Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.06. 2026
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
zdravím vás všechny z lázni,tak už máme polovičku za sebou,počasí se trošku umoudřilo ,už nejsou takové vedra.....
Mějte se všechny krásně,nereaguji musím dočítat mám resty i ve fotečkáchSmajlíkSmajlík
Pa,pa,paSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přesto se podělím.
Postřik proti plísni paprik a rajčat:
2l vody, 1/4l octa, 2 lžíce jedlé sody, 2 nálevky lanolinu.
V původním receptu měla 1/2l octu,, ale prý ji to spálilo listy. Stříká to prý už 3tí rok a pomáhá to.
Rozlobení mě úplně po jizdě na kole přešlo.
Mějte dobrou noc a ať vás nic nebolí a netrápí.
Obrázek uživatelky
profil
Aničko, máš trápení se zády a ještě ke všemu není dobře pejskovi. Přeji ti ať přestanou záda bolet a pejskovi aby to také přešlo.
Marti, hlavně že se ti to hojí. ono v tom vedru se stejně nic moc dělat nedá, tak odpočívej abys v sobotu si užila alespoň chvíli na svatbě.
Marcelko, třešinky bych si také dala. Čekám, že nás pozve švagr na pár třešní.
Odpoledne jsem se jela projet na kole. Byla jsem nazlobená na moje chlapy, tak jsem to potřebovala rozdýchat. Jela jsem trochu ke kopečku, pak kousek pěšky, jelikož se do kopce neuvezu. Někde tam bydlí Táňa odsuď. Bylo tam nádherně ticho. Můj výšlap byl něco přes 5 km tam a totéž zpátky. Zpátky to jelo samo, ale musela jsem pořád brzdit, jelikož silnice nic moc a já neměla přilbu. Špatná silnice byla ale jenom něco přes kilometr a pak to jenom s mojí zátěží svištělo. Zastavila jsem se ještě u jedné známé paní. Dala mi recept na postřík rajčat a paprik proti plísni. Některá jste tu už podobný recept psala,
Obrázek uživatelky
profil
To je smutné, zase máš starosti, ať tě záda přejdou a pejsna mi je také líto.
Obrázek uživatelky
profil
Omlouvám se,že sem nechodímm,ale bolest zad. mě nedovolí sedět.
I péjsek je nemocný,zvrací a má průjem,Nežere tak mu aspoň inj.stříkačkou dávám vodu.
Přejí vám krásný večer i noc
Obrázek uživatelky
profil
ta alergie byla dost prudká, snad se vnučce někdo věnoval, s mastmi a léky je to přes hranice asi problém jak píše Alena, stejně by koleno chtělo doktora.
Blani, domluv Pepíkovi, aby šel k lékařům s kolenem.Můj muž se bál doktorů a nikam s kyčlí nešel jen na rehabilitace, které si sám zaplatil a jak rychle odešel ze světa. Nestraším, jen mi to připomělo loňské události.
Obrázek uživatelky
profil
mám den za sebou a bez návštěvy u našich. Dopoledne rehabka a pak do vsi, co je chalupa, dát opravit auto, které má díky mne újmu. Alespoň jsem osekla trávu, dovezla tam věci dceři, abychom tam mohly vegetit než pojedem na výlet. Malování jde pomalu jen díky tomu, že se skříně neodtahují, ale musí se škrabat, opravovat, a pán je i natěrač a když je venku slunečno, pošle ho vedocí natírat střechy. Pak se nedá nic předem oddělat, jako obrazy a jiné věci, které jsou běžně potřeba, pán je pak musí sám oddělávat a přetahovat si co je potřeba. Má takovu dohodu od veducího, což je požadavek mého bratra. Včera byla potřeba opravir zeď za radiátorem v místnosti, kde se malovalo, je potřeba ještě jedna místnot, ale je nutno oklepat zeď, která se odfoukla, a dodělat chodbu. Tudíž doba nejistá, odvislá na počasí, pak na dodělávkách. Není jiná možnost, když jsou naši stále doma a potřebují pomoc se vším. Je to pro ně nelehké žití. Asi chtělo naplánovat jinak.
Obrázek uživatelky
profil
před chvílí jsem přišla ze zahrady, moc jsem toho nezvládla, letos mám ošklivou květinovou zahradu..půda je jako kámen, nejde tu část za skalkou vůbec vyplet, pokopat, ani rycí vidle tam nezapíchnu a to jsem na nich stála onehdy celým svým metrákem.. ..mám plno aster a nemám je kam zasadit..do betonu to nejde..Smajlík

Děvčátka, přeji klidný večer..jdu uklidit prádlo a na televizi
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, mějte pěkný večer a hezky se vyspěte...
SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, dnes jsme měli návštěvu, pak jsme byli venku a nakonec mi volal brácha, abych si přišla pro třešně.Psala jsem tady včera, že u nás ještě třešně nezrají, soudila jsem podle sousedovic třešňového stromu, který má plody zelené.Brácha má třešní hodně, ale jsou malé i když sladké. Bylo sucho. Před chvílí jsme přišli domů, zpracovávat třešničky budu zítra.
Přeji vám dobrou noc!

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles