Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Ahojky, | Datum vložení: 08.06.2015 11:27 hod. | |||
|
my jsme byli v Rokycanech po úřadech a nakoupit. Všude bylo lidí jako o Vánocích. Přičítám to ochlazení. Dnes se dobře dýchá, ale déšť se u nás zatím nekonal.![]() Vlaďko, já jsem děsná, dokud bych netopýra nevyprovodila z bytu, určitě bych nespala. Nesnesu v ložnici ani mouchu. ![]() Všem přeji pěkný den, jdu uklidit nákup a připravit oběd. Večer ahojky!!!!!!!!! |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 08.06.2015 08:24 hod. | |||
|
Dnes tady už takové teplo není. Byla jsem si koupit jahody, Poláci sem vozí. Ale jen tak na jídlo, něco málo dám do mrazáku na vánoce.Vlaďko , tak hlavně že se podařilo ho dostat ven.Mějte dnes všechny pohodový den. |
||||
| vlavod | Krásné pondělí, | Datum vložení: 08.06.2015 08:14 hod. | |||
|
musím napsat zážitek, který se nám stal.V sobotu v noci mne manžel probudil, že nám něco létá v ložnici ve 2 hodiny ráno, prý je to netopýr.No nic v ložnici nebylo tak jsem zavřela dveřer a spala.Včera večer máme v ložnici telku jsem na ni koukala v 9 hodin večer a netopýr se objevil znovu.Letěl za světlem a vylétl do obýváku ta jsme otevřeli balkónové dveře a okno a nakonec se mu podařilo vylétnout ven.Celou neděli byl někde ukrytý, já jsem se ho pokoušela najít, ale nenašla vylétl až večer.Jsem ráda, že nás opustil a nic se mu nestalo.![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 08.06.2015 08:08 hod. | |||
|
Přeji pěkné pondělí![]() Blani, já dnes taky bojuji už skoro hodinu, abych se sem dostala... ráno jsem si přivstala, že napíšu článek a je 8 hodin, tak už psát nic nebudu, muž přijede v deset ze služby.. ![]() Snad se dnes trošku ochladí, pofukuje větřík..ševelí lípy.. |
||||
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 08.06.2015 06:57 hod. | |||
|
děvčata. Máme zataženo, ale ani kapka a to ochlazení nic moc. Peru se s noťasem, je to i jiná velikost, tak se mi i špatně píše a já mu vůbec nerozumím. Word a jiné programy mi syn už přikoupil, ale stejně se tady nemůžu nikam dostat. Škoda, že ten starý každou chvilku zkolabuje a nejde tam zvuk. Irenko, jsem ráda,že je mužovi už líp. |
||||
| ija1 | Krásné ráno | Datum vložení: 08.06.2015 06:15 hod. | |||
|
děvčátka,dnes se spalo velmi dobře,nebylo vedro.Kristi já ti ještě nepřála k významnému dni,přeji vám hodně spokojených let s polu a hlavně zdravíčko aby sloužilo.Marci muž je v kuchyni a dělá si snídani,tak se zdá že to v žaludku udrží,je mu líp,ale říká že je jako moucha.Dnes je Medard,napršeno máme od včera,dnes by nemuselo a už jsem stříkala proti mšicím tak se zdá,že jsem je zdolala,ale přišla jsem v boudě kde máme nářadí a věci na hnízdo sršnů,ani jsem to neřekla mužovi,šel by okamžitě na ně.Soused mi říkal,že až zalezou večer tak nám je příjde vystříkat,je u hasičů tak to nechám na něho.Irenko ty odpočívej,nic nedělej,máš hodně kytiček,netahej konve na zalití,děcka ti to udělají,jestli máš muže v práci.Mějte příjemný den,mám i já snídani na stole tak ten můj muž je opravdu na tom lépe.![]() |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 07.06.2015 22:46 hod. | |||
|
je už pozdní večer. Měli jsme rušný víkend, grilovali a dnes byli v Mošnově vyprovodit naše děvčata na dovču do Bulharska. Prý je tam kolem 25 st, tedy chladněji než u nás. Vnučka zvládla let velmi dobře. Také jsem si s ní udělala v pátek výlet sama mikrobusem do Šenova a zpět. Užily jsme si to. Byly jsme také na vlakovém nádraží na kávu a pak na představení amatérského divadla z Datyně/ důchodkyně/. Byly holky moc šikovné! Vše se děje pro záchranu budovy nádraží, kterou chtěli zbourat a snad se nakonec bude přece jen opravovat. I já se přikláním, řešit by měli parkovací plochy. Také blahopřeji Kristýnce a manželovi k pěknému výročí, nám se blíží/říjen/ 38. výročí sňatku. V tomto měsíci bych měla mít uveřejněny ještě nějaké příběhy, tedy ty zbývající, co jsem poslala. Příběh Aničky se mi líbil.Dám nějaká fota do galerie. |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 07.06.2015 20:55 hod. | |||
|
Pěkný podvečer. Vyskytuji se tu sporadicky. Ve středu skoro celý den s maminkou v nemocnici. V pátek nám naběhli na ty schody a podesty. Nedodělali to a pokračovat budou v úterý. Maminka není dobrá tak dnes zas pohotovost. Na nic nepřišli. Vždy dostane injekci od bolesti. Tak až na 18 je objednaná na kolonoskopii. Já mám jít v úterý na bronchoskopii, ale rozmýšlím se. Manžel říkal, že by na to nešel. Je mně lépe, tak si říkám, že bych snad nemusela. Přečetla jsem vaše novinky jen zběžně. Blahopřeji k úspěchu K uspěšnému ukončení studia vnučky Věrušky. Kristínce ke čtyřicátému výročí svatby a přeji ještě jednou tolik let ve zdraví a spokojenosti. U nás je zatím ještě horko. Marcelka a Irenka píše ,jak se u ních hodně ochladilo. Je to k neuvěření. Přeji vám děvčata dobrou noc.![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 07.06.2015 20:25 hod. | |||
|
Přeji už dobrou noc, doma je zatím horko, ale venku se trochu ochladilo, tak snad se nám bude líp spát. Moc nám to všem přeju.![]() ![]() |
||||
| filipi | Dobrou noc děvčata | Datum vložení: 07.06.2015 20:24 hod. | |||
|
Krásně se vyspěte.Já jsem teď přes 3hod drfěla na zahradě. Bylo tam fajn. Doma je velké teplo- Snad bude pršet. | ||||