Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak nám taky zalilo. Bylo to potřeba. Ale nemuselo to být tak prudké. Trochu padaly i kroupy. Nyní už zase svítí slunko a je poměrně teplo. Tak uvidíme o kolik se ochladí. Dala jsem prát prádlo, tak snad bude slušně na sušení. Aničko gratuluji k pěknému umístění Boničky. Dělá ti samou radost. Jaruško upřímnou soustrast.
Obrázek uživatelky
profil
raději ani nemluvím. V pátek mi zubařka vytrhla nahoře zub a implantáty mi nedoporučuje, tak uvidím, snad nebudu bába kolozubka.
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji všem za slova útěchy, celý večer jsem po telefonu uklidňovala sestřenici, s tetou nebyla řeč, museli ji nadopovat prášky, úplně se sesypala. Vždy měla obavu, když odlítal do Afriky, ale dost si tam vydělal a splácejí hypotéku na dům. Je to hrozné, Regi, nemáš to s rodiči jednoduché, kdybys aspoň měla nějakou pomoc. Já mám taky v mrazáku jahody, řekla bych že to bude taky tak 20 kg, ale bylo to postupně a ještě něco bude a myslím, že na to naváže rybíz, z toho dělám šťávu a pak maliny a ostružiny a pár borůvek. Dělala jsem i jahodové knedlíky do mrazáku,pro dceru, když přijedou večer z práce, tak aspoň občas nebude muset vařit. Tady taky byla bouřka, včera i dnes, tak jsem zvědavá, kolik napršelo. Včera jsem ještě stačila posbírat jahody a dneska jsem se nedostala na zahradu, tak uvidím zítra. Všem, kdo jdete k doktorům, tak ať to dobře dopadne, Aničko neboj, operaci zvládneš. Annau - vnučce držím palečky, není to nic příjemného, synovi vysekávali 8, taky si užil a já o zubech
Obrázek uživatelky
profil
Zase jsem u našich měla přetahovací odpoledne. Mytí vlasů a debatu co bude dál. Již delší dobu mám objednaný zájezd do Telče a vycházku do jednoho zámku, nerada bych o to přišla. Jenže malování je odvislé od počasí, tak pošle vedoucí malíře k našim. Ať jsem po rehabce nebo mám v plánu něco jiného, nezbývá než jít uklízet. Dcera by k babičce nešla, dříve ji nenechala nic dělat tak nemá důvod a doma ani nedělá nic. Tak to nechám osudu. Na chalupě to asi nedodělám nikdy. Kdyby si pán dodělal ty maličkosti, a zpravila se odfouknutá zeď tak bych byla spokojená. Doladila bych rozdělané, moc práce by t nebylo a pak bych zase měla čas uklízet a starat se.Aničko neboj se operace, nesmíme si asi přitahovat to špatné, co se kolem nás žene.
Obrázek uživatelky
profil
tak i u nás na Znojemsku, první letošní bouře a prudký liják,doufám, že to nic neponičilo. Ještě jsem stihla vyrýt česnek, už hodně usychal, ale jahody už jsem neposbírala.
Irenko, já měla dosud svých jahod 20 kg,většinu je mám v mrazáku,i trochu marmelády. Tak si nedovedu představit naráz 40 kg jahod, no jsi dobrá, jestli jsi to vše už zpracovala.
S hráškem jsem to letos přehnala, nestačím ho sklízet, aspoň ho nebudu muset kupovat.
Včera jsem to také nevydržela a vlezla do bazénu, bylo to příjemné osvěžení.
Blani příjemný výlet.
Aničko, všechno bude dobré, vnučka už jde na operaci čelisti ve čtvrtek.
Tak se opatrujte a dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
tak nám znova leje,máme všechno umlácený,co šlo tak jsem schovala do pergoly ale záhony jsou pomalu zplavené a umlácené.Aničko,gratuluji a operace se neboj,dobře dopadne a budeš mít po problémech které tě obtěžují.SmajlíkJakaz,smutná zpráva,zase mladý člověk.Alenko odpočívej deštíček dorazí i k vám však to hlásí.No a já vám přeji klidnou dobrou noc,nám tu zase burácí.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak jsme se dočkali, prší a bouří.
Aničko, gratuluji k vítězství. Smajlík A operace dopadne dobře, neboj.
Jak čtu, tak jste měly každá docela rušnou neděli.
Jaruš, to je mi líto mladého člověka a ještě, že zemřel daleko od domova.
Marti, modřiny máš jistě i od injekcí do břicha, však se vstřebají.
Kristi, ty se máš, procedury, cukrárna, užívej si, dokud můžeš.
Už si nepamatuji, co kdo, tak jen popřeju dobrou noc. A zítra mě nehledejte, jen mi popřejte slušné počasí, budu na výletě.
Obrázek uživatelky
profil
marmoše jsou hotové, ale nevím, čím to je, některé nezatuhly ,tak je zítra znovu vysypu do hrnce a přidám želírek. Dávala jsem i kyselinu citronovou a nic. Zbytečná dvojí práce
Dneska odpoledne jsme jeli s dcerou a čtyřmi dětmi do Lysé nad Labem podívat se na výstavu kordesáckých růží. Koupila jsem si tam ještě jednu begonii a hlavně tři kg hrašky na další rok.
U nás opět nepršelo, nyní zaliju jenom závěsy, lilie, růže a jahody až ráno, nechce se mi.
Stavil se tu synek, asi na dvě hodˇky a už zase frčel do Švajcu. Dovezl Kryštůfkovi tablet( už druhý ), bohužel si Kryšpín včera rozbil displej na mobilu
Aničko, operace bych se nebála, byla jsem už tolikrát.
Je to hrozné, kolik mladých lidí nás opouští.Jaruško upřímnou soustrast.
Přeji hezké sny bez starostí.
Obrázek uživatelky
profil
u nás to dopoledne vypadalo, že se ochladí, ale kdepak. Ve tři hodiny odpoledne mě vnuci vytáhli k rybníku, ale bylo zase šílené vedro. Ráda jsem se vrátila domů a dvě hod. jsem si četla.
Maruško, skákat do bazénu nemusíš, ale ponořit se je super!Smajlík
Aničko59, nejprve ti moc gratuluji k vítězství a pak, operace dobře dopadne, musíš tomu věřit!Smajlík

Martičko, modřiny jsou to nejmenší, ty zmizí, hlavně aby vše ostatní bylo v pořádku a já věřím, že je a bude!Smajlík

Irenka se s manžílkem "cachtala" v bazénu.
Kristínka si dala něco dobrého v cukrárně.
Alenka už asi zalévá. My dnes nezaléváme, kolem nás je všude černo, tak snad něco spadne. Jestli ne, zalijeme ráno.Smajlík
Anička má bouřku.
Jaruška dostala smutnou zprávu. Přijmi, prosím, upřímnou soustrast. Je to hrozné, samí mladí lidé. Náš mladší vnuk byl dnes také smutný. Jeho nejlepšímu kamarádovi zemřela maminka - 51 let. Zůstal úplně sám, nemá sourozence ani vlastní rodinu.Smajlík
Zdenička se potěšila s rodinou.
Všem přeji dobrou noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás bouří...začalo pršet...Smajlík

Jakaz, to je smutná a špatná zpráva...
Děvčátka, mějt klidný večer a dobrou noc...Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles