Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka. Byli jsme na zahrádce, pořád je tam co dělat, pak jsme byli ve druhém nábytku obhlédnout postele. Tady se mi to lepší líbilo, hlavně se mi zdálo, že paní prodavačka tomu víc rozumí. Už jsem skoro rozhodnutá, ještě to proberu se synem. Nakonec asi ty postele koupím dvě, protože sice tu spím sama, ale občas přijede nějaká kámoška nebo sestřenice, občas přespí Pepík nebo některý z vnuků, tak aby nemuseli spát na staré válendě.
Vařit jsem dnes nemusela,mám i na zítra franc. brambory.
Včera večer jsem si skypovala s kamarádkou,bydlí u Poděbrad a byla celá zničená, zemřel jí manžel. Byl sice nemocný, ale v poslední době byl dobrý, nic zlého nečekala,prý spolu žertovali, ona pak odběhla zamést do průjezdu a když se vrátila, byl mrtvý. Selhalo mu srdíčko.Asi tím počasím. Je mi to moc líto, znala jsem i jeho, ještě z mládí a ona má těžkou cukrovku a nemocnou dceru.
Jaruš,na fotku kliknu.
Kristi, to máš hodně procedur, tak ať ti jdou k duhu. Je fajn,když je člověk občas hýčkaný.
Obrázek uživatelky
profil
http://darekzafotku.cz/?foto=2579&h=f980f8a0e78c1ec76221f129c701f03047b331df


tady je odkaz z kasparkova- soutěž s fotografií Martinky, která chcete, můžete poslat hlas, já už poslala, zatím je na 22. pozici
U nás he hezky a slunečno. U nás na oběd pečená krkovička s br.kaší a okurkou a zeleninová polévka.
Obrázek uživatelky
profil
všechny moc a moc zdravímmjste pilňušky.

Delší dobu jsem nebyla. Pohla jsem si páteří a nedala na doporučení a pracovala dál.Tak se do páteře dostal zánět a pokračoval a rostl,až jsem téměř ochrnula.Dobře mi tak.Jsem hltou. Nestačí mi Bechtěrov ,artritida a zničené kyčleSmajlík|
Koukám,jak po 3 týdnech bez deště popraskaná zem na zahradě úpí.K tomu ten nekončící a vysušující vítr. Jahody už nemám ,spála a sucho vykonaly své.
Dnes se pokusím autem zajet si nakoupit,doma není už nic ani pro psy a rybičky,
Ale má to zase výhodu,něco jsem ušetřila.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
My už jsme po obědě..
Venku je nesnesitelně,ale půjdu kolem půl druhé na Mařatický chleba, sestra chce, abych jim přivezlaSmajlík
U nás je pařák, po letech jezdí kropící vůzSmajlíktak se lépe dýchá..Dříve jezdil v létě častěji..Smajlíkteď asi nebyly peníze, jsem ráda, že to obnoviliSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
krásný den děvčata,před chvilkou jsme přijeli od doktorů,já z kontroly a muž byl na odběrech už mu je dobře ale jsme vařený,hupnu do bazénu,muž musí ještě posečkat,dobírá antiobiotika tak bude jen ve chládku.Marti mě poradila jedna paní-pacientka,po operaci jsem také měla kašel a vím jaká je to ňamka.Stoč si polštář do válečku a když to na tebe přijde,myslím to kašlání tak ho pevně přidržuj na břichu co sneseš.No muž ti teda může pomoci přidržovat,když chce pomáhatSmajlíkMě to pomáhalo zkus to.Dnes byla restaurace tak nevařím v tomhle horku pustit kamna to je o život.Vždy vařím brzo ráno,než je horko.Kristínko,jen si to pěkně užívej,takové příjemné lenošení bych také brala,doma budeš jen vzpomínat a dumat co předhodíš na stúl.Přeji vám dobrou chut k obědu a hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jsem doma z venku,je tam už nesnesitelně, ještě že muž včera pomohl zalévat zahradu, já dnes jen zalila kytky před domem a na dvoře. Teď mě čeká zpracovat včera natrhané jahody a hrášek. A ven budu chodit jen kontrolovat zvířata, aby měli vodu atd. Na pršení to opět nevypadá.
Vařit budu jen zeleninovou polévku, z již doma vypěstovaných
surovin, stejně na jídlo není moc chuť v těch vedrech.
Už mi kvete divizna, dělám z ní sirup, v zimě se bude potřeba. Taky ještě suším mátu a meduňku na čaj, šalvěj mi vyhynula, měla bych si pořídit novou.
Marti, taky přeji, aby jsi se co nejdříve zotavila, doma je přeci lépe než v nemocnici.
Regi, taky na tebe myslím,aby jsi to zvládla, jsi šikulka.
Na sukni jsem si též odvykla,šaty ty vůbec nemám, chodím jen v kalhotech, teď v kraťasech. Na hrobě rodičů živou kytku nemám, jen umělou,chtěla jsem tam dát mísu, jenže by mi uschla, nezvládala bych ji pravidelně zalévat.
Obrázek uživatelky
profil
Je sluníčko, vítr, ale dusno, už jsem byla v Penny, mamce pro léky a koupila jsem si jahody na mls.SmajlíkMarti máš hodného muže.Tak se brzo uzdrav a všichni co jste nemocní.Mějte všichni pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Byli jsme zalít hrob.. už je zase dost teplo..

Kristy...dnes bylo vysílání z Luhánek..a ty nikdeSmajlíkSmajlíkvyhlížela jsem Tě...
Marcelko, já chodím v sukni tak jednou za uherský rok, mám dvě taky až po paty.. ještě mám jednu bílou lněnou a zavinovací k moři, ty mám kratší...jinak už jsem sukně i všechny šaty vyřadila..už nosím kalhoty..v kalhotách jsem se i vdávala..i když kostým byl se sukní, vzala jsem si jen vršek..
Jdu dovařit tu hrachovou kaši, ať muž poobědvá než odjedeSmajlík
Obrázek uživatelky
profil


přeji vám moc pěkný a klidný páteček.
Byla jsem v koupelně, trvá mi to déle, ale jsem skoro fit. Musela jsem ale něco chytit, začala jsem kašlat a to je poro moje bříško špatné. Držím si ho a je na mě krásný pohled, manžel se nabízel, že mě ho podrží/ hodný brouček/...Moc je mi líto Martinky, včera jsem si to večer dočetla, hned jsem si ji připomněla jejími fotkami. V těch všude je vidět její veliká láska k rodině a hlavně k její jediné dceři- Martince. Dívala jsem se na její svatební fotečku a je tam taková pěkná holčina a život jí toho zdravíčka moc nedopřál,ale aspoň měla tu svou milovanou rodinku.Poplakala jsem si, protože vždy je mi líto, když někdo odejde, tam do "ráje" SmajlíkSmajlíkSmajlíkVám ale přeji užijte si páteček, kdo nemá zahrádky, tak u vody na sluníčklu a kdo marodí, ať raději nikam nechodí. To horko je úmorné a mě také moc v posteli otravuje...Pěkný den SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji vám příjemné ráno. Už máme horko. Muž šel zalévat - včera večer byly záhony ještě vlhké. Já půjdu pro chleba a mám nastehované manželovy kalhoty na zkrácení a moji sukni. Mám ji skoro až na zem a vypadám v tom divně.Smajlík

Regi, když jsou maminky mladší, dá se s nimi diskutovat, ale později je to trochu jiné.Smajlík

Všem přeji krásný pátek bez bolesti a starosti!!!!!!!!!!

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles