Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Děvčátka, krásný den! | Datum vložení: 16.06.2015 08:52 hod. | |||
|
Včera nás po cestě chytil déšť,ale přímo na Chodsku už nepršelo. A já si udělala něco s kolenem, jak jsme šli do kopce k pomníku Koziny. Dneska to bolí jako čert. Píšete o klíšťatech, vitamin B je dobrý, ale asi se musí brát ve větším množství než je obvyklé, jinak to nemusí působit. Alespoň na mne ne. Věrko, to my chápeme, že jsi v jednom kole a nemůžeš tu být často. Hlavně, aby muž byl brzy v pořádku. Regi, ještě máte hodně malování? Lituju tě. U nás malíř vyžadoval, aby bylo vše vyklizené, sám se nábytku ani nedotkl.Dokud ještě Pepík mohl, tak se svým bráchou vše vyklidil, sám vymaloval a ještě se zapojil do úklidových prací. Teď už to nejde. Děvčata, popajdám do města. A co budu vařit je ve hvězdách. Tak zatím čauky. ![]() |
||||
| 2baculka | Přeji pěkný den. | Datum vložení: 16.06.2015 08:44 hod. | |||
|
Sluníčko se snaží, jsem nachystaná odejít narehabilitace. Je poslední a bedra mne bolí stejně. Ale ona je příčina v mých činstech a nejsem také v pohodě, jak bych si přála. Klidu je zapotřebí, jinak nás to trápí podstatně déle. Věruško, vím jaké je to být v jednom kole, u tebe je nutnost schánět potraviny, léky i jiné maličkosti ve městě, vozit autobusem. Je to náročné a mužova pomoc chybí. Věř, že se vše časem zlepší a bede zas dobře. Tady se sice ochadilo, ale píší 21 st. a sluníčko.Na jednu stranu jsem ráda, není malování, ale zase se to nepohne dál. Neřešitelná situace. |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 16.06.2015 08:29 hod. | |||
|
U nás je střídavě oblačno. Jaruško a Regi, B komplex zkusím. Loni jsem žádné klíště neměla. Udělala jsem si nějaký přípravek a tím se celé léto mazala. Z čeho jsem to vyrobila si ale nepamatuji. Jiřinko, ono se něco zase objeví. Udržovat bazén v provozu je velice drahé a pracné. Nedivím se, že sháníte starší filtraci. ![]() Věruško, máš hodně práce a starostí. Když trpí druhá polovička je to jako když máme bolest my samy. Toto je nemoc, která je bolestivá a hlavně trvá dlouho, ale zase bude dobře! ![]() Děvčátka, přeji všem pěkný den a Alence přeji, aby už konečně u nich zapršelo a nemuseli zalévat. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 16.06.2015 07:53 hod. | |||
|
Máme sluníčko, ale začíná opět vítr.Věrko tak máš také starosti, hlavně aby se to manželovi lepšilo. Marcelko tady jsou třešně také zelené a jahody též.Jiřko tak to bude dobrý kup, držím palce. Mějte dneska všechny pěkný den.![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 16.06.2015 07:30 hod. | |||
|
Přeji hezký dníček..seká se mi zase internet | ||||
| Jakaz | 2baculka | Datum vložení: 16.06.2015 00:01 hod. | |||
|
S B-komplexem a klíšťaty - je pravda, že na mně tolik nejdou, užívám totiž B-komplex trvale, ale občas to nějakému nevadí a zrovna těm, které mají borelie. Je potřeba se ještě něčím nastříkat, i když to taky nedodržuji, musela bych být v jednom kuse něčím nastříkaná a na moji lupénku mi to nedělá dobře. | ||||
| 2baculka | Jimas | Datum vložení: 15.06.2015 22:41 hod. | |||
|
to je škoda, zkoušej dál. | ||||
| jimas | Tak | Datum vložení: 15.06.2015 21:50 hod. | |||
|
jsem se radovala zbytečně. Před chvílí pán, co prodával filtraci, poslal SMS, že na popud manželky nechal vše zájemci, který mu dal vyšší částku než měl v nabídce. Fér to není, ale nedá se nic dělat. Teď už opravdu dobrou noc. |
||||
| 2baculka | Marcelko, | Datum vložení: 15.06.2015 21:49 hod. | |||
|
prý klíšťata nemají rádda vůni vitamínu B tedy když jde člověk ven, do přírody,stačí sí vzít B-komplex a pak jim prý nevoníme. | ||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 15.06.2015 20:20 hod. | |||
|
Dnes bylo trochu chladno, ale na vycházku příjemně. Dopoledne jsem stihla umýt okna v ložnici a celou místnost vyčistit, pak jsem uklidila v obýváku, koupelně a na WC. Zítra bych ráda udělala nábytek v kuchyni. Lidko,na zahradě je stále plno práce, ale doma je to stejné, úroda se musí zpracovat! My máme jahod málo a třešně ještě nezrají. Od zítřka se může do sousední vesničky na samosběr jahod, tak některý den vyrazíme.S tím kolenem je to nepříjemné, snad lékaři nějak pomohou! ![]() Jaruško,dnes jsme šli lesem a už na mě hoplo další klíště, ještě, že jsem si toho včas všimla. Budu se muset něčím mazat, když půjdu do přírody. ![]() Blanička byla na pěkném výletě. Maruško, u nás dnes také nepršelo, ale od včera je zalito. Alenka se potěšila s vnučkou a už má zalito. Zdenička pozorovala výkopové práce. ![]() Martička šla odpočívat do postýlky. Regi, mechanik ti auto určitě opraví. Hlavně, že nemáš žádný šrám ty! Irenko, přeji dobrou noc! ![]() Všem přeji pěkný večer a klidnou noc! ![]() |
||||