Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Pěkný den přeji. | Datum vložení: 12.06.2015 07:46 hod. | |||
|
Bude zase hezky. Kristínko užívej si procedůr. Jdu se nasnídat a pojedu k našim, sice netuším zda se bude nalovat, či jiná činnost. Uvidíme. |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 12.06.2015 07:05 hod. | |||
|
teď je příjemně Ale zas bude vedro![]() ![]() ![]() Marti vítej doma ,teď už bude líp a líp ![]() Dneska je Snídaně s novou z Luhačovic ,tak koukám ![]() ![]() Alenko užij si víkendové toulání ![]() ![]() Regi a Jaruš Karlová studánka se mi taky moc líbila ![]() ![]() Děvčátka za chvíli jdu na snídani a pak po procedurách,moc si to užívám,masáže,vany ,vířivky,LYMFOVEN,plynové vaky,plynovky..... Děvčátka mějte se krásně,pa,pa a taky pěkný víkendek ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 12.06.2015 06:22 hod. | |||
|
Přeji pěkný páteček.. Je zatím dobře..později bude vedro..pojedeme pozalévat hrob..muž jede pracovat dnes v poledne a o víkendu asi nebudeme doma ![]() MARTI.. doma je doma.. přeji Ti brzké uzdravení ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 11.06.2015 22:16 hod. | |||
|
kde to sice není vidět, ale ty pavučiny tam přece zůstaly. V kuchyni je roh, kde se sráží pára a tam se dělá plíseň. Tam je i peřiňák a na něm televize, u kredence je cosi přiražené ke zdi. Tam také bývalo potom vlhko, pamatuji si, když jsme s mužem vždy vše odtahli, jak bylo potřeba vyčistit. Vždy jsme říkali, aby ty věci mamina nechala kus od zdi, aby vzduchovalo, ale nedala si říct. Nyní mám obavy, že se malování budě dělat velmi,velmi dlouho. Malíři taková práce půjde hůře. Včerjší jahody mám zpracované na knedlíky, bublaninu - malý plech, a ještě marmeládu. To jsem dělala sice odpoledne, ale žádné honění. Zítra ych měla zase zalít, dnes to museloo vydržet. Budu asi v neděli šplhat. Ve středu jsem nejela nejprve pro cukr do Kauflandu, ale zalít. Tak jsme jej na 8,90 nepřivezla. Bylo špatně, že se tam bojím zajt, jelikož parkoviště bývá hodně plné a moje zacouvání je zatím nejisté. Ale zjistila jsem na neděli tutéž cenu v Bille. Tamje méně aut tak se pokusím. |
||||
| badysek | Dobrou noc !!! | Datum vložení: 11.06.2015 22:13 hod. | |||
|
Dneska jsem vše dočetla.Jinuško synovi hlavně hodně zdravíčka![]() Blani vnukovi hodně štěstí u zkoušky ![]() ![]() Máme tady až moc teplo ,nechce se ochladit...... Mějte se všechny krásně,přeji klidnou noc ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Zase je večer. | Datum vložení: 11.06.2015 22:04 hod. | |||
|
Irenko, moje babička listy od petrklíčů sestřihávala, ony pak narosly více, sazenice byla silnější. Blani, ty masáže mi fyzioterapeutka dělá dost poctivě, domů se doslova plížím. Takže zatím spíš bývám bolavá, ale to tak prý je dobře. Asi se uvidí později, ještě mám jednu před sebou. Bertice, v Karlově Studánce se mi líbilo, jen jsme tam procházeli asi jedno půldne. Marcelko, nemámjinou možnost. Mamině jsem dnes zavolala, jak se má stav v malování, prý pán snad přijde zítra. To slovo snad, je pro mne nejisté Pokud tam pojedu, může se stát, jako ve středu, že budeme nerozhodně koukat na sebe a nic se skoro nedalo zpět, tm kde se mohlo. Jinde se nedalo odstavit, když nevím, v který den se přijde pokračovat. Pokud pán bude malovat, tak asi budu muset přestrkávat věci, snad i lednici a pak i skříň. Ty rehabilitace mi tedy asi moc nepomohou. Mamina před týdnem pravila vše se jen přikreje. Již ve verancě zjistila, jak to pak vypadá, když se neodtahne a nevymaluje kus zdi za skříňkou, |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 11.06.2015 20:54 hod. | |||
|
to byl zase den, z rána bylo příjemně,ale v poledne a potom opět slunce pražilo, také se musí pořád zalévat.Teď už je příjemně, snad se bude lépe spát. Kristi,vnučka je šikovná,vnuk si příště dá více pozor,ten můj vnouček také nechce helmu, když jezdí na kole, až se něco stane bude pozdě. Jino, synovi přeji všechno nejlepší k narozeninám, a příjemnou oslavu o víkendu. Blani, synovi určitě zkouška dopadne dobře. Všechny se opatrujte a dobrou noc. |
||||
| Bm68 | Hezký večer | Datum vložení: 11.06.2015 20:27 hod. | |||
|
Marti,dobře, že jsi zase mezi námi.To víš, doma je to vždycky lepší než ve špitále. Děvčata, jste hodné, že držíte palce vnukovi. Sluníčko, petrklíče taky nechávám a listy neodstraňuju. Irenko, u nás je zase velké sucho, asi to všechno spadlo u vás. Zítra jedeme hned ráno na zahradu,dokud nebude horko. Tak děvčátka užijte si večer a hezky se vyspěte. ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 11.06.2015 20:20 hod. | |||
|
Napsaly jste toho hodně a vše si nepamatuji. Kristínko, vnukovi se ruka zahojí. Naše Verunka si předloni na kole zlomila ruku v lokti první den prázdnin, měla ji sešroubovanou a sádru jí sundali až začátkem října. Byly to kruté prázdniny, ale ona byla s děvčaty od gymnastiky 14 dní v Itálii u moře, děvčata i cvičitelky se za ní přimlouvaly aby s nimi jela, že jí budou ve všem pomáhat a opravdu jí pomáhaly. Zvládla to v pohodě i se koupala. Kristínko, máš šikovnou vnučku. Jindřiško, tvému synovi přeji hodně zdravíčka. Blaničko, dobře si vyber postel. Martičko, vůbec jsem netušila, že jsi byla v nemocnici. Přeji ti, abys byla brzo zdravá! ![]() ![]() Regi, nevím, jestli ti může rehabilitace pomoci, když nemáš čas odpočívat. Máš to hodně náročné. Děvčátka, končím, přišel vnuk. Přeji všem pěkný večer a dobrou noc. ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 11.06.2015 19:13 hod. | |||
|
děvčáta,Kitinko vnukovi at to dobře po bouračce sroste,příště si vezme určitě helmu a gratuluji vnučce,je šikulka.Jinuš tvému synovi přeji hodně zdravíčka,jo holka stárnem.S tím nic nenaděláme.Irenko ty jsi poctivka,vše si psát a počítat,na to já jsem lajdák.No držím palce Blani synovi také držím at zkoušky zvládne.Marti ty musíš odpočívat,vše se zhojí-budeš fit Holky vy musíte zalívat a u nás máme ještě mokro,nedá se ani posíc zahrada po dešti tráva rose jako blázen.Zalíváme jen skleníky,sudy jsou plné vody-dešťovky.Máme pořád pod mrakem.No kočky mějte příjemný večer a klidnou noc.![]() |
||||