Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
přeju krásný večer a zároveň dobrou noc.

Marci, skoro nic jsem nedělala, ale ležet nemůžu, raději se schoulím do křesla, tam i pospávám. Už vážně uvažuju o nové posteli, z té mé válendy jsem spíš rozlámaná. Jen nevím, jestli to není v mém věku rozmařilost, jestli novou postel ještě užiju. Zítra se Pepík ujme vaření, tak si ještě odpočinu. K našim na oslavu nepůjdem, už jsem jim to říkala, dárky předáme dodatečně.
Mějte příjemný večer i noc.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přišla jsem za zahrady celá splavená. Venku je stále nedýchatelně a doma 26°C. Ještě, že noci jsou celkem studené. Jakmile vás pozdravím, vlezu do vany.
Blaničko, doufám, že nebudeš mít nějaké větší problémy.
Odpočívej!!!!!!!!

Maruško, vnuk už se vrátil před 14ti dny.

Aničko, vlasy jsem si umyla, ale mohla bych je mýt znovu, mám je celé zpocené. Měla jsem chuť se jít vykoupat do rybníka, ale je to dost studené.SmajlíkKoupalo se jen pár dětí.
Mizím do vany.Smajlík
Všem přeji pěkný večer a dobrou noc.!
Obrázek uživatelky
profil
Návštěvu jsme si užili, byl tam i bráška. Dočtu vás pomalu. Už jsem byla i na zahradě zalívat. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky, jedeme zalít hrob na Velehrad,pak mne čeká zalévání doma...Prožijte pěkný sobotní večer...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
je krásný slunečný den, slunce pálí jako někde v Africe. Na oběd jsme dnes měli řízek s bramborovým salátem který jsem včera udělala, aby jsme dnes mohli být na zahradě. Tam jsem pomáhala šmirglovat dřevo, které dnes zeták nakoupil a stavbu nového dětského domečku, který už dosluhuje a jeho dřevo se spálí. Na článečky se podívám, a tak přidám komentář, až je přečtu. Dopoledne jsme byly dcerou v Holešově, kde až do září je na zámku minivýstava nejmenších opiček, pak tam byly i velké želvy, hadi malí krokodýlci, či co to bylo. Ty maličké opičky byli milučké. No dcera uvažuje, že si ji koupí, vystavovatelé mají ted mladé a další se mají ještě narodit. Jsou ze Želechovic, což je kousek za Zlínem. A jako nakonec mám k Vám prosbu. Všem na malíkách nám moc pomáhá MONAMIK, která má také ted jednu soutěž, ve které se hlasuje každých 5 minut. Moc prosím ochotné seniorky o jejích odporu, za což moc a moc předem děkuji.
Obrázek uživatelky
profil
Já dnes mám k obědu kousek pečeného masa,brambor a okurkový salat
Maru-koudy jsem uvařená.Už jsem maso vypla a v noci budu zavařovat,

Blanka prozradila,že mě vyšel článekSmajlík
Marcelka už má umyté vlasy. Já to nechám až na večer.
Obrázek uživatelky
profil
u nás bude rizoto ..a ledový salát.

BLANI..zalehni...jsi asi oslabená, máš zdravotní problémy již delší dobu..SmajlíkPráce počká, nestresuj se a ležSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...Smajlík
U nás je taky už od rána vedro...Smajlík
Blani,lež a odpočívej...snad ta vedra poleví a bude líp...Smajlík
Ijo, doufám,že manželovi s daří lépe...Smajlík
Věruš, u dobré zprávy od syna ti ulevilo a z vnučky máš velkou radost....gratulka...Smajlík
Jinuš, přeju ti, aby přístroj pomohl...no a houby, mňam....Smajlík
Regi, máš toho na starosti i na práci pořád hodně...je třeba trochu odreagování,jako jsi měla s klukama...Smajlík
Marci, určitě se ti po vnukovi stýská, ale utíká to, jak brzo s má vrátit?...Smajlík
AničkoF bude ti vedro u zavařování...Smajlík
Marododům ať je lépe, nákupy ať s vydaří a jinak hodně odpčívejte...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
článek má také Anička F.Smajlík

Marcel, asi jo, teď už mám horečku, naštěstí už je uvařeno, tak zalezu.
Obrázek uživatelky
profil
Irenko, doufám, že se manžel z toho vyspal a dnes je mu dobře!Smajlík

Anička zavařuje maso.

Všem přeji pěkný den.Smajlík

Jdu si umýt vlasy a konečně všít zip do té mojí bundy. Už jsem to dvakrát párala, protože se na zip našívá taková parádní stužka a mně se to nikdy nepovede tak, jak bych chtěla.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles