Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Ještě jsem vás stihla pozdravit.Vyjedeme asi o půl 9 Tak se tu mějte hezky. Já jdu jeětě dobalitSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás opět teplo už ráno,včera večer se nepatrně ochladilo a už je to fuč.....
Za chvílí jdeme na snídani a pak už mám celé dopoledne procedury,později si vás dočtuSmajlíkSmajlík
Mějte krásný den Smajlík SmajlíkSmajlík
AničkoF užij si chatičku,dávej pozor na klíšťata!!!!!!!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko přeji..

REGI..to jsou šoky.. Snad vše s malováním i s jinými věcmi u rodičů zvládnete..Smajlík

MARU, my máme jahod jen málo, na marmeládu by nebylo, tak jen na jídlo, mám staré, tedy drobné,,

Já jsem si koupila na Floře loni taky cibule krásných lílií.. nevylezla ani jedna..docela mne to mrzí, nebyly nejlevnější..Tulipány z Flory mi kvetly jen tři..Smajlík
Děvčátka, přeji marodům brzké uzdravení..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jen nakukuji. Psala jsem článek, ale jen do PC nanečisto.
Příležitostně to budu opravovat a škrtat.Smajlík

Maruško, tak už máš jizvu zahojenou, budeš mít pokoj!

Regi,každý den ti přivítají rodiče s nějakou jobovkou. Je to moc těžké. Drž se!Smajlík

Věrko, já to tak mám stále. Sono mi objednává lékařka na rok dopředu.
Dnes jsme měli opravdu dost chladno. Od rána vyhlížíme DÉŠŤ, ale zatím to nevypadá.

Irenko, když máš ATB, nejezdi nikam. Až ti bude dobře, pak si do Německa dojedeš. Zase bude dobře.Smajlík

Aničko, přeji ti příjemný pobyt na chatě, bez zlodějů!

Zdeničko, skořápky jsem také dávala, ale když jsme byli u syna dala jsem skořápky kolem nově zasazené rebarbory a než jsem se nadála, pejsek je začal kousat. Když se pak zaleje, už moc platné nejsou.
Děvčátka, přeji vám pěkný večer a dobrou noc.
Ráno jdu k zubaři.Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
Odpoledne jsem uvařila bezinkový med a udělala sirup..zaštípala jsem rajčata a otrhala jahody...
Blani i u nás je dusno a to pofukoval větřík,taky jsem dojela zpocená...Smajlík
Boženko, tobě i mamince přji bzké uzdravení...Smajlík
Věruš, já a syn jsme se objednávali na Sono a čekáme celý měsíc...Smajlík
AničkoF., užij si to na chaloupce...Smajlík
Vladi, to byl zážitek s netopýrem...Smajlík
Regi, pořád máš starosti...Smajlík
Alenko, koláč byl dobrotka...já asi z jahod zítra udělám marmeládu...
Děvčátka, mějte pěkný večer a klidnou dobrou noc...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
užijte si chaloupku dobře, bez úhony, snad máte i čím topit, aby jste netrpěly chladem, když se tak ochladilo a má snad i pršet.
Obrázek uživatelky
profil
Honem jsem skočila k pc abych vám popřála krásnou dobrou noc. Zítra by jsme měly vyrazit ráno ,tak snad vás ještě stihnu pozdravit. Předpokládaný návrat neděle.
Obrázek uživatelky
profil
Tak je pěkně zamračeno , asi zaprší.Helčo to teda máte výlet na kole. Irenko tak dej kolem nich skořápky podrcené, snad to pomůže trochu. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
potřebovala uklidit a vytřít prach, zvláště, když se bude i škrabat. Je mi jasné, že všude za skříněmi je prachu a když se nic neodtahne a zapadá tam další prach a oškrabaná malba, tak si to nedovedu ani představit. Stejně mám dopoledne rehabilitaci, tak netuším jak se budu vynacházet. Na dotaz jaksi to mamina tedy představuje a co bude potřebovat, pokrčila rameny a nevěděla. V ruce zatím nic neunese, potřebuje rehabilitovat,tedy nějaké jejich každodenní housky, zda si zkusí koupit, nebo ji je mám přijet koupit ani neřekne. Natož nějaké uklízení, které bude jistě potřeba. No uvidím, ráno moudřejší večera a také snad z toho šoku trochu vystřízlivím.
Obrázek uživatelky
profil
topila jsem celý den, u nás je chladno.
Marcelko, antibiotika jsem vyfasovala na ten močák, byl tam šílený nález, mnoho špatného na čtyři křížky.První týden třikrát denně a další týdny po jedné, jako udržovací dávku.
Ráno jsem chtěla jet do Německa a byla jsem tak mrtvá, že nešlo vylézt z postele. I po obědě jsem spala, asi to počasí mne tak ničí.
Vladi, hlavně, že jste netopýrka zachránili.
Koukala jsem na lilie, budou krásné. Na jedné jsem napočítala 16 poupat. Jenom ty, co lezou až nyní, jak jsem koupila na výstavě nestačím obsypávat granulema.Už mně je slimouši nažrali.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles