Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 14.06.2015 19:06 hod. | |||
|
U nás bouří...začalo pršet...![]() Jakaz, to je smutná a špatná zpráva... Děvčátka, mějt klidný večer a dobrou noc... ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 14.06.2015 18:31 hod. | |||
|
Tak jsme si to u syna chvíli užili, pak přijel brácha se švagrovou a je večer. tady zase bouří. Bude pršet. Jakaz je to trápení, samé nedobré zprávy.Mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| Anicka59 | Jakaz | Datum vložení: 14.06.2015 18:23 hod. | |||
|
.......zase smutná zpráva. Byl mladší než já a pomalu se už bojím na operaci jít. | ||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 14.06.2015 18:10 hod. | |||
|
Včera jsem byla večer posbírat jahody a pozalévat a když jsem se vracela, tak bylo úplně černo a asi v 21,30 začalo pršet a byla bouřka. V 22,30 byl ohňostroj a to už moc nepršelo. Hlavně, že nepřišly kroupy. Dneska je ještě teď hrozné dusno a 27,4 st. a je zataženo, tak jestli zase něco nepřijde, kdyby byl zahradnický deštík, tak by neškodilo. Dneska byl na oběd syn, slíbila jsem řízky, ty má rád s bramborovou kaší, měla jsem ještě v mrazáku nastrouhanou cuketu, tak cukeťák a tvarohové knedlíky s jahodami. Vzal si i od každého domů a bude mít i do práce na oběd. S těmi špatnými zprávami to nějak nekončí - v poledne mi volala sestřenice, že brácha umřel. Jezdil za prací do Jihoafrické republiky a někdy příští týden se měl vracet - dostal infarkt, v srpnu by mu bylo 49 let, takže o něco mladší než Martinka. Je to hrozné a snad už ty strašné zprávy skončí. | ||||
| filipi | ahoj děvčata | Datum vložení: 14.06.2015 17:43 hod. | |||
|
S předstihem vám jdu popřát dobrou noc. U nás je černo hromy blesky. Tak vypnu PCi televizi | ||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 14.06.2015 17:35 hod. | |||
|
hlásím se z domova..Tady zase nepršelo, ani v Bratislavě..Trošku oddechnu a půjdu zalévat... Prožijte hezký zbytek neděle ![]() |
||||
| Anicka59 | Asi | Datum vložení: 14.06.2015 14:30 hod. | |||
|
jsem dnes poslední, kdo Vám popřeje hezký zbytek neděle. Včera jsem si užila skvělou výstavu, neboť byl krásný sluníčkový den a ve své třídě jsme vyhráli. V úterý si jedu domlouvat už operaci | ||||
| badysek | Krásnou pohodovou neděli přeji, | Datum vložení: 14.06.2015 10:12 hod. | |||
|
už mám po malé procházce pro vincentku.....Za chvíli jsme domluvení s kamarády na kafe ve žluté cukrárně...Moc si to užívám![]() Včera večer se prohnala bouřka ,ale ta teda byla![]() Trochu se ochladilo,ale už zas tam je dusno....Pročítám si vás ,ale nereaguji mám s toho galimatiáš ![]() Doufám ,že se nezlobíte,nestíhám.....Přeji krásný den ![]() ![]() ![]() Alči měla jsem procedury,ale stejně bych tam nešla,nechci být televizní hvězda ![]() ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Přeji krásný | Datum vložení: 14.06.2015 10:09 hod. | |||
|
den děvčátka v čera to u nás vypadalo na konec světa,rány jako z děla a nemělo to konce v noci se nedalo spát.Ráno opět krásně,slunko znovu pálí bez mráčku tak holky se těšte přijde to k vám hlavně že to přišlo bez krup.Mám už vařeno,kuře s bramborem a okurkový salát.Irenko osypat se s tak málo ořechů to jsi chudák,zobni prášek.Pomocníci na jahodách je supr to bude marmožky.Marti modřiny se zhojí,jen bud opatrná a šetři se.Mějte hezký den dnes jsme bez návštěv tak jdem s dědou do bazénu.![]() |
||||
| koudy | Přeji krásnou neděli... | Datum vložení: 14.06.2015 10:03 hod. | |||
|
I u nás včera konečně sprchlo,sice nás zachytil jen okraj bouřky s zahradnickým deštěm ale i za to jsme rádi... Od rána je opět vedro, dusno ašpatně s dýchá... ![]() Ještě dnes tu mám děti, tak bude rušno a veselo... ![]() Marcelko, do bazénu jsem sice neskočila,to by moc dobře nedopadlo, ale vlezla jsem tam a bylo to příjemné osvěžení, já to vedro už špatně snáším... Mějte pohodový den... ![]() ![]() |
||||