Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem pro chleba a na zahradě. Znovu jsme všechno prolili a muž seká. Doufám, že snad bude brzo pršet. V zemi jsou centimetrové pukliny.
Děvčátka našla jsem si na internetu fotku srnce, v lese jsem se setkala s ním.Smajlík
Věrko, máš hodně práce, starostí, ale mezi tím i radosti. Radost máš z vnučky. Není to tak hrozné, když jsou vnoučata v cizí zemi. Když je PC a mobil, všechno je jednodušší. Manželovi se vrátila chuť k jídlu, tak už to spěje k vyléčení, moc mu to přeji ale i tobě!Smajlík

Blaničko, nemáš oslabenou imunitu, že máš často nějaké problémy? V pondělí se má dost ochladit, možná ti pak bude lépe, což bych ti moc přála.Smajlík

Jindřiško, kéž by ti přístroj pomohl, abys už konečně měla po bolesti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Regi, nějak bylo, nějak bude. Na přihlášku do pečovateláku jsi ještě mladá. Moje maminka zase co mohla, vyhodila i věci, které bych si byla ráda vzala. Řekla, že nechtěla, abychom až nebude měli s jejími krámy moc práce.
Bylo mi to líto.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
zase bude pařák. Já v noci zvracela a je mi opět bídně,asi nějaká viróza. Udělám jen to, co musím a zalezu s čajem do křesla. Naštěstí mám vyžehleno.
Akorát, že mám jít na dvě oslavy - zítra a v pondělí. Asi se budu muset omluvit. Naši to pochopí a v pondělí, to má kámoška osmdesátiny, tak se ještě uvidí.
Jindři, dobře, že budeš mít ten přístroj doma, nebudeš muset nikam jezdit a budeš si masáže dávkovat podle potřeby.
Věrko, věřím, že se ti ulevilo, že synovi se polyp nezvětšuje a vnučka je šikovná a dneska je možnost s ní být v častém kontaktu.
Regi, co tě napadá, jsi ještě mladá, žádnou žádost si nepodávej. Ono zapomínání je často také důsledek starostí, že máš plnou hlavu problémů a pak snadno na něco zapomeneš.
Muflony jsem vídala často, žijí na Katovické hoře volně a když jsem jezdila do práce, byli vidět z autobusu.Rádi se pásli ve stádech na polích,to měli zemědělci radost. Ale zblízka jsem je neviděla nikdy.
Děvčata, ať se vám všechno daří.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné ráno děvčata.Já už jsem byla v Penny nakoupit. Koupila jsem zase maso budu zavařovat. To jsem dříve zavařila jsem rozdala dcerám a něco do zásoby pro sebe**7
Teď je rozpeču a brzo ráno zavařímSmajlík**
Obrázek uživatelky
profil
Alenko také jsem byla na zahradě a už i mamce nakoupit.Věrko gratuluji vnučce, máš radost.Dnes mějte klidnou sobotu a hlavně trochu zvolněte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem ráno trošku pozalévat, už sedím osprchlá v župánku a vše do průvanu, ať se dům vychladí..Smajlík
Veruš, máš šikovnou vnučku a Itálie není tak daleko, záleží tedy, do které části se chystá..Smajlíkjistě občas domů přijede.Smajlík
Po snídani a kafíčku se rozhýbám a dám prát pračkuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
uklidila mnoho věcí a to vytříděním, Též se mi něco podařilo mamině některé věci zapadlé odnést do plastů a podobně. Co oči nevidí... . Syn se ti nezhoršuje, tedy polyp, vnučka bude pracovat po zkouškách v Itálii, jistě se bude vracet domů.
Jina bude mít přístroj, peněz nelituj, hlavně aby pomohl.
Srneček mne nevyplašil, ale jdenu jsem koukala na 100m na muflona, také ke mne byl obrácený hlavou a pak najednou tiše zmizel a muž mi ani nevěřil. Nečekal jsem ho ve volné přírodě, ale prý je někdo do lesa vypustil.
Obrázek uživatelky
profil
Napsala jsem, že se malovala jen koupelna dost členěná a škrabalo se. Pak veranda, kde je pod okny botník a skříňka a na tom deska. To se neodtahlo a zeď nevybílila.Jen vím, že mi mamina včera pravila, však to vše přikryjí a pak oddělají a bude hotovo. Tak se právě stalo i v té verandě a tu se divila, že vyndala obuv a všechny pavičiny tam zbyly. Díky uklízení v koupelně jsem si toho nevšimla a na druhou stranu, podle toho co řekla udělal pán přesně to co mi bylo včera sdělila. I proto se děsím stáří, vím že část těchto genů je ve mě též, i když více jich mám po otci. Tam mně děsí jeho ztráta paměti. Vím, že bych mohla být v pečovatelském domě, klidně bych si již dala přihlášku, jenže se mi zatímzdá brzo, a netuším, jak dlouhé jsou čekací doby.
Obrázek uživatelky
profil
přeju dobrou noc, ať se vám hezky spíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,muž dnes přijel s práce ůplně nadoraz,jen leží chvěje se,chvilku usnul motá se mu hlava a říká že ho nohy nechtějí poslouchat.To je tím počasím,je tady jako v peci,nehne se ani lísteček.Snad se na něj něco nežene.Stázko gratuluji vnučce a operace aby dopadlaSmajlíkJinuš to je naděleni-houby,muž je vášnivý houbař ještě je mám v mrazáku.Budeš mít přístroj doma tak nožka se bude léčit v klídku,nebudeš muset nikam dojíždět.Užij si nocležníkaSmajlíkMarci to je něco potkat srnečka a koukat na sebe.Blani hlava a k tomu i zuby aby si nemusela nakonec na pohotovost.Nezapomeň,že máš před sebou víkend.Držím palce,aby tě bolest opustila.Holky já se loučím,marodi uzdravujte se,Regí tobě nezávidím malování,budeš utahaná jako kotě.Mějte klidnou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata krásnou noc. Já jsem dnes byla se psem venku. Seděli jsme pod ořechem.Měli jsme sebou jen vodu.Teď sežral konzervu kterou jinak nežereSmajlíkNadarmo se neříká,že hlad je néjlepší kuchařSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles