Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 03.06.2015 22:54 hod. | |||
|
Aničko, gratuluji vnučce k získání titulu. Je šikovná a ty máš alespoň radost. Dneska jsme seno u rodného domu dali do kupek. Zítra v kupách zůstane, jelikož já budu ve městě u mudrů a muž bude spát po noční. Jestli vydrží počasí, tak ho v pátek dosušíme. Zítra jdu ještě ráno ke kadeřnici. Mějte dobrou noc. ![]() |
||||
| koudy | Pěkný dobrý večer... | Datum vložení: 03.06.2015 20:43 hod. | |||
|
Mám dočítat pět stránek...![]() ![]() Tak se jen rozloučím... Přeji všem pilným seniorkám pohoový večer a hezky se vyspěte... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 03.06.2015 19:58 hod. | |||
|
AničkoF, gratuluju vnučce k titulu a tobě k šikovné vnučce. ![]() Zítra ať tě zubař šetří. Regi a co ty u zubaře? Dneska byl skutečně pařák, bylo horko už od rána. My na zahrádce nemáme moc stínu, takže jsem pak raději doma, otevřu všechny dveře a dnes jsem vlezla i pod studenou sprchu. Zdeni, Pepíkovi je lepší, ale strach mám,on chodí ke kardiologovi a tohle počasí není pro něj dobré. Čekám vnuka, jede se školou na vodu a shání pláštěnku. Ještě, že babička ji má. ![]() Děvčátka, už se rozloučím. Marcelka má pravdu,v telce dnes nic zajímavého, budu luštit. |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 03.06.2015 19:40 hod. | |||
|
Z babince jsem šla za mužem na zahradu zalévat, teď jsme dorazili domů. Mám tady neumyté nádobí, tak se do něj musím pustit a budu si číst. V televizi mě nic nezaujalo. Aničko gratuluji vnučce k titulu bakalář. Je to veliká radost a tobě se bude dnes hezky spát! Zítra ať tě zubař moc nepotrápí! Regi, dvě domácnosti je honička. Škoda, že ti nepomůže dcera. Jaruško, važ si toho, že máš malou vnučku. Malé dětičky jsou balzámem na nervy. Užívej si ji co to nejvíc jde! ![]() Irenko, ty jsi nadělala dopoledne plno práce. Zdeničko, na zahradě v chládku bylo asi nejlépe! Alenko,nedělej si z toho hlavu, vyfotíš něco jiného. ![]() Děvčátka, přeji vám pěkný večer a dobrou noc, jdu na to nádobí. ![]() |
||||
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 03.06.2015 19:27 hod. | |||
|
Tak co pilňušky.Jak jste prožily dnešní vedra. Já jsem měla na teploměru co je na okně 37st. Jsem já i péjsek uvařený. Teď už opláchnu nádobí a připtavím se zítra k zubařce. Bude mi sundávat celou nástavbu. Přejí vám krásnou dobrou noc |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 03.06.2015 19:26 hod. | |||
|
AničkoF gratuluji vnučce, máš radost.Den jste si užily každá podle svého. My byli zase u babči na zahradě, muž opravoval kola . Mějte všechny pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 03.06.2015 18:23 hod. | |||
|
Děvčátka, přeji hezký večer..Výletek jsme měli dnes moc hezký, sluníčko hřálo, ale drželi jsme se pod stromy...Jen škoda, že jsem nemohla fotit, zapomněla jsem nabíječku k foťáku, muž si nevzal foťák vůbec..![]() Aničko.filipi..blahopřeji vnučce..dělá Ti radost ![]() Prožijte pěkný večer ![]() |
||||
| bertice | Aničko, | Datum vložení: 03.06.2015 17:34 hod. | |||
|
i já se připojuji k blahopřání pro vnučku. Je to šikovné děvče! | ||||
| 2baculka | Filipi | Datum vložení: 03.06.2015 16:56 hod. | |||
|
gratuluji vnučce, to je velký úspěch, tak bude promoce. Noťas mám opravený s novým antivirem. Je na rok pokoj a pak budu řešit co dál. |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 03.06.2015 15:03 hod. | |||
|
Děvčátka moje já se jdu vám pochlubit.Moje vnučka dnes zdárně zvládla zkoušky a je bakalářka. Mám velkou radost. Jsem na ní pyšná | ||||