Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
JINO.. snad přístroj pomůže.. S těmi houbami to bych uvítala.. já moc ráda chodím na houby..

Přeji pěkný večer všem.. jdu ještě na emaily..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata, rostou hřiby. Manžel byl včera na rybách na Dombase (to je rybník u Tovačova), byli tam houbaři a nesli krásné hřiby, praváky a vůbec nebyly červivé. Dnes tam jeli zase na ryby, tak říkal, že se do toho lesíka podívá. Tak jsem zvědavá jestli donese.
Zdravotní pojišťovna mi schválila ten přístroj na nohu LYMFOVEN, tak uvidíme kdy ho dovezou. Budu na něj doplácet 5 nebo 8 tisíc.
Tak a teď si přečtu vaše příspěvky a půjdu udělat večeři vnukovi. Mám tady dnes nocležníka vnuka Michala.
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blani tak snad bolesti ustupuji.Regi tak také to malování nezávidím.Marci tak to muselo být zajimavé, takové setkání. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc, musím ještě na zahradu. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji hezký podvečer..
Blani, snad již hlava a zuby tolik nebolí..je to nepříjemné tolik dnů..
Přišla jsem se trošku ochladit, trošku jsem okopávala zeleninu a půjdu za chviličku zalévatSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jeli jsme hned ráno na zahrádku a přijeli před chvilkou. Teď jsme obědvali a Pepík už je v trapu.
Mě hned od rána hrozně bolí hlava a zuby, vlastně už to mám dávno, ale dneska je to nejhorší. Pepík naštěstí je už fit a dal mi i prášek na bolest, tak je mi teď už líp. Já prášky na bolest nemám žádné.
Regi, to tě lituju,malovat celý barák... Já budu muset příští rok malovat možná 2 místnosti a už se toho hrozím. Uklízení ani ne, ale toho, kdo bude stěhovat nábytek a kam. Pepík už moc nic nezvládne,syn nesmí, leda jestli vnuci.
Marcel, to musel být zážitek,koukat do očí srnečkovi nebo co to bylo.
Jdu si dát kafíčko, mějte se fajnSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji klidné posezení u kafíčka nebo jiných činnostíSmajlík po celé odpoledneSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
REGi..taky si neumím představit malování celého domku, když s rodiči nebydlíš, jak to budeš zvládat...můj muž má podobnou povahu jak tvoje maminka, trochu se stáří děsím...
Obrázek uživatelky
profil
Regi, se starými lidmi jsou problémy, za které ani nemohou. Děsím se toho, jaká jednou budu já. Nechtěla bych nikomu přidělávat starosti. Smajlík

Všem přeji pěkný den, mám zase plno práce. Ahojky!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Včera už jsem se sem nedostala.
Na procházce jsem odpoledne byla sama v lese. Byl větřík, tak se nezdálo horko. Do lesa máme kousek. Najednou se mi zdálo, že někdo blízko mě chodí. Zastavila jsem se a proti mně se objevil srnec nebo mladý jelínek, nevím. Mělo to parůžky. Chvíli jsme na sebe koukali, pak majestátně odkráčel. Už jsem ale neměla chuť jít dál, vrátila jsem se domů. Měla jsem divný pocit.Smajlík Šla jsem za mužem na zahradu. Všechno jsme zalili a domů přišli docela pozdě. BYLA BYCH USNULA VE VANĚ.Smajlík
Aničko, přála bych ti, aby už konečně odešly tvé problémy.

Stázko, vnučce gratuluji a přeji, aby operace dopadla
dobře. Mojí kadeřnice dcera - 18 let měla tuto operaci loni na podzim. Proběhlo to bez problémů a bolesti, moc si pochvaluje, jak jí zmizely všechny problémy s čelistí.Smajlík
Blaničko, počasí si s námi zahrává. Možná je příčinou tvých problémů. Moc ti držím palce, abys konečně byla fit.Smajlík

Alenko, vítej doma!

Obrázek uživatelky
profil
Přejí krásný páteční den.U nás bude opět pařák. Tak si myslím vemu pesana ,vodu a půjdem hledat stínSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles