Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Přeji vám pěknou neděli | Datum vložení: 14.06.2015 09:46 hod. | |||
|
u nás v půl desáté večer bouřilo, bleky a nakonec byl přívalový prodký déšt, zalil,co se dalo.Dnes je klid, sluníčko opět paří.Při bouřce vypnuli proud, tak jsem usnula a nevím, jak to dlouho trvalo.Hlavně, že jsem si ve 4.hod.ráno otevřela ventilaci a byl nádherný vzdoušek, vstávala jsem se umýt skoro v půl osmé..Škoda, že nebudou velikonoce, mohla bych jít za maškaru, začínají na mě vylézat všechny modřiny, jsou to modré, zelené a žluté barvy z té operace.Malované vejce jako kraslice jsem já...![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 14.06.2015 09:27 hod. | |||
|
U nás je pár mráčků a zatím docela příjemě. Včera byla mírná bouřka a pršelo. Oběd mám od včerejška, tak je pohoda. U nás poblíž samosběr jahod není. Když jedem do města, tak si vždy koupím košík jahod ve stánku. Jsou polské a stojí 35Kč kilo. Pár jahod máme na zahradě, ale i když jsou pod sítí, tak je zase obírají mravenci a slimáci. Mějte hezkou neděli. |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 14.06.2015 09:17 hod. | |||
|
Blani mě bude končit antivir asi za měsíc, již se hlásí. Budu muset zavézt mechanikům, sama si jej nedám a není kdo by doma odinstaloval a dal další. Když jsi šla slavit tak je již asi lépe. Jarušce načlánek se kouknu, sna bude v cestrování, škoda že jej nemá povolený na svém profilu. Nasamosběr jahod asi nepojedu, dělá mi problém zaparkovat, teda couvat a na sbvěr jezdí dost lidí. |
||||
| 2baculka | Krásné dopoledne. | Datum vložení: 14.06.2015 09:11 hod. | |||
|
Teplo v bytě je stále i přes včerejší ochlazení, máme již přes 20 st. i venku. Odjela jsem do Billi pro cukr krystal za 8,9o. Tam jsem sice nenajela rovně do přihrádky, snažila se trochu srovnat, ale nikomu jsem nepřekážela. Vyjet bylo horší, velké černé auto vedle mne zůstalo dost do výjezdu a z druhé strany byl košík za autem. Ale odjezd dopadl dobře, otec může sladit ostošest. Večer jsem dožehlila tak budu must odvézt i mamině společně s nákupem. Obloha se vyjasňuje, pršení asi nebude. |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 14.06.2015 08:41 hod. | |||
|
Krásnou neděličku děvčata. U nás v noci pršelo tak je lepší vzdoušek. Ránió jsem byla u Vlasty. Měli přijet vykoupit staré peří(peřiny i polštáře) Měli přijet v 7hod a přijela až teď mladá dívčina. Za 3 peřiny+ 3 polštáře cca 165 kč. Pořád lepší než to vést do sběru![]() Teď půjdu něco nakoupit. Krásný den ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 14.06.2015 08:36 hod. | |||
|
Noc byla chladná, ale už zase sluníčko pálí i když se začínají objevovat mráčky. Zdeničko, ty jsi ještě mladá na zmenšování, to jen tvá vnoučata rostou stále výš! ![]() Jaruško, článek si ráda přečtu, ale až k večeru.Užij si děvčat! Budou vyprávět určitě krásné zážitky. Blaničko, také se chystáme na samosběr jahod, ale zatím tam, kam jezdíme,ještě samosběr není.Na zahradě to stačí okousat kosi a plži. ![]() Všem přeji krásnou neděli, jdu pracovat. ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 14.06.2015 08:26 hod. | |||
|
Je sluníčko, večer pršelo , tak je zalito.Marci, Blani nebojte , zmenšujeme se všichni Vidím jak mě vnoučata přerůstaji Mám tady vnuka, povezeme ho domů. Mějte dnes všechny krásnou neděli.![]() |
||||
| Bm68 | Přeji krásnou neděličku, | Datum vložení: 14.06.2015 07:11 hod. | |||
|
děvčátka.![]() ![]() Včera jsem se ani nerozloučila. Napřed tu byl syn, přivezl mi jahody, byli se snachou v jahodárně trhat, tak mi taky něco dovezli. Pak mi nainstaloval nový antivir do noťasu, pořád mi to hlásilo, že už mám po verzi zadarmiko a ať si zaplatím. Tak mi to odinstaloval a dal mi sem jiný, který je trochu levnější. A pak jsem šla s ním k nim, trochu jsme oslavovali, když jsem před týdnem nepřišla na oslavu. Vrátila jsem se pozdě a už jsem na internet nešla. Dnes budu zpracovávat ty jahody, ale není jich tolik, dm do mrazáku některé vcelku a některé jako dřeň. No a pak budu žehlit. Jaruško, na článek mrknu později, zjistila jsem, že měla i Anička F. článek, tak to vezmu šmahem. Sluníčko, to jste natrhali hodně jahod, holt pomocníci jsou znát. Ale teď to všechno zpracovat je na tobě. Nevím, jestli se moc nepřepínáš. A s tou alergií, to máš blbý. Prášky nepomáhají? Včera u nás bouřilo, ale ani kapka. Teď se ochladilo. Vařit dnes nemusím, máme od včera brokolici zapečenou. |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata, | Datum vložení: 13.06.2015 22:32 hod. | |||
|
u nás je i teď hodně teplo, takže na spaní nějak nemám pomyšlení a asi si ještě chvíli budu číst. Pokud budete chtít mrknout, zítra mi vyjde článek o Turecku a někdy kolem 25.6 ještě další článek.Čtu, jak jste pracovité, zavařujete, vyrábíte šťávy. V tom vedru se také šetřte. Měly by přijít brzo bouře, jen doufám, že ne zítra odpoledne, měli bychom jet pro holky do Mošnova na letiště. Sárinka si našla kamarádky, hrály si spolu na pláži, tak asi bude po nich tesknit. Tak mějte pokud možno příjemnou vlahou noc... |
||||
| 2baculka | Teplo na mne působí. | Datum vložení: 13.06.2015 20:13 hod. | |||
|
Napsla jsem a odešla bez vložení. Odpoledne ve 30 st. byl odjezd k našim pro housky, otrhat ty jahody, co včera tak krásně zmokly. Byly řádně od hlíny, ale velká mísa. Mamina mě pak poslala domů, zjistila černavu na obloze, po včerejším vyslvětlení, proč v prudkém dešti zatím nejsem moc nadšená jezdit i snad pochopila, že jistota je pro mne důležitější, než stres. Ta bouřka a prudký déšť se u nás dostavil asi za hodinu po mém návratu.To jsem byla dost ráda. Jen česnek jsem mohla na zahradě vytrhnout, asi by již byl. Ijo ty jsi mi to teď připoměla. Koudy, dnes mám poměrně klídek, pračka vyprala, sluníčko vysušilo prádlo dost rychle i to oškrobené a vyždímané v rukách. Jelikož z tepla usínám, jdu k televizi žehlit, abych z ní něco měla a pak v noci v klidu a míru spala. ![]() |
||||