Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem se vrátila ze zahrady.Jino, synovi přeji hodně zdraví a štěstí.Martičko to je dobře , že jsi tady. Blani neboj, vnuk to zvládne.Regi, vody je málo. Na víkend hlásíale bouřky, snad to nebude prudké. Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Na malou chviličku jsem zapla PC, protože se mi ještě špatně sedí, mám při sedění stisknuté břicho a to je ještě trochu bolestivé...Celý den jsou všude zatažené žaluzie, protože to horko je v místnostech úmorné a venku od větru lítá samý prach od kanalizace. Nevím, kdy skončí, ale je to hrozné. Přesto doma je doma a ne špitál....Nic jsem nedočetla,všem vám přeji moc pěkné dny, užijte si teploučko, manžel zalévá sám, protože u nás ještě nepršelo a máme velké sucho všude...Děvčata, všem moc děkuji za povzbudivé mejlíky, snažím se odpočívat podle vašich rad , a jsem ráda za každé vaše slovíčko. Velký dík všem a těším se, že mi bude snad jednou dobře...Pěkný podvečer všem....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Také petrklíče nechávám...Smajlík
Ještě se podívám na regionální zprávy a půjdu na zahradu..ještě stále praží slunceSmajlíkDnes musím řádně pozalévat všechno...truhlíky a saláty zalévám 2x denně, ostatní jak je voda..Smajlík

BLANi..vnuk zkoušky jistě zvládne a budeme gratulovatSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás je takové zvláštní počasí, chvíli pod mrakem, pak vysvitne slunce, teplo tak akorát. Věřím však, že vláha přírodě chybí, takže bych klidně deštík hlavně v noci přivítala.
Děvčata se mají v Bulharsku dobře, také tam není příliš teplo, pro malé děti nejlepší... Už jim to pomalu bude končit. Příští rok by měla jít malá na ozdravný pobyt do hor/Jeseníky/ asi na měsíc, takže bychom se doma prostřídali, aby tam vždy někdo s ní byl. Pobyty v přírodě alespoň jednou za rok by měly děti mít zdarma,zejména v oblastech jako je Ostravsko trpí na dýchací cesty. Teď jsem se dívala v televizi, v Karlově Studánce byli malí Číňané. S manželem jsme tam byli vloni na 3 dny a bohužel žádné děti jsme nepotkávali a zrovna tam je to na dýchání perfektní....Zítra zase půjdu na bazén, dnes jsem uklízela kolem ohniště, aby se nám tam hezky sedělo. Všem marodům zlepšení zdraví a nám všem hezké odpoledne i večer.
Obrázek uživatelky
profil
u nás je pod mrakem, asi 21 stupňů, tak vezmu nůžky a ostříhám tupilány, narcisky. Chci se zeptat, stříhají se listy petrklíčů, nebo se nechávají ?
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem tu napsala, chci vložit a nevím,kam jsem šmátla, poskočilo to a příspěvek je v trapu.
Tak jen ve zkratce. Měla jsem tu staršího vnuka se psem, učí se na zkoušky, zítra dělá jednu důležitou. Musím držet palce, prožívám to víc než on.
Holky, ty děti nám stárnou, mému synovi bude letos 49 (jako Martince).
Jindři, synovi přeju hodně zdravíčka.
Máme sice pod mrakem, ale horko, už mě to štve.
Regi a co rehabky, pomáhají? Ono se to možná projeví až dýl, co?
Sluníčko, to jsi dobrá, každé kilo dole se počítá.
Jdu teprve na kávičku, vnuk ji nechtěl, tak si dám až teď.
Obrázek uživatelky
profil
KRISTY.. taky gratuluji vnučce k pobytu...Smajlíkje šikulenka Smajlík

JINO.. moje dcera bude mít 42 v zimě.. nedávno se narodila..chi chi..čas letí jako vítr..Smajlík
U nás je dnes opět nesnesitelně, ani jsem nešla s mužem do města.. půjdu až večer zalévat.. jinak budu sedět a lenošitSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Kristinko, ta ruka se vnukovi zahojí, bude si pamatovat, že třeba i ta přilba je potřebná.Vnučka je šikovná, jistě si Anglii užije.
Jino, dobře oslavte narozeniny syna, kapřík k obědu by nebyl špatný.
Tedy u mne byl malý větrník a kávička. Z rehabek jsem se vrátila skoro v půl 12 a dcera se právě probudila z noční. Koupila jsem kuřecí čtvrtky a kořenovou zeleninu,tak dám během odpoledne upéct a uvařím rýži. Sice mě po sladkém dohání hlad, asi něco si zobnu.
Jedna várka prádla již doschla, další se právě doprala a ještě jedna poputuje, převlékly jsme postele.
Obrázek uživatelky
profil
Včera jsem dojela domů dlouho, až v v 8 večer, utahaná a neschopná cokliv dělat. Ohřála si večeři, kterou dcera udělala a za dost dlouhou dobu alespoň umyla nádobí. Nevím, zda na mne víc zapůsobila zpráva o Martince, ale jistě i moje snažení, pomoci mamině dát zpět věci ve verandě, která je již vymalovaná. Kdybych mohla dělat po svém byla bych asi daleko méně unavená, ale je potřeba se trochu podřídit a trochu i usměrnit. Ještě jsem raději i odešla na zahradu, aby nebylo tolik stresu a ostříhala co bylo nejhorší, zalila, pak odjela otrhat jahody na chalupě a též zalít. Sice se odpoledne zatahlo, ale nádrž u České Skalice vždy mraky stahne k sobě. To zalívání bude potřeba tedy stále.
Dnes jsem byla na rehabách, jsem dobitá, tudíž ráda, že si mohu tady dočíst vaše přízpěvky.
Obrázek uživatelky
profil
a přeji dobrou chuť k obědu. Dnes máme na oběd hov. polévku s nudlemi, brambor, kapra na másle a rajčatový salát.
Kdy už konečně začne pršet? Všechno na zahradě je povadlé, nestačíme zalévat a vody ubývá.
Dnes má můj starší syn Vladimír narozeniny, 42 let,(to je už starý chlap). Nejhorší na tom je, že já stárnu a poznám to podle synů jak stárnou oni. Slavit to budeme až v sobotu
na zahradě, chtějí grilovat.
Tak já jdu obědvat, děda už volá.
SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles