Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
U nás bouří...začalo pršet...Smajlík

Jakaz, to je smutná a špatná zpráva...
Děvčátka, mějt klidný večer a dobrou noc...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme si to u syna chvíli užili, pak přijel brácha se švagrovou a je večer. tady zase bouří. Bude pršet. Jakaz je to trápení, samé nedobré zprávy.Mějte pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
.......zase smutná zpráva. Byl mladší než já a pomalu se už bojím na operaci jít.
Obrázek uživatelky
profil
Včera jsem byla večer posbírat jahody a pozalévat a když jsem se vracela, tak bylo úplně černo a asi v 21,30 začalo pršet a byla bouřka. V 22,30 byl ohňostroj a to už moc nepršelo. Hlavně, že nepřišly kroupy. Dneska je ještě teď hrozné dusno a 27,4 st. a je zataženo, tak jestli zase něco nepřijde, kdyby byl zahradnický deštík, tak by neškodilo. Dneska byl na oběd syn, slíbila jsem řízky, ty má rád s bramborovou kaší, měla jsem ještě v mrazáku nastrouhanou cuketu, tak cukeťák a tvarohové knedlíky s jahodami. Vzal si i od každého domů a bude mít i do práce na oběd. S těmi špatnými zprávami to nějak nekončí - v poledne mi volala sestřenice, že brácha umřel. Jezdil za prací do Jihoafrické republiky a někdy příští týden se měl vracet - dostal infarkt, v srpnu by mu bylo 49 let, takže o něco mladší než Martinka. Je to hrozné a snad už ty strašné zprávy skončí.
Obrázek uživatelky
profil
S předstihem vám jdu popřát dobrou noc. U nás je černo hromy blesky. Tak vypnu PCi televizi
Obrázek uživatelky
profil
hlásím se z domova..Tady zase nepršelo, ani v Bratislavě..Trošku oddechnu a půjdu zalévat...
Prožijte hezký zbytek neděleSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem dnes poslední, kdo Vám popřeje hezký zbytek neděle. Včera jsem si užila skvělou výstavu, neboť byl krásný sluníčkový den a ve své třídě jsme vyhráli. V úterý si jedu domlouvat už operaci
Obrázek uživatelky
profil
už mám po malé procházce pro vincentku.....Za chvíli jsme domluvení s kamarády na kafe ve žluté cukrárně...Moc si to užívámSmajlíkSmajlíkVčera večer se prohnala bouřka ,ale ta teda bylaSmajlíkSmajlíkTrochu se ochladilo,ale už zas tam je dusno....
Pročítám si vás ,ale nereaguji mám s toho galimatiášSmajlíkSmajlíkDoufám ,že se nezlobíte,nestíhám.....
Přeji krásný denSmajlíkSmajlíkSmajlík
Alči měla jsem procedury,ale stejně bych tam nešla,nechci být televizní hvězdaSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
den děvčátka v čera to u nás vypadalo na konec světa,rány jako z děla a nemělo to konce v noci se nedalo spát.Ráno opět krásně,slunko znovu pálí bez mráčku tak holky se těšte přijde to k vám hlavně že to přišlo bez krup.Mám už vařeno,kuře s bramborem a okurkový salát.Irenko osypat se s tak málo ořechů to jsi chudák,zobni prášek.Pomocníci na jahodách je supr to bude marmožky.Marti modřiny se zhojí,jen bud opatrná a šetři se.Mějte hezký den dnes jsme bez návštěv tak jdem s dědou do bazénu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
I u nás včera konečně sprchlo,sice nás zachytil jen okraj bouřky s zahradnickým deštěm ale i za to jsme rádi...
Od rána je opět vedro, dusno ašpatně s dýchá...Smajlík
Ještě dnes tu mám děti, tak bude rušno a veselo...Smajlík
Marcelko, do bazénu jsem sice neskočila,to by moc dobře nedopadlo, ale vlezla jsem tam a bylo to příjemné osvěžení, já to vedro už špatně snáším...
Mějte pohodový den...SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles