Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 10.06.2015 09:50 hod. | |||
|
Z úmrtí Martinky je mi také smutno. Byla to moc hodná holka.![]() |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 10.06.2015 09:24 hod. | |||
|
ze zprávy, že zemřela Martinka, je mi hodně smutno, bylo jí jen 49 let/ ročník 66/. Dívala jsem se na diskuse, opravdu to vypadá, že zemřela na komplikace se zánětem průdušek. Nechce se mi věřit, že měla nemoc tak tragický konec. Zítra jde syn na pohřeb kamarádce/42 let/. U nás je zataženo, ale neprší, drží se to. Chystám se uklidit pokojíky, než dorazí vnučka. Měli by mít v Lidlu boxy-sadu, tak to koupím na menší hračky. |
||||
| Macizaj | Dobrý den, | Datum vložení: 10.06.2015 08:57 hod. | |||
|
Radkalojku jsem také znala. Je mi ze všeho smutno!![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 10.06.2015 07:47 hod. | |||
|
Blani, Radkolajku jsem taky znala, občas jsme si i psaly, Martinka byla veselá, taky jsem z toho špatná, co se stalo.. Bude nám všem chybět její humor... |
||||
| Bm68 | Příjemný den, | Datum vložení: 10.06.2015 07:40 hod. | |||
|
nemůžu se z té zprávy vzpamatovat. Vždyť mi ještě přála k narozkám. Myslela jsem, že má jen virózu nebo chřipku. Není ten život spravedlivý, napřed umřela mladá Radkalojka a teď i Martinka... | ||||
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 10.06.2015 07:35 hod. | |||
|
Pojedu k našim, je to nutné. Ze zprávy je mi smutno o martimmatr jen asi 50 let. | ||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 10.06.2015 07:29 hod. | |||
|
Tady zamračeno, vítr, ale vůbec nepršelo. Je mi líto že nás opustila jedna chytrulka. den mějte pohodový.![]() |
||||
| Anicka59 | Přeji | Datum vložení: 09.06.2015 23:32 hod. | |||
|
všem Dobrou noc. Já ted dorazila z odpolední a jsem v šoku, co se stalo. Je mně z toho smutno, byla prima ženská | ||||
| Macizaj | Děvčata, | Datum vložení: 09.06.2015 21:18 hod. | |||
|
vůbec se nemohu vzpamatovat z toho, že zemřela jedna milá žena, která na CHŽ vystupovala jako Martinnatr. Bylo jí kolem 50ti let. Chodila na diskuzi Kašpárkovo. Jsem z toho moc smutná, ani dnes nebudu dočítat, co jste napsaly.![]() ![]() |
||||
| rebo | Datum vložení: 09.06.2015 21:06 hod. | ||||
|
Pro všechny kdo jste znali martinnatr: http://diskuze.chytrazena.cz/ostatni/martinnatr-15028.html |
||||