Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 06.06.2015 20:21 hod. | |||
|
přeju krásný večer a zároveň dobrou noc. Marci, skoro nic jsem nedělala, ale ležet nemůžu, raději se schoulím do křesla, tam i pospávám. Už vážně uvažuju o nové posteli, z té mé válendy jsem spíš rozlámaná. Jen nevím, jestli to není v mém věku rozmařilost, jestli novou postel ještě užiju. Zítra se Pepík ujme vaření, tak si ještě odpočinu. K našim na oslavu nepůjdem, už jsem jim to říkala, dárky předáme dodatečně. Mějte příjemný večer i noc. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Kuk, | Datum vložení: 06.06.2015 19:23 hod. | |||
|
přišla jsem za zahrady celá splavená. Venku je stále nedýchatelně a doma 26°C. Ještě, že noci jsou celkem studené. Jakmile vás pozdravím, vlezu do vany. Blaničko, doufám, že nebudeš mít nějaké větší problémy. Odpočívej!!!!!!!! Maruško, vnuk už se vrátil před 14ti dny. Aničko, vlasy jsem si umyla, ale mohla bych je mýt znovu, mám je celé zpocené. Měla jsem chuť se jít vykoupat do rybníka, ale je to dost studené. Koupalo se jen pár dětí.Mizím do vany. ![]() Všem přeji pěkný večer a dobrou noc.! |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 06.06.2015 18:47 hod. | |||
|
Návštěvu jsme si užili, byl tam i bráška. Dočtu vás pomalu. Už jsem byla i na zahradě zalívat. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| fanypol | Ahojky.. | Datum vložení: 06.06.2015 18:17 hod. | |||
|
Holky, jedeme zalít hrob na Velehrad,pak mne čeká zalévání doma...Prožijte pěkný sobotní večer...![]() |
||||
| Anicka59 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 06.06.2015 15:00 hod. | |||
|
je krásný slunečný den, slunce pálí jako někde v Africe. Na oběd jsme dnes měli řízek s bramborovým salátem který jsem včera udělala, aby jsme dnes mohli být na zahradě. Tam jsem pomáhala šmirglovat dřevo, které dnes zeták nakoupil a stavbu nového dětského domečku, který už dosluhuje a jeho dřevo se spálí. Na článečky se podívám, a tak přidám komentář, až je přečtu. Dopoledne jsme byly dcerou v Holešově, kde až do září je na zámku minivýstava nejmenších opiček, pak tam byly i velké želvy, hadi malí krokodýlci, či co to bylo. Ty maličké opičky byli milučké. No dcera uvažuje, že si ji koupí, vystavovatelé mají ted mladé a další se mají ještě narodit. Jsou ze Želechovic, což je kousek za Zlínem. A jako nakonec mám k Vám prosbu. Všem na malíkách nám moc pomáhá MONAMIK, která má také ted jednu soutěž, ve které se hlasuje každých 5 minut. Moc prosím ochotné seniorky o jejích odporu, za což moc a moc předem děkuji. | ||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 06.06.2015 12:05 hod. | |||
|
Já dnes mám k obědu kousek pečeného masa,brambor a okurkový salat Maru-koudy jsem uvařená.Už jsem maso vypla a v noci budu zavařovat, Blanka prozradila,že mě vyšel článek ![]() Marcelka už má umyté vlasy. Já to nechám až na večer. |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 06.06.2015 11:50 hod. | |||
|
u nás bude rizoto ..a ledový salát. BLANI..zalehni...jsi asi oslabená, máš zdravotní problémy již delší dobu.. Práce počká, nestresuj se a lež![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 06.06.2015 10:55 hod. | |||
|
děvčátka...![]() U nás je taky už od rána vedro... ![]() Blani,lež a odpočívej...snad ta vedra poleví a bude líp... ![]() Ijo, doufám,že manželovi s daří lépe... ![]() Věruš, u dobré zprávy od syna ti ulevilo a z vnučky máš velkou radost....gratulka... ![]() Jinuš, přeju ti, aby přístroj pomohl...no a houby, mňam.... ![]() Regi, máš toho na starosti i na práci pořád hodně...je třeba trochu odreagování,jako jsi měla s klukama... ![]() Marci, určitě se ti po vnukovi stýská, ale utíká to, jak brzo s má vrátit?... ![]() AničkoF bude ti vedro u zavařování... ![]() Marododům ať je lépe, nákupy ať s vydaří a jinak hodně odpčívejte... ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 06.06.2015 10:25 hod. | |||
|
článek má také Anička F.![]() Marcel, asi jo, teď už mám horečku, naštěstí už je uvařeno, tak zalezu. |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 06.06.2015 09:20 hod. | |||
|
Irenko, doufám, že se manžel z toho vyspal a dnes je mu dobře!![]() Anička zavařuje maso. Všem přeji pěkný den. ![]() Jdu si umýt vlasy a konečně všít zip do té mojí bundy. Už jsem to dvakrát párala, protože se na zip našívá taková parádní stužka a mně se to nikdy nepovede tak, jak bych chtěla. ![]() |
||||