Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Bude zase hezky. Kristínko užívej si procedůr.
Jdu se nasnídat a pojedu k našim, sice netuším zda se bude nalovat, či jiná činnost. Uvidíme.
Obrázek uživatelky
profil
teď je příjemněSmajlíkAle zas bude vedroSmajlíkSmajlíkSmajlík
Marti vítej doma ,teď už bude líp a lípSmajlík
Dneska je Snídaně s novou z Luhačovic ,tak koukámSmajlíkSmajlík
Alenko užij si víkendové touláníSmajlíkSmajlík
Regi a Jaruš Karlová studánka se mi taky moc líbilaSmajlíkSmajlík
Děvčátka za chvíli jdu na snídani a pak po procedurách,moc si to užívám,masáže,vany ,vířivky,LYMFOVEN,plynové vaky,plynovky.....
Děvčátka mějte se krásně,pa,pa a taky pěkný víkendek Smajlík
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji pěkný páteček..
Je zatím dobře..později bude vedro..pojedeme pozalévat hrob..muž jede pracovat dnes v poledne a o víkendu asi nebudeme domaSmajlík

MARTI.. doma je doma.. přeji Ti brzké uzdraveníSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
kde to sice není vidět, ale ty pavučiny tam přece zůstaly. V kuchyni je roh, kde se sráží pára a tam se dělá plíseň. Tam je i peřiňák a na něm televize, u kredence je cosi přiražené ke zdi. Tam také bývalo potom vlhko, pamatuji si, když jsme s mužem vždy vše odtahli, jak bylo potřeba vyčistit. Vždy jsme říkali, aby ty věci mamina nechala kus od zdi, aby vzduchovalo, ale nedala si říct. Nyní mám obavy, že se malování budě dělat velmi,velmi dlouho. Malíři taková práce půjde hůře.
Včerjší jahody mám zpracované na knedlíky, bublaninu - malý plech, a ještě marmeládu. To jsem dělala sice odpoledne, ale žádné honění. Zítra ych měla zase zalít, dnes to museloo vydržet.
Budu asi v neděli šplhat. Ve středu jsem nejela nejprve pro cukr do Kauflandu, ale zalít. Tak jsme jej na 8,90 nepřivezla. Bylo špatně, že se tam bojím zajt, jelikož parkoviště bývá hodně plné a moje zacouvání je zatím nejisté. Ale zjistila jsem na neděli tutéž cenu v Bille. Tamje méně aut tak se pokusím.
Obrázek uživatelky
profil
Dneska jsem vše dočetla.Jinuško synovi hlavně hodně zdravíčkaSmajlík
Blani vnukovi hodně štěstí u zkouškySmajlíkSmajlík
Máme tady až moc teplo ,nechce se ochladit......
Mějte se všechny krásně,přeji klidnou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Irenko, moje babička listy od petrklíčů sestřihávala, ony pak narosly více, sazenice byla silnější.
Blani, ty masáže mi fyzioterapeutka dělá dost poctivě, domů se doslova plížím. Takže zatím spíš bývám bolavá, ale to tak prý je dobře. Asi se uvidí později, ještě mám jednu před sebou.
Bertice, v Karlově Studánce se mi líbilo, jen jsme tam procházeli asi jedno půldne.
Marcelko, nemámjinou možnost. Mamině jsem dnes zavolala, jak se má stav v malování, prý pán snad přijde zítra. To slovo snad, je pro mne nejisté Pokud tam pojedu, může se stát, jako ve středu, že budeme nerozhodně koukat na sebe a nic se skoro nedalo zpět, tm kde se mohlo. Jinde se nedalo odstavit, když nevím, v který den se přijde pokračovat. Pokud pán bude malovat, tak asi budu muset přestrkávat věci, snad i lednici a pak i skříň. Ty rehabilitace mi tedy asi moc nepomohou. Mamina před týdnem pravila vše se jen přikreje. Již ve verancě zjistila, jak to pak vypadá, když se neodtahne a nevymaluje kus zdi za skříňkou,
Obrázek uživatelky
profil
to byl zase den, z rána bylo příjemně,ale v poledne a potom opět slunce pražilo, také se musí pořád zalévat.Teď už je příjemně, snad se bude lépe spát.
Kristi,vnučka je šikovná,vnuk si příště dá více pozor,ten můj vnouček také nechce helmu, když jezdí na kole, až se něco stane bude pozdě.
Jino, synovi přeji všechno nejlepší k narozeninám, a příjemnou oslavu o víkendu.
Blani, synovi určitě zkouška dopadne dobře.
Všechny se opatrujte a dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Marti,dobře, že jsi zase mezi námi.To víš, doma je to vždycky lepší než ve špitále.

Děvčata, jste hodné, že držíte palce vnukovi.
Sluníčko, petrklíče taky nechávám a listy neodstraňuju.
Irenko, u nás je zase velké sucho, asi to všechno spadlo u vás. Zítra jedeme hned ráno na zahradu,dokud nebude horko.
Tak děvčátka užijte si večer a hezky se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Napsaly jste toho hodně a vše si nepamatuji.
Kristínko, vnukovi se ruka zahojí. Naše Verunka si předloni na kole zlomila ruku v lokti první den prázdnin, měla ji sešroubovanou a sádru jí sundali až začátkem října. Byly to kruté prázdniny, ale ona byla s děvčaty od gymnastiky 14 dní v Itálii u moře, děvčata i cvičitelky se za ní přimlouvaly aby s nimi jela, že jí budou ve všem pomáhat a opravdu jí pomáhaly. Zvládla to v pohodě i se koupala.
Kristínko, máš šikovnou vnučku.
Jindřiško, tvému synovi přeji hodně zdravíčka.
Blaničko, dobře si vyber postel.
Martičko, vůbec jsem netušila, že jsi byla v nemocnici. Přeji ti, abys byla brzo zdravá!SmajlíkSmajlík
Regi, nevím, jestli ti může rehabilitace pomoci, když nemáš čas odpočívat. Máš to hodně náročné.
Děvčátka, končím, přišel vnuk.
Přeji všem pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčáta,Kitinko vnukovi at to dobře po bouračce sroste,příště si vezme určitě helmu a gratuluji vnučce,je šikulka.Jinuš tvému synovi přeji hodně zdravíčka,jo holka stárnem.S tím nic nenaděláme.Irenko ty jsi poctivka,vše si psát a počítat,na to já jsem lajdák.No držím palceSmajlíkBlani synovi také držímSmajlíkat zkoušky zvládne.Marti ty musíš odpočívat,vše se zhojí-budeš fitSmajlíkHolky vy musíte zalívat a u nás máme ještě mokro,nedá se ani posíc zahrada po dešti tráva rose jako blázen.Zalíváme jen skleníky,sudy jsou plné vody-dešťovky.Máme pořád pod mrakem.No kočky mějte příjemný večer a klidnou noc.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles