Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
My teď po zprávách půjdeme na nanuka a pak půjdu zalévat.. tak už se dnes loučím... večer budu koukat na Modravu.. tak na počítač již nebude čásek..Smajlík
Prožijte klidný večerSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
taky přeji k 40-tému výročí svatby všechno nejlepší, a ještě hodně krásných chvil spolu.
Obrázek uživatelky
profil
včera jsem chtěla reagovat na vaše příspěvky ,jenže jsem se k tomu nedostala, přišel vnuk a chtěl jezdit na kole,nakonec jsme jeli po polňačce,podél potoka, ve stínu olší.S vnukem je legrace,nakonec mi bylo líp. Ty vedra se totiž těžko zvládají.
Věrko gratuluji vnučce k úspěšným zkouškám,studium na dipl. sestru je taky dost dlouhé a náročné.
Irenko, muž by vůbec neměl chodit na to slunko, když bere antibiotika. Ten můj taky pořád pracuje, horko,nehorko,v pátek byl tak sedřený, nedá si říct, vůbec neodpočívá. V noci pak jsem měla o něj strach,špatně spal a já vlastně taky. V ložnici máme příšerně, až 27 st., všechno pootvírané,průvan a moc to nepomáhá.
Regi, snad už máte u rodičů všechno uklizené po malování, já bych to v těch vedrech nedala. Ještě, že máš to auto a snadněji se přesouváš z místa na místo.
Blani,kvalitní spánek je pro nás moc důležitý,proto neváhej a kvalitní postýlku si též pořiď.

Obrázek uživatelky
profil
My máme postele s obyčejným, zvedacím roštem pod hlavou i pod nohama a vysoké zdrav. matrace už 15let...ten čas letí.. elektrické zvedání je pohodlnější, ale nám to stačí takhle, když jsem byla často marod, moc mi to zvednutí přišlo vhod, zvednu za hlavou šupnu noťas na klín a je to fajn.. Když mne bolí nohy, zvednu pod nohama a taky je to bezva. Regi, popřemýšlej taky o nové matraci v celku.

KRISTY..Blahopřeji k výročí...SmajlíkSmajlíkHezky si to s mužem užijteSmajlík
Tady je taky vedro, deštík aspoň půl hodinky bychom braliSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
máš zavařené maso na chaloupku. Ono se tam pak na plynu rychleji dovaří. Snad se tak tentokrát vyspíš, podle fotek od článu je tam pěkně.
Irenko, co to tvého muže napadlo s antibiotiky chodit na slunko, to by asi neměl. Také si pamatuji ty názhlé přeháňky a zase pěkné počasi, o kterých píšete.
Na pečení nemusím, dítě sladké neééé. Udělala jsem si mrkve s jablíčkem a dala si po obědě, vepřové pleko a brambor. Ještě mám vychlazené jahody, dítě je opět bojkotuje. Budu je mít sama. Příště navařím knedlíky a dám do mrazáčku. Mě se budou hodit.
Rošt pod madrace bych si přála, ale mám 3 kusy a netuším, zda by se pod to hodil, nebo zda bych nemusela mít novou madraci.
Obrázek uživatelky
profil
děkuji za radu, zkusím, i když ten náš způsb je proti otcovu šroubováku pohodlnější. Jenže naše již nepoředělám, tam mohu mít jen strach, že si ublíží. Ten nůž je tenký a víčko jako nadzvednu a vnikne tam vzduch a pak to jde oteřít a víčko lze zase použít.
Obrázek uživatelky
profil
kdo ještě obědváte, tak dobré chutnání.
Pepík mi donesl segedín a knedlíky, trochu jsem snědla, nemohla jsem před ním říct, že nemám na to chuť.
Upekla jsem 2 plechy koláče, je tu hic jako v peci.
Irenko, co to muže napadá,ať raději odpočívá ve stínu.
Marcel, máš úplnou pravdu, taky si pamatuju, hrály jsme si jako děti venku, přišel déšť nebo i bouřka, schovaly jsme se pod verandu a za chvíli už bylo zase sluníčko.
Děvčata, sestra má krásnou novou postel s tím polohovacím roštem na elektriku, mně bude stačit jen rošt obyčejný. Už se těším.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání, my jsme už po obědě, byly řízečky a kašeSmajlíkMarci díkySmajlík Venku je teplo , ale dost silný vítr. Mějte pohodové odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já bych také chtěla postel i s lamelama,ale v garsonce to nejde.Gauče s uložným prostorem.
Tak jsem se nakonec rozhodla vyprat dnes. 2 pračky a už mám i suché. Žehlit budu asi v noci nebo brzo ránoSmajlík
Děvčata nechte si chutnat. Já budu mít knedlík s vajíčkemSmajlíkTo je nedělní obědSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
chut k nedělnímu obědu a hezký den.Děkuji děvčata za podporu muže,ráno vstal že prolije zahrádku než se vrátím se psem domu a než bude pražit slunko.Nedozalíval a utekl domů,má hrozně nateklé mandle a je neponaučitelný,bere antibiotika.Stejně vlezl spátky do pelíšku.Poznal,že to není k tomu,průjem už nemá.Tak aspoň jedna nepříjemnost odezněla.Vařila jsem cikánskou s knedlíkem a máme doma jako v peci a to jsem pospíchala abych to stihla brzo.Kristi užívej si dovču a lenoš,doma zase budeš v jednom kole.Blani máme letiště dost vysoké a koupili jsme si madračky na to letiště,je to úplně jiné spaní já tomu říkám orlí spaní,jsme vysoko ale dobře se vstává,horší by bylo se skutálet dolúSmajlíkNeváhej a kup,děvčata radí dobře,neboj,nikam nespěchej,ještě si to dobré spinkání na madračce užiješ.SmajlíkAničkoF užij si na chalupě,masíčko máš zavařené a pěkně jsi mě navnadila,dobrý nápad vezmeš skleničku a je dobrota na stole.Holky užijte si neděličku a teplíčko,zítra se má pěkně ochladit.Hezký den

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles