Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
dopoledne jsem upekla dva plechy pizzy, uvařila meruňkové knedlíky, udělala 6litrů bezinkové šťávy a umyla spousty nádobí. Vnuk nám připojoval pevnou telefonní linku k internetu. Během odpoledne se zatáhlo. Z okna jsme pozorovali jak kolem nás všude prší. Z oken vidíme do dvou sousedních vesnic, kde prý byla průtrž mračen. U nás nic, tak jsme vyrazili v 5 hod. na procházku. Došli jsme k lesu a začalo pršet, během chvilky bylo po dešti. Tak se ani nezalilo.Zjistila jsem, že se mi venku špatně dýchá. Dusno je hrozné. Doma vedro, venku vedro. Ani ve sklepu nemáme chládek.Smajlík
Blaničko, docela jsem se zasmála, myslela jsem, že se zmenšuji jen já!SmajlíkSmajlík
Irenko, než zpracuješ 40kg jahod, to si užiješ. Měla by ses trochu šetřit.Smajlík
Maruško, bazén je bezva, doufám, že jsi tam také skočila!Smajlík
Irenko-ijo, někdo čeká na déšť, jiný by ho rád poslal jinam. Škoda, že se s tím nedá nic dělat.Smajlík
Děvčátka, přeji vám pohodovou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak sedím u okna a vyhlížím dešť. Už od 15hod je zataženo ,ale asi to dopadne jako včera-ani kapka.
Přejí krásnou dobrou noc
Obrázek uživatelky
profil
tak jen v rychlosti u nás burácí a od 3 hodin leje jako s konve,na chvilku to přestalo a znovu začíná.Nejhorší je že nám hnije česnek jak je tu mokro ještě od minule.Myslela jsem že to dnes více oschne a vyndáme ho,přišlo to tak rychle že se nic nestačilo.Holky mějte se fajn vypínám telku a počítač,burácí o stošest.
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme byli u mamky, pak na zahradě. Tady zase bouří, zatím neprší, ale asi to bude jak včera.Čekám na vnuka, bude tady spát. Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné sobotní odpoledne. Jsem tu jenom na skok. Zas je horko, jako v peci. Od rána pere sluníčko a ani na chvíli se za mráček neschová. Lépe řečeno nejsou ani ty mráčky. O dešti si musíme nechat jen zdát.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Taky máme vedro, už padla třicítka...to sucho je takÿ hrozné...Smajlík
Mám tu děti, tak se ráchají v bazénu...hned bych tak taky vlezla...Smajlík
Zapekla jsem francouzké brambory a k tomu salát...
Venku se nedá nic dělat,tak jen udělám ten sirup ye sedmikásk a budu si lebedit v chládku...Smajlík
Boženko, mamince přeji,aby byla v pořádku, no, uvidíte co vyšetření...Smajlík
Regi,den bych ti natáhla, ale ne na práci, jak bys chtěla, ale na odpočinek...Smajlík
Blani, máš pravdu, dýchá se špatně,odpočívej...Smajlík
Marti,to je hrozné s tím prachem...mě to brzo už taky čeká...a ty hlavmě odpočívej...Smajlík
Děvčátka,snad ta horka přečkáme ve zdraví...šetřete se a práci raději odložte....SmajlíkSmajlík


Obrázek uživatelky
profil
včera večer jsem snědla tři vlašské ořechy v hořké čokoládě. To jsem si dala . Vždycky , když mi něco vadilo, tak to pálilo na jazyku a v krku. Tentokrát jsem se do hodiny vysypala a drbala se celou noc po celém těle, ještě i nyní.Moje alergie jsou čím dál tím horší.
Ráno jsme jeli s dcerou a dvěma nejstaršími dětmi na samosběr jahod. Jak byla pomoc Karolky a Kryštůfka znát, manžel s těma plotýnkama sbíral jenom chvilku. Natrhali jsme 40 kg, doma jsem připravila první dávku do pekárny a ta se rozhodla, že už nebude nic vařit.Tak jsem první dvě kila uvařila na sporáku, ale nebaví mně to. Do toho kuřecí polévku s nudlema a krůtí bílou klobásu a brambor.
U nás ani kapka, ani bouřka, šílené vedro a sucho.
Obrázek uživatelky
profil
a dobré chutnání. Smajlík
Zapekla jsem brokolici, ale ani nemám chuť, pořád jen piju.
Polévku jsem udělala uzenou s rýží,jak jsem měla uzené do té brokolice.
Taky se mi špatně dýchá. Odpoledne budeme doma, do toho vedra se nám nechce, naši mi dali nějaké zašívání, tak se do toho pustím. A kvečeru dojdeme na hřbitov.
Marci, proč myslíš, že musím zkracovat sukně? Protože jsem menší o 6 cenťáků.
Obrázek uživatelky
profil
U nás je také vedro. Dneska dělám k obědu segedinský guláš.
Dočtu si vás později.
Mějte hezkou sobotu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata je zase teplo, moje záda se ozvala po nákupu.Šla jsem v sukni a botkách na menším podpatku. Nejsou na ně již záda zvyklá, díky ježdění mám boty s rovnou podrážkou, tak i tím. Sukní mám dost,i se do většiny vejdu, jen ty kalhoty mi pařipadají pohodlněší a lepší k nízkým botkám.
Z Pyšné princezny také moc nemám, zalezla jsem do vany a myla si vlasy.
Bobi ta psychika dovede udělat mnoho zlého, vidím i u sebe, díky práci kteru musím udělat sama, stýskám, že mi muž vloni umřel, moc mi pomahal.
Ijo,to chci delší den abych stihla udělat co jeětě není hotové. Na odpočinek by to asi neplatilo.
Maky, ten prach je hrozný, mě se zdá o malování, tam je také ze škrabání.
Jdu zadělat na langoše, dítě je rádo ale neumí.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles