Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
všem přeji pěkný večer a klidnou noc.
Jsem z toho vedra úplně hotová.
Abrilce jsem hlásla.
Martičko, odpočívej, na svatbu musíš být "čupr" babička.Smajlík
Sukni jsem si zkracovala sváteční černou, kterou nosím jen do divadla, ale mám ráda všechno připravené.Smajlík
Sukně a šaty nosím také málo. Nějak si ženy odvykly a nosí stále jen kalhoty - já také.SmajlíkSmajlík
Jaruško, vdavky dcery máš za sebou, tak teď odpočívej.
Maruško, já mám naložené bezové květy na šťávu, zítra to udělám. Jde Pyšná princezna, jdu se potěšit.
Přeji všem pěkný večer a dobrou noc!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zdeni,u nás taky hřímalo a nic z toho.
Maru, ty jsi hotová kořenářka, všechno usušíš a zpracuješ. Ono se to pak hodí, jasně.
Marti, tak se opatruj, ať si svatbu užiješ. To je radostná zpráva.
Já mám taky radost, vnuk má zkoušku za 1.

Jsem úplně zplavená, teprve před chvílí jsem letěla mýt schody, úplně jsem zapomněla, že je na mě řada. Teď si dám něco studeného k pití a budu čučet na telku, jestli tam je něco ke koukání. Holčičky, hezky se vyspěte.
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem byla s babčou na zahradě, hřmělo , čekala jsem že zaprší, ono nic. Šlo to na Jeseníky. Marti tak musíš být OK, když se vnučka vdává.Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
snažím se o klid ,nic moc nevstávat, ale chodit musím.Jsem ráda, že nemám už ale zabandážované nohy a každé ráno injekci do břicha na ředění krve....Musím být fit, protože příští týden má vnučka svatbu.Je první z mých vnoučat a je jí 28 let....Byla jsem se osprchovat a jdu opět do hajan..Vám všem přeji pěkný zbytek večera, klidnou dobrou noc a krásné sny..SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás horko,28 stupňů ve stínu...dusno,dost tam fouká a je hrozné sucho...Smajlík
Já zpracovávám jahody, krájela jsem kopr, pažitku a cibulkovou nať do mrazáku už je zralý první hrášek a brzy budou třešně...tak práce je dost...Smajlík
Dělala jsem med a sirup z květu bezu, meduňkový sirup a dneska jsem namočila sedmikrásky s mátou...bylinky suším na patře nad průjezdem,aby větraly...Smajlík
Sukně nosím v létě na doma -široké, větrací...Smajlík
Když mnimořádně někam vyrazím, mám i troje letní šaty...Smajlík
Ale jinak jsem už zvyklá na kalhoty...Smajlík

Hlas pro Martinku - fotka Abrilky - jsem dala...

Děvčátka, mějte se hezky, marodi, ať jste brzo fit,
pěkný zbytek pátku a klidný a pohodový víkend...Smajlík


Obrázek uživatelky
profil
Prchla jsem ze zahrady..ještě je tam vedro...půjdu až tak zase za hodinu..Smajlík

Holky, marodi, brzy se uzdravte..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem sI pár příspěvků o vás přečetla. Měla jsem mít odpolední, ale potřebovali ráno posilu na směně, tak jsem šla na rán. A hodí se mně to, neboť zítra jedu do Zlína na krajskou výstavu psů. Naši princeznu mám už připravenou v plné její kráse
Obrázek uživatelky
profil
Jdu pozdravit, nějakou dobu jsem se sem pořádně nedostala, abych upřesnila - snažila jsem se vždy aspoň přečíst, co jste napsaly, ale na moje psaní už nebylo sil. Dcera už je vdaná, bylo toho najednou nějak moc, i práce na zahradě. Dneska jsem byla u zubařky, nepotěšila mně, vytrhla mi zub a sdělila mi, co asi bude následovat, implantát moc nedoporučuje, tak uvidím, co vymyslí.Dostala jsem už v ordinaci nějaký prášek a ještě teď jsem taková připitomělá, ale zub nebo spíš dáseň nějak moc nebolí. Zítra bych potřebovala na zahradu, aspoň posbírat jahody a zalít, je vedro a sucho. Co nám provedla Martinka, to mně zaskočilo, bylo to první, co jsem si přečetla a ještě teď je mi z toho nanic.
Obrázek uživatelky
profil
jdu za Vámi s prosbou kvůli Martině, která nás tento týden na věky opustila.

POKUD BYSTE CHTĚLI PRO MARTINKU JEŠTĚ NĚCO UDĚLAT, tak 15.6. končí soutěž do které si sama Martinka nahrála fotku, a na to kolik ji tady znalo lidí, tak moc hlasů nemá.

Ještě máte šanci to v tom případě zvrátit:
http://darekzafotku.cz/?foto=2579&h=f980f8a0e78c1ec76221f129c701f03047b331df

(je třeba potvrdit odkaz, který příjde do e-mailu, jinak se hlas nezapočítá. Je možná dát 1 hlas z 1 ip na 1 e-mail, další třeba z knihovny, z práce ale třeba použit jiný e-mail a opět potvrdit)

----------
TOTO MARTINKA NAPSALA KDYŽ TAM FOTKU DÁVALA, tak ji ukažme, že má v nás větší podporu než si myslela:

Datum vložení: 15.05.2015 17:22 hod
...byl to prostě takový spontální nápad, že by se tam fotka Abrilky hodila, nic se neděje, já moc hlasů asi neseženu
Obrázek uživatelky
profil
Marti, bříško si podrž, kašel by tě pěkně bolel. Přeju, ať jsi brzy bez kašle.
Už jsem toho napsala moc, tak zase příště, užijte si ještě odpoledne.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles