Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
jsem zase od rána v šoku a smutná. Mamina byla dát sádru dolů a já jela za otcem. Když jsem se jala vařit čaj a rozpíkat housku, upoutal mne namočený hrnek ve větším a když jsem se koukla na zeď byla jaksi i strop jako očazená. Tak se ptám co se dělo. Otec nejprve nerouměl otázce a tak jsem se ptala, zda jim něco nehořelo. To se mu rozsvítilo a parvil, že hořelo. Víc nevěděl, ale i tak mě polilo horko a bylo neveselo. Mamina pravila, že ji chytilo sádlo, které měla v hrnku. Co s tím chtěla dělat netuším. Nejspíš dala hrnek se zbytkem na zapnutou plotýnku a sedla si, zapoměla. Naštěstí šel taťka někam a viděl již že hoří tak na to nalil vodu. Normálně sedí v kuchyni za předělem tak by si ani nevšimli. Náladu mám od rána smutnou, bráška ani nic na to nepravil, jako kdyby se nic nestalo. Jen že zítra přijede malíř, že nemám nic dělat se záclonama, že se bude prášit. Mamina si má lehnout a nic nedělat. Nerozmím tomu, sice malíř pracuje velmi čistě, ale stejně bych si sama ve svém
Obrázek uživatelky
profil
jdu zalévat.. možná ještě nakouknu..jinak přeji hezký večer..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
to jsi měla šok z netopýra. Já je kdysi viděla v chodbě, dkyž jsme byly na rekreaci v Hrubé skále. Lítali tam v chodbě, bylo otevřené okno tak šli za světlem.
Obrázek uživatelky
profil
taky jsme měli na podzim malého netopýra v ložnici.. muž ho asi v noci přinesl na oblečení, ráno jsme ho našli a muž ho vynesl ven.. ječela jsem jak siréna, když je pohnul..Smajlík
Aničko Filipi..ať máte na chatě klid..a dobře dojeďteSmajlík

U nás už je venku zase docela horko, půjdu ven až tak kolem 18.hodiny..Smajlík

Blani, copak jsi koupila zaáreček??
Obrázek uživatelky
profil
Příjemné posezení u kafíčka. Já jsem bez kafíčka, je mi horko, celé dopoledne jsem šmejdila po městě, sháněla dárek a pak ještě kytici, přišla jsem celá zplavená. U nás se ochladilo jen opravdu minimálně a dýchá se špatně.
Maru, tak už máš jizvičku zahojenou, to je dobře.
Aničko, jsi odvaha, že zas jedeš na chatu. Tak neapoměň na nějaké obranné prostředky.Smajlík
Vlaďko, ještě, že netopýr je už pryč. Nespala bych, kdybych věděla, že tam někde je, mně stačí třeba pavouk.
Alčo, jahodový koláč je mňamka, my jahod máme zatím málo a ještě se dělíme s kosáky.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata ráno mě nešel net. Potom jsem šla za Maruškou a byla jsem tam dopoledne. Ona má doma příjemný chládek.
Zítra v 9 rano jedem na chatu a budeme tam až do neděle.
Děkují moc za komentáře u mého článku. Jste moje holky zlatéSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ráno jsem obrala jahody a upekla koláč..už mám doma manžela..teprve budu vařit..U nás zahřmělo a nic..tak jsem zvědavá, jestli bude pršet..

KRISTY..dnes se jistě i v Luhánkách ochladilo...mějte se fajn.. muž má zítra volno,zatím to na návštěvu Luh. nevypadá..

MARU..tak už máš bobino skoro zahojené, to je dobře..SmajlíkTy jsi bylinkářka...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání, nějak se tady mračí , asi zaprší. Maru tak stehy máš venku, to je fajn.Bady tak tady už není tak teplo. Děvčátka mějte pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem na chirdě vytahat poslední stehy...Smajlík
U nás se ochladilo ,ale nespadla ani kapka...Smajlík
Dneska dělám čínu s rýží...Smajlík
Na odpoledne mám naložený bez, tak budu vařit med a dělat sirup...Smajlík
Mějte pěkný den...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ráno jsem se tu nedostala nešel internet....
Děkuji ještě jednou všem za přánička k výročí, jste moc hodnéSmajlíkSmajlíkSmajlík
Helenko,jo jo toto utíká,nechce se to ani věřit......Příjemné cestování na kolechSmajlík
Vlaďko pěkný zážitekSmajlík
Děvčátka máme tu až moc teplo,Sluničkoka uvitala bych vaší změnuSmajlíkSmajlík
Musím končit jdu na proceduru a pak oběd ,vám přeji dobrou chuť a mějte pěkný den ,pa paSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles