Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
my jsme byli v Rokycanech po úřadech a nakoupit. Všude bylo lidí jako o Vánocích. Přičítám to ochlazení. Dnes se dobře dýchá, ale déšť se u nás zatím nekonal.Smajlík
Vlaďko, já jsem děsná, dokud bych netopýra nevyprovodila z bytu, určitě bych nespala. Nesnesu v ložnici ani mouchu.Smajlík

Všem přeji pěkný den, jdu uklidit nákup a připravit oběd.
Večer ahojky!!!!!!!!!
Obrázek uživatelky
profil
Dnes tady už takové teplo není. Byla jsem si koupit jahody, Poláci sem vozí. Ale jen tak na jídlo, něco málo dám do mrazáku na vánoce.Vlaďko , tak hlavně že se podařilo ho dostat ven.Mějte dnes všechny pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
musím napsat zážitek, který se nám stal.V sobotu v noci mne manžel probudil, že nám něco létá v ložnici ve 2 hodiny ráno, prý je to netopýr.No nic v ložnici nebylo tak jsem zavřela dveřer a spala.Včera večer máme v ložnici telku jsem na ni koukala v 9 hodin večer a netopýr se objevil znovu.Letěl za světlem a vylétl do obýváku ta jsme otevřeli balkónové dveře a okno a nakonec se mu podařilo vylétnout ven.Celou neděli byl někde ukrytý, já jsem se ho pokoušela najít, ale nenašla vylétl až večer.Jsem ráda, že nás opustil a nic se mu nestalo.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji pěkné pondělíSmajlík

Blani, já dnes taky bojuji už skoro hodinu, abych se sem dostala... ráno jsem si přivstala, že napíšu článek a je 8 hodin, tak už psát nic nebudu, muž přijede v deset ze služby..Smajlík
Snad se dnes trošku ochladí, pofukuje větřík..ševelí lípy..
Obrázek uživatelky
profil
děvčata. Máme zataženo, ale ani kapka a to ochlazení nic moc. Peru se s noťasem, je to i jiná velikost, tak se mi i špatně píše a já mu vůbec nerozumím. Word a jiné programy mi syn už přikoupil, ale stejně se tady nemůžu nikam dostat. Škoda, že ten starý každou chvilku zkolabuje a nejde tam zvuk.
Irenko, jsem ráda,že je mužovi už líp.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,dnes se spalo velmi dobře,nebylo vedro.Kristi já ti ještě nepřála k významnému dni,přeji vám hodně spokojených let s polu a hlavně zdravíčko aby sloužilo.Marci muž je v kuchyni a dělá si snídani,tak se zdá že to v žaludku udrží,je mu líp,ale říká že je jako moucha.Dnes je Medard,napršeno máme od včera,dnes by nemuselo a už jsem stříkala proti mšicím tak se zdá,že jsem je zdolala,ale přišla jsem v boudě kde máme nářadí a věci na hnízdo sršnů,ani jsem to neřekla mužovi,šel by okamžitě na ně.Soused mi říkal,že až zalezou večer tak nám je příjde vystříkat,je u hasičů tak to nechám na něho.Irenko ty odpočívej,nic nedělej,máš hodně kytiček,netahej konve na zalití,děcka ti to udělají,jestli máš muže v práci.Mějte příjemný den,mám i já snídani na stole tak ten můj muž je opravdu na tom lépe.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
je už pozdní večer. Měli jsme rušný víkend, grilovali a dnes byli v Mošnově vyprovodit naše děvčata na dovču do Bulharska. Prý je tam kolem 25 st, tedy chladněji než u nás. Vnučka zvládla let velmi dobře. Také jsem si s ní udělala v pátek výlet sama mikrobusem do Šenova a zpět. Užily jsme si to. Byly jsme také na vlakovém nádraží na kávu a pak na představení amatérského divadla z Datyně/ důchodkyně/. Byly holky moc šikovné! Vše se děje pro záchranu budovy nádraží, kterou chtěli zbourat a snad se nakonec bude přece jen opravovat. I já se přikláním, řešit by měli parkovací plochy.

Také blahopřeji Kristýnce a manželovi k pěknému výročí, nám se blíží/říjen/ 38. výročí sňatku.
V tomto měsíci bych měla mít uveřejněny ještě nějaké příběhy, tedy ty zbývající, co jsem poslala. Příběh Aničky se mi líbil.Dám nějaká fota do galerie.
Obrázek uživatelky
profil
Pěkný podvečer. Vyskytuji se tu sporadicky. Ve středu skoro celý den s maminkou v nemocnici. V pátek nám naběhli na ty schody a podesty. Nedodělali to a pokračovat budou v úterý. Maminka není dobrá tak dnes zas pohotovost. Na nic nepřišli. Vždy dostane injekci od bolesti. Tak až na 18 je objednaná na kolonoskopii. Já mám jít v úterý na bronchoskopii, ale rozmýšlím se. Manžel říkal, že by na to nešel. Je mně lépe, tak si říkám, že bych snad nemusela. Přečetla jsem vaše novinky jen zběžně. Blahopřeji k úspěchu K uspěšnému ukončení studia vnučky Věrušky.SmajlíkKristínce ke čtyřicátému výročí svatby a přeji ještě jednou tolik let ve zdraví a spokojenosti.SmajlíkU nás je zatím ještě horko. Marcelka a Irenka píše ,jak se u ních hodně ochladilo. Je to k neuvěření. Přeji vám děvčata dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji už dobrou noc, doma je zatím horko, ale venku se trochu ochladilo, tak snad se nám bude líp spát. Moc nám to všem přeju.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásně se vyspěte.Já jsem teď přes 3hod drfěla na zahradě. Bylo tam fajn. Doma je velké teplo- Snad bude pršet.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles