Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
u nás v půl desáté večer bouřilo, bleky a nakonec byl přívalový prodký déšt, zalil,co se dalo.Dnes je klid, sluníčko opět paří.Při bouřce vypnuli proud, tak jsem usnula a nevím, jak to dlouho trvalo.Hlavně, že jsem si ve 4.hod.ráno otevřela ventilaci a byl nádherný vzdoušek, vstávala jsem se umýt skoro v půl osmé..Škoda, že nebudou velikonoce, mohla bych jít za maškaru, začínají na mě vylézat všechny modřiny, jsou to modré, zelené a žluté barvy z té operace.Malované vejce jako kraslice jsem já...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je pár mráčků a zatím docela příjemě. Včera byla mírná bouřka a pršelo.
Oběd mám od včerejška, tak je pohoda.
U nás poblíž samosběr jahod není. Když jedem do města, tak si vždy koupím košík jahod ve stánku. Jsou polské a stojí 35Kč kilo. Pár jahod máme na zahradě, ale i když jsou pod sítí, tak je zase obírají mravenci a slimáci.
Mějte hezkou neděli.
Obrázek uživatelky
profil
Blani mě bude končit antivir asi za měsíc, již se hlásí. Budu muset zavézt mechanikům, sama si jej nedám a není kdo by doma odinstaloval a dal další. Když jsi šla slavit tak je již asi lépe.
Jarušce načlánek se kouknu, sna bude v cestrování, škoda že jej nemá povolený na svém profilu.
Nasamosběr jahod asi nepojedu, dělá mi problém zaparkovat, teda couvat a na sbvěr jezdí dost lidí.
Obrázek uživatelky
profil
Teplo v bytě je stále i přes včerejší ochlazení, máme již přes 20 st. i venku. Odjela jsem do Billi pro cukr krystal za 8,9o. Tam jsem sice nenajela rovně do přihrádky, snažila se trochu srovnat, ale nikomu jsem nepřekážela. Vyjet bylo horší, velké černé auto vedle mne zůstalo dost do výjezdu a z druhé strany byl košík za autem. Ale odjezd dopadl dobře, otec může sladit ostošest.
Večer jsem dožehlila tak budu must odvézt i mamině společně s nákupem.
Obloha se vyjasňuje, pršení asi nebude.
Obrázek uživatelky
profil
Krásnou neděličku děvčata. U nás v noci pršelo tak je lepší vzdoušek. Ránió jsem byla u Vlasty. Měli přijet vykoupit staré peří(peřiny i polštáře) Měli přijet v 7hod a přijela až teď mladá dívčina. Za 3 peřiny+ 3 polštáře cca 165 kč. Pořád lepší než to vést do sběruSmajlík
Teď půjdu něco nakoupit. Krásný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Noc byla chladná, ale už zase sluníčko pálí i když se začínají objevovat mráčky.
Zdeničko, ty jsi ještě mladá na zmenšování, to jen tvá vnoučata rostou stále výš!Smajlík

Jaruško, článek si ráda přečtu, ale až k večeru.Užij si děvčat! Budou vyprávět určitě krásné zážitky.

Blaničko, také se chystáme na samosběr jahod, ale zatím tam, kam jezdíme,ještě samosběr není.Na zahradě to stačí okousat kosi a plži.Smajlík

Všem přeji krásnou neděli, jdu pracovat.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Je sluníčko, večer pršelo , tak je zalito.Marci, Blani nebojte , zmenšujeme se všichniSmajlíkVidím jak mě vnoučata přerůstajiSmajlíkMám tady vnuka, povezeme ho domů. Mějte dnes všechny krásnou neděli.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka.SmajlíkSmajlík
Včera jsem se ani nerozloučila. Napřed tu byl syn, přivezl mi jahody, byli se snachou v jahodárně trhat, tak mi taky něco dovezli. Pak mi nainstaloval nový antivir do noťasu, pořád mi to hlásilo, že už mám po verzi zadarmiko a ať si zaplatím. Tak mi to odinstaloval a dal mi sem jiný, který je trochu levnější.
A pak jsem šla s ním k nim, trochu jsme oslavovali, když jsem před týdnem nepřišla na oslavu. Vrátila jsem se pozdě a už jsem na internet nešla.
Dnes budu zpracovávat ty jahody, ale není jich tolik, dm do mrazáku některé vcelku a některé jako dřeň. No a pak budu žehlit.
Jaruško, na článek mrknu později, zjistila jsem, že měla i Anička F. článek, tak to vezmu šmahem.
Sluníčko, to jste natrhali hodně jahod, holt pomocníci jsou znát. Ale teď to všechno zpracovat je na tobě. Nevím, jestli se moc nepřepínáš. A s tou alergií, to máš blbý. Prášky nepomáhají?
Včera u nás bouřilo, ale ani kapka. Teď se ochladilo.
Vařit dnes nemusím, máme od včera brokolici zapečenou.
Obrázek uživatelky
profil
u nás je i teď hodně teplo, takže na spaní nějak nemám pomyšlení a asi si ještě chvíli budu číst. Pokud budete chtít mrknout, zítra mi vyjde článek o Turecku a někdy kolem 25.6 ještě další článek.Čtu, jak jste pracovité, zavařujete, vyrábíte šťávy.
V tom vedru se také šetřte. Měly by přijít brzo bouře, jen doufám, že ne zítra odpoledne, měli bychom jet pro holky do Mošnova na letiště. Sárinka si našla kamarádky, hrály si spolu na pláži, tak asi bude po nich tesknit. Tak mějte pokud možno příjemnou vlahou noc...
Obrázek uživatelky
profil
Napsla jsem a odešla bez vložení. Odpoledne ve 30 st. byl odjezd k našim pro housky, otrhat ty jahody, co včera tak krásně zmokly. Byly řádně od hlíny, ale velká mísa. Mamina mě pak poslala domů, zjistila černavu na obloze, po včerejším vyslvětlení, proč v prudkém dešti zatím nejsem moc nadšená jezdit i snad pochopila, že jistota je pro mne důležitější, než stres. Ta bouřka a prudký déšť se u nás dostavil asi za hodinu po mém návratu.To jsem byla dost ráda. Jen česnek jsem mohla na zahradě vytrhnout, asi by již byl. Ijo ty jsi mi to teď připoměla.
Koudy, dnes mám poměrně klídek, pračka vyprala, sluníčko vysušilo prádlo dost rychle i to oškrobené a vyždímané v rukách. Jelikož z tepla usínám, jdu k televizi žehlit, abych z ní něco měla a pak v noci v klidu a míru spala.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles