Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Děvčátka, | Datum vložení: 12.06.2015 20:26 hod. | |||
|
všem přeji pěkný večer a klidnou noc. Jsem z toho vedra úplně hotová. Abrilce jsem hlásla. Martičko, odpočívej, na svatbu musíš být "čupr" babička. ![]() Sukni jsem si zkracovala sváteční černou, kterou nosím jen do divadla, ale mám ráda všechno připravené. ![]() Sukně a šaty nosím také málo. Nějak si ženy odvykly a nosí stále jen kalhoty - já také. ![]() ![]() Jaruško, vdavky dcery máš za sebou, tak teď odpočívej. Maruško, já mám naložené bezové květy na šťávu, zítra to udělám. Jde Pyšná princezna, jdu se potěšit. Přeji všem pěkný večer a dobrou noc! ![]() |
||||
| Bm68 | Krásný večer, | Datum vložení: 12.06.2015 20:23 hod. | |||
|
Zdeni,u nás taky hřímalo a nic z toho. Maru, ty jsi hotová kořenářka, všechno usušíš a zpracuješ. Ono se to pak hodí, jasně. Marti, tak se opatruj, ať si svatbu užiješ. To je radostná zpráva. Já mám taky radost, vnuk má zkoušku za 1. Jsem úplně zplavená, teprve před chvílí jsem letěla mýt schody, úplně jsem zapomněla, že je na mě řada. Teď si dám něco studeného k pití a budu čučet na telku, jestli tam je něco ke koukání. Holčičky, hezky se vyspěte. |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 12.06.2015 19:50 hod. | |||
|
Tak jsem byla s babčou na zahradě, hřmělo , čekala jsem že zaprší, ono nic. Šlo to na Jeseníky. Marti tak musíš být OK, když se vnučka vdává.Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji vám pěkný večer | Datum vložení: 12.06.2015 19:34 hod. | |||
|
snažím se o klid ,nic moc nevstávat, ale chodit musím.Jsem ráda, že nemám už ale zabandážované nohy a každé ráno injekci do břicha na ředění krve....Musím být fit, protože příští týden má vnučka svatbu.Je první z mých vnoučat a je jí 28 let....Byla jsem se osprchovat a jdu opět do hajan..Vám všem přeji pěkný zbytek večera, klidnou dobrou noc a krásné sny..![]() ![]() |
||||
| koudy | Pěkný podvečer | Datum vložení: 12.06.2015 17:20 hod. | |||
|
U nás horko,28 stupňů ve stínu...dusno,dost tam fouká a je hrozné sucho...![]() Já zpracovávám jahody, krájela jsem kopr, pažitku a cibulkovou nať do mrazáku už je zralý první hrášek a brzy budou třešně...tak práce je dost... ![]() Dělala jsem med a sirup z květu bezu, meduňkový sirup a dneska jsem namočila sedmikrásky s mátou...bylinky suším na patře nad průjezdem,aby větraly... ![]() Sukně nosím v létě na doma -široké, větrací... ![]() Když mnimořádně někam vyrazím, mám i troje letní šaty... ![]() Ale jinak jsem už zvyklá na kalhoty... ![]() Hlas pro Martinku - fotka Abrilky - jsem dala... Děvčátka, mějte se hezky, marodi, ať jste brzo fit, pěkný zbytek pátku a klidný a pohodový víkend... ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 12.06.2015 17:16 hod. | |||
|
Prchla jsem ze zahrady..ještě je tam vedro...půjdu až tak zase za hodinu..![]() Holky, marodi, brzy se uzdravte.. ![]() |
||||
| Anicka59 | Tak | Datum vložení: 12.06.2015 17:05 hod. | |||
|
jsem sI pár příspěvků o vás přečetla. Měla jsem mít odpolední, ale potřebovali ráno posilu na směně, tak jsem šla na rán. A hodí se mně to, neboť zítra jedu do Zlína na krajskou výstavu psů. Naši princeznu mám už připravenou v plné její kráse | ||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 12.06.2015 16:43 hod. | |||
|
Jdu pozdravit, nějakou dobu jsem se sem pořádně nedostala, abych upřesnila - snažila jsem se vždy aspoň přečíst, co jste napsaly, ale na moje psaní už nebylo sil. Dcera už je vdaná, bylo toho najednou nějak moc, i práce na zahradě. Dneska jsem byla u zubařky, nepotěšila mně, vytrhla mi zub a sdělila mi, co asi bude následovat, implantát moc nedoporučuje, tak uvidím, co vymyslí.Dostala jsem už v ordinaci nějaký prášek a ještě teď jsem taková připitomělá, ale zub nebo spíš dáseň nějak moc nebolí. Zítra bych potřebovala na zahradu, aspoň posbírat jahody a zalít, je vedro a sucho. Co nám provedla Martinka, to mně zaskočilo, bylo to první, co jsem si přečetla a ještě teď je mi z toho nanic. | ||||
| Anicka59 | Hezké odpolene | Datum vložení: 12.06.2015 16:38 hod. | |||
|
jdu za Vámi s prosbou kvůli Martině, která nás tento týden na věky opustila. POKUD BYSTE CHTĚLI PRO MARTINKU JEŠTĚ NĚCO UDĚLAT, tak 15.6. končí soutěž do které si sama Martinka nahrála fotku, a na to kolik ji tady znalo lidí, tak moc hlasů nemá. Ještě máte šanci to v tom případě zvrátit: http://darekzafotku.cz/?foto=2579&h=f980f8a0e78c1ec76221f129c701f03047b331df (je třeba potvrdit odkaz, který příjde do e-mailu, jinak se hlas nezapočítá. Je možná dát 1 hlas z 1 ip na 1 e-mail, další třeba z knihovny, z práce ale třeba použit jiný e-mail a opět potvrdit) ---------- TOTO MARTINKA NAPSALA KDYŽ TAM FOTKU DÁVALA, tak ji ukažme, že má v nás větší podporu než si myslela: Datum vložení: 15.05.2015 17:22 hod ...byl to prostě takový spontální nápad, že by se tam fotka Abrilky hodila, nic se neděje, já moc hlasů asi neseženu |
||||
| Bm68 | pokrač. | Datum vložení: 12.06.2015 16:23 hod. | |||
|
Marti, bříško si podrž, kašel by tě pěkně bolel. Přeju, ať jsi brzy bez kašle. Už jsem toho napsala moc, tak zase příště, užijte si ještě odpoledne. ![]() |
||||