Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| ija1 | Krásnou | Datum vložení: 13.06.2015 10:08 hod. | |||
|
sobotu vám přeji,tady také máme horko od samého rána,brzo jsem uvařila,kdo by stál v tom horku u sporáku,máme špagety s mletým masíkem a zeleninovou polévku s nudlemi-rychlovka.Aničko držím palce k výhře Boženko také přeji mamince aby vše dobře dopadlo hlavně neměla bolesti.Regi holka co ty toho zvládneš,to toho máš málo že chceš mít den ještě delší?Marti odpočívej na svatbě to musíš roztočit.Holky mějte hezký den a buďte jenom v chládku![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěknou sobotu | Datum vložení: 13.06.2015 09:32 hod. | |||
|
přeji všem... U nás nezapršelo a hned ráno kolem 8.hod. bylo 22 st. teď už je 25st. máme suché horko, špatně se dýchá a od kanalizace je všude prášek ze silnice jemný jako moučkový cukr ve vrstvách.Při trochu větru to lítá a usazuje se vcšude, takže na ulic se nedá větrat. Užijte si sobotu podle nutnosti, ale nehoňte se. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Pěkný den ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 13.06.2015 09:08 hod. | |||
|
Tak jsem z chaty doma. Přijeli jsme dnes brzo ráno. Maruška se šla podívat na byt z výtahem. Už mi telefonovala-celá natěšená. Krásná kuchyň,balkon . Bylo tam nádherně.Klíště jsem si nedovezla (beru pangamín) Jen s Maru je těžké pořízení.Vyhnala mě ať jdu vařit,že zůstane sedět pod stromem. Ale šla v pravé poledne dotřít plot. Udělalo se jí špatně, že jsem myslela,že zavolám pohotovost. Teď si vás jdu pročíst co jste napsaly a podívat se na fotečky. Krásný den přejí všem U nás neprší ani nepršelo a je hnusné vedro![]() |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 13.06.2015 08:56 hod. | |||
|
Tak nakonec se večer bouřka vrátila a je zalito i voda v sudech.Máme zase teplo , už jsem také byla nakoupit mamce i na zahradě se podívat. Regi jsi nezmar, moc pracuješ, i když tady ty naše holky jsou všechny tak pilné Děvčátka je sobota, tak si trošku odpočívejte.![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné sobotní ráno | Datum vložení: 13.06.2015 08:27 hod. | |||
|
Včera jsem se těšila na Pyšnou princeznu. Usadila jsem se do křesla a...telefon. Volala kamarádka z Kanady. Skončily jsme, když šly titulky. Stále to říkám, na nic se nemám těšit. Ale zase jsme si pokecaly! Už je zase teplo. Muž jel nakoupit do Rokycan a já dnes budu dělat pizzy, protože přijdou vnuci a ti ji mají hrozně rádi. K obědu budou meruňkové knedlíky, moc se na ně těším.![]() Regi, to jsi se napracovala, jestlipak jsi dnes svěží? Dokud člověk dělá, docela to jde, ale když se tělo v noci rozleží, je to horší. Určitě jsi ráda, že máš ten kolotoč za sebou. ![]() Boženko, toto znám. Je to vysilující hlavně psychicky. Přeji mamince, aby vše dobře dopadlo. ![]() Blaničko píšeš, že už neporosteš, to je dobré, horší je, že já se zmenšila už o 8cm. ![]() Alenko a všechny ostatní, přeji vám pěkný den, mohlo by trochu sprchnout, ale bez krup!! ![]() Všechny vás zdravím |
||||
| Bm68 | Hezký den, děvčata, | Datum vložení: 13.06.2015 07:41 hod. | |||
|
bude zase horko. Byla jsem vyhodit plasty a pak v krámu. Regi, tak to jsi měla honičku a jsi šikulka, já bych to asi všechno za jeden den nezvládla. Bobi, přála bych ti, aby byla maminka v pořádku. Psychika to být může, ale uvidíte po vyšetření střev. Píšete o sukních. Já bych sukní měla dost, jen jak jsem ztloustla, tak co není na gumu, je mi malé. Takže k použití jen asi tři ty jsou dlouhé. Budu zkracovat jako Marcelka, ale nechce se mi do toho, jsou s podšívkou a jedna ještě má záhyby. No, musím, už neporostu. ![]() Šťávu z bezových květů jsem taky dělávala, byla dobrá. Mějte krásnou sbotěnku všechny! ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 13.06.2015 06:29 hod. | |||
|
Prožijte klidný víkendek...![]() |
||||
| 2baculka | Ahojky. | Datum vložení: 13.06.2015 00:19 hod. | |||
|
Tak se stal asi zázrak, je vymalovaná kuchyň. Kolem 8 ráno v pátek jsem volala mamině a pravila, že můžu přijet kolem poledne. Tak nákup, jízda na chalupu otrhat jahody a zalít. Tam jsem pojedla a ve 12,30 byla u našich. Musela zprovoznit pračku, mamina asi špatně něco zapla, pak na nákup, uvařit všem kávu a pak začít pomalu uklízet a pověsit prádlo. Pán mi pomohl uklidit skříňku pod televizi i ji zapojil. Tak jsem jen kmitala a utírala skříně a myla podlahu, luxovala. Pak i okno umyla a dala další prát. Mezi tím začalo hřmět a jen pár kapek.Co se pověsilo druhé, hnala se další bouřka a hned i řádně zapršelo. Kmitala jsem mezi prádlem a úklidem a pak i mezi nádobím. No mám hotovo, jen pkně 2x zapršelo a jahody jsem nestihla otrhat. Netuším co z nich ráno bude. Domů jsem jela až po 20té hodině. Ach jo. Nejde ten den trochu natahnout. | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 12.06.2015 22:17 hod. | |||
|
Dobrý večer pokud ještě nespíte. Na počítač poslední dobou nemám čas. Včera jsem byla u maminky a dnes jsme ji dovezli k nám. Není dobrá. Stále ji bolí to břicho. Dvakrát jsme už byli v nemocnici. Ale vždy je to stejné. Z chirurgického hlediska vypadá vše v pořádku. Dostane injekci od bolesti a jede se domů. Dva dny je lepší a pak zas nanovo. Na zácpu má sirup a od bolesti kapky. Už si říkám, zda to není psychikou. Ve čvrtek jde do nemocnice a v pátek ji budou dělat vyšetření střev. I u nás je velké horko a sucho. Už dlouhou dobu nespadla ani kapka. Ve studni už nemáme skoro žádnou vodu na zalévání. Snad už konečně trochu zaprší, ale bez těch krup. Ty nepotřebujeme. Pokud ještě nespíte tak přeji hezkou dobrou noc. ![]() |
||||
| fanypol | .. | Datum vložení: 12.06.2015 21:09 hod. | |||
|
Dobrý večer přeji.. MARTi..to se těšíš na svatbičku Jen ať jsi brzy v pořádku, ať si vše krásně prožiješ..![]() ještě k sukním, já jak jsem ztloustla, tak si dřu stehna, takže sukni můžu nosit jen s punčocháči, nebo jen tak na chvilku, kde není moc chození..z hotelu k moři..nebo na večeři a zpět ![]() Tak mám šedou a černou dlouhou, které nosím k doktorům- na gyndu a pod. a do společnosti..jinak všude i doma v kalhotách.. ![]() Přeji hezký večer a klidnou noc.. ![]() |
||||