Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Pěkný večer, | Datum vložení: 13.06.2015 20:11 hod. | |||
|
dopoledne jsem upekla dva plechy pizzy, uvařila meruňkové knedlíky, udělala 6litrů bezinkové šťávy a umyla spousty nádobí. Vnuk nám připojoval pevnou telefonní linku k internetu. Během odpoledne se zatáhlo. Z okna jsme pozorovali jak kolem nás všude prší. Z oken vidíme do dvou sousedních vesnic, kde prý byla průtrž mračen. U nás nic, tak jsme vyrazili v 5 hod. na procházku. Došli jsme k lesu a začalo pršet, během chvilky bylo po dešti. Tak se ani nezalilo.Zjistila jsem, že se mi venku špatně dýchá. Dusno je hrozné. Doma vedro, venku vedro. Ani ve sklepu nemáme chládek.![]() Blaničko, docela jsem se zasmála, myslela jsem, že se zmenšuji jen já! ![]() ![]() Irenko, než zpracuješ 40kg jahod, to si užiješ. Měla by ses trochu šetřit. ![]() Maruško, bazén je bezva, doufám, že jsi tam také skočila! ![]() Irenko-ijo, někdo čeká na déšť, jiný by ho rád poslal jinam. Škoda, že se s tím nedá nic dělat. ![]() Děvčátka, přeji vám pohodovou noc! ![]() ![]() |
||||
| filipi | pěkný večer | Datum vložení: 13.06.2015 19:47 hod. | |||
|
Tak sedím u okna a vyhlížím dešť. Už od 15hod je zataženo ,ale asi to dopadne jako včera-ani kapka. Přejí krásnou dobrou noc |
||||
| ija1 | Hezký večer děvčátka | Datum vložení: 13.06.2015 19:31 hod. | |||
|
tak jen v rychlosti u nás burácí a od 3 hodin leje jako s konve,na chvilku to přestalo a znovu začíná.Nejhorší je že nám hnije česnek jak je tu mokro ještě od minule.Myslela jsem že to dnes více oschne a vyndáme ho,přišlo to tak rychle že se nic nestačilo.Holky mějte se fajn vypínám telku a počítač,burácí o stošest. | ||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 13.06.2015 19:16 hod. | |||
|
Tak jsme byli u mamky, pak na zahradě. Tady zase bouří, zatím neprší, ale asi to bude jak včera.Čekám na vnuka, bude tady spát. Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 13.06.2015 15:45 hod. | |||
|
Pěkné sobotní odpoledne. Jsem tu jenom na skok. Zas je horko, jako v peci. Od rána pere sluníčko a ani na chvíli se za mráček neschová. Lépe řečeno nejsou ani ty mráčky. O dešti si musíme nechat jen zdát.![]() |
||||
| koudy | Pěkné odpoledne | Datum vložení: 13.06.2015 13:05 hod. | |||
|
Taky máme vedro, už padla třicítka...to sucho je takÿ hrozné...![]() Mám tu děti, tak se ráchají v bazénu...hned bych tak taky vlezla... ![]() Zapekla jsem francouzké brambory a k tomu salát... Venku se nedá nic dělat,tak jen udělám ten sirup ye sedmikásk a budu si lebedit v chládku... ![]() Boženko, mamince přeji,aby byla v pořádku, no, uvidíte co vyšetření... ![]() Regi,den bych ti natáhla, ale ne na práci, jak bys chtěla, ale na odpočinek... ![]() Blani, máš pravdu, dýchá se špatně,odpočívej... ![]() Marti,to je hrozné s tím prachem...mě to brzo už taky čeká...a ty hlavmě odpočívej... ![]() Děvčátka,snad ta horka přečkáme ve zdraví...šetřete se a práci raději odložte.... ![]() ![]() |
||||
| slunickoka | Dobré odpoledne přeji, | Datum vložení: 13.06.2015 13:01 hod. | |||
|
včera večer jsem snědla tři vlašské ořechy v hořké čokoládě. To jsem si dala . Vždycky , když mi něco vadilo, tak to pálilo na jazyku a v krku. Tentokrát jsem se do hodiny vysypala a drbala se celou noc po celém těle, ještě i nyní.Moje alergie jsou čím dál tím horší. Ráno jsme jeli s dcerou a dvěma nejstaršími dětmi na samosběr jahod. Jak byla pomoc Karolky a Kryštůfka znát, manžel s těma plotýnkama sbíral jenom chvilku. Natrhali jsme 40 kg, doma jsem připravila první dávku do pekárny a ta se rozhodla, že už nebude nic vařit.Tak jsem první dvě kila uvařila na sporáku, ale nebaví mně to. Do toho kuřecí polévku s nudlema a krůtí bílou klobásu a brambor. U nás ani kapka, ani bouřka, šílené vedro a sucho. |
||||
| Bm68 | Dobré poledne | Datum vložení: 13.06.2015 12:25 hod. | |||
|
a dobré chutnání. ![]() Zapekla jsem brokolici, ale ani nemám chuť, pořád jen piju. Polévku jsem udělala uzenou s rýží,jak jsem měla uzené do té brokolice. Taky se mi špatně dýchá. Odpoledne budeme doma, do toho vedra se nám nechce, naši mi dali nějaké zašívání, tak se do toho pustím. A kvečeru dojdeme na hřbitov. Marci, proč myslíš, že musím zkracovat sukně? Protože jsem menší o 6 cenťáků. |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 13.06.2015 11:09 hod. | |||
|
U nás je také vedro. Dneska dělám k obědu segedinský guláš. Dočtu si vás později. Mějte hezkou sobotu. ![]() |
||||
| 2baculka | Hezký den přeji | Datum vložení: 13.06.2015 10:27 hod. | |||
|
Děvčata je zase teplo, moje záda se ozvala po nákupu.Šla jsem v sukni a botkách na menším podpatku. Nejsou na ně již záda zvyklá, díky ježdění mám boty s rovnou podrážkou, tak i tím. Sukní mám dost,i se do většiny vejdu, jen ty kalhoty mi pařipadají pohodlněší a lepší k nízkým botkám. Z Pyšné princezny také moc nemám, zalezla jsem do vany a myla si vlasy. Bobi ta psychika dovede udělat mnoho zlého, vidím i u sebe, díky práci kteru musím udělat sama, stýskám, že mi muž vloni umřel, moc mi pomahal. Ijo,to chci delší den abych stihla udělat co jeětě není hotové. Na odpočinek by to asi neplatilo. Maky, ten prach je hrozný, mě se zdá o malování, tam je také ze škrabání. Jdu zadělat na langoše, dítě je rádo ale neumí. |
||||