Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 10.06.2015 20:44 hod. | |||
|
Byla jsem na babinci a v knihovně. Teď jsem odeslala článek. Počasí bylo trochu teplejší než včera. Zalévat nemusíme, je zalito. Zdeničko, karmu vám zítra opraví a dnes si vodu na mytí přihřejete na kamnech. ![]() Děvčátka, přeji vám klidnou noc! ![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 10.06.2015 20:42 hod. | |||
|
děvčátka...![]() ![]() Na Martinku budeme vzpomínat všechny... ![]() Blani, s těma důchodama máš pravdu,na to není slov... ![]() Zdeni, jsi hodná,že paní pomáháš...a ať vám zítra tu karmu opraví... ![]() Mějte všechny klidný večer i noc... ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 10.06.2015 19:11 hod. | |||
|
Blani s těmi důchody je to pravda . Byla jsem na zahradě pomoci paní, mám porouchanou karmu, zítra přijede opravář, tak dnes bude mytí ve studené vodě Mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| Bm68 | Dobrý večer, | Datum vložení: 10.06.2015 19:03 hod. | |||
|
nemohla jsem se teď jakou dobu připojit, nevím proč. Koukám, jak se počítají důchody. Zase v televizi brečí, že nebude z čeho vyplácet důchody. Ale mlčí se o tom, že si Topolánkova vláda z těch peněz půjčila a nikdy nevrátila. Děvčata,hezky se vyspěte, dobrou noc. |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 10.06.2015 18:51 hod. | |||
|
Věruš, jak píšeš, Martinka byla oblíbená, bude tady chybět.. Děvčátka, muž za chvíli odjíždí, a já pak půjdu zalévat, tak už sem nepříjdu...dobrou... ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne.. | Datum vložení: 10.06.2015 14:10 hod. | |||
|
už je zase teplo.. Za chvíli přijedou mí mužští...půjdu na zahradu až kolem 17hod...mějte se | ||||
| ija1 | Krásný den | Datum vložení: 10.06.2015 12:41 hod. | |||
|
přeji,smutná zpráva,byla tak mladá. | ||||
| slunickoka | Dobré poledne přeji, | Datum vložení: 10.06.2015 12:16 hod. | |||
|
nemohu věřit, co tu čtu. S Martinkou jsme si psali. Poslední dobou se dozvídám samé strašné zprávy. Asi se pojedu podívat na kopec za mladýma. |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 10.06.2015 11:51 hod. | |||
|
jdu do města...mějte klidné odpoledníčko | ||||
| Bobina | Dobré dopoledne | Datum vložení: 10.06.2015 10:14 hod. | |||
|
Hrozná zpráva. Martinku jsem znala z diskuzí. Byla to fajn holka. Umřela tak mladá. Osud je krutý.![]() |
||||