Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Také na vše neraguji, | Datum vložení: 07.06.2015 20:24 hod. | |||
|
Kristýnka si výročí svatby užívá to je prima. Stázi má krásnou ikonku.Blani to teplo je úmorné,jen se mi dnes odpoledne zdálo snesitelnější. Odjela jsem asi va 3 na chalupu a dala si kávu a pak trochu proplela nádoby s kytkami aby rostlinkám ulevilo. Pak zalití i jahody si sezobla, pak jela zalít zahradu u našich, ale nestavila se u rodičů, jen abych sehnala místo na zaparkování. Na pršení to nevypadá a na zítra hlásí opět 25 st.bez deště. Blanije mi líto, že sestra opět chodí hůře, snad je to telým počasím.Heli si užila výlet na kolách. Sluníčko, tu horkou vodu na sklenici by mě asi nenapdalo. U nás se neohladilo zase až tak,jak píše Marcelka a Sluníčko. K večeři jsem si dala jogurt s jahodami a zbytek si dám s cukrem. Jdu na Modravu v obýváku je již příjemněji. Dcera odjela na noční,tak tam budu mít gauč pro sebe. |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 07.06.2015 20:09 hod. | |||
|
Irenko-Sluníčko, co tolik ATB? Je to kvůli zubu? Já chodím na sono 1x za rok a vždy jsem celý rok objednaná. Všude jsou hrozně dlouhé objednací termíny, je hodně pacientů. Moc ti přeji, aby bylo vše dobré!!!!!!!!Děvčátka přeji všem klidnou, chladnou noc bez problémů, starostí a bolestí! ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Věrko, | Datum vložení: 07.06.2015 20:05 hod. | |||
|
děkuji za upozornění, náhodou jsem to četla, teď jen to naučit naši, protože otec si novoty nepřevezme a mamina skleničky neotvítá. Bohužel tam pokaždé nejsem, tak jen trnu, zda si neublíží. Holt stáří je stáří a zvyk železná košile. Tedy já to poklepání jistě zkusím, pokud si vzpomenu, zdá se mi to jednoduché. |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 07.06.2015 20:04 hod. | |||
|
Holky, já dnes byla v kuchyni polomrtvá. Po obědě jsem si musela chvíli lehnout, usnula jsem a když jsem se probudila, venku bylo chladno. Rychle jsem se oblékla a šla na hřbitov a trochu se projít. Muž šel na zahradu. Venku jsem byla skoro 2 hodiny a přišla jsem domů "vymrzlá"! Kdybyste to tady některá napsala, nevěřila bych. Ochladilo se hodně. Tyto výkyvy jsou děsné.Kristínko, také jsem to nějak přehlédla, že máte výročí svatby. Moc vám gratuluji, ať vám to spolu dlouho vydrží. My budeme mít v úterý padesáté třetí výročí. Šíleně to letí. Slavíme jen to kulaté. ![]() ![]() Stázko, také jsme měli v ložnici 26°C a už je tam krásně. Otevřela jsem okno dokořán, tak se dnes snad vyspíme, jen ten deštík bychom potřebovali. ![]() Věruško, také si často vzpomenu na Martičku, alespoň kdyby napsala že někam jede. ![]() Alenko, i já jdu na Modravu. Helenko, užívej si výletů na kole dokud to jde!!!!!! Irenko, muž si pár dní poleží a zase bude dobře, nenech ho nic dělat. ![]() |
||||
| slunickoka | Dobrý podvečer přeji, | Datum vložení: 07.06.2015 19:47 hod. | |||
|
u nás se dneska ochladilo o téměř dvacet stupňů, tak opět topím.Mám od pátku antibiotika na pět týdnů. Blani, o posteli vůbec nepřemýšlej a kup si kvalitní. Není třeba v našem věku na sobě šetřit. Regi, já strčím sklenici do dřezu, pustím na to horkou vodu a ono se pustí. Kristínko, k výročí blahopřeji, ještě několik desítek společných roků přeji. Věruško, mšice jsem stříkala už několikrát a dneska jsem je zase viděla. Ale jsem vykoupaná, už ven nejdu. K úspěchům vnoučat všem gratuluji, je to velká radost. Divně mně bolí to operované prso,tak nevím, jestli je to následek ozářek, nebo.... nechala jsem si napsat sono, ale první volný termín až za dva týdny. Krásně se vyspinkejte, u nás je 13 stupňů, tak se bude lépe spát. |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 07.06.2015 19:25 hod. | |||
|
děvčata,Blani a Annau mužovi říkat že má jen ležet je marné,nerad mě vidí,že dělám vše sama a nechce se válet.Jenomže poznal,že mu to nejde,Průjmu se zbavil a zase několikrát zvracel co sní šlo ven,ted má hladovku.Holky díky za podporu,když jsem mu to četla,kolik vás je co mu přejí uzdravení,tak se ptal,kde jsem vzala tolik lidí s koutů naší republiky.Všem vám děkuje.U nás se prohnala buřina,vypadalo to ošklivě,ale prudké to nebylo,takže rajčátka jsou v cajku.Bude se dnes dobře spát je příjemě a tímto se s vámi loučím a přeji dobrou noc.![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 07.06.2015 18:52 hod. | |||
|
Jdu se rozloučit, byli tady mladí, za chvílí ještě musím za babčou na zahradu. Mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| hela52 | také | Datum vložení: 07.06.2015 18:40 hod. | |||
|
se přidávám ke gratulantům Kristínce. Přeji další spokojená léta, my budeme mít příští měsíc 40. Uteklo to jako voda. Jinak vám všem krásnou pohodu - sice pařlivou, stále čekám na ty slibované bouřky, ale zatím slunce pálí a pálí. Je pravdou, že se ta dnešní aviatická pouť vydařila - prý byla velká návštěvnost. Také bylo hodně slyšet sanitky - asi bylo z toho vedra hodně kolapsů. My si včera zase udělali 33 km výlet na kolách. Vyjeli jsme brzo zrána a když začalo slunce pálit už jsme seděli v hospůdce u našeho domu u vychlazeného pivečka. Zítra se chystáme k rodičům s nákupem na tu sobotní slávu. |
||||
| Bm68 | Hezký podvečer, | Datum vložení: 07.06.2015 18:29 hod. | |||
|
Vypadalo to na déšť nebo bouřku a zatím nic, jen dusno. Pepík je na zahrádce, teď mi volal, jeden známý tam padl, to dělá to horko. Sestra zase taky padla v koupelně a nemohla vstát. Myslela jsem si, že se jí ta chůze ještě zlepší, ale jde to spíš zpátky. Prý chodí zase hůř.Ach jo. Kristinko, gratuluju k výročí, přeju ještě hodně let společných a ve shodě. ![]() ![]() ![]() ![]() Věrko, mšice snad zatím nemáme, ale jak se na zahrádku dostanu, tak to prohlédnu, Pepík to moc neprohlíží. Alčo, aspoň se nanukem trochu zchladíte, dobrý nápad. Já mám taky v mrazáku, jdu na něj, snad mi nebude blbě. Večer ještě nakouknu. |
||||
| badysek | Ahojky děvčátka, | Datum vložení: 07.06.2015 18:15 hod. | |||
|
děkuji za přání k výročí![]() ![]() Myslela jsem,že vše dočtu,ale nepodařilo se ......Dopoledne jsme byli na procházce ,odpoledne taky....teď jsem kousek dočetla a snad budu večer pokračovat...... Věruško dobré zprávy o synovi,gratuluji vnučce k dipl.sestře Je šikulka,mužičkovi se už taky daří lépe![]() ![]() Blani vůbec nad tím nepřemýšlej,tu postel si kup!!!!!!Je to velmi důležité!!!!!Přeji ti ať si brzy fit ![]() AničkoF tvé vnučce taky gratuluji k maturitě,je moc šikovná!!!! Stázi držím palečky, operace určo dopadne dobře ![]() ![]() Vnučce taky velká gratulace!!!!!Regi máš toho stále dost na hlavě ![]() ![]() ![]() Jinuško proč musíš tolik doplácet,to neplatí pojišťovna????Mně v lázních napsali 12x LYMFOVEN taky Přeji ať ti pomůže![]() Ijo manželovi taky brzké uzdravení ![]() ![]() ![]() Musím končit jdu na večeří a pak další procházka ![]() Mějte pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||