Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 07.06.2015 09:23 hod. | |||
|
Blaničko, vůbec o ničem nepřemýšlej a kup si postel. Spaní na válendě je něco hrozného. Také jsme si koupili nové postele s matracemi i lamelovými rošty, je to paráda.![]() Irenko, vůbec se nedivím, že má manžel angínu. Počasí není zrovna příjemné. Nevím, zda si neidealizuji mé mládí, ale pořád před sebou vidím nádherné počasí, vtom přišla bouřka s lijákem a během chvíle se vyčasilo a bylo zase hezky. Vzduch se pročistil a lépe se dýchalo. Přeji mužovi aby byl brzo fit! ![]() Regi, s tím nic nenaděláš, ale určitě na jednání maminky stále myslíš. Je to smutné, že je tak uminutá. Ona si ale určitě myslí, že máš svého dost, tak tě nechce obtěžovat. Vydrž!!! Kristínko, jen si užívej krásné "DOVOLENÉ". ![]() Zdeničko, jsi čiperka. Aničko, přeji ti, aby už vás nic nepříjemného na chatě nepotkalo. ![]() Věruško, Alenko a všechny, které přijdete ahojky. Krásnou neděli! |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 07.06.2015 08:20 hod. | |||
|
Bady tak je fajn, že si to užíváte a k výročí gratuluji. Blani kup si novou postel , také jsme kupovali madrace a jsme spokojeni.irenko tak manželovi přeji brzké uzdravení. Už jsem byla na zahradě, umyla schody i vlasy sama sobě Děvčátka mějte pohodovou neděličku.![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko z Luhačovic, | Datum vložení: 07.06.2015 07:58 hod. | |||
|
děvčátka budu dočítat,nestíhám, pořád někde chodíme. Procedury mám všechny úžasné, užívám si to .Máme tu hodně známých z loňská i předloňská....Počasí až moc krásné,mohlo by byt chladněji....Chodíme hodně na procházky,strašně mě tu bolí nožíčky![]() ![]() Internet tu občas hapruje,když mám čas tak zrovna nejde ![]() Jdu si vás dočíst,tak se zatím mějte krásně ![]() ![]() Zrovna dneska máme 40. výročí svatby ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 07.06.2015 07:41 hod. | |||
|
Přeji hezkou neděli.. BLANI... NOVOU postel si kup, nešetři.. uvídíš, že ji ještě dlouho využiješ a bude se ti lépe spát.. dobře ti poslouží ..Irenko, snad už je manželovi dnes lépe ![]() |
||||
| Bm68 | Hezké ráno, děvčata | Datum vložení: 07.06.2015 07:18 hod. | |||
|
pro mne zase hezké není, ale nějak to překlepu. Irenko, mužovi přeju brzké uzdravení. Dostal snad ATB, tak by se mu mělo ulevit. Holky, syn mě taky radí, ať s postelí neotálím. Tak jak mi bude líp, vyrazím se mrknout, jaký je výběr. Sklenice se šroubovacím víčkem otvírám často pomocí otvíráku na pivo, toho jak má jeden konec otevřený. Tím víčko malinko nadzdvihnu a je to. Nebo také na víčko pustím hodně teplou vodu. To také pomáhá. Slíbila jsem upéct ovocný koláč z kynutého těsta, mám ještě v mrazáku tři druhy rybízu, ostružiny i pár malin a jahod, ale nějak se mi do toho nechce. Uvidím. Vnuci se dnes vracejí domů, starší je u rodiny přítelkyně a mladší se školou na vodě. Tak aby měli co zakousnout. Děvčata, děkuju, že jste mě podpořily. Jste super. Užijte si neděličku. ![]() |
||||
| filipi | krásnou neděličku. | Datum vložení: 07.06.2015 07:11 hod. | |||
|
Vy ještě spínkáte? Já už mám maso zavařené,vypraný koberec(to bylo chlupů )Slečené postele,ale prát budu až zítra abych nemusela sušit v koupelně nebo na půdě. Sousedka má venku sušák tak můžu sušit přes týden ,když jsou v práci. Teď honem něco na zub (beru pangamín).Děvčata v úterý jedeme opět na chatu. Nemám to srdce odmítnout. Já jsem tam taky ráda ,nemusím běhat při venčení po schodech ![]() Moje bývala učnice vaří v domově důchodců v Újezdě je to asi 1.5km tak nás bude chodit kontrolovat. Mám známeho policistu,který slíbil,že občas budou projíždět kolem.Tak si asi zloději netroufnou ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 06.06.2015 23:11 hod. | |||
|
Jak píšete, tepla nás moří všude. I v těch 8 hodin večer, co jsem jela z chalupy bylo na teploměru 25,5 st., okna jsem měla otevřená a nic mi to nevadilo, jak bylo auto rozehřáté. Jsem docela ráda, že se mnou mněl pan lektor trpělivost a autoškolu jsme zvládla. Jinak bych měla na chalupě vše suché a u našich bych snad ani dnes neměla uklizeno. Blani, postel je potřaba dobrá, jinak si neodpočineš. Ij, věřm, že angina a průjem jsou z těch teplot. |
||||
| 2baculka | Blani, | Datum vložení: 06.06.2015 22:45 hod. | |||
|
ty máš smůlu, že je ti zle. Také dobré oslavy a ty by jsi nemohla jít. S tou žásosti,ono se tu prý čeká i 13 roků. Dnes jsem byla douklízet co se včera nestihlo, tak jsem při té mohla sledovat po očku vaření mojí maminy. Jde jim to dost špatně, skleničku se zavařeným lečem si neotevře a otec se snažil šroubovákem a nevěděl jak. Naštěstí jsem si všimla a víčko nožem trochu povolila, aby vešel vzduch a pak se dá otevřít, doma tak dělám již hodně let. Mamina pak stála před otevřeným mražákem, který má na vysoké lednici a nemohla dosat nastrouhanou mrkev, kterou si potřebovala odlomit do polévky. Neřekla si, nebýt toho, že jsem ji přinesla a načala to lečo, netuším co by s tím dělala. Neřekne si. To jsem tam byla jen ve verandě a stačilo zavolat, ráda bych ji lečo načala i mkev podala. Takto si vaří jistě i jiné víkendy, ale co oči nevidí. Je mi jich líto v jejich věku mít tak těžkýž život o víkendech. Ale rozhodnutí je jejich volba.Včera jsem dala dekoračky dopořádku nebyl čas na vaření. |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 06.06.2015 21:58 hod. | |||
|
děvčata,zasedla jsem až teprve ted na pár řádků.Marci a MaruK,muž se prospal ale ze všeho má anginu jako trám a k tomu průjem.Dcera ho ráno vezla na pohotovost,měl zimnici tak leží.Prý to má na svědomí ta vedra a nebyl tam sám v čekárně bylo dost lidí.Hlásí,že bude pršet tak jsem posekala zahrádku,tráva roste jako blázen.Mrkev mě vůbec nevzešla,nebo jí mají na svědomí slimáci,dosela jsem ji.Marodi uzdravujte se a já jdu do sprchy.Mějte hezký večer a klidnou noc.![]() |
||||
| Anicka59 | Bm68 | Datum vložení: 06.06.2015 21:38 hod. | |||
|
Novou postel si učit kup, postel je důležitá o tělo. A pak záleží také hlavně na kvalitní matraci roštech. V tomto ohledu máme super ležení | ||||