Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 05.06.2015 08:06 hod. | |||
|
Dnes bude opět krásně, Regi je to trápení, samé špatné zprávy. Peru, tak to vyschne. Mějte pěkný den bez starosti.![]() |
||||
| 2baculka | KUk. | Datum vložení: 05.06.2015 07:39 hod. | |||
|
Včera jsem dorazila domů moc dlouho. Mamina mi sdělila, že se u nich bude malavat celý dům. Zařídil bráška. Jen na dotaz, kdo odsune skříně, uklidí všechny maličkosti vystavené mi řekla, že vše přikryjí. Jala se vyklízet koupelnu, kde se má začít, s rukou v sádře. Spíše to bylo přesunování z jednoho konce na druhý, nic se nemohlo vyhodit. Co se dalo ven, tak na místo, kudy se bude chodit, popřípadě stěhovat. Co jsem odnesla do kůlny, tak tam je. Potebuji zasadit kytky z kelímků vyplet a hlavně bylo potřeba zalít a otrhat jahody. Zalití mi vyšlo do 18 hodiny a kytky jsou v besídce, jelikož musím záhon vyplet a přidat hlavně hlínu. Jela jsem pak ještě na chalupu, kde bylo potřeba zalít také. Domů jsem dorazila se sebezapřením v půl deváté, celá smutná. Sousedčině mamině našli hroznu nemoc, která je v kostech. Hned jsem byla celá ve vzpomínkách na konce mého muže. | ||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 05.06.2015 07:20 hod. | |||
|
přeji pěkný pátek.. dnes bude asi zase horký |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 04.06.2015 20:08 hod. | |||
|
Děvčátka, zdravím z domova přeji hezký večer a hned se i loučím.. Stázičko, vnučce blahopřeji a budeme všechny držet palečky, aby operaci zvlála... ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 04.06.2015 20:04 hod. | |||
|
Stázko, vnučce gratuluju. Je šikovná po babičce.![]() Jinak se už jen rozloučím, nejsem vůbec ve své kůži. Hezky se vyspěte a zítra ahoj. |
||||
| filipi | Dobrou noc děvčata | Datum vložení: 04.06.2015 19:43 hod. | |||
|
Dokoukám na zprávy ,vyvenčím péjka po koupelně postel. Krásnou dobrou noc-hezké sny ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 04.06.2015 19:14 hod. | |||
|
Konečně jsem dorazila domů, babča stále něco na zahradě vymýšlí.Stázko máš také radost z vnučky, gratuluji.Děvčátka hlavně ať jste zdravé a čilé všechny, mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 04.06.2015 16:49 hod. | |||
|
U nás je vedro k nevydržení. Péjsek se chladí v koupelně. Ani žrát mu nechutná![]() Stázko gratulují. Máme to šikovné vnučky. Dělají nám radost. ![]() Teď jsem s musela s chutí zasmát.Psala jsem vnučcce ať mi pošle číslo účtu,že jí pošlu peníze aby si něco koupila a měla na mě památku. Asi si myslela,že se loučím tak vypisuje a ptá se jestli má přijet nebo přijedu za ní já ![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 04.06.2015 13:23 hod. | |||
|
chodím sem taky málo, vůbec není nálada. Teploty jsou nad 3O st.,ale to sluníčko mi nedělá dobře. Venku jsem jen brzy ráno a potom navečer. Celý měsíc jsem měla nervy, ale dnes před chvilkou se mi ulevilo, volala mi vnučka, že zvládla maturitu. Jsem moc ráda,je to její první zkušenost tohoto rázu. Proto chápu radost AničkyF z úspěchu vnučky,moc ji gratuluji. Teď moji vnučku čeká dosti náročná operace čelisti,už zítra začne kolotoč různých vyšetření. Na operaci půjde 17.6. do bohunické nemocnice v Brně.Až pak se bude řešit co bude dál. AničkoF,ty zdravotní problémy tě nešetří, moc přeji ať už je ti lépe. A vlastně všem,co není nejlépe. |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 04.06.2015 12:09 hod. | |||
|
přejí dobré chutnání.Já včera i dnes popíjím odvar z bobkového listu tak jím jenom zeleninu. Asi mozek pracuje ,zdá se mí,že mě klouby tolik nebolí ![]() |
||||