Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| bertice | Zdravím, děvčata, | Datum vložení: 04.06.2015 11:49 hod. | |||
|
u nás se trochu mračí. Jsem po ránu smutná, zemřela synova bývalá kolegyně/44 let/, měla rakovinu prsu a hodně se to v letošním roce zhoršilo. Sice jsem ji neznala, ale syn jí i s s ostatními kolegy navštěvoval. Byl za ní i v neděli s dárečkem z Indie. Už byla hodně slabá, staral se o ní otec u sebe doma. I její maminka zemřela před léty na tuto nemoc. Moc jsem jí přála, aby tu hnusnou potvoru porazila. Toužila cestovat, těšit se s přáteli ,ale nebylo jí dopřáno, ráno jsem za její bolavou dušičku zapálila svíčku. Život je někdy opravdu velmi krutý.... |
||||
| filipi | krásné dopoledne | Datum vložení: 04.06.2015 09:59 hod. | |||
|
Moc vám děkují za projevenou účast. Po dlouhém čase zase dobrá zpráva. Dívala jsem se,že Jakub psal Adminkám,že mě neotiskují články, čekám měsíc někdy i déle a když se zeptám tak dostanu odpoěď,že je krátký aj. Teď jsem čekala přes měsíc a najednou jsem dostala zprávu,že ho vytisknou 6.6. Tak jsem koukla do diskuze pro redakci a zjistila jsem,že tam píše Jakub i když není doma. U zubaře jsem nedopadla dobře. Mám nějakou reakci(natekla i zčervenala mi tvář i víčka) tak mám přijit jindy. Než jsem se rozmyslela co s kořeny (bylo to drahé) tak už nic jsou na vytržení. To je to moje šetření ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den, kalupinky! | Datum vložení: 04.06.2015 09:47 hod. | |||
|
Už od rána je velké teplo. Byla jsem v Penny a ve městě, koupila jsem si hezké letní botičky. Pak jsem upalovala ke kámošce, které už nějaký pátek dlužím 50,- Kč. Prý až se potkáme, ale nedařilo se. Tak jsem šla k ni domů, naštěstí to není daleko. Aspoň jsem si trochu popovídaly. Nevím, čím to je, jsem pořád děsně unavená. Hned jak vstanu bych nejraději zalehla. Jde to se mnou s kopce. Vařit dnes budu uzené a brkaši, okurku. Děvčata, mějte krásný den všechny ![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 04.06.2015 09:28 hod. | |||
|
My máme polojasno...hlásí teplo...měli bychom si ho užít, příští týden zas hlásí velké ochlazení...![]() AničkoF.,velká gratulka tvojí šikovné vnučce... ![]() Jani si užila návštěvu u Věrky... ![]() Marcelko, máš šikovného muže,babinec i důchodci byli fajn,dneska si užij procházku... ![]() Jiřinko,ať v pohodě usušíte... ![]() Blani, tak věřím, že máš trach o Pepíka... ![]() Ijo, ty jako vždy jsi rozběhaná už od rána... ![]() Děvčátka,nestíhám na PC vše,teďka nemám čas ani na vaše fotečky,na zahradě je pořád co dělat... ![]() Dopoledne zavezem na hřbitov vysázenou mísu a macešky už zlikviduju... ![]() Marodi, ať se vám daří líp...u doktorů a na úřadech dobré pořízení...všem pilňuškám pěkný den.... ![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 04.06.2015 08:27 hod. | |||
|
U nás bylo také pod mrakem a nyní se snaží vykouknout sluníčko. Včera jsem byla na babinci, v úterý na schůzi důchodců a dnes jsem jako rozbitá. Mám to vyzkoušené, jak nechodím a hodně sedím, bolí mě celé tělo. Dnes musím udělat alespoň pár kilometrů.![]() Muž už pracuje na zahradě, já půjdu pro chleba. Vařit budu hovězí polévku s falešnými knedlíčky, zapečené těstoviny a hlávkový salát. Všem přeji pěkný den a ať se vám všechno, včetně lékařů, podaří!!!!!!!!!!!!!!!! ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 04.06.2015 08:21 hod. | |||
|
![]() pěkný den. Aničko, gratuluji vnučce k získání titulu.Teď ještě najít práci. Včera jsem byla na milé návštěvě.Byla jsem si pro feferonky u Věrky.Ještě jednou díky. ![]() Máte pěkný domeček.Líbil se nám.Muž nás moc nepustil si povykládat. ![]() ![]() Odpoledne jsme ještě dosekli ten břeh a muž dočistil zbytky po sečení, které zůstaly po ležící trávě. Na zahradě budeme odpočívat. Já mám zase pro změnu zítra sraz z průmyslovky. Mám tento měsíc našlapaný. Nezlobte se, že nereaguji, sotva stačím přečíst. Marodům přeji brzké uzdravení a s prací to nepřehánějte. ![]() Kdo bude oslavovat tak ať se oslavy vydaří.Pobavte se s vnoučátky. |
||||
| 2baculka | Krásný den přeji. | Datum vložení: 04.06.2015 07:55 hod. | |||
|
Blani,moje zuby mají klídek, ani vloni a zatím i letos žádný kaz. Vloni jen otrhali zubní kámen. Děvčata to teplo včera bylo úmorné. Na našem venkovním teploměru ukazovalo v 17 hodin též přes 30st., a prádlo které jsem dávala tou dobou ven uschlo a je vyžehlené. Dnes pojedu po rehabkách zase k našim a pak i na chalupu. Zjistím stav na zalévání, tu chalupu mám menší a jednodušší. Dnes je tu pod mrakem tak snad nebude také horko. |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 04.06.2015 07:33 hod. | |||
|
Ráno to vypadala všelijak, už se to vybírá i sluníčko se ukazuje.Blani tak se nedivím, jasně že máš strach . To počasí nepřidá. Dobré pořízení u lékařu , take u holiče. Mějte klidný den.![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 04.06.2015 07:12 hod. | |||
|
děvčátka,Alenko já také strašila a od té doby jsem byla na zahrádce,mám zalito,zalívám raději ráno a zdá se mi že ty slimouši večer po suchu tolik nelezou.Pejsek vyvenčen a ted jsem přišla na snídani.Marci dopoledne práce frčela,zato odpoledne jsem byla jako chcípák a povedlo se mi i na chvilku chrupnout doma ve chládku.Holky těšily jsme se všichni,až bude sluníčko a když ho máme tak se před ním schováváme.AničkoF letí k tobě gratulace vnučce,je šikula.Zubař at tě moc netrápí.Mějte krásný den.![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 04.06.2015 04:59 hod. | |||
|
Večer jsem usnula jako špalek a už straším od půl páté, tak jsem zapla noťas.. Mějte pěkný čtvrteček.. ![]() |
||||