Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Včera nás po cestě chytil déšť,ale přímo na Chodsku už nepršelo. A já si udělala něco s kolenem, jak jsme šli do kopce k pomníku Koziny. Dneska to bolí jako čert.
Píšete o klíšťatech, vitamin B je dobrý, ale asi se musí brát ve větším množství než je obvyklé, jinak to nemusí působit. Alespoň na mne ne.
Věrko, to my chápeme, že jsi v jednom kole a nemůžeš tu být často. Hlavně, aby muž byl brzy v pořádku.
Regi, ještě máte hodně malování? Lituju tě. U nás malíř vyžadoval, aby bylo vše vyklizené, sám se nábytku ani nedotkl.Dokud ještě Pepík mohl, tak se svým bráchou vše vyklidil, sám vymaloval a ještě se zapojil do úklidových prací. Teď už to nejde.
Děvčata, popajdám do města. A co budu vařit je ve hvězdách.
Tak zatím čauky.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Sluníčko se snaží, jsem nachystaná odejít narehabilitace. Je poslední a bedra mne bolí stejně. Ale ona je příčina v mých činstech a nejsem také v pohodě, jak bych si přála. Klidu je zapotřebí, jinak nás to trápí podstatně déle.
Věruško, vím jaké je to být v jednom kole, u tebe je nutnost schánět potraviny, léky i jiné maličkosti ve městě, vozit autobusem. Je to náročné a mužova pomoc chybí. Věř, že se vše časem zlepší a bede zas dobře.
Tady se sice ochadilo, ale píší 21 st. a sluníčko.Na jednu stranu jsem ráda, není malování, ale zase se to nepohne dál. Neřešitelná situace.
Obrázek uživatelky
profil
U nás je střídavě oblačno.
Jaruško a Regi, B komplex zkusím. Loni jsem žádné klíště neměla. Udělala jsem si nějaký přípravek a tím se celé léto mazala. Z čeho jsem to vyrobila si ale nepamatuji.
Jiřinko, ono se něco zase objeví. Udržovat bazén v provozu je velice drahé a pracné. Nedivím se, že sháníte starší filtraci.Smajlík
Věruško, máš hodně práce a starostí.
Když trpí druhá polovička je to jako když máme bolest my samy. Toto je nemoc, která je bolestivá a hlavně trvá dlouho, ale zase bude dobře!Smajlík
Děvčátka, přeji všem pěkný den a Alence přeji, aby už konečně u nich zapršelo a nemuseli zalévat.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme sluníčko, ale začíná opět vítr.Věrko tak máš také starosti, hlavně aby se to manželovi lepšilo. Marcelko tady jsou třešně také zelené a jahody též.Jiřko tak to bude dobrý kup, držím palce. Mějte dneska všechny pěkný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji hezký dníček..seká se mi zase internet
Obrázek uživatelky
profil
S B-komplexem a klíšťaty - je pravda, že na mně tolik nejdou, užívám totiž B-komplex trvale, ale občas to nějakému nevadí a zrovna těm, které mají borelie. Je potřeba se ještě něčím nastříkat, i když to taky nedodržuji, musela bych být v jednom kuse něčím nastříkaná a na moji lupénku mi to nedělá dobře.
Obrázek uživatelky
profil
to je škoda, zkoušej dál.
Obrázek uživatelky
profil
jsem se radovala zbytečně. Před chvílí pán, co prodával filtraci, poslal SMS, že na popud manželky nechal vše zájemci, který mu dal vyšší částku než měl v nabídce. Fér to není, ale nedá se nic dělat.
Teď už opravdu dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
prý klíšťata nemají rádda vůni vitamínu B tedy když jde člověk ven, do přírody,stačí sí vzít B-komplex a pak jim prý nevoníme.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes bylo trochu chladno, ale na vycházku příjemně.
Dopoledne jsem stihla umýt okna v ložnici a celou místnost
vyčistit, pak jsem uklidila v obýváku, koupelně a na WC.
Zítra bych ráda udělala nábytek v kuchyni.
Lidko,na zahradě je stále plno práce, ale doma je to stejné, úroda se musí zpracovat!Smajlík My máme jahod málo a třešně ještě nezrají. Od zítřka se může do sousední vesničky na samosběr jahod, tak některý den vyrazíme.
S tím kolenem je to nepříjemné, snad lékaři nějak pomohou!Smajlík
Jaruško,dnes jsme šli lesem a už na mě hoplo další klíště, ještě, že jsem si toho včas všimla. Budu se muset něčím mazat, když půjdu do přírody.Smajlík
Blanička byla na pěkném výletě.
Maruško, u nás dnes také nepršelo, ale od včera je zalito.

Alenka se potěšila s vnučkou a už má zalito.

Zdenička pozorovala výkopové práce.Smajlík

Martička šla odpočívat do postýlky.
Regi, mechanik ti auto určitě opraví. Hlavně, že nemáš žádný šrám ty!

Irenko, přeji dobrou noc!Smajlík

Všem přeji pěkný večer a klidnou noc!Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles