani co Pepík, je mu dobře? Irenko také trápení, ale bude lépe. Měli už nasadit léky. Děvčátka mějte hlavně pěkný den a nabírejte sílu ze sluníčka. ![]() |
||||