Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | .. | Datum vložení: 05.06.2015 20:26 hod. | |||
|
JINO.. snad přístroj pomůže.. S těmi houbami to bych uvítala.. já moc ráda chodím na houby.. Přeji pěkný večer všem.. jdu ještě na emaily.. ![]() |
||||
| Jina | hezký večer přeji | Datum vložení: 05.06.2015 19:12 hod. | |||
|
Děvčata, rostou hřiby. Manžel byl včera na rybách na Dombase (to je rybník u Tovačova), byli tam houbaři a nesli krásné hřiby, praváky a vůbec nebyly červivé. Dnes tam jeli zase na ryby, tak říkal, že se do toho lesíka podívá. Tak jsem zvědavá jestli donese. Zdravotní pojišťovna mi schválila ten přístroj na nohu LYMFOVEN, tak uvidíme kdy ho dovezou. Budu na něj doplácet 5 nebo 8 tisíc. Tak a teď si přečtu vaše příspěvky a půjdu udělat večeři vnukovi. Mám tady dnes nocležníka vnuka Michala. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 05.06.2015 18:56 hod. | |||
|
Blani tak snad bolesti ustupuji.Regi tak také to malování nezávidím.Marci tak to muselo být zajimavé, takové setkání. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc, musím ještě na zahradu. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 05.06.2015 18:42 hod. | |||
|
Přeji hezký podvečer.. Blani, snad již hlava a zuby tolik nebolí..je to nepříjemné tolik dnů.. Přišla jsem se trošku ochladit, trošku jsem okopávala zeleninu a půjdu za chviličku zalévat ![]() |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 05.06.2015 12:58 hod. | |||
|
jeli jsme hned ráno na zahrádku a přijeli před chvilkou. Teď jsme obědvali a Pepík už je v trapu. Mě hned od rána hrozně bolí hlava a zuby, vlastně už to mám dávno, ale dneska je to nejhorší. Pepík naštěstí je už fit a dal mi i prášek na bolest, tak je mi teď už líp. Já prášky na bolest nemám žádné. Regi, to tě lituju,malovat celý barák... Já budu muset příští rok malovat možná 2 místnosti a už se toho hrozím. Uklízení ani ne, ale toho, kdo bude stěhovat nábytek a kam. Pepík už moc nic nezvládne,syn nesmí, leda jestli vnuci. Marcel, to musel být zážitek,koukat do očí srnečkovi nebo co to bylo. Jdu si dát kafíčko, mějte se fajn ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 05.06.2015 12:18 hod. | |||
|
Přeji klidné posezení u kafíčka nebo jiných činností po celé odpoledne![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 05.06.2015 10:36 hod. | |||
|
REGi..taky si neumím představit malování celého domku, když s rodiči nebydlíš, jak to budeš zvládat...můj muž má podobnou povahu jak tvoje maminka, trochu se stáří děsím... |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 05.06.2015 08:26 hod. | |||
|
Regi, se starými lidmi jsou problémy, za které ani nemohou. Děsím se toho, jaká jednou budu já. Nechtěla bych nikomu přidělávat starosti. ![]() Všem přeji pěkný den, mám zase plno práce. Ahojky! ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 05.06.2015 08:24 hod. | |||
|
Včera už jsem se sem nedostala. Na procházce jsem odpoledne byla sama v lese. Byl větřík, tak se nezdálo horko. Do lesa máme kousek. Najednou se mi zdálo, že někdo blízko mě chodí. Zastavila jsem se a proti mně se objevil srnec nebo mladý jelínek, nevím. Mělo to parůžky. Chvíli jsme na sebe koukali, pak majestátně odkráčel. Už jsem ale neměla chuť jít dál, vrátila jsem se domů. Měla jsem divný pocit. Šla jsem za mužem na zahradu. Všechno jsme zalili a domů přišli docela pozdě. BYLA BYCH USNULA VE VANĚ.![]() Aničko, přála bych ti, aby už konečně odešly tvé problémy. Stázko, vnučce gratuluji a přeji, aby operace dopadla dobře. Mojí kadeřnice dcera - 18 let měla tuto operaci loni na podzim. Proběhlo to bez problémů a bolesti, moc si pochvaluje, jak jí zmizely všechny problémy s čelistí. ![]() Blaničko, počasí si s námi zahrává. Možná je příčinou tvých problémů. Moc ti držím palce, abys konečně byla fit. ![]() Alenko, vítej doma! |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 05.06.2015 08:19 hod. | |||
|
Přejí krásný páteční den.U nás bude opět pařák. Tak si myslím vemu pesana ,vodu a půjdem hledat stín![]() |
||||