Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Kristýnka si výročí svatby užívá to je prima. Stázi má krásnou ikonku.Blani to teplo je úmorné,jen se mi dnes odpoledne zdálo snesitelnější. Odjela jsem asi va 3 na chalupu a dala si kávu a pak trochu proplela nádoby s kytkami aby rostlinkám ulevilo. Pak zalití i jahody si sezobla, pak jela zalít zahradu u našich, ale nestavila se u rodičů, jen abych sehnala místo na zaparkování. Na pršení to nevypadá a na zítra hlásí opět 25 st.bez deště.
Blanije mi líto, že sestra opět chodí hůře, snad je to telým počasím.Heli si užila výlet na kolách.
Sluníčko, tu horkou vodu na sklenici by mě asi nenapdalo. U nás se neohladilo zase až tak,jak píše Marcelka a Sluníčko.
K večeři jsem si dala jogurt s jahodami a zbytek si dám s cukrem. Jdu na Modravu v obýváku je již příjemněji. Dcera odjela na noční,tak tam budu mít gauč pro sebe.
Obrázek uživatelky
profil
Irenko-Sluníčko, co tolik ATB? Je to kvůli zubu?
Já chodím na sono 1x za rok a vždy jsem celý rok objednaná. Všude jsou hrozně dlouhé objednací termíny, je hodně pacientů.SmajlíkMoc ti přeji, aby bylo vše dobré!!!!!!!!

Děvčátka přeji všem klidnou, chladnou noc bez problémů, starostí a bolestí!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děkuji za upozornění, náhodou jsem to četla, teď jen to naučit naši, protože otec si novoty nepřevezme a mamina skleničky neotvítá. Bohužel tam pokaždé nejsem, tak jen trnu, zda si neublíží. Holt stáří je stáří a zvyk železná košile.
Tedy já to poklepání jistě zkusím, pokud si vzpomenu, zdá se mi to jednoduché.
Obrázek uživatelky
profil
Holky, já dnes byla v kuchyni polomrtvá. Po obědě jsem si musela chvíli lehnout, usnula jsem a když jsem se probudila, venku bylo chladno. Rychle jsem se oblékla a šla na hřbitov a trochu se projít. Muž šel na zahradu. Venku jsem byla skoro 2 hodiny a přišla jsem domů "vymrzlá"!Smajlík Kdybyste to tady některá napsala, nevěřila bych. Ochladilo se hodně. Tyto výkyvy jsou děsné.

Kristínko, také jsem to nějak přehlédla, že máte výročí svatby. Moc vám gratuluji, ať vám to spolu dlouho vydrží. My budeme mít v úterý padesáté třetí výročí. Šíleně to letí. Slavíme jen to kulaté.SmajlíkSmajlík

Stázko, také jsme měli v ložnici 26°C a už je tam krásně. Otevřela jsem okno dokořán, tak se dnes snad vyspíme, jen ten deštík bychom potřebovali.Smajlík

Věruško, také si často vzpomenu na Martičku, alespoň kdyby napsala že někam jede.Smajlík

Alenko, i já jdu na Modravu.

Helenko, užívej si výletů na kole dokud to jde!!!!!!

Irenko, muž si pár dní poleží a zase bude dobře, nenech ho nic dělat.Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
u nás se dneska ochladilo o téměř dvacet stupňů, tak opět topím.Mám od pátku antibiotika na pět týdnů.
Blani, o posteli vůbec nepřemýšlej a kup si kvalitní. Není třeba v našem věku na sobě šetřit.
Regi, já strčím sklenici do dřezu, pustím na to horkou vodu a ono se pustí.
Kristínko, k výročí blahopřeji, ještě několik desítek společných roků přeji.
Věruško, mšice jsem stříkala už několikrát a dneska jsem je zase viděla. Ale jsem vykoupaná, už ven nejdu.
K úspěchům vnoučat všem gratuluji, je to velká radost.
Divně mně bolí to operované prso,tak nevím, jestli je to následek ozářek, nebo.... nechala jsem si napsat sono, ale první volný termín až za dva týdny.
Krásně se vyspinkejte, u nás je 13 stupňů, tak se bude lépe spát.
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,Blani a Annau mužovi říkat že má jen ležet je marné,nerad mě vidí,že dělám vše sama a nechce se válet.Jenomže poznal,že mu to nejde,Průjmu se zbavil a zase několikrát zvracel co sní šlo ven,ted má hladovku.Holky díky za podporu,když jsem mu to četla,kolik vás je co mu přejí uzdravení,tak se ptal,kde jsem vzala tolik lidí s koutů naší republiky.Všem vám děkuje.U nás se prohnala buřina,vypadalo to ošklivě,ale prudké to nebylo,takže rajčátka jsou v cajku.Bude se dnes dobře spát je příjemě a tímto se s vámi loučím a přeji dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdu se rozloučit, byli tady mladí, za chvílí ještě musím za babčou na zahradu. Mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
se přidávám ke gratulantům Kristínce. Přeji další spokojená léta, my budeme mít příští měsíc 40. Uteklo to jako voda. Jinak vám všem krásnou pohodu - sice pařlivou, stále čekám na ty slibované bouřky, ale zatím slunce pálí a pálí. Je pravdou, že se ta dnešní aviatická pouť vydařila - prý byla velká návštěvnost. Také bylo hodně slyšet sanitky - asi bylo z toho vedra hodně kolapsů.
My si včera zase udělali 33 km výlet na kolách. Vyjeli jsme brzo zrána a když začalo slunce pálit už jsme seděli v hospůdce u našeho domu u vychlazeného pivečka. Zítra se chystáme k rodičům s nákupem na tu sobotní slávu.
Obrázek uživatelky
profil
Vypadalo to na déšť nebo bouřku a zatím nic, jen dusno. Pepík je na zahrádce, teď mi volal, jeden známý tam padl, to dělá to horko. Sestra zase taky padla v koupelně a nemohla vstát. Myslela jsem si, že se jí ta chůze ještě zlepší, ale jde to spíš zpátky. Prý chodí zase hůř.Ach jo.

Kristinko, gratuluju k výročí, přeju ještě hodně let společných a ve shodě.SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Věrko, mšice snad zatím nemáme, ale jak se na zahrádku dostanu, tak to prohlédnu, Pepík to moc neprohlíží.
Alčo, aspoň se nanukem trochu zchladíte, dobrý nápad. Já mám taky v mrazáku, jdu na něj, snad mi nebude blbě.
Večer ještě nakouknu.
Obrázek uživatelky
profil
děkuji za přání k výročíSmajlíkSmajlík
Myslela jsem,že vše dočtu,ale nepodařilo se ......Dopoledne jsme byli na procházce ,odpoledne taky....teď jsem kousek dočetla a snad budu večer pokračovat......
Věruško dobré zprávy o synovi,gratuluji vnučce k dipl.sestře SmajlíkJe šikulka,mužičkovi se už taky daří lépeSmajlíkSmajlík
Blani vůbec nad tím nepřemýšlej,tu postel si kup!!!!!!Je to velmi důležité!!!!!Přeji ti ať si brzy fitSmajlík
AničkoF tvé vnučce taky gratuluji k maturitě,je moc šikovná!!!! Stázi držím palečky, operace určo dopadne dobřeSmajlíkSmajlíkSmajlíkVnučce taky velká gratulace!!!!!
Regi máš toho stále dost na hlavěSmajlíkSmajlíkSmajlík
Jinuško proč musíš tolik doplácet,to neplatí pojišťovna????Mně v lázních napsali 12x LYMFOVEN takySmajlík Přeji ať ti pomůžeSmajlík
Ijo manželovi taky brzké uzdraveníSmajlíkSmajlíkSmajlík
Musím končit jdu na večeří a pak další procházkaSmajlík
Mějte pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles