Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
sobotu vám přeji,tady také máme horko od samého rána,brzo jsem uvařila,kdo by stál v tom horku u sporáku,máme špagety s mletým masíkem a zeleninovou polévku s nudlemi-rychlovka.Aničko držím palce k výhřeSmajlíkBoženko také přeji mamince aby vše dobře dopadlo hlavně neměla bolesti.Regi holka co ty toho zvládneš,to toho máš málo že chceš mít den ještě delší?Marti odpočívej na svatbě to musíš roztočit.Holky mějte hezký den a buďte jenom v chládkuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji všem...
U nás nezapršelo a hned ráno kolem 8.hod. bylo 22 st.
teď už je 25st. máme suché horko, špatně se dýchá a od kanalizace je všude prášek ze silnice jemný jako moučkový cukr ve vrstvách.Při trochu větru to lítá a usazuje se vcšude, takže na ulic se nedá větrat. Užijte si sobotu podle nutnosti, ale nehoňte se. Smajlík SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Pěkný denSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem z chaty doma. Přijeli jsme dnes brzo ráno. Maruška se šla podívat na byt z výtahem. Už mi telefonovala-celá natěšená. Krásná kuchyň,balkon .
Bylo tam nádherně.Klíště jsem si nedovezla (beru pangamín)
Jen s Maru je těžké pořízení.Vyhnala mě ať jdu vařit,že zůstane sedět pod stromem. Ale šla v pravé poledne dotřít plot. Udělalo se jí špatně, že jsem myslela,že zavolám pohotovost.
Teď si vás jdu pročíst co jste napsaly a podívat se na fotečky. Krásný den přejí všemSmajlík U nás neprší ani nepršelo a je hnusné vedroSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak nakonec se večer bouřka vrátila a je zalito i voda v sudech.Máme zase teplo , už jsem také byla nakoupit mamce i na zahradě se podívat. Regi jsi nezmar, moc pracuješ, i když tady ty naše holky jsou všechny tak pilnéSmajlíkDěvčátka je sobota, tak si trošku odpočívejte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Včera jsem se těšila na Pyšnou princeznu. Usadila jsem se do křesla a...telefon. Volala kamarádka z Kanady. Skončily jsme, když šly titulky.Smajlík Stále to říkám, na nic se nemám těšit.Smajlík Ale zase jsme si pokecaly!Smajlík Už je zase teplo. Muž jel nakoupit do Rokycan a já dnes budu dělat pizzy, protože přijdou vnuci a ti ji mají hrozně rádi. K obědu budou meruňkové knedlíky, moc se na ně těším.Smajlík
Regi, to jsi se napracovala, jestlipak jsi dnes svěží?
Dokud člověk dělá, docela to jde, ale když se tělo v noci rozleží, je to horší. Určitě jsi ráda, že máš ten kolotoč za sebou.Smajlík

Boženko, toto znám. Je to vysilující hlavně psychicky. Přeji mamince, aby vše dobře dopadlo.Smajlík
Blaničko píšeš, že už neporosteš, to je dobré, horší je, že já se zmenšila už o 8cm.Smajlík
Alenko a všechny ostatní, přeji vám pěkný den, mohlo by trochu sprchnout, ale bez krup!!Smajlík

Všechny vás zdravím
Obrázek uživatelky
profil
bude zase horko. Byla jsem vyhodit plasty a pak v krámu.
Regi, tak to jsi měla honičku a jsi šikulka, já bych to asi všechno za jeden den nezvládla.
Bobi, přála bych ti, aby byla maminka v pořádku. Psychika to být může, ale uvidíte po vyšetření střev.
Píšete o sukních. Já bych sukní měla dost, jen jak jsem ztloustla, tak co není na gumu, je mi malé. Takže k použití jen asi tři ty jsou dlouhé. Budu zkracovat jako Marcelka, ale nechce se mi do toho, jsou s podšívkou a jedna ještě má záhyby. No, musím, už neporostu.Smajlík
Šťávu z bezových květů jsem taky dělávala, byla dobrá.
Mějte krásnou sbotěnku všechny!Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
Prožijte klidný víkendek...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak se stal asi zázrak, je vymalovaná kuchyň. Kolem 8 ráno v pátek jsem volala mamině a pravila, že můžu přijet kolem poledne. Tak nákup, jízda na chalupu otrhat jahody a zalít. Tam jsem pojedla a ve 12,30 byla u našich. Musela zprovoznit pračku, mamina asi špatně něco zapla, pak na nákup, uvařit všem kávu a pak začít pomalu uklízet a pověsit prádlo. Pán mi pomohl uklidit skříňku pod televizi i ji zapojil. Tak jsem jen kmitala a utírala skříně a myla podlahu, luxovala. Pak i okno umyla a dala další prát. Mezi tím začalo hřmět a jen pár kapek.Co se pověsilo druhé, hnala se další bouřka a hned i řádně zapršelo. Kmitala jsem mezi prádlem a úklidem a pak i mezi nádobím. No mám hotovo, jen pkně 2x zapršelo a jahody jsem nestihla otrhat. Netuším co z nich ráno bude. Domů jsem jela až po 20té hodině. Ach jo. Nejde ten den trochu natahnout.
Obrázek uživatelky
profil
Dobrý večer pokud ještě nespíte.Smajlík Na počítač poslední dobou nemám čas. Včera jsem byla u maminky a dnes jsme ji dovezli k nám. Není dobrá. Stále ji bolí to břicho. Dvakrát jsme už byli v nemocnici. Ale vždy je to stejné. Z chirurgického hlediska vypadá vše v pořádku. Dostane injekci od bolesti a jede se domů. Dva dny je lepší a pak zas nanovo. Na zácpu má sirup a od bolesti kapky. Už si říkám, zda to není psychikou. Ve čvrtek jde do nemocnice a v pátek ji budou dělat vyšetření střev. I u nás je velké horko a sucho. Už dlouhou dobu nespadla ani kapka. Ve studni už nemáme skoro žádnou vodu na zalévání. Snad už konečně trochu zaprší, ale bez těch krup. Ty nepotřebujeme. Pokud ještě nespíte tak přeji hezkou dobrou noc. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobrý večer přeji..
MARTi..to se těšíš na svatbičkuSmajlíkJen ať jsi brzy v pořádku, ať si vše krásně prožiješ..Smajlík
ještě k sukním, já jak jsem ztloustla, tak si dřu stehna, takže sukni můžu nosit jen s punčocháči, nebo jen tak na chvilku, kde není moc chození..z hotelu k moři..nebo na večeři a zpětSmajlík
Tak mám šedou a černou dlouhou, které nosím k doktorům- na gyndu a pod. a do společnosti..jinak všude i doma v kalhotách..Smajlík

Přeji hezký večer a klidnou noc..Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles