Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Děvčátka, | Datum vložení: 16.06.2015 19:38 hod. | |||
|
už jen popřeju krásné spaní, musím ještě chvilku na mejlíky a pak budu koukat na Svatby v Benátkách. Přeju, ať vás nic nebolí a netrápí!!! ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 16.06.2015 19:10 hod. | |||
|
Marti šetři se , abys byla na sobotu schopná. Blani, mamka si maže kolena také tou masti a vůbec ji to nepomáhá, asi je má už moc vylágrované.Sluníčko jsou to starosti. Maru , tady i když prší sem tam , tak je sucho také.Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Milá děvčata | Datum vložení: 16.06.2015 15:40 hod. | |||
|
Musím se také ohlásit, byla jsem na kontrole v nemocnici, mám to pěkné, ale v tom horku se to hojí pomaleji.Histolku ještě nemají a tak se sejdu s Mudr.až přijde, zavolá mě domů na telefon, co a jak bude dál.Už mně to moc nebaví, že musím odpočívat, ale v tom horku jsem opravdu zpocená jako myš a o dechu ani nemluvím.. Musím to ale vydržet, abych aspoň chvíli byla v sobotu na svatbě.Nečtu, nestihám, sedí se mi docela špatně.Přeji všem marodům, aby se ulevilo, nic nebolelo a když tak aby se z toho brzy dostali.Já už příští týden klempíruji měsíc, ach jó ![]() Všem vám pěkné odpoledne![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 16.06.2015 14:44 hod. | |||
|
čekám synka k obědu, tak jsem chvilku nakoukla co děláte![]() Blani,to je těžko, rozchodit něco jde, ale vadný kloub nerozchodíš...takže podle toho, co kolenu máš...raději sednout s nohami nahoru.. to dělám já![]() Musím dnes žehlit, ale nechce se mi..ach jo.. |
||||
| slunickoka | Pěkné odpoledne přeji, | Datum vložení: 16.06.2015 13:16 hod. | |||
|
Blani, máš pravdu, je tolik starých i starších lékařů a už nyní je problém se někam dostat. Alčo, máš pravdu. Přítelkyně jednoho synova zaměstnance si zajela do Německa pro maso. Mají to kousíček.Nakoupila si deset kg a zpět jí Švýcaři chytli. Byla v autě se synem, tak jim dvě kg nechali, zbytek zabrali a k tomu pokutu 500 franků, což je 13000 kč, velmi drahé maso. Syn říká, že jsou fakt příšerní, klidně člověka nechají svléknout do trenek.Pokuty dávají za každou pitomost. | ||||
| Bm68 | Přeju dobrou chuť k obědu, | Datum vložení: 16.06.2015 12:33 hod. | |||
|
nakonec jsme byli na zahrádce, otrhat pár jahod a něco pozalévat, je sucho.Než jsem se vypravila do města, přifrčel Pepík a jeli jsme. Odpoledne budu zašívat, snacha mi přinesla nějaké kluků věci, tak se do toho pustím. Sluníčko, to jsem nevěděla, že jsou Švýcaři tak přísní. Já si koleno namazala konopnou mastí, ale zatím žádnou úlevu nepociťuju. Pepíka koleno zlobí dávno, i po operaci, a on je toho názoru, že to musím rozchodit.No nic, dám si na chvíli nohy nahoru. Syna je mi líto, Klárky také. Snad jí něco doktor předepsal. Holky, u nás je málo doktorů a až půjdou ti staří do důchodu, nebude nikdo. Kam jsme se to dostali? Děvčátka opatrujte se všechny. ![]() |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 16.06.2015 11:55 hod. | |||
|
Já pekla kuře a rýži..muž si vzal s sebou do rachoty do termosky.. Sluníčko..ani se nedivím, že syn měl strach mast převážet.. moje švagrová před lety chtěla po mužovi nějaké prášky na memopauzu a měl velké problémy, léky dost drahé mu vzaly a ještě vyhrožovali, že mu dají razítko do pasu, pobyt nežádoucí.. choval se s pokorou, tak ho neorazítkovali, ona chtěla ušetřit a on přišel o peníze a náladu. Ale s tím kolenem si moc zahrává...to by doktora chtělo. ![]() Půjdu za chvíli do města..moc se mi nechce, ale půjdu. |
||||
| koudy | Hezké dopoledne | Datum vložení: 16.06.2015 10:38 hod. | |||
|
a pěkné úterý...![]() Věrko, máš toho teď moc na starost i na práci...manželovi přeji, aby už bylo líp,je to dlouhá a boletivá nemoc... ![]() Blani,možná jsi koleno namohla,tak odpočívej... ![]() Marti, přeji dobré výsledky na kontrole... ![]() Zdeni, u vás kvete a zraje vše později... ![]() Regi, to se vám to malování protahuje,věřím,ž bys to už měla ráda z krku... Marci, na klíšťata jsem četla o mazání z vlaštovičníku nebo rozmaýnu... ![]() Alenko, to sucho je hrozné, u nás sprchlo, ale už to není poznat a vody na zalévání mám nachytáno málo... ![]() Děvčátka, mějte pohodový den... ![]() ![]() |
||||
| slunickoka | Dobré dopoledne přeji, | Datum vložení: 16.06.2015 09:54 hod. | |||
|
Věruško, snad se manželovi uleví, moc Vám to přeji oběma.Regi, nemáš to lehké, ale nikdo nevíme, co a jak bude s náma. Občas si říkám, že přesunutí do pečovateláku je snad lepší.Děsím se toho už nyní. Dcera ráno před sedmou vypravila vnučky do školy, jak dojíždějí meziměstkým busem, tak u čekárny je metrová tráva. Klárinka si nějaké stéblo utrhla, šmrdlala si s ním před obličejem. V buse jí začaly štípat oči a když dojela do školy, tak místo očí měla už jenom škvírky. Tak volali dceři, ta musela vzbudit malé děti, naložit je a frčet pro ní a potom do dalšího města k dětské dr. Je to šílená alergie a na Liberecku žádný dětský alergolog nebere nové pacienty.Stejně je to všechno z toho, co jíme, dýcháme. Blani, to koleno není dobře. V neděli tu byl syn, má natržené vazy, k dr. nejde, jednak je to ve Švýcarsku strašně drahé a jednak prý nemá čas. Chtěla jsem mu dát alespoň na bolest kelímek masti ze zubaté kytičky, bohužel tam tak kontrolují na hranicích, že se bál ho převézt. |
||||
| jimas | Přeji | Datum vložení: 16.06.2015 09:12 hod. | |||
|
dobrý den. U nás je hezky čerstvo. Věruško, přeji manželovi ať se mu uleví od bolesti. Blani, snad se koleno zklidní, moc ti to přeji. Marcelko, něco mi říká, že na odpuzení klíšťat to byl naložený hřebíček. Někde to mám na PC, ale ještě si tak vzpomenout kde. K obědu jsem zatím nic nevymyslela, ale chci nějakou rychlovku. Mějte pohodový den. |
||||