Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
u nás se trochu mračí. Jsem po ránu smutná, zemřela synova bývalá kolegyně/44 let/, měla rakovinu prsu a hodně se to v letošním roce zhoršilo. Sice jsem ji neznala, ale syn jí i s s ostatními kolegy navštěvoval. Byl za ní i v neděli s dárečkem z Indie. Už byla hodně slabá, staral se o ní otec u sebe doma. I její maminka zemřela před léty na tuto nemoc. Moc jsem jí přála, aby tu hnusnou potvoru porazila. Toužila cestovat, těšit se s přáteli ,ale nebylo jí dopřáno, ráno jsem za její bolavou dušičku zapálila svíčku.
Život je někdy opravdu velmi krutý....
Obrázek uživatelky
profil
Moc vám děkují za projevenou účast. Po dlouhém čase zase dobrá zpráva. Dívala jsem se,že Jakub psal Adminkám,že mě neotiskují články, čekám měsíc někdy i déle a když se zeptám tak dostanu odpoěď,že je krátký aj. Teď jsem čekala přes měsíc a najednou jsem dostala zprávu,že ho vytisknou 6.6. Tak jsem koukla do diskuze pro redakci a zjistila jsem,že tam píše Jakub i když není doma.
U zubaře jsem nedopadla dobře. Mám nějakou reakci(natekla i zčervenala mi tvář i víčka) tak mám přijit jindy. Než jsem se rozmyslela co s kořeny (bylo to drahé) tak už nic jsou na vytržení. To je to moje šetřeníSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Už od rána je velké teplo. Byla jsem v Penny a ve městě, koupila jsem si hezké letní botičky.
Pak jsem upalovala ke kámošce, které už nějaký pátek dlužím 50,- Kč. Prý až se potkáme, ale nedařilo se. Tak jsem šla k ni domů, naštěstí to není daleko. Aspoň jsem si trochu popovídaly.
Nevím, čím to je, jsem pořád děsně unavená. Hned jak vstanu bych nejraději zalehla. Jde to se mnou s kopce.
Vařit dnes budu uzené a brkaši, okurku.
Děvčata, mějte krásný den všechnySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
My máme polojasno...hlásí teplo...měli bychom si ho užít, příští týden zas hlásí velké ochlazení...Smajlík
AničkoF.,velká gratulka tvojí šikovné vnučce...Smajlík
Jani si užila návštěvu u Věrky...Smajlík
Marcelko, máš šikovného muže,babinec i důchodci byli fajn,dneska si užij procházku...Smajlík
Jiřinko,ať v pohodě usušíte...Smajlík
Blani, tak věřím, že máš trach o Pepíka...Smajlík
Ijo, ty jako vždy jsi rozběhaná už od rána...Smajlík
Děvčátka,nestíhám na PC vše,teďka nemám čas ani na vaše fotečky,na zahradě je pořád co dělat...Smajlík
Dopoledne zavezem na hřbitov vysázenou mísu a macešky už zlikviduju...Smajlík
Marodi, ať se vám daří líp...u doktorů a na úřadech dobré pořízení...všem pilňuškám pěkný den....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás bylo také pod mrakem a nyní se snaží vykouknout sluníčko. Včera jsem byla na babinci, v úterý na schůzi důchodců a dnes jsem jako rozbitá. Mám to vyzkoušené, jak nechodím a hodně sedím, bolí mě celé tělo. Dnes musím udělat alespoň pár kilometrů.Smajlík

Muž už pracuje na zahradě, já půjdu pro chleba. Vařit budu hovězí polévku s falešnými knedlíčky, zapečené těstoviny a hlávkový salát.
Všem přeji pěkný den a ať se vám všechno, včetně lékařů, podaří!!!!!!!!!!!!!!!!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný den.
Aničko, gratuluji vnučce k získání titulu.Teď ještě najít práci.
Včera jsem byla na milé návštěvě.Byla jsem si pro feferonky u Věrky.Ještě jednou díky.SmajlíkSmajlíkMáte pěkný domeček.Líbil se nám.
Muž nás moc nepustil si povykládat.SmajlíkSmajlík
Odpoledne jsme ještě dosekli ten břeh a muž dočistil zbytky po sečení, které zůstaly po ležící trávě.

Na zahradě budeme odpočívat.
Já mám zase pro změnu zítra sraz z průmyslovky.
Mám tento měsíc našlapaný.
Nezlobte se, že nereaguji, sotva stačím přečíst.

Marodům přeji brzké uzdravení a s prací to nepřehánějte.Smajlík

Kdo bude oslavovat tak ať se oslavy vydaří.Pobavte se s vnoučátky.
Obrázek uživatelky
profil
Blani,moje zuby mají klídek, ani vloni a zatím i letos žádný kaz. Vloni jen otrhali zubní kámen.
Děvčata to teplo včera bylo úmorné. Na našem venkovním teploměru ukazovalo v 17 hodin též přes 30st., a prádlo které jsem dávala tou dobou ven uschlo a je vyžehlené.
Dnes pojedu po rehabkách zase k našim a pak i na chalupu. Zjistím stav na zalévání, tu chalupu mám menší a jednodušší. Dnes je tu pod mrakem tak snad nebude také horko.
Obrázek uživatelky
profil
Ráno to vypadala všelijak, už se to vybírá i sluníčko se ukazuje.Blani tak se nedivím, jasně že máš strach . To počasí nepřidá. Dobré pořízení u lékařu , take u holiče. Mějte klidný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,Alenko já také strašila a od té doby jsem byla na zahrádce,mám zalito,zalívám raději ráno a zdá se mi že ty slimouši večer po suchu tolik nelezou.Pejsek vyvenčen a ted jsem přišla na snídani.Marci dopoledne práce frčela,zato odpoledne jsem byla jako chcípák a povedlo se mi i na chvilku chrupnout doma ve chládku.Holky těšily jsme se všichni,až bude sluníčko a když ho máme tak se před ním schováváme.AničkoF letí k tobě gratulace vnučce,je šikula.Zubař at tě moc netrápí.Mějte krásný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Večer jsem usnula jako špalek a už straším od půl páté, tak jsem zapla noťas..
Mějte pěkný čtvrteček..Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles