Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Datum vložení: 11.06.2015 11:26 hod. | ||||
|
Jdu popřát dobré chutnání.. vařím polévku z kostí z kuřecích prs a maso udělám pak se zeleninou a bramborami.. Manžel se za chviličku vrátí z práce...včera byl doma na chvilku si odpočinout a jel kamsi spát.. uvidím, jestli se mu bude chtít jít i ven, nebo budeme jen lenošit a k večeru zahrádkovat..![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 11.06.2015 11:15 hod. | |||
|
Dnes jsem tady pozdě, byl tady opravář na karmu, teď jsem pověsila prádlo ven a už se nějak mračí, snad to vyschne.Bady , tak hlavně aby byl vnuk v pořádku, ty kola, synovec také jezdí kdejaký závod tady na kole a teď si zlomil klíční kost. Oběd je od včera naštěstí. Mějte pěkný den všechny.![]() |
||||
| koudy | Ahojky.... | Datum vložení: 11.06.2015 10:05 hod. | |||
|
a pěkný den...![]() U nás taky obloha vymetená,sucho je veliké a bude horko, hlásí až 27 stupňů a o víkendu zase třicítky...k tomu i přívalové deště a dokonce kroupy... ![]() Kristínko,to měl vnuk štěstí v neštěstí...tak ať se mu ruka brzo spraví...synovu kamadádku minulý týden srazilo na kole auto, leží na Jipce s hematomem na mozku... ![]() Vnučku máš šikulku...máš radost... ![]() Blani, postýlku si dobře vyber... ![]() Botka napsala článek moc hezky...pěkná vzpomínka na Martinku... ![]() |
||||
| slunickoka | Dobré dopoledne přeji, | Datum vložení: 11.06.2015 09:57 hod. | |||
|
koukala jsem do dvou na telku, tak jsem vstala až v devět. Ale mně nic neuteče. Je u nás zataženo, šedivo, ráno bylo azuro, zapla jsem pračku a teď budou starosti, kam to pověsit. Na netu jsou úžasné tabulky, které spočítají, co jsem snědla, přepočítají to na tuky, cukry, sacharidy a bílkoviny. Tak jsem začala psát a mám první kilo dole. Vím, že to není nic, ale já z něj mám radost. Manželovi jsem slíbila palačinky, protože včera otevřel úžasnou borůvkovou marmeládu, sama si hodím dvě brambory a kuřecí stehno do parního hrnce. |
||||
| fanypol | Ahojky.. | Datum vložení: 11.06.2015 09:36 hod. | |||
|
Kristy ..snad se ruka vnukovi brzy zhojí...já jako dítě 3x slítla a 3x si zlomila klíční kost...vždy stejnou... Blani, už jsem si u článku pobrečela Je to smutné.. |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 11.06.2015 09:19 hod. | |||
|
Botka napsala o Martince článek, už je uveřejněný v Rodině.![]() Ahoj, Kristi. A gratuluju Barunce. ![]() Můj vnuk kdysi spadl s houpačky a zrovna tak, tříštivá zlomenina zápěstí. Dělal hrdinu, tak to rovnali bez narkózy, 2x, prvně se nepovedlo. Měl toho plné brejle.Jo, klucí. |
||||
| jimas | Přeji | Datum vložení: 11.06.2015 08:18 hod. | |||
|
dobrý den.![]() |
||||
| badysek | Děvčátka ,krásné dobré ránko, | Datum vložení: 11.06.2015 07:49 hod. | |||
|
já jenom zdravím,nestíhám si vás dočíst,pořád někde lítám Dopoledne procedury a odpoledne hodně procházkujeme![]() Ale mám tady taky starostí i radostí.Minulý týden náš nejstarší vnuk se vysypal na kole,má ruku zlomenou v zápěstí,rovnali mu to pod narkózou a má pár stehu šití,samozřejmě bez přílby ![]() ![]() ještě,že to tak dopadlo......Mám radost ze střední vnučky Barunky,byla vybrána na jazykový pobýt do Anglie,jedou 4 nejlepší ![]() Blani postýlku dobře vyber ![]() Děvčátka co tu čtu o Martinatr... ,jsem s toho smutná ,taky jsme si občas psaly,bude nám tu chybět a moc.......![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 11.06.2015 07:19 hod. | |||
|
a máme čtvrtek.. utíká to..![]() Blani, jistě postel vybereš.. Taky půjdu do obchodu..Ale nejprve si dám kafíčko.. Včera jsem koukala na dva filmy, až přes půlnoc..sama jsem se divila, že jsem neusnula.U nás zatím bez deště... |
||||
| Bm68 | Ahoj, | Datum vložení: 11.06.2015 07:13 hod. | |||
|
Koukám, že jsem tady první. Nějak jsem špatně spala. Včera jsem ale byla v nábytku okouknout postele, ale mám z toho v hlavě maglajz. Přinesla jsem si i haldu prospektů, tak budu probhlížet.Ale napřed musím do krámu. Děvčata, hezký den! ![]() |
||||