Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
u nás taky nezapršelo, pořád se musí zalévat. Záhon jahod už spálilo sluníčko,na dalším listí okousala srnka, plody jsou hodně zaschlé. Něco mám už v mrazáku, dokonce jsem včera uvařila trochu marmelády. Taky už sklízím hrášek, dávám ho též do mrazáku. Třešně už jsou také,jsme jich už přejedení.
Letos je zavařovat nebudu, mám ještě od loňska.
Obrázek uživatelky
profil
Tak jste po obědě, tak si nechte chutnat odpolední kafíčko. Tady je 12st a silný vítr.Maru máš také stále práci. Mladá mi půjčila parní čistič, tak jsem tady celé dopoledne lítalaSmajlík Mějte pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pochutnejte si na obídcích..my obědváme ve tři, kvůli synovi...schroutali jsme s manželem hlávku ledového salátu a jdu vařit..dušené vepř. a rýži..Smajlík

BLANi..tak jsi si s kamarádkami popovídala, snad už Ti bude lépe..Smajlík
MARCi..můj muž má můstek už skoro padesátiletýSmajlík.....mu nenarostly spodní jedničky..taky ho zubař už upozornil, že má šetřit na nový chrup..jinak má všechny ostatní zuby skoro bezkazové..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...Smajlík
Ijo,jak je možné, že vám pořád prší a my tu usycháme...nebuď škrob a pošli malou přeháněčku...Smajlík
Regi,opravdu musíš mát hodně pvné nervy...Smajlík
Marci, ty si baštíš zlato,tak to je dobrá dietka...Smajlík
Blani, oslavu sis užila, s ochlazením by ti mělo být líp...Smajlík
Kristínko, máš to časově náročné, užívej si co nejvíc...Smajlík
Holky, já mám v tom suchu zas ve sklepě vodu a tak jdu honem čerpat a pustit do zahrady, než nastoupím k vaření...Smajlík
Musím zpracovat ty jahody, peru povlečení a mám plno plánů,které se mi určitě dnes nepodaří udělat...Smajlík
Mějte klidný úterek,žádné problémy a starosti....SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás pršelo celou noc, i nyní a k tomu je deset stupňů. Takže krbovky sálají.
Alčo, mně se to s liliema stalo první rok také.To jsem o nich ještě nic nevěděla. Ale nebylo to, že nevylezly. Jak vytlačily ten puk, tak byl sladký a křehký a do rána ho slimáci sežraly. Ta hlíza potom uhyne. Nyní jak koupím nové, tak k ní hned dám tyčku a po zahrnutí ihned obsypávám granulema. Než vyroste tak asi do výšky pěti cm. Potom je už nežerou.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka v noci byla buřina a pěkný liják,nedalo se spát,jak to třískalo ještě prší ale už mírně,posílám to všechno k vám,kdo potřebujete vláhu.Máme jen 13 stupnů.Vladko,dobrý zážitek,měla jsi v noci pohotovost.Irenko jsi ospalá,protože bereš prášky a Německo nechej na později,až ti bude líp.Dnes muž vstal dřív než já,ani jsem nevěděla že odešel se psem ven.To počasí snad udělal zázrak,ale v krku ho bolí pořád.MaruK,ty máš hodně jahod,já mám jen 1 záhonek a to stačí dětem na zobání,něco dám do mrazáku,když tu nikdo není.Na marmožku nezbyde.AničkoF mějte se na chaloupce dobře,užijte si to,pozor na nečekanou zlodějskou návštěvu.Regi ty musíš mít nervy jako špagáty,nemáš to holka jednoduché.Mějte pokud to jde hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem doma od zubaře. Sundal mi zlatý můstek, který ještě "pamatoval" císaře Františka Josefa.SmajlíkSmajlík
38 let starý.SmajlíkVětšinu zlata jsem asi snědla, bylo samá díra!SmajlíkPan doktor je hodný a slíbil mi udělat, než půjde na dovolenou, můstek nový.
U nás prší od noci. Moc jsem toho dnes nenaspala. Od dvou hodin jsem byla vzhůru. Jak se zubaře nebojím, dnes jsem měla obavy, co mi s tím udělá.Smajlík
Blaničko, neudělalo se ti lépe, když prší a není takové vedro? Oslava se určitě vydařila a ty odpočívej.

Regi, po rehabilitaci by člověk měl odpočívat, proto to píchání v zádech.Smajlík

Děvčátka, jde na mě spaní. Chvilku si zdřímnu. Budu vařit bramborovou polévku s houbami a bramborové placičky. K tomu nějaký zeleninový salátek. Mějte pěkný den!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Včera jsem dorazila z oslavy až hodně pozdě a sotva jsem zalehla, přišla bouřka. Ještě teď prší a konečně je to ochlazení znát. Dočtu později. Ať se vám všechno daří.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Večer se mi honily myšlenky a nešlo usnout, pak ani netuším,kdy začlo pršet. Šustění deště mne probudlo až po páté hodiny a v 7 již svítilo sluníčko. Nyní je obloha trochu šedivá. Dojdu do lékárny, zda mají gelové vložky, mamině poradila pedikérka na otlaky. Pak se přemístím na rehabky a zpět nakoupím, doma jsem nyní moc nedoplňovala zásoby. Nechám se překvapit následným děním a na odjezd k našim se musím rozhodnout sama. Když není potřeba nic přemisťovat a záclony mám nechat, bude se prášit. Podlaha sice v koupelny byla přikrytá a nezacákaná, ale stejně se musela umýt. To samé bude v chodbě a v té kuchyni také. Už dost, musím počkat, jak mi bude po rehabilitacích. od čtvrtka mě píchalo v zádech a nešlo se toho zbavit.
Obrázek uživatelky
profil
Tak začalo pršet, šla jsem na zahradu , aby pršelo do sudu, ale bylo toho trošku a už nakukuji sluníčko, ale vítr je. Mějte pěkný den a nemocným brzké uzdravení.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles