Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 15.06.2015 20:11 hod. | |||
|
Regi, to se stane, hlavně že se tobě nic nepřihodilo. no ale máš starost navíc. Blani, hezky jsi si užila výlet. Na jaře jsem koupila bazén a teď jsem k němu sháněla starší filtraci. Bylo to docela náročné. Nejdříve jsem odpovídala na inzeráty emailem. Vždy prodávající odpověděli, že ji už nemají. Pak jsem začala reagovat telefonicky a také jsem nebyla první mezi zájemci. Až dneska jsem reagovala na inzerát a byla jsem první. V prvním telefonátu jsem se poptala na podrobnosti a domluvila se, že zavolám až se domluvím s manželem. To padla nabídka , že mi vše nechá za polovic).Pak jsem pánovi volala, že si pro vše co nabízí přijedem zítra. (Nabízel k filtraci, plechový bazén a schůdky. On mě řekl, že reaguje hodně lidí a mě přišlo, že mu nabízejí vyžší částku. No ale hledí na to, že jsem byla první, tak zítra ráno jedem. Dcerka na mě volá, tak končím a přeji dobrou bezbolestnou noc. |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 15.06.2015 20:07 hod. | |||
|
U našich na zahrádce se kosák předemnou také nebojí, když bylo sucho a plela jsem, byl rád za žížalky, které lépe našel. Dokonce i vrabčák se mi šel "koupat" do prachu na záhonku a nevadila jsem mu. U našich mi snad na jahody kosák nechodí, na chalupě ano. Liko, to je dlouhá doba bolesti a nic nepomáhá. Jaruš tak máš rodinku z dvolené doma. Blanka je doma z výletu. Jdu si uvařit čajík a sednu si k televizi. Zítra jdu na poslední masáž, jen mám pocit, že je mi hůře než ze začátku.Mamina pravila, že je to masážemi, ale mne trápí i únava z uklízení a neutěšeného stavu u našich. Takto je všude něco k dodělání, nejlépe je na tom kuchyň. Vidím i určitu jinou únavu u malíře, musí si vše oddělat,všude se nedostane a ještě se ukazují další nepředvídatelné záludnosti,odfouklá zeď za radiátorem. Má mnoho víceprácí, mnohdy by potřeboval další mužskou sílu na odtahnutí těžkých věcí, ale nemá,tak se impovizuje. Tím pádem ani mne nejde vysmýčit rohy,za skříněmi i napadané škrabání, nastřádaný prach. |
||||
| 2baculka | Nakukuji. | Datum vložení: 15.06.2015 19:38 hod. | |||
|
Marti, vím že by jsi ráda šla vařit, že dcera má práce moc.Snad ještě chvilinku vydrží, než se více posílíš. Na chalupu, jahody jsem nejela, mamina volala po 13 hodině, že je tam malíř a je nutné umýt okna. No neodjela jsem nejlépe. Kus plechu je ohnutý a blinkr pošramocený. Netroufla jsem si couvnout a narazila a nakonec tedy couvala. Je mi z toho nanic, jen pro moji neschöpnost a spěch. Zítra pojedu za mechanikem, zda to půjde zpravit. Už jsem si volala. | ||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 15.06.2015 19:23 hod. | |||
|
děvčata,jdu se rozloučit a půjdu brzo do hajan,nějak se mi už nic nechce.Mějte hezký večer,marodi opatrujte se a už také přeji dobrou noc.![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Dobrý večer, děvčata | Datum vložení: 15.06.2015 18:56 hod. | |||
|
Jsem doma ani ne hodinku, byli jsme na Chodsku. Bylo to celkem fajn, nebourali jsme a nelilo, ale jsem z toho dost unavená. Teprve vás budu číst a už přeju dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 15.06.2015 18:49 hod. | |||
|
Tak dnes tady počasí nic moc, hlavně chladno a vítr. Byla jsem na zahradě, kopali tam přívod plynu, bude to celý týden tak rozdělané.Děvčátka nemocné, hlavně aby jste byly v pořádku, Lidka je také stále činná. Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 15.06.2015 18:30 hod. | |||
|
Už máme zalito i doma.. Manžel mi pomohl, tak to bylo šup šup.. nás bylo celé odpoledne sluníčko, kolem 18hod začal foukat vítr, myslím, že se zítra ochladí Byla jsem vozit nejmladší vnučku, bylo to fajn poledníčko..![]() Jaruško, to vyšetření mi dělali, je to nepříjemné,ale jsou i horší věci.. karpál jsem neměla, je to údajně od páteře.. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 15.06.2015 18:19 hod. | |||
|
Na chvilku jsem se podívala, co děláte, já jdu do koupelny a opatrně se myji ve stoje.Jinak to ještě nejde...Liduško, máš toho také dost a zuby, to je pro mne možná nejhorší...Děvčátka, přeji všem, aby bolesti ustoupily a vy jste byly čupr, klidný a spokojený večer a hezkou klidnou noc....Už budu vypínat PC, nemohu dlouho sedět...![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 15.06.2015 16:33 hod. | |||
|
Holky..zdravím..nešel nám internet, až syn to zprovoznil...ale ještě jedeme pozalévat hrob..tady zatím nepršelo.. | ||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 15.06.2015 16:04 hod. | |||
|
přečetla jsem si smutnou zprávu, i ode mně, Jaruš, upřimnou soustrast. U nás konečně sprchlo, už pár dní to viselo, bylo dusno. Já také chytla po dvaceti letech klíště a měla jsem z toho amok. Manžel mi jej večer s mýdlem vykroutil. Dnes jsem konečně byla s rukou na neurologii a asi mám opravdu ten karpál, napsaná ortézka na večer, i nějaké léky. Čeho se však strašně bojím, je to vyšetření elektřinou, četla jsem , že je to jako potkat se s elektrickým "ohradníkem". Nevím, jestli se odhodlám tam jít, na rtg krční páteře půjdu, ale nechápu, proč se nedá vyšetření nervů v ruce udělat jiným způsobem. Děvčata dovezla z dovolené krásná fota i videa, líbilo se jim tam. Dcera říkala, že tam sice bylo hezky, ale srovnávat s Tureckem, Itálií nebo Chorvatskem se to moc nedá. Města , ulice chodníky dost zanedbané, ale na nákupy levně a pěkné věci hlavně na oblečení. Vnučka si našla prima kamarádky, které ji opečovávaly../byly starší než ona/. Marodům přeji zlepšení a všem klidný a pohodový večer. |
||||