Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 12.06.2015 16:20 hod. | |||
|
děvčátka. Byli jsme na zahrádce, pořád je tam co dělat, pak jsme byli ve druhém nábytku obhlédnout postele. Tady se mi to lepší líbilo, hlavně se mi zdálo, že paní prodavačka tomu víc rozumí. Už jsem skoro rozhodnutá, ještě to proberu se synem. Nakonec asi ty postele koupím dvě, protože sice tu spím sama, ale občas přijede nějaká kámoška nebo sestřenice, občas přespí Pepík nebo některý z vnuků, tak aby nemuseli spát na staré válendě. Vařit jsem dnes nemusela,mám i na zítra franc. brambory. Včera večer jsem si skypovala s kamarádkou,bydlí u Poděbrad a byla celá zničená, zemřel jí manžel. Byl sice nemocný, ale v poslední době byl dobrý, nic zlého nečekala,prý spolu žertovali, ona pak odběhla zamést do průjezdu a když se vrátila, byl mrtvý. Selhalo mu srdíčko.Asi tím počasím. Je mi to moc líto, znala jsem i jeho, ještě z mládí a ona má těžkou cukrovku a nemocnou dceru. Jaruš,na fotku kliknu. Kristi, to máš hodně procedur, tak ať ti jdou k duhu. Je fajn,když je člověk občas hýčkaný. |
||||
| bertice | Zdravím všechny | Datum vložení: 12.06.2015 13:42 hod. | |||
|
http://darekzafotku.cz/?foto=2579&h=f980f8a0e78c1ec76221f129c701f03047b331df tady je odkaz z kasparkova- soutěž s fotografií Martinky, která chcete, můžete poslat hlas, já už poslala, zatím je na 22. pozici U nás he hezky a slunečno. U nás na oběd pečená krkovička s br.kaší a okurkou a zeleninová polévka. |
||||
| čivavka | hezké odpolední odpočívání | Datum vložení: 12.06.2015 13:15 hod. | |||
|
všechny moc a moc zdravímmjste pilňušky. Delší dobu jsem nebyla. Pohla jsem si páteří a nedala na doporučení a pracovala dál.Tak se do páteře dostal zánět a pokračoval a rostl,až jsem téměř ochrnula.Dobře mi tak.Jsem hltou. Nestačí mi Bechtěrov ,artritida a zničené kyčle |Koukám,jak po 3 týdnech bez deště popraskaná zem na zahradě úpí.K tomu ten nekončící a vysušující vítr. Jahody už nemám ,spála a sucho vykonaly své. Dnes se pokusím autem zajet si nakoupit,doma není už nic ani pro psy a rybičky, Ale má to zase výhodu,něco jsem ušetřila. ![]() |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 12.06.2015 11:41 hod. | |||
|
My už jsme po obědě.. Venku je nesnesitelně,ale půjdu kolem půl druhé na Mařatický chleba, sestra chce, abych jim přivezla ![]() U nás je pařák, po letech jezdí kropící vůz tak se lépe dýchá..Dříve jezdil v létě častěji.. teď asi nebyly peníze, jsem ráda, že to obnovili![]() ![]() |
||||
| ija1 | Přeji | Datum vložení: 12.06.2015 11:29 hod. | |||
|
krásný den děvčata,před chvilkou jsme přijeli od doktorů,já z kontroly a muž byl na odběrech už mu je dobře ale jsme vařený,hupnu do bazénu,muž musí ještě posečkat,dobírá antiobiotika tak bude jen ve chládku.Marti mě poradila jedna paní-pacientka,po operaci jsem také měla kašel a vím jaká je to ňamka.Stoč si polštář do válečku a když to na tebe přijde,myslím to kašlání tak ho pevně přidržuj na břichu co sneseš.No muž ti teda může pomoci přidržovat,když chce pomáhat Mě to pomáhalo zkus to.Dnes byla restaurace tak nevařím v tomhle horku pustit kamna to je o život.Vždy vařím brzo ráno,než je horko.Kristínko,jen si to pěkně užívej,takové příjemné lenošení bych také brala,doma budeš jen vzpomínat a dumat co předhodíš na stúl.Přeji vám dobrou chut k obědu a hezký den.![]() |
||||
| annau | Příjemný páteční den přeji, | Datum vložení: 12.06.2015 10:14 hod. | |||
|
už jsem doma z venku,je tam už nesnesitelně, ještě že muž včera pomohl zalévat zahradu, já dnes jen zalila kytky před domem a na dvoře. Teď mě čeká zpracovat včera natrhané jahody a hrášek. A ven budu chodit jen kontrolovat zvířata, aby měli vodu atd. Na pršení to opět nevypadá. Vařit budu jen zeleninovou polévku, z již doma vypěstovaných surovin, stejně na jídlo není moc chuť v těch vedrech. Už mi kvete divizna, dělám z ní sirup, v zimě se bude potřeba. Taky ještě suším mátu a meduňku na čaj, šalvěj mi vyhynula, měla bych si pořídit novou. Marti, taky přeji, aby jsi se co nejdříve zotavila, doma je přeci lépe než v nemocnici. Regi, taky na tebe myslím,aby jsi to zvládla, jsi šikulka. Na sukni jsem si též odvykla,šaty ty vůbec nemám, chodím jen v kalhotech, teď v kraťasech. Na hrobě rodičů živou kytku nemám, jen umělou,chtěla jsem tam dát mísu, jenže by mi uschla, nezvládala bych ji pravidelně zalévat. |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 12.06.2015 09:42 hod. | |||
|
Je sluníčko, vítr, ale dusno, už jsem byla v Penny, mamce pro léky a koupila jsem si jahody na mls. Marti máš hodného muže.Tak se brzo uzdrav a všichni co jste nemocní.Mějte všichni pohodový den.![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 12.06.2015 09:40 hod. | |||
|
Byli jsme zalít hrob.. už je zase dost teplo.. Kristy...dnes bylo vysílání z Luhánek..a ty nikde ![]() vyhlížela jsem Tě...Marcelko, já chodím v sukni tak jednou za uherský rok, mám dvě taky až po paty.. ještě mám jednu bílou lněnou a zavinovací k moři, ty mám kratší...jinak už jsem sukně i všechny šaty vyřadila..už nosím kalhoty..v kalhotách jsem se i vdávala..i když kostým byl se sukní, vzala jsem si jen vršek.. Jdu dovařit tu hrachovou kaši, ať muž poobědvá než odjede ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Milá děvčata | Datum vložení: 12.06.2015 08:34 hod. | |||
|
přeji vám moc pěkný a klidný páteček. Byla jsem v koupelně, trvá mi to déle, ale jsem skoro fit. Musela jsem ale něco chytit, začala jsem kašlat a to je poro moje bříško špatné. Držím si ho a je na mě krásný pohled, manžel se nabízel, že mě ho podrží/ hodný brouček/...Moc je mi líto Martinky, včera jsem si to večer dočetla, hned jsem si ji připomněla jejími fotkami. V těch všude je vidět její veliká láska k rodině a hlavně k její jediné dceři- Martince. Dívala jsem se na její svatební fotečku a je tam taková pěkná holčina a život jí toho zdravíčka moc nedopřál,ale aspoň měla tu svou milovanou rodinku.Poplakala jsem si, protože vždy je mi líto, když někdo odejde, tam do "ráje" ![]() ![]() Vám ale přeji užijte si páteček, kdo nemá zahrádky, tak u vody na sluníčklu a kdo marodí, ať raději nikam nechodí. To horko je úmorné a mě také moc v posteli otravuje...Pěkný den ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Děvčátka | Datum vložení: 12.06.2015 08:06 hod. | |||
|
přeji vám příjemné ráno. Už máme horko. Muž šel zalévat - včera večer byly záhony ještě vlhké. Já půjdu pro chleba a mám nastehované manželovy kalhoty na zkrácení a moji sukni. Mám ji skoro až na zem a vypadám v tom divně.![]() Regi, když jsou maminky mladší, dá se s nimi diskutovat, ale později je to trochu jiné. ![]() Všem přeji krásný pátek bez bolesti a starosti!!!!!!!!!! |
||||