Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 06.06.2015 09:15 hod. | |||
|
Byla jsem pro chleba a na zahradě. Znovu jsme všechno prolili a muž seká. Doufám, že snad bude brzo pršet. V zemi jsou centimetrové pukliny. Děvčátka našla jsem si na internetu fotku srnce, v lese jsem se setkala s ním. ![]() Věrko, máš hodně práce, starostí, ale mezi tím i radosti. Radost máš z vnučky. Není to tak hrozné, když jsou vnoučata v cizí zemi. Když je PC a mobil, všechno je jednodušší. Manželovi se vrátila chuť k jídlu, tak už to spěje k vyléčení, moc mu to přeji ale i tobě! ![]() Blaničko, nemáš oslabenou imunitu, že máš často nějaké problémy? V pondělí se má dost ochladit, možná ti pak bude lépe, což bych ti moc přála. ![]() Jindřiško, kéž by ti přístroj pomohl, abys už konečně měla po bolesti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Regi, nějak bylo, nějak bude. Na přihlášku do pečovateláku jsi ještě mladá. Moje maminka zase co mohla, vyhodila i věci, které bych si byla ráda vzala. Řekla, že nechtěla, abychom až nebude měli s jejími krámy moc práce. Bylo mi to líto. ![]() |
||||
| Bm68 | Krásný den, děvčata, | Datum vložení: 06.06.2015 08:55 hod. | |||
|
zase bude pařák. Já v noci zvracela a je mi opět bídně,asi nějaká viróza. Udělám jen to, co musím a zalezu s čajem do křesla. Naštěstí mám vyžehleno. Akorát, že mám jít na dvě oslavy - zítra a v pondělí. Asi se budu muset omluvit. Naši to pochopí a v pondělí, to má kámoška osmdesátiny, tak se ještě uvidí. Jindři, dobře, že budeš mít ten přístroj doma, nebudeš muset nikam jezdit a budeš si masáže dávkovat podle potřeby. Věrko, věřím, že se ti ulevilo, že synovi se polyp nezvětšuje a vnučka je šikovná a dneska je možnost s ní být v častém kontaktu. Regi, co tě napadá, jsi ještě mladá, žádnou žádost si nepodávej. Ono zapomínání je často také důsledek starostí, že máš plnou hlavu problémů a pak snadno na něco zapomeneš. Muflony jsem vídala často, žijí na Katovické hoře volně a když jsem jezdila do práce, byli vidět z autobusu.Rádi se pásli ve stádech na polích,to měli zemědělci radost. Ale zblízka jsem je neviděla nikdy. Děvčata, ať se vám všechno daří. ![]() |
||||
| filipi | pěknou sobotu | Datum vložení: 06.06.2015 08:40 hod. | |||
|
Krásné ráno děvčata.Já už jsem byla v Penny nakoupit. Koupila jsem zase maso budu zavařovat. To jsem dříve zavařila jsem rozdala dcerám a něco do zásoby pro sebe**7 Teď je rozpeču a brzo ráno zavařím ** |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 06.06.2015 08:24 hod. | |||
|
Alenko také jsem byla na zahradě a už i mamce nakoupit.Věrko gratuluji vnučce, máš radost.Dnes mějte klidnou sobotu a hlavně trochu zvolněte.![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 06.06.2015 08:00 hod. | |||
|
Byla jsem ráno trošku pozalévat, už sedím osprchlá v župánku a vše do průvanu, ať se dům vychladí..![]() Veruš, máš šikovnou vnučku a Itálie není tak daleko, záleží tedy, do které části se chystá.. jistě občas domů přijede.![]() Po snídani a kafíčku se rozhýbám a dám prát pračku ![]() |
||||
| 2baculka | Věrka měla úspěšnýden- | Datum vložení: 05.06.2015 23:57 hod. | |||
|
uklidila mnoho věcí a to vytříděním, Též se mi něco podařilo mamině některé věci zapadlé odnést do plastů a podobně. Co oči nevidí... . Syn se ti nezhoršuje, tedy polyp, vnučka bude pracovat po zkouškách v Itálii, jistě se bude vracet domů. Jina bude mít přístroj, peněz nelituj, hlavně aby pomohl. Srneček mne nevyplašil, ale jdenu jsem koukala na 100m na muflona, také ke mne byl obrácený hlavou a pak najednou tiše zmizel a muž mi ani nevěřil. Nečekal jsem ho ve volné přírodě, ale prý je někdo do lesa vypustil. |
||||
| 2baculka | Únava pracuje neochvějně. Neuložila napsané. | Datum vložení: 05.06.2015 23:36 hod. | |||
|
Napsala jsem, že se malovala jen koupelna dost členěná a škrabalo se. Pak veranda, kde je pod okny botník a skříňka a na tom deska. To se neodtahlo a zeď nevybílila.Jen vím, že mi mamina včera pravila, však to vše přikryjí a pak oddělají a bude hotovo. Tak se právě stalo i v té verandě a tu se divila, že vyndala obuv a všechny pavičiny tam zbyly. Díky uklízení v koupelně jsem si toho nevšimla a na druhou stranu, podle toho co řekla udělal pán přesně to co mi bylo včera sdělila. I proto se děsím stáří, vím že část těchto genů je ve mě též, i když více jich mám po otci. Tam mně děsí jeho ztráta paměti. Vím, že bych mohla být v pečovatelském domě, klidně bych si již dala přihlášku, jenže se mi zatímzdá brzo, a netuším, jak dlouhé jsou čekací doby. | ||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 05.06.2015 21:18 hod. | |||
|
přeju dobrou noc, ať se vám hezky spí![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 05.06.2015 20:52 hod. | |||
|
děvčata,muž dnes přijel s práce ůplně nadoraz,jen leží chvěje se,chvilku usnul motá se mu hlava a říká že ho nohy nechtějí poslouchat.To je tím počasím,je tady jako v peci,nehne se ani lísteček.Snad se na něj něco nežene.Stázko gratuluji vnučce a operace aby dopadla Jinuš to je naděleni-houby,muž je vášnivý houbař ještě je mám v mrazáku.Budeš mít přístroj doma tak nožka se bude léčit v klídku,nebudeš muset nikam dojíždět.Užij si nocležníka Marci to je něco potkat srnečka a koukat na sebe.Blani hlava a k tomu i zuby aby si nemusela nakonec na pohotovost.Nezapomeň,že máš před sebou víkend.Držím palce,aby tě bolest opustila.Holky já se loučím,marodi uzdravujte se,Regí tobě nezávidím malování,budeš utahaná jako kotě.Mějte klidnou noc. |
||||
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 05.06.2015 20:28 hod. | |||
|
Děvčata krásnou noc. Já jsem dnes byla se psem venku. Seděli jsme pod ořechem.Měli jsme sebou jen vodu.Teď sežral konzervu kterou jinak nežere Nadarmo se neříká,že hlad je néjlepší kuchař![]() |
||||