Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 09.06.2015 08:12 hod. | |||
|
Ještě jsem vás stihla pozdravit.Vyjedeme asi o půl 9 Tak se tu mějte hezky. Já jdu jeětě dobalit![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 09.06.2015 07:37 hod. | |||
|
u nás opět teplo už ráno,včera večer se nepatrně ochladilo a už je to fuč..... Za chvílí jdeme na snídani a pak už mám celé dopoledne procedury,později si vás dočtu ![]() ![]() Mějte krásný den ![]() ![]() AničkoF užij si chatičku,dávej pozor na klíšťata!!!!!!! ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 09.06.2015 06:59 hod. | |||
|
Dobré ránko přeji.. REGI..to jsou šoky.. Snad vše s malováním i s jinými věcmi u rodičů zvládnete.. ![]() MARU, my máme jahod jen málo, na marmeládu by nebylo, tak jen na jídlo, mám staré, tedy drobné,, Já jsem si koupila na Floře loni taky cibule krásných lílií.. nevylezla ani jedna..docela mne to mrzí, nebyly nejlevnější..Tulipány z Flory mi kvetly jen tři.. ![]() Děvčátka, přeji marodům brzké uzdravení.. ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 08.06.2015 20:27 hod. | |||
|
Jen nakukuji. Psala jsem článek, ale jen do PC nanečisto. Příležitostně to budu opravovat a škrtat. ![]() Maruško, tak už máš jizvu zahojenou, budeš mít pokoj! Regi,každý den ti přivítají rodiče s nějakou jobovkou. Je to moc těžké. Drž se! ![]() Věrko, já to tak mám stále. Sono mi objednává lékařka na rok dopředu. Dnes jsme měli opravdu dost chladno. Od rána vyhlížíme DÉŠŤ, ale zatím to nevypadá. Irenko, když máš ATB, nejezdi nikam. Až ti bude dobře, pak si do Německa dojedeš. Zase bude dobře. ![]() Aničko, přeji ti příjemný pobyt na chatě, bez zlodějů! Zdeničko, skořápky jsem také dávala, ale když jsme byli u syna dala jsem skořápky kolem nově zasazené rebarbory a než jsem se nadála, pejsek je začal kousat. Když se pak zaleje, už moc platné nejsou. Děvčátka, přeji vám pěkný večer a dobrou noc. Ráno jdu k zubaři. ![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 08.06.2015 20:24 hod. | |||
|
Odpoledne jsem uvařila bezinkový med a udělala sirup..zaštípala jsem rajčata a otrhala jahody... Blani i u nás je dusno a to pofukoval větřík,taky jsem dojela zpocená... ![]() Boženko, tobě i mamince přji bzké uzdravení... ![]() Věruš, já a syn jsme se objednávali na Sono a čekáme celý měsíc... ![]() AničkoF., užij si to na chaloupce... ![]() Vladi, to byl zážitek s netopýrem... ![]() Regi, pořád máš starosti... ![]() Alenko, koláč byl dobrotka...já asi z jahod zítra udělám marmeládu... Děvčátka, mějte pěkný večer a klidnou dobrou noc... ![]() |
||||
| 2baculka | Filipi, | Datum vložení: 08.06.2015 19:49 hod. | |||
|
užijte si chaloupku dobře, bez úhony, snad máte i čím topit, aby jste netrpěly chladem, když se tak ochladilo a má snad i pršet. | ||||
| filipi | Dobrou noc děvčata | Datum vložení: 08.06.2015 19:26 hod. | |||
|
Honem jsem skočila k pc abych vám popřála krásnou dobrou noc. Zítra by jsme měly vyrazit ráno ,tak snad vás ještě stihnu pozdravit. Předpokládaný návrat neděle. | ||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 08.06.2015 19:14 hod. | |||
|
Tak je pěkně zamračeno , asi zaprší.Helčo to teda máte výlet na kole. Irenko tak dej kolem nich skořápky podrcené, snad to pomůže trochu. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 08.06.2015 19:06 hod. | |||
|
potřebovala uklidit a vytřít prach, zvláště, když se bude i škrabat. Je mi jasné, že všude za skříněmi je prachu a když se nic neodtahne a zapadá tam další prach a oškrabaná malba, tak si to nedovedu ani představit. Stejně mám dopoledne rehabilitaci, tak netuším jak se budu vynacházet. Na dotaz jaksi to mamina tedy představuje a co bude potřebovat, pokrčila rameny a nevěděla. V ruce zatím nic neunese, potřebuje rehabilitovat,tedy nějaké jejich každodenní housky, zda si zkusí koupit, nebo ji je mám přijet koupit ani neřekne. Natož nějaké uklízení, které bude jistě potřeba. No uvidím, ráno moudřejší večera a také snad z toho šoku trochu vystřízlivím. | ||||
| slunickoka | Dobré odpoledne přeji, | Datum vložení: 08.06.2015 19:04 hod. | |||
|
topila jsem celý den, u nás je chladno. Marcelko, antibiotika jsem vyfasovala na ten močák, byl tam šílený nález, mnoho špatného na čtyři křížky.První týden třikrát denně a další týdny po jedné, jako udržovací dávku. Ráno jsem chtěla jet do Německa a byla jsem tak mrtvá, že nešlo vylézt z postele. I po obědě jsem spala, asi to počasí mne tak ničí. Vladi, hlavně, že jste netopýrka zachránili. Koukala jsem na lilie, budou krásné. Na jedné jsem napočítala 16 poupat. Jenom ty, co lezou až nyní, jak jsem koupila na výstavě nestačím obsypávat granulema.Už mně je slimouši nažrali. |
||||