Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Jdu popřát dobré chutnání.. vařím polévku z kostí z kuřecích prs a maso udělám pak se zeleninou a bramborami..

Manžel se za chviličku vrátí z práce...včera byl doma na chvilku si odpočinout a jel kamsi spát..Smajlíkuvidím, jestli se mu bude chtít jít i ven, nebo budeme jen lenošit a k večeru zahrádkovat..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem tady pozdě, byl tady opravář na karmu, teď jsem pověsila prádlo ven a už se nějak mračí, snad to vyschne.Bady , tak hlavně aby byl vnuk v pořádku, ty kola, synovec také jezdí kdejaký závod tady na kole a teď si zlomil klíční kost. Oběd je od včera naštěstí. Mějte pěkný den všechny.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
a pěkný den...Smajlík
U nás taky obloha vymetená,sucho je veliké a bude horko, hlásí až 27 stupňů a o víkendu zase třicítky...k tomu i přívalové deště a dokonce kroupy...Smajlík
Kristínko,to měl vnuk štěstí v neštěstí...tak ať se mu ruka brzo spraví...synovu kamadádku minulý týden srazilo na kole auto, leží na Jipce s hematomem na mozku...Smajlík
Vnučku máš šikulku...máš radost...Smajlík
Blani, postýlku si dobře vyber...Smajlík
Botka napsala článek moc hezky...pěkná vzpomínka na Martinku...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
koukala jsem do dvou na telku, tak jsem vstala až v devět. Ale mně nic neuteče. Je u nás zataženo, šedivo, ráno bylo azuro, zapla jsem pračku a teď budou starosti, kam to pověsit.
Na netu jsou úžasné tabulky, které spočítají, co jsem snědla, přepočítají to na tuky, cukry, sacharidy a bílkoviny. Tak jsem začala psát a mám první kilo dole. Vím, že to není nic, ale já z něj mám radost.
Manželovi jsem slíbila palačinky, protože včera otevřel úžasnou borůvkovou marmeládu, sama si hodím dvě brambory a kuřecí stehno do parního hrnce.
Obrázek uživatelky
profil
Kristy ..snad se ruka vnukovi brzy zhojí...já jako dítě 3x slítla a 3x si zlomila klíční kost...vždy stejnou...
Blani, už jsem si u článku pobrečelaSmajlíkJe to smutné..
Obrázek uživatelky
profil
Botka napsala o Martince článek, už je uveřejněný v Rodině.Smajlík

Ahoj, Kristi. A gratuluju Barunce.Smajlík
Můj vnuk kdysi spadl s houpačky a zrovna tak, tříštivá zlomenina zápěstí. Dělal hrdinu, tak to rovnali bez narkózy, 2x, prvně se nepovedlo. Měl toho plné brejle.Jo, klucí.
Obrázek uživatelky
profil
dobrý den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
já jenom zdravím,nestíhám si vás dočíst,pořád někde lítámSmajlíkDopoledne procedury a odpoledne hodně procházkujemeSmajlík
Ale mám tady taky starostí i radostí.Minulý týden náš nejstarší vnuk se vysypal na kole,má ruku zlomenou v zápěstí,rovnali mu to pod narkózou a má pár stehu šití,samozřejmě bez přílbySmajlíkSmajlík
Smajlíkještě,že to tak dopadlo......
Mám radost ze střední vnučky Barunky,byla vybrána na jazykový pobýt do Anglie,jedou 4 nejlepšíSmajlík Smajlík
Blani postýlku dobře vyberSmajlík
Děvčátka co tu čtu o Martinatr...Smajlík,jsem s toho smutnáSmajlík,taky jsme si občas psaly,bude nám tu chybět a moc.......SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a máme čtvrtek.. utíká to..Smajlík
Blani, jistě postel vybereš..SmajlíkTaky půjdu do obchodu..Ale nejprve si dám kafíčko.. Včera jsem koukala na dva filmy, až přes půlnoc..sama jsem se divila, že jsem neusnula.
U nás zatím bez deště...
Obrázek uživatelky
profil
Koukám, že jsem tady první.
Nějak jsem špatně spala. Včera jsem ale byla v nábytku okouknout postele, ale mám z toho v hlavě maglajz. Přinesla jsem si i haldu prospektů, tak budu probhlížet.Ale napřed musím do krámu.
Děvčata, hezký den!Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles