Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Děvčata, | Datum vložení: 08.06.2015 18:57 hod. | |||
|
jsem zase od rána v šoku a smutná. Mamina byla dát sádru dolů a já jela za otcem. Když jsem se jala vařit čaj a rozpíkat housku, upoutal mne namočený hrnek ve větším a když jsem se koukla na zeď byla jaksi i strop jako očazená. Tak se ptám co se dělo. Otec nejprve nerouměl otázce a tak jsem se ptala, zda jim něco nehořelo. To se mu rozsvítilo a parvil, že hořelo. Víc nevěděl, ale i tak mě polilo horko a bylo neveselo. Mamina pravila, že ji chytilo sádlo, které měla v hrnku. Co s tím chtěla dělat netuším. Nejspíš dala hrnek se zbytkem na zapnutou plotýnku a sedla si, zapoměla. Naštěstí šel taťka někam a viděl již že hoří tak na to nalil vodu. Normálně sedí v kuchyni za předělem tak by si ani nevšimli. Náladu mám od rána smutnou, bráška ani nic na to nepravil, jako kdyby se nic nestalo. Jen že zítra přijede malíř, že nemám nic dělat se záclonama, že se bude prášit. Mamina si má lehnout a nic nedělat. Nerozmím tomu, sice malíř pracuje velmi čistě, ale stejně bych si sama ve svém | ||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 08.06.2015 18:48 hod. | |||
|
jdu zalévat.. možná ještě nakouknu..jinak přeji hezký večer..![]() |
||||
| 2baculka | Vladi. | Datum vložení: 08.06.2015 18:40 hod. | |||
|
to jsi měla šok z netopýra. Já je kdysi viděla v chodbě, dkyž jsme byly na rekreaci v Hrubé skále. Lítali tam v chodbě, bylo otevřené okno tak šli za světlem. | ||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 08.06.2015 15:13 hod. | |||
|
taky jsme měli na podzim malého netopýra v ložnici.. muž ho asi v noci přinesl na oblečení, ráno jsme ho našli a muž ho vynesl ven.. ječela jsem jak siréna, když je pohnul..![]() Aničko Filipi..ať máte na chatě klid..a dobře dojeďte ![]() U nás už je venku zase docela horko, půjdu ven až tak kolem 18.hodiny.. ![]() Blani, copak jsi koupila zaáreček?? |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, děvčata. | Datum vložení: 08.06.2015 15:02 hod. | |||
|
Příjemné posezení u kafíčka. Já jsem bez kafíčka, je mi horko, celé dopoledne jsem šmejdila po městě, sháněla dárek a pak ještě kytici, přišla jsem celá zplavená. U nás se ochladilo jen opravdu minimálně a dýchá se špatně. Maru, tak už máš jizvičku zahojenou, to je dobře. Aničko, jsi odvaha, že zas jedeš na chatu. Tak neapoměň na nějaké obranné prostředky. ![]() Vlaďko, ještě, že netopýr je už pryč. Nespala bych, kdybych věděla, že tam někde je, mně stačí třeba pavouk. Alčo, jahodový koláč je mňamka, my jahod máme zatím málo a ještě se dělíme s kosáky. |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 08.06.2015 12:07 hod. | |||
|
Děvčata ráno mě nešel net. Potom jsem šla za Maruškou a byla jsem tam dopoledne. Ona má doma příjemný chládek. Zítra v 9 rano jedem na chatu a budeme tam až do neděle. Děkují moc za komentáře u mého článku. Jste moje holky zlaté ![]() |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 08.06.2015 12:00 hod. | |||
|
ráno jsem obrala jahody a upekla koláč..už mám doma manžela..teprve budu vařit..U nás zahřmělo a nic..tak jsem zvědavá, jestli bude pršet.. KRISTY..dnes se jistě i v Luhánkách ochladilo...mějte se fajn.. muž má zítra volno,zatím to na návštěvu Luh. nevypadá.. MARU..tak už máš bobino skoro zahojené, to je dobře.. Ty jsi bylinkářka...![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 08.06.2015 11:57 hod. | |||
|
Dobré chutnání, nějak se tady mračí , asi zaprší. Maru tak stehy máš venku, to je fajn.Bady tak tady už není tak teplo. Děvčátka mějte pěkné odpoledne.![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 08.06.2015 11:36 hod. | |||
|
Byla jsem na chirdě vytahat poslední stehy...![]() U nás se ochladilo ,ale nespadla ani kapka... ![]() Dneska dělám čínu s rýží... ![]() Na odpoledne mám naložený bez, tak budu vařit med a dělat sirup... ![]() Mějte pěkný den... ![]() |
||||
| badysek | Krásný den děvčátka, | Datum vložení: 08.06.2015 11:36 hod. | |||
|
ráno jsem se tu nedostala nešel internet.... Děkuji ještě jednou všem za přánička k výročí, jste moc hodné ![]() ![]() ![]() Helenko,jo jo toto utíká,nechce se to ani věřit......Příjemné cestování na kolech ![]() Vlaďko pěkný zážitek ![]() Děvčátka máme tu až moc teplo,Sluničkoka uvitala bych vaší změnu ![]() ![]() Musím končit jdu na proceduru a pak oběd ,vám přeji dobrou chuť a mějte pěkný den ,pa pa ![]() ![]() ![]() |
||||