Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
už jen popřeju krásné spaní, musím ještě chvilku na mejlíky a pak budu koukat na Svatby v Benátkách.
Přeju, ať vás nic nebolí a netrápí!!!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Marti šetři se , abys byla na sobotu schopná. Blani, mamka si maže kolena také tou masti a vůbec ji to nepomáhá, asi je má už moc vylágrované.Sluníčko jsou to starosti. Maru , tady i když prší sem tam , tak je sucho také.Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Musím se také ohlásit, byla jsem na kontrole v nemocnici, mám to pěkné, ale v tom horku se to hojí pomaleji.Histolku ještě nemají a tak se sejdu s Mudr.až přijde, zavolá mě domů na telefon, co a jak bude dál.Už mně to moc nebaví, že musím odpočívat, ale v tom horku jsem opravdu zpocená jako myš a o dechu ani nemluvím.. Musím to ale vydržet, abych aspoň chvíli byla v sobotu na svatbě.Nečtu, nestihám, sedí se mi docela špatně.Přeji všem marodům, aby se ulevilo, nic nebolelo a když tak aby se z toho brzy dostali.Já už příští týden klempíruji měsíc, ach jóSmajlík SmajlíkSmajlíkVšem vám pěkné odpoledneSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
čekám synka k obědu, tak jsem chvilku nakoukla co děláteSmajlík
Blani,to je těžko, rozchodit něco jde, ale vadný kloub nerozchodíš...takže podle toho, co kolenu máš...raději sednout s nohami nahoru..Smajlíkto dělám jáSmajlík
Musím dnes žehlit, ale nechce se mi..ach jo..
Obrázek uživatelky
profil
Blani, máš pravdu, je tolik starých i starších lékařů a už nyní je problém se někam dostat. Alčo, máš pravdu. Přítelkyně jednoho synova zaměstnance si zajela do Německa pro maso. Mají to kousíček.Nakoupila si deset kg a zpět jí Švýcaři chytli. Byla v autě se synem, tak jim dvě kg nechali, zbytek zabrali a k tomu pokutu 500 franků, což je 13000 kč, velmi drahé maso. Syn říká, že jsou fakt příšerní, klidně člověka nechají svléknout do trenek.Pokuty dávají za každou pitomost.
Obrázek uživatelky
profil
nakonec jsme byli na zahrádce, otrhat pár jahod a něco pozalévat, je sucho.Než jsem se vypravila do města, přifrčel Pepík a jeli jsme.
Odpoledne budu zašívat, snacha mi přinesla nějaké kluků věci, tak se do toho pustím.
Sluníčko, to jsem nevěděla, že jsou Švýcaři tak přísní. Já si koleno namazala konopnou mastí, ale zatím žádnou úlevu nepociťuju. Pepíka koleno zlobí dávno, i po operaci, a on je toho názoru, že to musím rozchodit.No nic, dám si na chvíli nohy nahoru.
Syna je mi líto, Klárky také. Snad jí něco doktor předepsal. Holky, u nás je málo doktorů a až půjdou ti staří do důchodu, nebude nikdo. Kam jsme se to dostali?
Děvčátka opatrujte se všechny.Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já pekla kuře a rýži..muž si vzal s sebou do rachoty do termosky..
Sluníčko..ani se nedivím, že syn měl strach mast převážet.. moje švagrová před lety chtěla po mužovi nějaké prášky na memopauzu a měl velké problémy, léky dost drahé mu vzaly a ještě vyhrožovali, že mu dají razítko do pasu, pobyt nežádoucí.. choval se s pokorou, tak ho neorazítkovali, ona chtěla ušetřit a on přišel o peníze a náladu. Ale s tím kolenem si moc zahrává...to by doktora chtělo.Smajlík
Půjdu za chvíli do města..moc se mi nechce, ale půjdu.
Obrázek uživatelky
profil
a pěkné úterý...Smajlík
Věrko, máš toho teď moc na starost i na práci...manželovi přeji, aby už bylo líp,je to dlouhá a boletivá nemoc...Smajlík
Blani,možná jsi koleno namohla,tak odpočívej...Smajlík
Marti, přeji dobré výsledky na kontrole...Smajlík
Zdeni, u vás kvete a zraje vše později...Smajlík
Regi, to se vám to malování protahuje,věřím,ž bys to už měla ráda z krku...
Marci, na klíšťata jsem četla o mazání z vlaštovičníku nebo rozmaýnu...Smajlík
Alenko, to sucho je hrozné, u nás sprchlo, ale už to není poznat a vody na zalévání mám nachytáno málo...Smajlík
Děvčátka, mějte pohodový den...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruško, snad se manželovi uleví, moc Vám to přeji oběma.Regi, nemáš to lehké, ale nikdo nevíme, co a jak bude s náma. Občas si říkám, že přesunutí do pečovateláku je snad lepší.Děsím se toho už nyní.
Dcera ráno před sedmou vypravila vnučky do školy, jak dojíždějí meziměstkým busem, tak u čekárny je metrová tráva. Klárinka si nějaké stéblo utrhla, šmrdlala si s ním před obličejem. V buse jí začaly štípat oči a když dojela do školy, tak místo očí měla už jenom škvírky. Tak volali dceři, ta musela vzbudit malé děti, naložit je a frčet pro ní a potom do dalšího města k dětské dr. Je to šílená alergie a na Liberecku žádný dětský alergolog nebere nové pacienty.Stejně je to všechno z toho, co jíme, dýcháme.
Blani, to koleno není dobře. V neděli tu byl syn, má natržené vazy, k dr. nejde, jednak je to ve Švýcarsku strašně drahé a jednak prý nemá čas. Chtěla jsem mu dát alespoň na bolest kelímek masti ze zubaté kytičky, bohužel tam tak kontrolují na hranicích, že se bál ho převézt.
Obrázek uživatelky
profil
dobrý den.
U nás je hezky čerstvo.
Věruško, přeji manželovi ať se mu uleví od bolesti.
Blani, snad se koleno zklidní, moc ti to přeji.
Marcelko, něco mi říká, že na odpuzení klíšťat to byl naložený hřebíček. Někde to mám na PC, ale ještě si tak vzpomenout kde.
K obědu jsem zatím nic nevymyslela, ale chci nějakou rychlovku.
Mějte pohodový den.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles